Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Azodin Kaos

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 4:34 pm    Předmět: Azodin Kaos Odpovědět s citátem

Koupil jsem si svojí první "zbraň" Very Happy Přiznávám, že pokud bych mohl koupím si něco jiného a je mi jasné, že ti co mi radili co pořídit teď jistě kroutí očima. Ale jako zastánce pravidla, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, se odvážně postavím všem co se na mojí bouchačku zle podívají Cool

Teď vážně. Překvapilo mně jak je ta hračka zpracovaná.Nikde žádnej plast, vše pěkně kovové, ale váha je přitom perfektní. Má 12" hlaveň což je pro mne zatím dostačující. Přesnost posoudím, až si trochu pohraju s radarem. Do stahovacího kolínka, které má jsem dal 50 zásobník. Takovou tu imitaci obřího kolimátoru. Dokoupil jsem vzduchovou láhev, hadici, zničil starou vzduchovku a použil z ní pažbu. Pak jsem na ní dal trochu kamufláže a nemyslím, že se za ní budu muset stydět. Hrál jsem si s tím zhruba 14 dnů a už se nemůžu dočkat až někam vyrazím.


http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&twid=883
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
klihe



Založen: 04. 07. 2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z Trabantu nikdy Mercedes nebude...ale může z něj bejt špičkovej Trabant.
Pěkná kamufláž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

klihe napsal:
Z Trabantu nikdy Mercedes nebude...ale může z něj bejt špičkovej Trabant.
Pěkná kamufláž.


Díky.

Trabanta jsem kdysi dávno vlastnil Cool Vždycky mne dovezl tam, kam jsem potřeboval . A když už se na něm něco rozbilo, tak jsem to spravil sám.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a byls nekdy nastvanej ze te furt nekdo predjizdi? Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lepší poladěnej Trabant v hrsti, než-li problémový Mercedes na střeše. Smile Vždyť mechanický princip pb zbraní je více či méně obdobný a největší díl práce vždy spočívá na rukách a někdy i nohách samotného střelce Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
a byls nekdy nastvanej ze te furt nekdo predjizdi? Smile


No čoveče v tý době kdy já s nim jezdil jsem se rozhodně k nejpomalejším vozidlům neřadil. Jak byl lehkej tak docela upaloval.Akorát boční vítr, ten bylo nebezpečnej Very Happy
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na to jsem moc mladej, trabanta v akci si moc nepamatuju uz, jen jsem se ptal .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
na to jsem moc mladej, trabanta v akci si moc nepamatuju uz, jen jsem se ptal .)


Tím chceš říct že já jsem starej ? Laughing
Ale dederony brázdící naše dálnice si pamatuju. Mněli ty trábiše natuněný jak sviňa, ten co sem vlastnil já jim nestačil. Smrděl stejně,vypadal stejně, řval možná ještě víc, ale 120 sem z něj nedostal. Oni jo.

http://www.youtube.com/watch?v=-2Na0Lj-DuY&feature=related
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate