Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Paintballové mistrovství České republiky v dobývání objektu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mluvení za sítí je blbost hraješ ty a tvůj tým ne někdo za sítí Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdárek pánové nemělo by se to vaše mistrovství ubírat směrem taktiky ,omezit kule dát lidem váhu když budou mít kilovou flintu a zmenšit zásobníky protože nevím jak si zahrajete třeba s papžem a podobnýmy spídmastrama když vysipe za sekundu to co já mám ve spodním zásobáku a nemusí přebít a podobní kravyny podle mě by to bylo zajímavější i pro širší veřejnost a se zásahem by jsem to uděla po našem když to člověk dostane tak at zústane na tom místě nikoho neruší odchodem a protivník si ho musí skontrolovat ale to by tam neměli bejt lidi co střílej z leknutí to múj názor zdar venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ taky mě zajímá jestli je to military turnaj nebo prostě jen paintball turnaj.Je přeci jen rozdíl když nastoupí někdo s malým sportovním markrem a druhej team má zbraně upravené do nějakého reálu se zásobníkem na max 50 kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak panove, respektujte tradici turnaje, ktera je mnohem starsi, nez nejaka zdejsi pravidla. Proste pro mnoho hracu je porad pojem military paintball definovan i jinak, naz prtavim zasobakem....

Pokud nekoho stve, ze ma horsi gun nez ja, klidne si privazu pod hlaven cihlu a elektricky zasobnik na 50kuli jsem si uz davno vyrobil, na kadenci to pro me nic nemeni, zvladam to dosypat za strelby.....takze i skrz tato omezeni mam stale lepsi gun(rozumnejte vykonejsi ne vzhledove hezci!)

Co vec srovnava je limit kuli, preci jen kadence 10kuli/s je hure uplatnitelna pri 100kulich.(btw tippmany maji v elektrice kadenci 15kuli/s)

Nicmene aby byli podminky zbrani pro vsechny stejne, nabizim poradatelum to co loni, na turnaj zapujcim zadarmo dostatek uplne totoznych Xter v cerne barve a na vzduchu, tak aby vsichni meli stejny gun=stejne podminky, pak to bude fer!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pape nevím jestli jsi mě doře pochopil nebo jestli ti něco řiká pojem military není o tom si vzít maskáče a mit pořád tu stejnou flintu co máš na sped jen s menším zásobníkem, a jestli že jseš jedinej co stihne dosipat zásobník za hry tak to zvládne i malej kluk já mluvím o tom abys tu kadenci musel snížit natolik abys neměl šanci stat v chodbě a jen mačkat a nevím co je na ty tví flintě tak nádhernýho možná u vás ve sportovním paintballu mě to moc military flinta nepřipadá když jsme na military foru já jsem záčínal před patnácti lety s pgpčkem a pak jsem měl semi a nepotřebuju mít velkou kadenci k tomu máme desti kilovej kulomet kterej nás podpuruje a to je maličko rozdíl né
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku , neřeš to. Ty tam stejně nepojedeš za stávajících pravidel a oni to kuli tobě určitě měnit nebudou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sitth



Založen: 17. 02. 2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vašek: Nevím co myslíš tím: stojím v chodbě a sypu... pokud vím, tak pokud budeš stát v chodbě s elektrickým tippmannem nebo se semi speed zbraní, tak rozdíl 4 kuliček za sekundu snad nebudeme řešit, ne? To mi příjde stejné. A mimochodem já mám třeba DM a na republice mám v útoku průměr 60 - 100 kulí na hru,takže žádné sypání. Jak říká Pap, vy si furt myslíte, že kdo má speed zbraň tak krutě sype, ale uvědomte si, že má furt jen stejný limit munice jako vy a jde o to, že on s přesnější zbraní nepotřebuje vypálit tolik ran... Prostě ta efektivnost je jinde. A to jsem kdysi taky byl zapřísáhlý odpůrce těchto zbraní. Prostě jednou vyzkoušíš a nechceš nic jiného.

Pape: Co to meleš? O tom hrdinství... Já ti to řekl běhen jedné hry do očí, tak si tu nevytahuj gumu z trenek! Twisted Evil

Jinak souhlasím s tím, že na turnaji musí být disciplína, ale dá se zároveň zachovat slušnost, což u některých týmů holt chybí... Třeba u pap areny ( aby si Pap zas nestěžoval, že nejmenuji) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co by stalo za uvahu dale je:

a, pro remcali udelat "K" kategorii, kde by se treba smelo hrat jen s Kckem a pumpama, ale to by se asi nedali dohromady ani dva tymy:D

b, zavedl bych opet startvone predem....at je jiste kolik tymu dorazi....je to normalni na vesch moznych akcich....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Vencu:

v pripade, ze ti jejich pravidla nevyhovuji (nam take ne a proto tam nejezdime, ale take nerikame ani slovo), nezbyva nez si zalozit podobnou soutez v HC smeru, a tu na to cilit. Na tomto foru ji muzes prezentovat prece kdykol. Puvodni hre se to nebude motat do zeli, a zaniknou zbytecne dohady. A to, jestli nazyva nekdo svuj styl military, ber spis jako obchodni taktiku, nez neco, co by te melo jakkoli vzrusovat. Toto "mistrovstvi" ma svou nekolikaletou tradici takze je logicke, ze ji nebudou menit.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 8:31 am    Předmět: ZMĚNA TERMÍNU AKCE Odpovědět s citátem

V TOMTO TERMÍNU BUDE V BLÍZKOSTI TURNAJOVÉHO OBJEKTU PROBÍHAT AUTOMOBILOVÁ AKCE, KTERÁ BY MOHLA, JAK SE PO KONZULTACI S JEJÍMI ORGANIZÁTORY UKAZUJE, VÁŽNĚ OHROZIT BEZPEČNOST ÚČASTNÍKŮ PAINTBALLOVÉHO MISTROVSTVÍ. BYLI JSME PROTO NUCENI TERMÍN POSUNOUT NA 26.-27.6.10. OMLOUVÁME SE ZA VZNIKLÉ KOMPLIKACE. PO KONZULTACI S ADMINEM M-P.CZ BUDE MOŽNO PROVÁDĚT ZMĚNY VE VAŠÍ REGISTRACI: cca za týden akce "zmizí" i s přihlášenými z původního termíu a objeví se v termínu novém.

xcib@post.cz
777 664 675
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bude slusna zima Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gentlemen!

Mám dojem, že bych měl opět připomenout několik věcí - berte to jako komerční pauzu...

Tento turnaj NEMÁ nikde v názvu slovo MILITARY, takže se netrapte herezí proti válečným dogmatům. Původní snaha měla za cíl vytvořit spíše disciplínu CQB/URNA-Paintball, ale po zkušenostech s policejními týmy vám dojde, že tady máte zcela unikátní hybrid dobrý "leda tak" pro setkávání hráčů, kteří se rádi baví paintballem a s ostatními hráči. Slovo "MISTROVSTVÍ", potažmo "TURNAJ" pokládá srovnávací parametr, který by měl spíš než na cokoliv jiného poukázat na sehranost týmu a podpořit týmového ducha tolik nutného k fungování jakéhokoliv paintballového klubu či týmu. Vzpomeňte, kolik takových týmů už vzniklo a zaniklo třeba právě proto, že se izolovalo v lese za vsí, kde si jeli to svoje hard-core-seal-marcinko-ultra... a kolik jich zaniklo, když jim SPEED sebral ty nejambicióznější. Posláním tohoto turnaje není tvoření Mistrů ani obrat na kiosku. Tento turnaj má spojovat a zpevňovat.

- konec reklamy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade, budou i sprchy (a holky se v nich budou třikrát do hodiny sprchovat v kalhotkách a tričkách...) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

beru, jen doufa ze se do tech sprch vejdu s capem taky Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S Čápem? S Čápem se vejdeš všude...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sitth



Založen: 17. 02. 2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy dva se tam vejdete určitě, protože vy dva budete dělat ty holky ve spoodním prádle! Laughing Vše zadarmo! Služby neomezené!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abys nedelal holku v pletivu ty Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cap



Založen: 16. 07. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jímky máme na střížově hluboký dost Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lomarde, dostal jsem info ze termin je zase jinej a bude to nakonec v cervnu, tak jak Smile uz v tom zacina byt celkem zmatek
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HADE! "červen" je už samo sebou, to ví každé malé dítě; posouváme to o týden z výše uvedených důvodů (aby tvé vnitřnosti neozdobily haubnu kolem projíždějících závodních speciálů...)

TERMÍN TURNAJE: 26.-27.6.2010 (avizováno s dvouměsíčním předstihem! změna již proběhla i na military-paintball.cz, na doporučení administrátora dvoufázově... )
V pátek 25.6.10 od 12:00 bude možno si prohlídnout i vyzkoušet turnajový objekt a zakempit. Využijte toho, bude dlouho vidět!
V hangáru bude zajištěna zábava s večerkou ve 23:00 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Petr Pažout



Založen: 06. 02. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Všem
většina z nás se setkala stím,že pokud se přihlásí na nějakou akci,akceptuje pravidla.Debata na tohle téma je pouze taková že tomu vadí tohle a tomu něco jiného,proto se tam přihlásí nebo ne.
Nikdy se nemůže shodnout taková hromada lidí aby byl spokojenej každej
Když sme poprvé skusili v Aši na mistrovství hrát tak se hrálo jen na semi a taky sme to skousli,protože to byla jejich pravidla.
Je mi líto že spoustu lidí tam nepojede ,protože se jim pravidla nezdají přestože se se hrají už bdlouho skoro stejně.
Nechte to teda na Honzovi a bude to fajn
Já osobně budu rád když Vás dorazí co nejvíc a budete se bavit nejen hrou Very Happy
Pro tým který se tam nechce přihlásit je lepší se jet na ten turnaj podívat a udělat si tak svůj názor a né to nezkusit a pomluvit.
Vyhrát může každej a není to ani o kadenci a ani o zbrani,stčí přece jen se jednou trefit a je venku a zustane na dalšího dalších 99kulí
Budu se těšit na Vás Petr pic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hujeracek



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj střelci souhlasim s Petrem Pažoutem už nějakej ten pátek paintball hraju a jak říká Petr každému se líbí něco jiného.Znám spoustu lidí co hrajou tuto skvělou hru nikdo je takovej že dostane zásah nepřizná ho je to prostě o lidech... Já to beru jako zábavu,která mě úplně pohltila a jen tak nepustí.... Na mistrovství jsem ještě nebyl a moc se tam těším sice jako divák (marodim s páteří) ale chtěl bych to okouknout a třeba na dalším ročníku se s našim týmem zúčastnit.Takže přátelé jestli zdraví dovolí tak se přijedu na mistrovství podívat a těšit se na vás bude váš kamarád..... Sloník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem hráčům za pohodovej den, jako rozhodčí jsem si to FAKT užil. Žádné hádky, žádný píííčo, proste super
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

par fotek tady:

http://www.skalkajda.cz/?page=foto&kat=102
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sitth



Založen: 17. 02. 2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych hlavně rád poděkoval všem rozhodčím a klukům ze Skalkajdy, že přijeli a i když nehráli, tak soudcovali celý den! Velký potlesk!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate