Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

OFF TOPIC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám to?
Jo, má to něco do sebe.
17%
 17%  [ 11 ]
Ne, je to blbost.
67%
 67%  [ 42 ]
Nemám zatím názor.
14%
 14%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 62

Autor Zpráva
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo vůbec v čem se liší progresiv od WB, nebo MPB - co přináší nového.
To cos popsal se prostě může dát i do obou zmiňovaných stylů.
Nezapomeň že pro rozlišení nebo nalezení nového stylu PB musí být velký rozdíl. Vždyť je to jasné Komerce - WB - MPB ( pak ještě HC... asi to už já nevím ) Mezi těmito styly se jasně člověk orientuje i jako začátečník.
Tak proč ten PB ještě zesložitit ? Vždyť pořád jenom střílíme a nebo chodíme + taktika. Nechápu proč musíš pořád něco vymejšlet. Se musíš hodně nudit ( i když já jsem ten pravej co to může psát Wink ) tak to už prosím tě neřež - hraj Paintball kterej ti vyhovuje a bude.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo. F3, když chceš reformovat, musíš také něco ukázat a nejen tlachat. Uvidíme za rok, jsme již jednou slyšeli a kde nic tu nic. Nechápu, proč chceš pořád vysvětlení mpb. Vždyť to není o nějakých šílených pravidlech, ale o přístupu hráčů, jejich chování, schopnosti přizpůsobit se, kooperovat a řešit situace co nejlépe v rámci celku. No a zde je ten velký kámen úrazu, ty tvoje restarty a všelijaké zásahy do probíhající hry, čímž absolutně zlikviduješ atmosféru, snahu lidí něčeho dosáhnout atp.. I když to myslíš dobře, aby si každý užil hru, tak tím uděláš pravý opak. Koho by bavilo o něco bojovat, když mu pak přikážeš se vzdát. Z pohledu těch chudáků, kteří nejsou schopni něco dobít, by se mi už vůbec nezamlouvalo, aby mi někdo díky mé neschopnosti daroval své území.

Filozofovat můžeš, ale dokud se nepředvedeš, tak to budou stále jen plky o ničem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:


...
Voves - už se opakuji a problém je v tom že jste sami pořádně nedefinovali co to MP je. Takže se o TO nemůžu opřít. ....


Chápu dobře, že tedy přesně nevíš, co vůbec Military Paintball je a přesto ho chceš nějakým způsobem měnit?! No začínám tomu nerozumět čím dál tím víc ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

Kanec - já ti rozumím ale vy jste to vzali zase za ten extrémní konec supermoderované hry, která je samozřejmě na škodu/debilní.


Supermoderované ? kdy ? Warzona ? tam měli hrači volne ruce. Vyvedení? ano tam byly dva orgové o řeily každý jednu stranu ako jejich vrchní velitel, ALE bez skritu jen s lechkí nastřelem stituacell a vše se řešilo za pochodu tudíš tam bylo naprosto možné všechno. Supermoderovaná hra je možná Bojová patrola. Nic to nemění na faktu že zaseh orga v paitballu je v 90% případů na škodu a to v proresiv paitball bude furt nebo to z toho co tu píšeš aspoň vyplívá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uz si myslel, ze te nekdo zabil kdyz ses tak dlouho neozval Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo chápe o co mu jde, ať zvedne ruku. Smile

Co tedy navrhuješ f3? Vykašlat se na hry, které dost dobře fungují, a některé už několik let, a začít to dělat po tvém? To bude to pravé? Omluv nás, asi nebudu mluvit jen za sebe když řeknu, že za ty léta jsme asi tak skostnaťeli, že nejsme tak otevření Tvým novým nápadům. Oni se ty naše hry postupem času taky mění, ale asi ne tím správným směrem. Možná by jsi měl začít hojně pořádat Tvůj progresiv pb a pokud bude dobrý jak tvrdíš, tak nás všechny za čas přetáhneš né? Hlavně si nic nedělej z počátečních neúspěchů Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Co MPB odlišuje třeba od hokeje je maximální snaha o shodu s realitou (pokud jsem to správně pochopil). A to je to co "normální" člověk určitě nechce. ........... Sám se půjdu zmasakrovat na akci která bude hlavně "AKCE"............... koho to serou ty "moje" vlákna/příspěvy je nemusí číst. Situace je taková, že na dost akcí nejsem zvanej a když něco zorganizuji, tak se schválně nikdo nepřihlásí....


ANO nejsme normalni
ANO jdi se zmasakrovat na akci co bude hlavne AKCE
ANO nemusime, ostatane spise mne napada ze bude vhodnejsi aby si je sem nepsal, protoze to mi prijde jako vhodnejsi reseni, nez se jim umyslne vyhybat
ANO nejsi zvanej, protoze jsi jednotlivec a ty malo kdo nekam zve, navic si jednotlivec co ma pocit zneuznaneho genia, ktery zlym a nenormalnim okolim je nepochopitelne opomijen (tedy na jehoz genialni hry se nikdo neprihlasuje)

co k tomu dodat, mas ve vsem pravdu a tady je te vazne skoda, jsme tu skupina nenormalnich lidi, co se nechteji nechat zmasakrovat na akci, myslene se ti vyhybaji a jsou vubec jinak tupi a hloupy navic si lezou navzajem do riti Laughing Laughing Laughing

PROSIM opravdu svuj paintballovy projekt realizuj mimo ramec tohoto fora, protoze tohle je vazne MILITARY PAINTBALL forum, tedy system, ktery tak krytizujes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo jeste jsem zapomnel, pokus se nenavazet do akci o kterych vis prd, jako byla ona domobrana, kluci jen nastavili ramec a stejne tak se nepratele mohli klidne potkat, to je na tom prave to kouzelne
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st říjen 20, 2010 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave díky a snad, už to pochopí Laughing Laughing Laughing Jinak F3 mnoho úspěchu v tvém projektu Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem to přejít , ale nemám rád , když mě někdo škatulkuje někam o co nemám zájem .

Tome , již jednou jsem ti říkal , aby jsi se staral o sebe - o tvůj rozbor mé akce nestojím .

Opakuji nech mě a tým n a p o k o j i !
Dík .

Pokud děláš soudy jen z dostupných informací , tak jsi vedle jak ta jedle .

Žádná ruka boží nezásáhla , pokud napíšeš , že dáš vědět a nedáš , tak to pro mě znamená , že nemáš zájem .
Nebo si mám myslet , že nejsi chlap a nedržíš dané slovo ?
Nikoho nenutím jezdit na moje tréninky či akce .
Rozhodně jsem dalek se někoho doprošovat .
To , že nemám stejný názory nebo přímo nesouhlasím z některýma věcma neznamená , že to budu tahat do MPB , jsem dost velkej chlap , abych dokázal přimout fakt , že má někdo i jiný názor než zastávám já , ale pro hru je pro mě každý jako hráč nic víc nic míň . Tak nehovoř o nějaké ruce boží .

Nevím co je to simulátor , doufám , že to není nějaká handlivá nadávka .
Já dělám MPB a je mě jedno do jaké škatule se řadí .

Nechci se tě nějak dotknout , ale pokud ti nejde podnikání , tak si udělej rozbor , proč to tak je a třeba přijdeš na něco co to změní .

PS:Nepochopí .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

F3, mě příjde že máš nějakej osobní problém a prostě to takto řešíš neštastně touto cestou. Hráči MPB ( i WB ) nemůžou za to že ses upnul k nějaké myšlence a té se držíš zuby nehty i za cenu ponížení. Měl bys hodit neutrál a konečně se na všechno vakašlat - nehledat důvod k filozofování o nesmrtelnosti chrousta. Vymyslel sis název a druh paintu a tak se ho snaž propagovat nenásilnou cestou ( to co děláš násilné je jako reklama na TESCO ). Já byl proti MPB protože mi přišlo ujeté nosit méně munice, když v reálu jí mají více. Započalo dokazování, které mě v tento názor ještě více utvrdilo, než přišel tým, který mě prostě pozval na MPB akci a tam jsem zjistil že ti militaristi, kteří lezou jakési " Elitě " do zadku mají vlastně pravdu a dokonce je to způsob hry, který jsem od začátku hraní PB hledal. Člověk se mílí, ale ty vystupuješ jako člověk který moc kritiky na sebe v životě neslyšel. Zkus svůj progresiv dělat normální cestou pořádáním progresiv her a pokud je to opravdu tak dobrá věc, budeš mít stále rostoucí návštěvu, tím i konkurenci v nově pořádajicích a prostě dosáhneš svého - touto cestou psacho dokazování bez příkladu moc nedosáhneš. Když někomu zhotovíš pohár taky si o tom sklientem nepíšete omáčku okolo, ale prostě od objednávky ho vyrobíš a je hotovo.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne čt říjen 21, 2010 12:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 jelikož jsem od přírody dobrák a mám slitování Pomužu ti dostat se ne hry MPB komunity jako je ŽT,warzone a podobně. Roydělíme to na kroky podle kterých se budeš přesně řídit a uvidíš jak na WZ 2011 pojedeš jak nic.
1. krok http://www.vodopad.cz/kd1.htm na teto stránce si najdi lečebnu drogově zavyslích a svěř se jim co bereš a že chceš přestat

Jinak se z toho nedostaneš prosimtě F3 nevim jestli fakt něco nebereš nebo máš nějaké psychické problémy, ale kurňa skus přemýšlet co tu na foru děláš buď :

I. Jsi chceš v MPB komunitě zahrát paintball a jsi nezván na akce.


simtom: S tímhle přístupem se na hru v životě nedostaneš (a nejde o to že MPB komunita se proti tobě spojila ale o to že nikdo nebude riskovat tvé pozvání, když se tímto zpusobem projevuješ na MPB foru jak se asi projevíš ve hře?)

Lečba: Razantně změn přístupování na MPB foru instaluj si mezi myšlenkové pochody a rukce které píší na klavesnici nějakej silnej filtr, kterej odfiltruje jen to duležité a rozumné od těch všech kravim a nepochopitelných výlevů .

II. Jsi razantní odburce našeho MPB stilu. nebo jsi osvícený muž nějakého božstva který se nás snaží přivést na správnou cestu paintballu

Simptom: Ať děláláme co děláš my jsme vždy ti špatní zlí a zatrpklý. Jakýkoliv boj proti našem zažitím věcem zustavají nepochopená a kritizována. Vždy budeš ten špatný.

Lečba: V prvním případě jsi na špatném foru pokud MPB nenavidíš Je tvoje jeidná cesta odejít z tohoto fora založit si foru: MPB je hnus hrajme raději hokej. Nebo tak něco, kde se združíš do celku který ti rozumí a budeš moc rozjet frontovou válku proti nám MPBlistům.
V případě druhém je postup podobný akorát nezaložíš forum MPB je hnus ale sektu Spaste všechny paitballisty

III. Si osoba s inteligencí 16 letého pubertáka co si znás dělá srandu

Simtom: Tvé příspěvky jsou na tomto foru psany zaměrně a vždy proti schodě věčiny lidí teto kumunity jen aby jsi vyvolal vlnu uražek a krityky. Pravděpodobně pro zabavu nebo vzrušení. Nutno podotknout, že jsi v tomto velice uspěšný.

lečba: neexsistuje jediná možnost lečby. Pouze ignorování simtomů lidmy na foru. V případě prokazaní teto nemoci lze lečit banem na foru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, ty novátore, nejdřív si vlastně uvědom, čeho chceš dosáhnout, co to ten tvůj PPB a MPB vlastně je a pak si znovu přečti názory ostatních.

Chceš, aby si hráči užili akci. Na tom není nic nepochopitelného a rozhodně by to bylo plusem. Na druhou stranu tvrdíš, že z pohledu velitele by ses na pohnutky svých oveček vyprdnul. Dále pak kritizuješ určitá omezení her z pohledu hratelnosti daného scénáře a sám takovéto mantinely ve svém filozofování vytváříš.

Nejspíš si ani neuvědomuješ, že pokud by někdo hru s hromadou techniky vytvořit chtěl, tak to udělá. Bohužel to není tak jednoduché a hodně nákladné nejen pro organizátora, ale i pro účastníka. Nedokáži si představit, kolik ta hra v Polsku stála, ale pěkný balík to určitě byl. Nehledě na to, že některé hry u nás již dost využívají technické vymoženosti.

No a teď si prosím nalistuj mpb akce na vedlejších stránkách, přečti si popisy a znovu se zamysli! Co vlastně přinášíš nového? Naprosto nic, jen si pořád stojíš za tím svým náramným "novým" stylem paintballu, který svým rozsahem je na úrovni jedné jediné akce.

Co tedy konkrétně bez květnatého slovíčkaření chceš, kromě úmyslného popichování zdejších lidí?

K těm tvým hokejistům, ona jde udělat mpb akce bez techniky a světe div se, se jim daří a jsou hojně navštěvovány. Takže hledej 10 rozdílů v čem to je... No napovím ti, místo hokejek máme flinty. Jinak spolupráce, snaha dostáhnout cíle, vzájemný respekt, poslouchání povelů ... to vše si můžeš najít v jakémkoli týmovém sportu. A tím naším je paintball, jen záleží na míře disciplinovasti!

No a na závěr, samozřejmě souhlasím s názory o mpb a šplhám řitním otvorem v tom pomyslném mpb žebříčku čím dál výš.


Naposledy upravil GEorGE dne čt říjen 21, 2010 1:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
...šplhám řitním otvorem ...


Aspoň že to otevřeně přiznáš geogi Very Happy

Wink Razz Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
GEorGE napsal:
...šplhám řitním otvorem ...


Aspoň že to otevřeně přiznáš geogi Very Happy

Wink Razz Very Happy Very Happy Very Happy


Jen abych se nestal skokanem roku Laughing No s tím bych se ale asi dokázal vypořádat napsáním pár názorů a okamžitě zmizel v propadlišti paintballových dějin ... holt, F3, ten mpb žebříček řiťolezců je velice prestižní a sebemenší chybička tě smete rovnou do žumpy Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už jsem se na rozdíly ptal, bohužel mi nebylo odpovězeno.

2 f3: pokud nejdou vypsat základní rozdíly, jako to jde u WB, MPB, HCMPB, tak jde opravdu jen, jak psal George, o úroveň jedné hry a né nového stylu ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adka



Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Takže tak asi. A protože je to až moc osobní což mi nesedí tak Vám udělám radost - seru na to.


Tak tohle jsou skutečně slova hodná člověka s křesťanskými základy Sad a význam slov respekt, úcta, pokora a pravdomluvnost to se v náboženství taky brávalo, pokud si pamatuji Question

citace:
Na další komentáře už nereaguju.


tak na tohle chci lístek do první řady Laughing Laughing[/list]
_________________
Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

F3:
Připomínáš mi jednoho známého : když jsem byl ještě " dílenskej " . Byl tam automechanik, který přišel z úžasného značkového ( osobáků ) servisu Renault, k nám do zaolejovaných opravářů traků a jinejch obrovskejch sviňí.
I vyprávěl jak je úžasnej a jaký jsme to vemena. Pořád mluvil ( i jeho pracovní morálka nebyla nic slavného - výměna brzdových obložení na návěsech byla pro něj práce charekteru Vsetínského dolu ) jeho největším uměním bylo neustále dokazování že on má pravdu, on je nejlepší, a on má tu správnou " vizi " autoopravárenství. Nakonec se zněj jen vyklubala snůžka řečí a skutek utek - museli ho vyhodit pro neschopnost se " začlenit " a hlavně jeho pracovní kázeň na věcech co ho nebaví byla nulová.
Mluvil o tom jak se musí " pracovat " aby servis skvétal, ale pokud nastal problém že něco podělal dával silně najevo jak má všechno na háku a že je salámista. Pokud jsme se na něj vyrhli ( byla pro nás škodná ) jeho první věc co ho zajímala byla ta, že ho kničemu pořádnému nepustíme aby se předved ( kdo by ho k tomu pustil ), a že ho nepustíme mezi sebe. - Finále - řekl to samé co F3 že na to sere.

řeči řeči a řeči - co jsem čet v reakcích na pořádaných her žádná sláva.
Pokud je nějaká forma P je jedno jak se jmenuje a jakej má styl - pokud je po něm poptávka, měl by se tento způsob hry udržovat případně rozvíjet. A né věčně kritizovat že je něco špatně - co je špatně dle tebe ? snad to že se lidem líbí hrát tak jak se momentálně hraje bez ohledu jak se hraje ve světě ??
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
Uziel Gal napsal:
u vas funguje demokracie? Smile stastny to klub, kdyz nas bylo 15 tak vetsina lidi se neshodla ani na barve hovna. natoz na necem jinem...


jasne ze funguje demokracie .. par zakladnich pravidel bylo dano kdysi davno a o novych vecech se radime dohromady Smile


U nás taky funguje demorkacie mimo pole.... chcete to?? tak si to udělejte:o))) a jak by všichni rádi měli autokracii:o))

jinak k tématu: já tomu něják neorzumim... asi sem nějákejr etardovanej nebo co
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
já tomu něják neorzumim... asi sem nějákej retardovanej

tak tohle je vazne prvni vec, se kterou lze v tomto vlakne 100 % souhlasit Laughing Laughing Laughing

ja myslim, ze tu absentuje zakladni snaha se navzajem pochopit, proste F ma moznost si preci poradat progresivnepaintbalove hry jak na bezicim pasu a my mame preci pravo se mu na ne z vysoka vykaslat, kdyz nas nezaujmou, vzdyt tu o nic jineho proste nejde
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale velbnosti já se snažil.. četl sem to do pulky....a i dvakrát.. ale furt je tam na mě hodně písmenek....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím toto vlákno nemazat!
Jednou bude mít historickou hodnotu Wink
Teď se těším na další evoluci, která by mohla pokračovat za měsíc. Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborně tři paintbalový psychopatii si tady broukaj do noty a pak má f3 něco dokázat Shocked Very Happy Confused Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohušu, ještěže si to napsal ty. Kohokoliv jinýho bych taky označil za psychoapata a zvrácence, ale tebe, tebe nikdy.... Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate