Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nj zamáčknu slzu a jede se dál taky bych si vybral Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 11:24 pm    Předmět: phenom Odpovědět s citátem

Jo to sakra dobrej kver, ale jen praxe nám ukáže co dokáže nabídnout, lebo co sa bude menit. Twisted Evil Je to muj mazel za ty melouchy to stálo Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže světe div se, ale včerejší test A5 vs. Phenom ve spotřebě a přesnosti vyšel "nečekaně" 1:1 Tudíž tento test popírá fámu, že nízkotlak má nižší spotřebu plynu.

Pár parametrů...

A5 - max UR, provozní tlak 800Psi a pracuje až na hranici 400Psi - nutnost anfisifonu nebo hadice
X7 Phe - Max UR, provozní tlak z 800Psi (lahev) zbraň 300 Psi pod 500psi sníšení kvality výstřelu.

V obou případech:
počáteční tlak - 2250Psi
počet výstřelů - 100 ran

Podotýkám UR nemá vliv na spotřebu plynu v obou případech....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplnění: Malá vzduchová láhev 13ci.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kolik jste pri testovani spotrebovali "houby"? Twisted Evil
...kazdopadne zajimave srovnani. Jeste by bylo zajimave treba soustrel a chovani pri strelbe?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Takže světe div se, ale včerejší test A5 vs. Phenom ve spotřebě a přesnosti vyšel "nečekaně" 1:1 Tudíž tento test popírá fámu, že nízkotlak má nižší spotřebu plynu.

Pár parametrů...

A5 - max UR, provozní tlak 800Psi a pracuje až na hranici 400Psi - nutnost anfisifonu nebo hadice
X7 Phe - Max UR, provozní tlak z 800Psi (lahev) zbraň 300 Psi pod 500psi sníšení kvality výstřelu.

V obou případech:
počáteční tlak - 2250Psi
počet výstřelů - 100 ran

Podotýkám UR nemá vliv na spotřebu plynu v obou případech....


No jenže o to právě jde ta vaše A5 dokáže střílet i při tlaku 400Psi a to již není klasický zástupce vysokotlaku tak jak si ho koupí každý začátečník v krámu, ale poladěnej a dobře zastřílenej kousek který pracuje i při stejném operačním tlaku jako třeba Tiberius kterej je označován jako středotlak.
Takže výsledky testu jsou určitě potěšující pro majitele A5, ale ve skutečnosti vlastně nic nedokazují, protože operační tlak Phenoma je kolem 300Psi. Wink
Navíc ani Phenom není klasickým nízkotlakem v porovnání s nízkotlakými značkovači které používají sportovní paintballisti.(u těch už je úspora pohonného plynu markantnější)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No jenže o to právě jde ta vaše A5 dokáže střílet i při tlaku 400Psi a to již není klasický zástupce vysokotlaku tak jak si ho koupí každý začátečník v krámu, ale poladěnej a dobře zastřílenej kousek který pracuje i při stejném operačním tlaku jako třeba Tiberius kterej je označován jako středotlak.


No právě že se jedná o A5, i dost starý model, bez jakéhokoliv upgradu! Jediné, co je není až tak obvyklé je vzduchový systém s možností regulace na onen tlak. Spíše nás celkem překvapilo, že tomu tak je, čekali jsme aspoň nějaký rozdíl. Šlo nám o srovnání A5 vs. Phenom.

Testování proběhlo za účasti stáního notáře a bez houby Smile. Co se přesnosti týče, výsledky byly velmi podobné. V případě zájmu může Mihal zveřejnit podrobnější statistiky Smile.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ Ládiku někdy je ten nejlepší upgrade to, že má zbraň už něco nastříleno a majitel se o ní láskyplně stará Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Láskyplně... Laughing Vládík se o ní stará tak, že to čistí jednou za 3 roky... Smile))
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měl bych dotaz,
mě funguje A5 jen do cca 9OO ?
těch 400 znamená že si růčo klikám kule? nebo máte tak opravdu poladěné kvéry že vám podá ciklon i v tak nízkém tlaku....
Mě docela štve že to nedokáže střílet při menším tlaku - chtěl bych lítat s malýma láhvema a ty ustřílej tak max 100 kulí ( bylo by goood aspoň těch 150 - to bych tahal jednu na zádech plus jedna navíc jako záloha - co kdyby. )
Jinak díkys za srovnávací test - teť mi není tak líto toho že nevlastní phenoma a mohu si počkat až na další model - měl jsem pocit že A5 je prostě starej a nesrovnatelnej model Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen podotknu, že aby ten test byl fér, musejí oba kvéry mít stejnou hlaveň a stejnou úsťovku. Ta hlaveň je při tom docela dost důležitá, protože jestli by na jednom kvéru mla víc portingu, bude mít větší spotřebu při stejném FPS.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A5 podává do 400 Psi, ale jak jsem psal je třeba antisifon či hadice.

Hellboy v tomto případě je rozdíl hlavní zanedbatelný +- 1 kulička Smile

UR stejná...

Bude ještě následovat test č.2 kterým se zaměříme na detalnější a specifické vlastnosti.. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jen podotknu, že aby ten test byl fér, musejí oba kvéry mít stejnou hlaveň a stejnou úsťovku. Ta hlaveň je při tom docela dost důležitá, protože jestli by na jednom kvéru mla víc portingu, bude mít větší spotřebu při stejném FPS.


Jenže to by museli pro změnu ÚR měnit pružiny na kladivu (různě tvrdé) a ne jen brzdit průtok plynu tím červem na boku powertuby. To pak ta A5 žere plyn pořád stejně (ventil je otevřenej po stejnou dobu) a jen se mění rychlost prodění ve zbrani. Kdežto Phenom se nastavuje seřizováním regulátoru, takže tam se plus mínus autobus ta spotřeba mění v závyslosti na ÚR, ale taky to nebude bůh ví jakej rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
měl bych dotaz,
mě funguje A5 jen do cca 9OO ?
těch 400 znamená že si růčo klikám kule? nebo máte tak opravdu poladěné kvéry že vám podá ciklon i v tak nízkém tlaku
...

Měl jsem úplně stejný problém, který ale byl způsoben mou chybou. Z nějakého dodnes nepochopitelného důvodu mi zjevně při první rozborce před třemi lety zbylo jedno malé těsněníčko, které patří mezi tělo a ten "vývod" do cyklonu. Kov na kov netěsnil. To spolu s vyčištěním a jemným máznutím třecích ploch v mém případě stačilo. Zkontroluj tedy chod, těsnění a opotřebování jednotlivých dílů cyklonu.

Jinak k té láskyplné péči. Když jsem to letos po zimě vytáhl, sotva jsem to natáhl. Nějak se mi ten mechanismus "přichyt". Nakonec se to ale nějak utrhlo a štěkalo to, tak jsem to neřešil. Když jsem to tedy nyní po pár letech otevřel, nejenže se nějaká na nečistotka našla, ale kladivo i tělo bylo pokryto oxidací, místy evidentně vydřené, jak se to tam nasucho drbalo. Gumičky pohyblivých částí byly viditelně hrubé ze stejného důvodu. A co jsem s tím udělal? Vyčistil, jemně máznul, zavřel a střílí to velmi dobře. Nic jsem neměnil (ani ty gumičky), nic netunil. A i když vám tento přístup ke svému miláčkovi nedoporučuji, je důkazem toho, že všechny popisy tuningových dílů jsou jen reklamní žvásty, protože nic není třeba měnit, dokud prostě něco neodejde. Můj názor, nechci vyvolávat flame. To hlavní, co ovlivňuje výkon těch našich pifátek, jsou kule, resp. střelivo obecně. A jejich zdokonalení je zatím v nedohlednu. Všechno ostatní se nedá objektivně posuzovat při používání v praxi.

Jak píše Rajko, u A5 nemůže UR zaznamenatelně ovlivnit spotřebu média.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dyť to je to co jsem říkal Laughing "musí mít už něco nastříleno a láskyplnou péči" to že přišla až po třech letech už nemá větší význam, ale hlavně, že přišla Laughing sám Vládik napsal, že než jí rozebral a vyčistil tak chudinka ani neštěkla Laughing
A že na některých místech byla vydřená a opotřebené o-kroužky no to je právě ten přirozený upgrade Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRCHY



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 16
Bydliště: Horoměřice, Praha-Západ

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 10:20 am    Předmět: Zdar Odpovědět s citátem

Má tady někdo zkujšenosti s hlavněma na Phenoma? Pořídil jsem za dlouhej peníz trojdílnou hlaveň/sadu od Hammerheadu (měnitelný fin-hlaveň s drážkama-porting). Už jsem tam vyzkoušel slušnou paletu kulí a furt je to nalevačku.. Tak si řikám, jestli já někde něco nekazim už v samotnym úsudku... (pár poznámek jsem si už vyslechnul - nekupuj si Hammerhead Smile, ale už se stalo.. Confused ) A tak, prosím, poraďte... Když dám kuli do laufu (nebo do finu), musí se tam lehe seknout nebo by měla tak tak projít bez toho, aniž by se tam šprajcla??? POkud má někdo výborné zkušenosti s jiným typem laufu, sem s tím. Wink Už se nechi trápit, pochopte.... díky všem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 12:04 pm    Předmět: Re: Zdar Odpovědět s citátem

Hulva napsal:
Má tady někdo zkujšenosti s hlavněma na Phenoma? Pořídil jsem za dlouhej peníz trojdílnou hlaveň/sadu od Hammerheadu (měnitelný fin-hlaveň s drážkama-porting). Už jsem tam vyzkoušel slušnou paletu kulí a furt je to nalevačku.. Tak si řikám, jestli já někde něco nekazim už v samotnym úsudku... (pár poznámek jsem si už vyslechnul - nekupuj si Hammerhead Smile, ale už se stalo.. Confused ) A tak, prosím, poraďte... Když dám kuli do laufu (nebo do finu), musí se tam lehe seknout nebo by měla tak tak projít bez toho, aniž by se tam šprajcla??? POkud má někdo výborné zkušenosti s jiným typem laufu, sem s tím. Wink Už se nechi trápit, pochopte.... díky všem


Co se týká finů, ty jsem používal na SP1 a Nero hlaveň, bral jsem ty, kterými šly kule lehce prostrčit. A na Fífovi mam teď tu 18" Milsig Marksman Barrel a spokojenost.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulva....
Třídílný 18" Marksman. A naprostá spokojenost. Používám PBS TP+.
Wan-Chuan
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sorrent



Založen: 05. 04. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nepouziva nekdo u Phenoma hlaven AA 16"??? Rad bych se neco docetl o skusenostech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorrent napsal:
Ahoj, nepouziva nekdo u Phenoma hlaven AA 16"??? Rad bych se neco docetl o skusenostech

Zkoušeli jsme 14" AA a spokojenost, lítalo to jak víno a pěkně tiché.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deniel



Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abra napsal:
O víkendu jsem vyzkoušel X7 Phenom, ale po vystřelení 100 kulí šel zpátky do kufru. Začal mi někde ve zbrani ucházet vzduch a přestalo to pouze při přidržení spouště. Ten den jsem jí rozebral a dal znovu dohromady. Po vystřelení cca. 30 kulí mi zase začala ucházet ale při následnym výstřelu přestala. Nevíte někdo čim by to mohlo být? Jinak střílí suprově, jak dostřel tak přesnost.


Ja měl problém podobný,kolem rukojeťi začal utíkat vzduch,tak jsme u pána kde jsem to kupoval rozdělali rukojeť , a zjistili jsme že ta měděná hadička je na spodním spoji urvaná,takže ji poslal do servisu a za týden mi zavolal ať si přídu pro novej qver.Pak mi řekl,že zhruba ze 20 prodaných zbraní mají 2. stejný problém.Tippmann asi výstupní kontrolu moc neřeší Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shamad



Založen: 02. 05. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi potřebuji poradit, Jaký používáte vzduchový systém k téhle zbrani? Já mám 47ci 3000PSI HP od PBS gear s hadicí. Na semi to ještě ujde, ale na full je to doslova tragédie první kule ještě někam doletí, ty další jdou dolů jak ze starýho brna. Regulátor asi nestíhá. Chci si koupit něco novýho. Co požíváte LP nebo HP regulátor a jakou láhev? Nebo je problém v něčem jiným? Ještě snad dodám, že mám 10“ hlaveň lapco big shot assault 687.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shamad napsal:
Chlapi potřebuji poradit, Jaký používáte vzduchový systém k téhle zbrani? Já mám 47ci 3000PSI HP od PBS gear s hadicí. Na semi to ještě ujde, ale na full je to doslova tragédie první kule ještě někam doletí, ty další jdou dolů jak ze starýho brna. Regulátor asi nestíhá. Chci si koupit něco novýho. Co požíváte LP nebo HP regulátor a jakou láhev? Nebo je problém v něčem jiným? Ještě snad dodám, že mám 10“ hlaveň lapco big shot assault 687.


Mam ten samý vzduch, hadici a dělávalo mi problém to, že jsem ten šroub na lahvi šrouboval až dolu, čímž jsem přiškrtil průtok vzduchu. Takže teď to dělám tak, že ho zašroubuju co nejníž a o něco povolim a problém nemam.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
...Takže teď to dělám tak, že ho zašroubuju co nejníž a o něco povolim a problém nemam.


Přesně tak to dělám taky Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
shamad



Založen: 02. 05. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také pootočím o otočku zpět v tomhle problén asi není. Mám tam dokonce značky, kdy by měl být průtok nejvyšší. Zbraň už byla jednou v servisu pbs, utíkal mi vzduch někde kolem regulátoru UR. Zpráva zněla zatmeleno, vyčištěno, zkontrolováno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fuckmen



Založen: 18. 05. 2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi dela taky ale jen kdyz steluju UR a gun neni pod tlakem.Pred regulatorem je jeste jeden zavit na dukladnejsi rozborku,ten utahni a promaz sroub regulatoru.Me to tak funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shamad napsal:
Také pootočím o otočku zpět v tomhle problén asi není. Mám tam dokonce značky, kdy by měl být průtok nejvyšší. Zbraň už byla jednou v servisu pbs, utíkal mi vzduch někde kolem regulátoru UR. Zpráva zněla zatmeleno, vyčištěno, zkontrolováno.


Dneska jsem se zadrbal asi tři hodiny s problémem že z gunu fučel vzduch kolem spouště. A to tím silněji, čím byla utáhnutá úsťovka. Už jsem to chtěl dát na reklamaci ale nakonec jsem na to přišel.

Viz obrázek:


Kolem toho závitu č. 18 to prostě fučelo a to byl jen jemně povolený. Nechápu jak se tohle jako má utahovat a pokud se to nějak dobře zatmelí, tak to nepůjde zase vůbec vymontovat. Pokud se těsnění č. 16 nějak budou opotřebovávat tak jsem fakt zvědavý.

Utáhl jsem to teda jen "prstem". Určitě se to zase časem pootočí a bude dělat problém.

Jo ještě je super v baráku kolem půlnoci střílet fullautem. Střílel jsem do pračky Smile hehehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vitako2



Založen: 14. 01. 2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 1:30 pm    Předmět: Mazání Odpovědět s citátem

Ahoj.Pořídil jsem si taky tohoto mazlika a chtěl jsem se zeptat co a kde před používáním promazat?Co cyclon,měnit vrtulky atd ci je to jen pocitovka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 18, 19, 20  Další
Strana 10 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate