Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Informace o akci Bojová Operace Boreček 15.1.11.
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 10:05 am    Předmět: Informace o akci Bojová Operace Boreček 15.1.11. Odpovědět s citátem

Ahoj Válečníci tady vám napíšu o co půjde v naší hře:
Píše se rok 1944 Leden Spojenecké Armády se vítězoslavně řítí válečnou Evropou ,Ale Německy národ se nevzdává a stále vymýšlí jak spojence zpomalit či zastavit a na území Německé říše se stále vyvíjejí hrozivé a ničivé zbraně které by ještě mohli změnit dějiny ve prospěch třetí říše.
Americká špionáž zjistila,že na území které leteckým průzkumem mapovala narazila na neznámou oblast kde je neobvyklá aktivita.Při dalších průzkumech zjistila ,že se jedná o tajnou vojenskou základnu kde se pravděpodobně vyrábějí zbraně ničivích účinků.proto se rozhodla tam poslat své jednotky,aby tuto základnu zničily.
1.mise : za utočit a zneškodnit štáb zde získat další informace kde se nachází Laboratoř a plány tajné zbraně.
2.zničit záložní posádku pro ochranu tábora
3. zajmout alespoň 1.vědce a dobýt laboratoř a ukořistit dokumenty
4.zničit sklad připravených raket
Co se tíká organice:
- Hrát se bude pouze s 50.zásobníkama nesená munice libovolná (doporučeni v rámci dlouhé trasy bojištěm mít zásoby sebou)
- Kulomet dle pravidel military
- Zásah do zbraně platí možno použít záložní zbraň,nebo vyřazeného spolubojovníka pokud vám ji půjči.
- Recyklace každých 10 minut pro útočníky,tedy pro spojeneckou armádu.
- Obránci jeden život na každou misi čí úkol.
- Zásah kamkoli vyřazuje ze hry(hrajeme na poctivost)
- Každý zasažený se po zásahu označí (ZVÍRAZNOVACÍ ,REFLEXNÍ VESTOU )
- REFLEXNÍ VESTA ve výbavě hráče podmínkou (z důvodu pohybu po prostoru,aby nedocházelo zásahům do mrtvol (kdo ji nemá je cíl )
- Všechny teamy jsou soběstačné skupiny proto NEZAJIŠTUJEME plnění CO2 a Vzduchu
- VSTUPNÉ NA NAŠI AKCI symbolických 50kč na hlavu na pokrytí nakladu na přípravu hry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem osobně zdělil, moc se těším Twisted Evil
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uááááá, tenhle termín se mi vůbec nelíbí Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 10:30 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Jo to se nedá nic dělat všem se do termínu nevejdu je to jak sem sliboval hned po výplatě hold si někdo čas udělá nebo ne,ale budu rád když dorazíš. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych, ale jsem na horách Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alli



Založen: 07. 03. 2007
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po prosinec 20, 2010 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Davide, jenom takový dotázek:
Píšeš zásoby s sebou (dlouhá trasa) - mám to chápat tak, že se někam půjde a mrtvoliště bude pohyblivé, nebo to bude jenom velký hrací prostor... Rolling Eyes

Jde o to, jak se máme vybavit. Wink
_________________
Johohó, natáhněte kvéry a jedem!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cundras



Založen: 07. 01. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 1:34 pm    Předmět: to všem Odpovědět s citátem

limit na munici tedy není? , jsem méně chápavý, tak se raději ptám - já jen, že mám pěkný batoh na bednu Twisted Evil
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2010 a 2011 aneb kudrliny jsou můj maskáč Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 3:19 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Odpověď :Na ganu bude jen 50zásobník co si kdo ponese sebou je jeho věc (200 nebo 1000) a je to jen s důvodu pohybu po ploše neboť Alli až se prostřílíš až k Laboratoří a zjistíš ,že už nemáš munici a budeš se vracet půl kiláku zpátky k autům jen kvůli munici tak nevím jak ti bude, byli jsme tam teď hrát a je tam na lokalitě tak půl metru sněhu. To samé platí pro Obranu ,obránci si munici sebou musí nést, hlavně kvůli tomu ,že se vždy budou pohybovat po scénáři a budou mít nevýhodu ,když si munice ponesou málo ohrozí samou podstatu obrany,nebudou mít čím bránit pokud jim dojde munice musí se označit jako Mrtvoly a oslabyt tím pádem obranu a dojít si k Autům pro munici. Reciklační zony se budou měnit podle toho jaké dobudete budovy .Tak,že v první hře reciklace u Aut a po první hře až dobijete Štáb, budete reciklovat v něm aby na vás (nepršelo nebo nesněžilo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krouzkovec



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 64
Bydliště: TwoTowers - GanjaGroup

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salut organizátoři, zajímá mě pyrotechnika, povolena či nepovolena? Granáty atp...???
_________________
!!!...GanjaGroup 4ever...!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 10:01 am    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Ahoj pyrotechnika ano,ale dýmovnice a petardy nevím co jsi mam představit pod slovem(granát a jeho účinnosti)jinak si myslím,že na to že mají obránci jen jeden život a nebudou se do dané budovy vracet je zbytečné je ještě svazovat pravidlem o granátu co ničí s vím výbuchem bojovníky v dosahu 3m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krouzkovec



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 64
Bydliště: TwoTowers - GanjaGroup

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpověď... Měl jsem namysli např. úplně obyčejný sádrák nebo airsoftovej hrachovej granát... Až se to tedy rozlouskne jestli asno pravidlo o granátu nebo ne, tak mi sem prosim napiš... Jen abych věděl jestli se snima mam tahat...
_________________
!!!...GanjaGroup 4ever...!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 12:04 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Tak ne , bez granátů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 8:49 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Trochu podrobnější představy co by se mělo dít na této Akci

Pohyb po prostoru bude dle misí,ale vždy bude dostatečný ke splnění úkolů.Dbejte na to aby jste měli 50zásobníky a Reflexní vesty.Mrtvoly se budou pohybovat v prostoru a po cestách označeni reflexními vestami.

Plán postupu
1.úkol:skupina obránců obsadí budovu štábu a bude bránit jak budovu ta štábní místnost s dokumenty a mapou prostoru základny.
Obránci mají jeden život a po zásahu odcházejí do budovy kasáren a vyčkají až útočníci dobudou štáb a sjednotí síly k útoku na budovu kasáren .Obránci se mohou pohybovat i v okolí kasáren,ale opět mají jen jeden život po zásahu u kasáren se přemísťují do prostoru směrem k Laboratoři a budou bránit okolí a laboratoř.První padlí na kasárnách se stanou vynálezci( vědci v laboratoři)a nebudou pro tuto misi bojovat.

1.úkol: skupina útočníku se bude snažit dobýt štáb a ukořistit mapu prostoru kde vyčte rozložení budov v prostoru ,ale budovu musejí dobýt nejdéle do pul hodiny pokud se jim to nepodaří nesplnili úkol .Útočníci recyklují každých 10minut.Recyklace při prvním úkolu bude u Aut na parkovišti po první akci se bude recyklace probíhat ve Štábu.

2.úkol: obránci budou bránit kasárny neboť budou představovat posádku vojáku kteří stráží základnu.

2.úkol: útočnici po dobytí štábu musí eliminovat posádku vojáku aby snížily nadměrné posily na obranu továrny a laboratoří.Po dobytí kasáren se útočníci přesunou na hledání Laboratoře a následný útok na laboratoř.

3.úkol: obránci se rozprostřou po prostoru a okolí laboratoře a budou se snažit eliminovat co nejvíc útočníku a zabránit jim dobýt laboratoř kde je nutno bránit vědce .Vědec pokud bude zastřelen v přestřelce o laboratoř stává se zněj zas voják a pokračuje v obraně továrny.Vědci budou od vojáku označeni ( budou mít pláště).obrace má opět jen jeden život .

3.úkol: útočníci,se musí dostat do laboratoře a zajmou alespoň 1 vědce a dovést ho prostorem do Štábu.Na splnění této mise budou mít útočníci 1hodinu,aby splnili úkol.

4.úkol: obránci braní továrnu a raketu kterou nesmějí útočníci dostat neboť je to nejnovější model ničivé zbraně a pokud útočníci nezajmou ani jednoho vědce a dojde li ke zničení i rakety tak bude celá mise spojenců ztracená a zbytečná neboť sice zničí základnu postřílí posádku ale nedostanou ani plány rakety ani prototyp a ani vědce bude mise neúspěšná.

4.úkol: útočníci musí dobyt a obsadit továrnu a zajistit nepoškozenou raketu na splnění tohoto úkolu budou mít útočníci 1hodinu pokud se jim to nepodaří do časového limitu bude raketa zničená.

Pokud zde najdete nějaké věci co jsou nejasné tak je zde napište a já se je budu snažít řešit a doplnit.Seznamte prosím své spolubojovníky o záměrech té to Akce Děkuji
Smile


Naposledy upravil David dne ne leden 02, 2011 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vědec pokud bude zastřelen v přestřelce o laboratoř stává se zněj zas voják a pokračuje v obraně továrny.Vědci budou od vojáku označeni ( budou mít pláště).

Ahoj v Novém roce.

Pochopil jsem správně,že vědec nestřílí? Není výhodou postřílet všechny vědce a posílit vlastní skupinu obránců??
Nebo útok bude mít časový limit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako vědec se můžu po prostoru laboratoře pohybovat bez omezení?(utíkat?)...po té,co bude vědec zajmut a odveden do štábu bude propuštěn a dán mu dostatečný prostor pro posílení obrany továrny nebo je už kompletně vyřazen?...
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 8:12 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Ahoj Chlapci
Vědec je v této scéně nestřílející hráč po laboratoři se muže volně pohybovat, ale jenom ve své sekci,zastřelený vědec si vezme svou zbraň sundá plášť a odchází bránit továrnu nebo může svůj život s továrny ztratit v záškodnické činosti ,buď pří převodu vědce nebo při příchodu posil k laboratoři.Pokud dojede k zajmuti tak po odvedení do Štábu je propuštěn, útočníkům na důkaz nechá svůj plášť a pak se vrací ho hry na obranu továrny měl by mít dost času dojít do obrany.Ano i útok na Laboratoř bude mít časoví zámek to jsem nějak pozapomněl napsat děkuji za upozornění.Bude to 1hodina od počátku mise.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 10:53 am    Předmět: Re: aa Odpovědět s citátem

David napsal:
Ahoj pyrotechnika ano,ale dýmovnice ...

1. Tedy dýmovnice ano či ne? Ja jen že jsem skoro rok nepoužil žádnou a doma se mi jen hromadí. Ale to aby bylo jasno.

2. Rozdělení hráčů se bude dělat na místě? Já jen, že Forest by velmi velmi ale velmi a ještě jednou velmi rád hrál na straně kde bude Rajko či Mastodont nejlépe oba dva.

3. Chápu-li to dobře, tak jedni budou celou hru obránci a druzí budou celou hru útočit. A co jestli se podaří misi splnit velmi rychle, tedy "Hnát nepřátele před sebou a slyšet nářek jeho žen" ?? Hra se bude nějak resetovat?
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery klidně nějakou pošli já je uptřebim Very Happy Razz
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spíš napište kdo snima nechce hrát....Protože si myslím že se nikdo neobjeví Wink .
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
spíš napište kdo snima nechce hrát....Protože si myslím že se nikdo neobjeví Wink .

ja s nima hrat nechci, Rajko je moc fousatej a dodava nekvalitni granaty Wink a mastodont je moc velkej a tudis snadnej cil a jednoduse se do nej trefuje Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já s nima taky nerad hraju, protože jsou na mě moc zlí, nutí mě popobíhat (běhat mě nedonutí) a navíc mě soustavně nechtějí chránit Very Happy Very Happy Very Happy
Jo a ten velkej, ten zmaštodont na mě pořád křičí Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cacenka



Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se byt velmi nereda nezucastnim, zjistila jsem ze v tomhle terminu mam neco co nejde prelozit, takze prijede alespon carabina pod velenim Prasky, snad se brzo uvidime nekde v boji. Uprimne vam zavidim, ale co se da delat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moment moment kde jste četli, že budu velet Laughing já se těším, že budu moct tak maximálně zahulákat na svoje TTčka (když o to budou stát Wink ) a hlavně si chci taky zase zastřílet - už se mi to dlouho nepoštěstilo Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tracker napsal:
spíš napište kdo snima nechce hrát....Protože si myslím že se nikdo neobjeví Wink .

ja s nima hrat nechci, Rajko je moc fousatej a dodava nekvalitni granaty Wink a mastodont je moc velkej a tudis snadnej cil a jednoduse se do nej trefuje Laughing

Rajko von se do nás trefuje osoba Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 11:16 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

1.dýmovnice a dělobuchy Ano ,Granáty NE
2.Ano celý scénář je napsaná tak že obránci celou dobu brání a musí prohrát.
3.Bouhouše jsem si chtěl nechat pro obránce,ale bude záležet jen na něm,kde bude chtít hrát ?
4.pokud bude útok tak silný a rychlí a celý scénář se odehraje moc rychle tak se samozřejmě strany otočí .
5. -10.1.to uzavřu a napíšu rozdělení obránců a útočníku,ale možná se ti splní přáni a budeš hrát s oběma pokud budou chtít hrát s tebou?
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Jaroslav napsal:
tracker napsal:
spíš napište kdo snima nechce hrát....Protože si myslím že se nikdo neobjeví Wink .

ja s nima hrat nechci, Rajko je moc fousatej a dodava nekvalitni granaty Wink a mastodont je moc velkej a tudis snadnej cil a jednoduse se do nej trefuje Laughing

Rajko von se do nás trefuje osoba Very Happy

Nejdřív se omlouvám Davidovi za trochu spamu Very Happy
No jo no trefuje, tak to budem muset domluvit nějakej fajt a pak mu ukázat kdo umí líp hulákat a kdo je moc velká figura na bojišti Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mel bych dotaz ohledne UR, neomezena/omezena (kolik)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj Davide.

Vzhledem k počtu účastníků,neuvažujete k místu na parkovaní někde na letišti?
Jak jsme stáli posledně podél cesty by to mohlo dělat problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hojda Davide, mám dotaz ohledně herní plochy - hraje se tam kde je zakresleno v sekci na Milltary - paintballu ? jde mi o přípravu mapy.
( vím že se ukořisťuje mapa, ale příprava neuškodí Wink )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:30 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Mapa je ta sama jako na militérku v lokalitách plus ŠTAB a parkovat se bude pod Štábem u Vrátnice směrem k obci Boreček s Letiště by to bylo trošku z ruky asi tak 1km ale jestli chceš můžeš od tam tu přijít. Laughing Hlavně si nezapomeňte vzít 1. lopatu pro osádku jednoho vozu ,ať si můžete odházet místo na parkování Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate