Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Omezení munice pro záložní zbraně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 2:23 pm    Předmět: Omezení munice pro záložní zbraně Odpovědět s citátem

Chtěl bych zde drobet zalobovat za zrušení omezení limitu munice pro záložní zbraně (TPX atd), nebo aspon pro jeho navýšení. Běžně povolené dva zásobníky (2x8) mi přijdou málo. Vůbec omezení munice u záložek ( v pravém slova smyslu) mi přijde zbytečné, jelikož jejich velikost zásobníku a způsob dobíjení je dosti podobný reálu. Dobíjení při hře rozhodně netrvá pár sekund (dobíjení zásobníku kulemi, né výměna zásobníku v pistoli) a ani nehrozí, že bude člověk záložkou bezvýznamě kropit.

Doufám, že mě Jaroslav neukamenuje, když zde zakládám další téma na počet munice Embarassed Ale ještě znova podotýkám, jde o záložní zbraně (pistole)!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám pocit že limit na záložní zbraně vzniknul jen z jediného důvodu a to je nemožnost rozlišení od munice pro primární zbraň. Takže pokud bude akce pořádaná v uzavřené společnosti lidí kteří se znají a nemají mezi sebou potřebu podvádět nevidím jediný důvod proč na limitu pro pistole trvat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jdu prudit Smile

Pojďmě o úroveň výš:
- jak moc byla záložní zbraň na různých akcích použita,
- dále kolik reálně z ní někdo vystřílel než ho sejmuli.

Pokud to shrnu podle sebe, tak jsem pistol prakticky nepoužil a třeba na syberii mi z toho vyletěly tři kule a potom to udělalo prc a zasyčelo.... (zmrzlá bombička)

Nikdy jsem o tom nějak nepřemýšlel, ale limit je vlastně zbytečný protože v případě vyřazení, nebo selhání primárky neočekávám že bych toho moc vystřílel. A to jak z důvodu malého akčního rádiusu tak z ekonomických důvodů (drahé CO a drahé práškové kule).
Stačilo by pravidlo oddělené munice. Pistol má jako jiné náboje než primární gun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

at ma kazdej zasobniku plnych kolik chce Smile myslim ze limit se objevi v poctu zasobniku. pochybuju ze se tu najde nekdo kdo si koupit do tiba 20 zasobniku
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechavas mne zcela chladnym Laughing Chico, navic podle mne jediny duvod proc kdy kdo limitoval munici do zalozky je nemoznost ji rozlisit od normalni munice, tedy je kazdemu jedno kolik tech zasobniku budes mit pokud je pouzijes jen do zalozky... samozrejme na hrach kde neni limitovana munice pro hlavni zbran predpokladam ze neni limitovana ani pro zalozni zbran.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč nenechat limit na 4 zásobníky ? Příjde mi uhozené odečíst ze 150 kuliček 32 do TPX jen proto abych měl plné zásobníky a nemlátil se mi jen jeden v nějaké kapse Rolling Eyes
Když to shrnu abych byl příkladný musím si do Tipáče s tubama dát jen 118 kuliček ? A zbytek do TPX ?? ( jsem zvyklej lítat ještě se dvěma zásobníkama navíc ).


Jinak já sekundárku používám dost často i na takové hře jako byl Den-D jsem vyběhl proti bunkříku sám jen s TPX abych byl rychlejší než s dlouhou zbraní.

Omezení munice snad byl jen důvod pro lepší hratelnost - ale omezit i v sekundárkách no nevím jestli to hru ovlivní....Je to divný...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten problém s rozlišením munice bude asi opravdu jedinný. Tak holt počkáme, až MP ještě drobet vyzraje a i na akcích s 200 lidmi bude taková důvěra, že toto omezení bude možné zrušit.

F3 - čoveče tebe neberu vážně, páč tohle nemohl napsat hráč MP. Holt jseš fakt o úroveň výš než mi ostatní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč to dělat složitý. Jednoduchý pravidlo, který zcela odpovídá reálu - pokud je munice v zásobnících pro danou zbraň, eventuelně desítkových tubách, ať si každej nosí kolik chce. Omezení je dané už jen tím, že nikdo nebude mít 10x zásobník do tiberia nebo mraky 10x tub a samozřejmě zdlouhavým přebíjením.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico - myslel jsem jako blíže k reálnému dopadu v rámci vlastní hry (proces), tedy nad argument porovnávání s reálnou zbraní (fikce).

Nic v tom smyslu co píšeš... Ale ať tu není flame tak můj příspěvek (oba) může někdo smazat. Už nic nepíšu... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cože v MPB ještě není důvěra Shocked
Asi jsem dost krutá naivka
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Proč to dělat složitý. Jednoduchý pravidlo, který zcela odpovídá reálu - pokud je munice v zásobnících pro danou zbraň, eventuelně desítkových tubách, ať si každej nosí kolik chce. Omezení je dané už jen tím, že nikdo nebude mít 10x zásobník do tiberia nebo mraky 10x tub a samozřejmě zdlouhavým přebíjením.


Naprostý souhlas , myslim že jsi našel výborné řešení na tento problém. Kdyby se to chytlo, bylo by to fajn. Přesně tak to i doposavad dělám, dva zásobáky + 4 desýtkový tuby, vše v jednom pouzdře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já nevím, co tu řešíte. Vždycky jsem zašel za organizátorem a zeptal se ho kolik můžu mít zásobníků na sekundárku, ne kolik mi povolí kuliček ... a ještě ho upozornil, že se jedná o milsiga. Nikdy si s tím nikdo hlavu nedělal a řekl, tolik kolik je povoleno pro záložku bez rozlišení na kolik kulí daný zásobník je. Ono spíš jde o to, kdo se s tím chce tahat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate