Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

jednotné uniformy pro rozliseni stran pri hrach
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechtel sem nikoho urazit jen ja ma o trenyngu jinou predstavu samozrejmne se najdou tymy ktery to delaj poradne ale mislim ze jich je mencina. Jak to rikal vegeta kod zvladne ubehnout tech 5km ve vibaveni?

Smamozrejmne ze jednotna unyforma je dobra vec to nepopiram ale nalejmesi cisteho vina jakej tym nemnel problem s nekym kdo by si nechtel poridit stejnou unyformu. To je jede pomnerne malej vidaj a pak mi tvrdte dis je problem stimhle ze ty lidi se nebudou cukat dis budou uset treba jit behat neb podobne nezazivne veci. Misli ze pr nikoho krom papeze pro toho jeto sport a Jaroslava (mozna i ostatni pohanskejch psu) pro ktery je to zivotni styl to neni vic nes zabava takze nejake slozite trenyngi vecinou nefunguji schvalne kolikrat tidne kdo trenuje. Jinak ja se snazim presvecit SIX dil sjednocenim unyformi i doplnku a sehnat koudny visilacky vecinou narazim na odpovet proc. dokonce sem mnel na zimu sehnanou telocvicnu aby se dalo neco delat ale nejak nebyl zajem. Nechci prudit jen vidim realitu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
to vegetta: Ja ubehnu bez vecich problemu 5km s vibavenim teda bes masky pravda cim vic mas na sobe tim dyl ti o bude trvat. taky klidne za hodinu uplavu 2km zvednu 110kg 4 krat na bench 100kg desetkrat atd. Sem graduado capoeiry delal sem aikydo a tejkvondo sportovni gimnastyku pravda ted man troskupochroumany koleno takze je to horsi ale sam si misli ze od veciny lidi bys nejakou extra fyzickou pripravu cekat nemnel idys by ji sem tam nekdo potreboval.

hezky, velmi kvalitny atelticky vykon Smile kobuk dole

Rajko napsal:
vegetta napsal:
- priklad z XComu - "potrebujeme predsunutu hliadku" <-> "no ked sa ti chce tak chod")

Tak se mi zdá že jsem byl asi na jiném X-comu než ty..

tieto situacie som tam zazil. je to len prakticky postreh. taketo situacie vzdy su, je to jednoducho prakticky realna vec ze su ludia ktori su ochotni blbci a su ludia ktorym sa nechce...

Rajko napsal:

Ono totiž v této hře jsem měl docela problém s vaším týmem kde jsem vůbec nepostřehl že by jste měli nějakého velitele který by se mi hlásil do vysílačky jako váš zástupce a proto jste mi připadali jako skupinka idividualistů kteří si tam přijeli jen tak zapifat. Možná že ne všichni, ale po tom co tady píšeš tak ty určitě ano.

kedze nase druzstvo hned pri prvej prilezitosti bolo velenim rozdeleno na plochu vic nez kilometr^2, operovali sme v ramci moznosti koherentne.

ale ak si myslis ze sme tam boli len pifat, tak ti to brat nebudu, mysli si co chces. reagovat na tvoje vrypy mi bere naladu do hrani...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevim, když se někde začne něco řešit, tak se "odpůrcům" podaří fórum parádně zaspamovat Twisted Evil
Tak takhle se nikam opravdu nedostame Crying or Very sad
Já bych to usnadnil několika otázkamy Shocked
Je Márty a spol ochoten určit pro svou stranu vzor uniformy ?
Je Rajko s Noxem též určit jednotnou uniformu pro svou stranu ?
Jsou pozvaní hráči ochotni se přzpůsobit ?
Jsou budoucí organizátoři ochotni respektovat do budoucna tyto vzory ?
Byl bych opravdu rád aby k tomu dali jen dotázaní své odpovědi Idea
Jen si neodpustím jeden postřeh Surprised
Připadá mi, že se zde bude jednat nejspíš o vzoru Německém, Anglickém a Českém Cool
Divil bych se kdyby to bylo jinak Laughing
Jinak náš tým používá Woodland, tak aby někdo neměl pocit, že lobuju Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Je Márty a spol ochoten určit pro svou stranu vzor uniformy ?...Cool


Ohledně WZ2011 jsem ochoten, jen prosím o chviku strpení, bo probíhají náborové aktivity a zákulisní rozhovory, ale slibuji, že jak bude jasno tak se to (a doufám že brzo) dozvíte.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednotnou uniformu určíme, ale z pochopitelných důvodů (protistrana neurčila svojí) vyčkáváme - nechceme přece situaci, kdy se my domluvíme na DPM a pak protistrana vyrukuje s oznámením, že si vybrala DPM...
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se protistrany domluvte ne ? kurňa Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:

Je Rajko s Noxem též určit jednotnou uniformu pro svou stranu ?
Jsou pozvaní hráči ochotni se přzpůsobit ?
Jsou budoucí organizátoři ochotni respektovat do budoucna tyto vzory ?
Byl bych opravdu rád aby k tomu dali jen dotázaní své odpovědi Idea
Jen si neodpustím jeden postřeh Surprised
Připadá mi, že se zde bude jednat nejspíš o vzoru Německém, Anglickém a Českém Cool

Vydrž prťka vydrž Warzona je ještě daleko a je tu spousta jiných věcí k řešení a podle mě důležitějších než barva maskáčů. Ale slibuju že hned jak bude jasné kdo chce táhnout s náma za jeden provaz bude se i řešit maskovací vzor. Tedy samozřejmě dopustí li organizátor Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O organizátora nemám strach Idea Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 2:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
nechtel sem nikoho urazit jen ja ma o trenyngu jinou predstavu samozrejmne se najdou tymy ktery to delaj poradne ale mislim ze jich je mencina. Jak to rikal vegeta kod zvladne ubehnout tech 5km ve vibaveni?

Smamozrejmne ze jednotna unyforma je dobra vec to nepopiram ale nalejmesi cisteho vina jakej tym nemnel problem s nekym kdo by si nechtel poridit stejnou unyformu. To je jede pomnerne malej vidaj a pak mi tvrdte dis je problem stimhle ze ty lidi se nebudou cukat dis budou uset treba jit behat neb podobne nezazivne veci. Misli ze pr nikoho krom papeze pro toho jeto sport a Jaroslava (mozna i ostatni pohanskejch psu) pro ktery je to zivotni styl to neni vic nes zabava takze nejake slozite trenyngi vecinou nefunguji schvalne kolikrat tidne kdo trenuje. Jinak ja se snazim presvecit SIX dil sjednocenim unyformi i doplnku a sehnat koudny visilacky vecinou narazim na odpovet proc. dokonce sem mnel na zimu sehnanou telocvicnu aby se dalo neco delat ale nejak nebyl zajem. Nechci prudit jen vidim realitu


Sorry za OT ale musím:
Je to jenom o přístupu a touze chtít něco dosáhnout. Ale zase to nejde hrotit, dost škatulkuješ ale uvědom si taky že drtivá většina lidí tady má práci, rodinu, a i jinou odpovědnost.. takže popravdě kdyby mě rval někdo do tělocvičny tak bych s ní asi vyběh, hraju paintball protože mě baví a chci se v něm zlepšovat a samozřejmě že to bereme týmově. Ale dělat si z něj ůzkoprsou povinost je jenom začátek konce. Chápu.. pro ty co jsou povoláním syn, potom není problém utánout tréning několikrát týdně.

Edit: A pokud se bude někdo cukat s uniformou je to vnitřní záležitost týmů. Holt když se nepodřídí pravidlům pořadatele tak je to snad jasný.
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 4:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to bajza: No stim zamnestnanim mam dve jedno na plnej uvazek a ktomu vedlejsak. Navic se ktomu este snazim studovat. Je to jenom otazkou nebejt linej nerikej ze si nanajdes 2 as 4 hodiny tejdne dyt do hospody taky dete a to klidne nadyl ne. Proste jen nebejt linej a hnout zadkem. oni 2 hodiny tydne pravdu nejsou moc. Ale to je problem i unas vtymu tak co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom doufám, že moje výstroj (vzor 95) za cca 4000,- nebude jenom na tréninky. Koupím si na wz2011 novou uniformu a co dál? Na další akci (Patrola,ŽT atd.) tyto uniformy zůstanou (aby tento nápad měl nějaký smysl a nekupovala se uniforma na jedno použití) ale co když nás (cz kartel) přiřadí k druhé straně? To budeme kupovat další uniformu ? Nápad Mladase byl nejlepší.
Mlaďas napsal:


Takže by se udělaly například strany
USA
Multicam
Marpaty
ACU
Woodland

Východ
DPM
vz.95
BW

Je to příklad, jak bych si to představoval. Podmínkou by byl jednotný vzor pro tým...

Každý si umí zapamatovat 3 uniformy svojí strany. Většina armád bojuje v koalicích a více vzoru uniforem na jedné straně není žádnou zvláštností.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano nas pravdu treba US army a US marines.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy:za těch pár let hraní sem nastřádal pár různorodých pro mě pohodlných a osvědčených kousků výstroje a nestalo se ještě,že by si mě někdo spletl(až na asi cca. pár nováčků).Aby to neskončilo jako u sofťáků a ba dokonce jsme se je nesnažili předjet např. žehlením puků,leštěním knoflílů či kanadek. Laughing .... tož tak ..... Idea
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem už vzpomněl AP ve vedlejším vlákně, tak jednotná uniforma neznamená jasnou identifikaci a to ani v případě sladění s doplňky. Zaznamenal jsem 3 týmkilly spáchané na našem mužstvu (a to bylo do vzdálenosti 20m), stejně tak i palbu našeho člena do přicházející podpory, naštěstí je slepej jak patrona Laughing . Můj život byl ušetřen kvůli žlutému cyklonu, nikoliv BW.

Tím nechci nijak znevažovat unifikaci armády, ale nečekejte od toho zázraky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo ono taky BW a multicam na tu dálku vypadá skoro stejně Smile .
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

len taka drobnost - stare BW uniformy ktore boli bezne zohnatelne za male prachy su uz dnes docela problem. co viem od znameho co ma army shop, tak vojenske sklady v nemecku uz tieto uniformy nemaju v tak hojnom pocte.

BW ma aktualne aj trosku iny vzor - svetlejsi nez povodne Fleck z 80-90 rokov, myslim ze sa to vola chloro. rozdiel nieje az taky, ale nemci to uz maju a lacnu uniformu len tak od nich uz clovek casom nezozenie.

ja len tak ze treba pripadne mat aj vyhlad do buducna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Když jsem už vzpomněl AP ve vedlejším vlákně, tak jednotná uniforma neznamená jasnou identifikaci a to ani v případě sladění s doplňky. Zaznamenal jsem 3 týmkilly spáchané na našem mužstvu (a to bylo do vzdálenosti 20m), stejně tak i palbu našeho člena do přicházející podpory, naštěstí je slepej jak patrona Laughing . Můj život byl ušetřen kvůli žlutému cyklonu, nikoliv BW.

Tím nechci nijak znevažovat unifikaci armády, ale nečekejte od toho zázraky.


Byl jsem to ja... teda podle vseho dva minimalne. Videl jsem pres krovi siluety mirici nasim smerem a prichazejici ze smeru nepritele. tak jsem si vas tak vyhodnotil. Na tohle nepomuze zadna uniforma, ale spravne volena priblizujici hesla.
_________________
uspechy: prvni smrt ze vsech na Warzone 2008, prvni smrt ze vsech na Aleji prokleti 2008, prvni smrt na 90% akcich klubu, prvni jedinec co vybouch na naslapne paintballove mine klubu.

Jarousek keca, prvni chcipla na mine moje mlada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vojto, vždyť já vím, proto jsem taky čučel pořád na pásky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vojtech, to máš na mysli postup s vykřikováním hesel? To mi přijde trošku mimo. Ale budiž, sami jsme to oužili občas v baráku, ale přijde mi to špatně. Člověk se přesunuje co nejskrytěji, takže jaké koliv vykřiklé heslo ho prozradí jak tobě, tak nepříteli.
A z toho, co jsi napsal, jsem pochopil situaci tak, že ty jsi byl někde za bukem, měl jsi výhodu krytí a celou dobu měl postupující na očích, pak mi neni jasné, proč jsi spustil palbu na nejasný cíl?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Vojtech, to máš na mysli postup s vykřikováním hesel? To mi přijde trošku mimo. Ale budiž, sami jsme to oužili občas v baráku, ale přijde mi to špatně. Člověk se přesunuje co nejskrytěji, takže jaké koliv vykřiklé heslo ho prozradí jak tobě, tak nepříteli.
A z toho, co jsi napsal, jsem pochopil situaci tak, že ty jsi byl někde za bukem, měl jsi výhodu krytí a celou dobu měl postupující na očích, pak mi neni jasné, proč jsi spustil palbu na nejasný cíl?


Ne a ne a ne. Hesla mohou být i neverbální! No jo, ale je otázkou, jak by v tý kambodže byla rozpoznatelná Laughing Každopádně je lepší si zařvat, než se postřílet navzájem.

PS Navíc v týhle situaci jsme byli předsunutá obrana a stahovali jsme se z pozic, takže tam zrovna moc času na mávání rukama nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

George: No, pokud neviděl uniformu, nepředpokládam, že by čekal na neverbální heslo. A protože jste byli předsunutá obrana, tím spíš měl počítat s tím, že se budete vracet, nestřílet slepě na pohyb. Pochopil bych to, kdyby se někdo vracel z přepadu/průzkumu, ale pokud se mi stahuje obrana, o které vím, že tam je, tak si přece dam pozor a střílim na jistotu?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to tam bylo hodně zmatený, od soupeře šla "kobercová" palba v úrovni kolen, navic to tam ještě šíleně zadýmili ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v takom pripade je uplne normalne "blue on blue" bezne sa to stava...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
GEorGE napsal:
Když jsem už vzpomněl AP ve vedlejším vlákně, tak jednotná uniforma neznamená jasnou identifikaci a to ani v případě sladění s doplňky. Zaznamenal jsem 3 týmkilly spáchané na našem mužstvu (a to bylo do vzdálenosti 20m), stejně tak i palbu našeho člena do přicházející podpory, naštěstí je slepej jak patrona Laughing . Můj život byl ušetřen kvůli žlutému cyklonu, nikoliv BW.

Tím nechci nijak znevažovat unifikaci armády, ale nečekejte od toho zázraky.


Byl jsem to ja... teda podle vseho dva minimalne. Videl jsem pres krovi siluety mirici nasim smerem a prichazejici ze smeru nepritele. tak jsem si vas tak vyhodnotil. Na tohle nepomuze zadna uniforma, ale spravne volena priblizujici hesla.


to zase george prchal zu prvních linií? Laughing dobřes udělal Vojtěchu dobřes udělal Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:

to zase george prchal zu prvních linií? Laughing dobřes udělal Vojtěchu dobřes udělal Laughing


Vždyť jsem to psal, v tý rychlosti nebyl čas na nějaký šílený hesla a vytvořili jsem i krásný tunely v neprostupnym křoví Laughing Pří úprku nás holt nic nezastaví Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Karbi



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím že je to dobrej nápad a jsem pro BW.-Woodlend
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pedro napsal:
Hezky oblečenej voják na hovno je ti k ničemu, zbytečnejch 5 stovek za uniformu (jak tu zaznělo) který se mohly prolít hrdlem po akci u ohně.

Image je na druhým místě, boj je důležitej!!

Uniforma sa da zisakt za 500 korun, skusenosti casom. Ked vsak chcem ziskavat skusenosti vojaka, tak ich nebudem ziskavat v saku, v teplakoch alebo hokejovom drese. Aj neskuseny branec ked prekrocil brany kasina okamzite nafasoval rovnaky stejnokroj, ako stary a skuseny mazak Exclamation

No a v tom rovnakom stejnokroji ma potom aj cvicili aby som zabehol 5km...
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate