Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 E-Grip

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Huricek



Založen: 20. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 10:50 am    Předmět: A5 E-Grip Odpovědět s citátem

Ahoj, nevím jestli tady toto téma nebylo (já ho nenašel), ale při poslední hře se mi přestal natahovat závěr u zbraně. Našel jsem tu pouze to, že lidem zbraň kulometí, ale ta moje prostě jen tak zlehka střelí a nic. Zkontroloval jsem na ní snad úplně všechno a rozmontoval jí do mrtě, ale je to marný. Nemohl by mě prosím nekdo navést co zkusit? Zbraň mám vylapovanou s novou Power Tobou a boltem s vnitřní o-kroužkem. Občas ale to fakt jen asi dvakrát zakulometila (dvojtá rána), ale jinak po každém natažení jednou střelí a nic, ani cyclone neotočí a při ucpání hlavně rukou jen z lehka foukne.
Za případnou odpověď díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus vyměnit baterku za nové nabitou nebo úplně novou. Já když jsem ještě měl tohle "neštěstí" tak při slabé baterii to sice na semi střílelo ale na dávku jen třeba jednu dvě rány a pak jen tak ťukalo.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Huricek



Založen: 20. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda že to jsem nezkoušel, ale nejde to ani na semi a nějak mi teď nejde ani do hlavy, jak by měla baterka vliv na zpětné natažení o to se snad stará pohon?
Přijde mi to, jako by tam nešel vůbec tlak. Všechny průchozí části jsou v pořádku a bomba dost natlakovaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozebíral si někdy rukojeť? Tam totiž můžeš mít hnutej elektromagnet a potom to občas vystřeí a občas zase jen cvakne spoušť...
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Huricek



Založen: 20. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No rozebranou už sem jí taky měl ona naprázdno necvakne. Ona vystřelí vždycky, ale musim jí pořád natahovat jako pumpu, přijde mi to, že prostě nemá sílu, aby se ten závěr opět natáhnul.Přijde mi to jako kdyby bylo oběhaný kladívko a na další pokus ze prostě nezachytí o ten hajzl v tý pažbě, ale spíš je to o tom, že to nemá tu zpětnou sílu, aby se to natáhlo. Rozebral jsem a kontroloval snad úplně všechno a už mám chuť s tim praštit. Ten tlak se nedostane ani do toho cyclonu, aby se otočil. Já si myslím, že by mohla být chyba v tubě a v tom vnitřku ale i to sem měl rozebraný a na oko je tam vše v pořádku. Fakt už nevím ani co mám vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing a máš nafouknutou flašku Wink
Nepíšeš jestli dáváš lahev přímo na zbraň, nebo jestli používáš hadici (ta občas zlobí).
A pak zkoušel jsi chod těch vnitřích částí (kladivo ventura) na prázdno jen rukou bez pružiny? musí to všechno ve vnitř hladce klouzat a nemí se kladivo zasekávat o tubu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus otočit tu tyčku co spojuje kladívko s boltem... je nepatrně iná... mě se to povedlo to samý na žt Smile... sláva Líbovi!!!!
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Huricek



Založen: 20. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing jo flašku nafouklou mám to byla první věc, kterou sem zkoušel, abych ze sebe neudělal jelito Laughing a flašku mám na zbrani. Od bomby až do tuby jsem to profukoval a tam se nezadrhne ani prd.
Na prázdno jde vše taky hladce,jak jsem psal vnitřek je vylapovanej do zrcadla a s trochou mazání tam je minimální tření.
Ještě se kouknu na tu tyčku a pořádně to ještě prohlídnu, ale už sem to dělal tolikrát, že mi z toho trochu hrabe.
Prostě sem s tim v neděli hrál, půl dne v pohodě, pak to občasvynechalo a pak už nic, jako pumpa. Je mi divný to, že když rukou ucpuhlavně, tak to normálně dost slušně kopne,ale teď jako bych to prostě ucpal a jennaprázdno povolí závěr a hovno Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je dignóza jednoduchá z nějakého důvodu ti projde přes ventil málo plynu, teď už jen přijít na to proč. Jestli to je tím, že jde malej tlak z lahve do zbraně a nebo tím, že úder kladiva je slabej pro pořádný otevření ventilu a nebo je nějakej bordel ve ventilu a brání správnému proudění plynu.
Ještě jsi nepsal jak ti zajíždí kladivo do powertuby občas se stává že je o-kroužek na kladivu moc velkej nebo nabobtnalej a v těle zbraně klouže v pohodě, ale do tuby se mu nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Huricek



Založen: 20. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to tu má asi po 200 rozebraný a čumim do toho jako husa do flašky. Tyčka otočena a beze změny.
Kladivo zajíždí do tuby jako prst do hovna (takže dobře Laughing )
Těsnění na kladivu v pohodě, hladkej průchod.
Náraz kladiva nezmění ani silnější pružina.

A z toho vyplývá stejnej průser jako byl Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud je flaška opravdu plná a v pořádku včetně ventilu na ní (máš to vyzkoušený na jiný zbrani) tak by to mohl bejt opačnej problém (o-kroužek na kladivu je moc opotřebenej a nedotěsní kladivo v powertubě), ale to by ti zbraň vystřelila vždy jednou a pořádně a pak už by se nenatáhla , ale píšeš že nevystřelí ani jednou Rolling Eyes
Tak bych ještě zkusil jinou flašku a pak bych zkoumal proč se neotvírá ventil v powertubě, jiná možnost už není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Huricek



Založen: 20. 12. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to znova rozebral až do mrtě a zaměřil jsem se na novou kovovou Power tubu, kterou jsem před nedávnem pořídil a zároveň bych chtěl poděkovat Rajkovi, že mě přivedl na myšlenku, že kladivo slabě naráží do jehly. Kladívkem a jeho těsněním to nebylo, tam žádný odpor nebyl, ale bolt, který byl k tubě a který jsem chtěl z toho důvodu, že má i vnitřní o-kroužek a že snad šetři trochu co2 jak píšou, tak ten je cca o 1-2mm delší než originál. To jsem zjistil, že ničemu zas až tak nevadí jen v případě, že ten vnější o-kroužek nenabobtná v tomto případě se totiž při prvním výstřelu zasekne v Barrel Adapteru a je po prdeli pač kladívko neudeří plnou silou. Vyměnil jsem za uretan co mám na bombu a vše funguje tak jak má.
Každopádně Vám chlapí všem děkuju za rady a názory a doufám, že tato zkušenost pomůže i někomu jinýmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate