Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

problémy s kódovaním?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 3:04 pm    Předmět: problémy s kódovaním? Odpovědět s citátem

Zdravím, ještě před založením tohoto téma, sem se díval, jestli tu už podobný není. Žádný sem nenašel, takže pokud tu už podobný téma je, tak mě prosím nekamenujte.

Jde mi o tom, že mám docela často problém s kódováním stránky : myšleno, špatné zobrazení diakritiky v obsahu webu (proběhlé akce atp) a jejich příspěvků. Místo diakritiky se zobrazují otazníky. Jak říkám, není to vždy, momentálně se mi příspěvky zobrazují dobře, ale ráno nikoli.

Je možný, že problém je v mém stroji, ale jelikož na MP chodím jen z pár mašin (domácí, notebook a pracovní pc) a na všech se zobrazuje občas i špatná diakritika (nepomáhá ani reload stránky - ctrl+r, ctrl+F5).

Je chyba mezi klávesnicí a židlí, nebo má podobný problém i jiní uživatelé?
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ti na rozdílných strojích dělá jen někdy? Pokud ano, tak by byla chyba na serveru, ale to je divný, páč mě se stránky načítají vpořádku z hodně kompů i mobilu... No spíš bych řekl, že je to nastavením kódování na tvém počítači.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no je fakt, že 1oo% na všech strojích to potvrdit nemůžu (stolní pc mi leží nějakej ten měsíc na zemi a v práci mi zablokovali MP:) ale právě teď se mi diakritika znova rozhodila viz obrázek níže.

http://img534.imageshack.us/i/77216600.jpg/

Všimněte si "Popisu akce"
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po několika reloadech stránky se mi občas diakritika zobrazí a občas ne. Hážu to všechno na sebe a chyba je asi opravdu u mě. Jen zjistit, proč se mi ten charset někdy načte a někdy ne. Embarassed
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejdříve vyzkoušej změnit enkódovací jazykovou sadu v prohlížeči.
(většinou je to v nastavení pod označením "character encoding", "jazyková sada", "jazyk stránky" atd...)

Standardní je totiž starší ISO 8859-2
(pro střední Evropu, nezaměnit s 8859-1 pro západní Evropu nejsou stejné),

nebo novější Unicode UTF-8.

Jenže stránky M-P jsou kódované ve Windows-1250. Kde změna oproti 8859-2 je pouze ve specifické diakritice (pro český jazyk všechno s háčkem a čárkou).

Takhle to dopadá, když se ****** na standardy.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U mne tento problém je, jen když nejsem na stránce zalogovaný.
V momentě kdy se přihlásím, tak se to zobrazí správně.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
quickbooks won't open



Založen: 22. 07. 2021
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2021 12:38 pm    Předmět: An error resolve in the Quickbooks named 6000-83 Odpovědět s citátem

The Quickbooks accounting is cloud based for small business,this app can have many issues errors and bugs whenever a new user intract with the Quickbooks software it can do mistakes ang get in trouble so here is the problem shooter of Quickbooks quickbooks error 6000 83
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
leeling



Založen: 25. 08. 2021
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2021 4:02 am    Předmět: https://www.thepopularsmart.com Odpovědět s citátem

https://www.thepopularsmart.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate