Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč se vubec takhle omezovat prostě ať si každa strana nakoupi vlastní kuličky ktery ma v centralnim skladu a velitel sam si je distribuuje na bojiště jak potřebuje jako ve skutečny valce diš mu dojdou tak ma smulu to sami zjidlem a dyš si sežene lidi tak at si zlolej i unyformy prooste co nejmin omezeni treba jen omezit ty zasobaky ale jinak at si to dela kazdej velitel podle sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako vrealu nepřítel musí zjistit kde mas sklady munyce jidla pripadne i pokud budou vozidla pohonejch hmot a potom se je pokusit dobít a ukoristit co nejvic (co unese, odveze). žadný umněli cile prostě at sije kazdej tym udela sam a najde sam nepřatelovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože takhle je celý boj o agresivním dobývání zdrojů.

Pokud budou všichni pravidelně a důkladně zásobeni, tak s plnými břichy budou držet frontovou linii, popřípadě zajistí a budou držet strategickou/bodovou výhodu. A celá mašinérii jedné strany bude hlavně závislá od schopností velitele zajistit materiál.

Já spíš mám pocit, že Jeník zamýšlí vytvořit situaci, kde všichni hráči budou zoufale hladoví a bez munice, ochotni podstoupit cokoliv, aby získali materiál. Tzn. budou konstatntně napadat a loupit u nepřítele.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To asi nebude problém zatim na každý velký military akci sem byl hladovej a skoro bez kulí takže to mi pude a je to dost zajímavý.
Já bych prosím chtěl potom ale dodat od pořadatelů velkou vanu s akorát teplou voudou to abych mohl dodržovat základní hygienické návyky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A Jeníku cos myslel tim s tou technikou co si kdo sežene to bude mít. Mysliš těžkou BVP,nákladní auta nebo čtyřkolky, buginy,eventuálně Unimog
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vipadaloto ze to ma bejt akce typu nevim kolik je nepřatel kolikma technyky a ni zasob a velitel odpovída zato abych se najedl amnel dost munyce
jinak akce kde se bojuje o jidlo je prece hlad

nemnelo tohle bejt nejdriv o pruskumu potom o bojovich akcich presouvani sil atd?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a us vidim jak kazdyho prohledavate jestli sebou nema nahodou susenku treba .
jinak pri takhle velkej akci je omezeni vody ahrani o vodu dost nebespecny pac nekdo muze skolabovat a pri takovimhle poctu lidi to muzem zjistit as pozde cos by taky mohlo znamenat ze sme takovihle hry dohrali definytvne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No třeba by ten nedostatek tekutin šel řešit v nemocnici, prostě nesehnal jsi dost tekutiny pro svoje potřeby? Hrozí ti dehydratace? tak jsi prostě nemocen a půjdeš se léčit do nemocnice (dostaneš napít) a jdeš znovu do boje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci rejpat tone ale mislel sem ze chcete simulovat co nejvic pravou valku kde mas taky jen odhad sili a rozmisteny nepritele a kdezjistujes kde ma nepritel pozice a rozhodujes se na jaky cile se ti viplati zautocit a na ktery ne pripadne i jak si sam rozmistis svoje vlastni zazemi (jeden centrali skald munyce super se to ridy ale dis ti ho znici vikrade nepritel tak mas smulu nebo decentralizovanej kde je to odolny proti zniceni ale zas se to spatne ridi atd) proste aby se resilo roymisteni vlastnich obektu zajmu jejich obrana i utok a pruskum u nepritele. s co nejmensima mantynelama od organyzatoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

voda se dá řešit i chem. cestou né . jinak myšlanka je to velice pěkná , ale mám pocit , že bude pořadatel tlačenej k snížení náročnosti , ono není moc lidí natož týmů co jsou ochotni jet " naostro " . Ono je vždy pohodlnější kritizovat než se na to připravit Smile . Ruku na srdce , kolik lidí jezdí na 24 a víc hodin ven a to nemluvím o nějakých limitech či omezeních .

Máme přece rok na to si říct jestli tam chceme jet nebo ne .

A hlavně bude záležet jestli nás tam někdo pozve že , protože jen velitelé jednotlivých stran budou hledat lidi do svého stáda .

MG držím palce , doufám jen , že to bude v lepším termínu než jak letošní Vyvedení .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako mas prav du ale akce na kterou se ucastnici musej sami pripravit by opravdu nebyla spatna jense snazim vijadrit svuj nazor a opravdu na to je dost casu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebylo by snažší aby jedna strana měla opět civil?Kupovat si pro jednu hru další maskáče které jinak nebudu nosit se mi zdá zbytečné.Samozřejmě by tím odpadla simulace konfliktu dvou armád, ale jedni by museli být opět povstalci a nebo hodně chudá armáda:-)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo vono je problém dat 200kč a v druhém případě 300kč za komplet maskáče, ale co se divím. Existuje něco jako burza kde potom dají prodat bez ztráty hodnoty. Asi je lepší byt jak hastroši Rolling Eyes
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč bych dával 600,- za jednorázový maskáče, když by se to dalo vyřešit i jinak.To nejsou jen peníze za to, dalších 200,- za cestu atd.Ono se to nasčítá.Každopádně pokud to bude podmínka tak s tím problém nemám, tak nevím proč hned ze mě děláš socku, jen jsem se zeptal.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ses nazval sám to bych si nikdy nedovolil. Pozastavuji se nad neochotou lidí k novém věcem. Mě to připadá jako perfektní posun na loňské Aleji to fungovalo perfektně proč to nezopakovat. Ono je to vlastně všechno jedno bude na velení jednotlivých stran a ty si rozhodnou koho tam budou chtít a koho ne a jak oblečeného. Jak jsem psal v předchozím příspěvku a Aukru se ty maskáče prodávají komplet gatě blůza GB kolem 300kč a BW kolem 200kč a dají se hned prodat bez ztráty hodnoty.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslim že se zbytečně prudíme ten koncept je danej a je na nás zda ho přijmem.Já ho beru všemi deseti a hned.
Podle mého názoru ta hra posune MP někam dál a určitě nebude pro každého ale jenom pro ty co ze sebe vydaj všechno a bez keců.Pokud se tam takový sejdou bude to paráda.Už jenom že nevíš kolik máš proti sobě protivníků je velice zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlčeti zlato.Ale jak jsem psal, tak pokud to bude podmínka tak já s tím problém nemám, jen jsem dal dotaz na organizátora.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Já myslim že se zbytečně prudíme ten koncept je danej a je na nás zda ho přijmem.Já ho beru všemi deseti a hned.
Podle mého názoru ta hra posune MP někam dál a určitě nebude pro každého ale jenom pro ty co ze sebe vydaj všechno a bez keců.Pokud se tam takový sejdou bude to paráda.Už jenom že nevíš kolik máš proti sobě protivníků je velice zajímavé.

Napsal jsi to přesně Laughing Laughing Co je psáno to je dáno a Ti kteří budou pozváni to prostě musí respektovat Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spis vidim problem v jistem vykoupeni zasob v cr Smile ani na aukru toho neni tolik
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to bude nejspíš největší problém, pokud si začne 70-100 lidí najednou schánět jeden druh maskáčů v nějaké přijatelné velikosti (přece jen těch velkejch maskáčů je dost málo) na jednou, tak se dost dobře může stát, že je prostě nebude možné sehnat nebo za úplně jiné peníze než je avizovaných 200-300,- takže už abych začal teď a pro jistotu si koupil oboje. Ono se to pak bude stejně hodit do budoucna, jakmile organizátoři military akcí zjistí, že tohle funguje, tak nám stejně nic jiného nezbude než se odlišovat maskáčema Wink
P.S.: A já pak budu hned ten další třeba Mordloch 2011 Twisted Evil
Jo a na Aukru jsem jednou koukal že to prodávají rovnou i po balíkách s různejma velikostma takže možná bude lepší koupit do týmu celej balík a pak se modlit aby to všechno někomu padlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak bw nemam problem, mraky obchodu hnedle tuhle za rohem, ale kde bych schanel GB nevim Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlky - plky, spousta tlachů kolem ničeho, na přípravu je rok, tak kde je problém?
Vypadá to, že se rodí lahůdková akce, na kterou se budu už teď neskutečně těšit. Jendo nenech se odradit. Vypadá to na první nástřel jako neskutečněj nářez.... tak do toho Razz
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je povolena i digitální varianta DPM?
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Je povolena i digitální varianta DPM?

Pokud je mě známo tak DPM neexistují v digitální variantě krom komerční šílenosti, Současné DPM mají být nahrazeny v roce 2016. Nahrazuje se pouštní varianta v Afganu za Multi-Terrain, ale o tom je vlákno jinde. Nechápu, ale tvoji otázku. Když se řekne všichni DPM tak předpokládám všichni stejné né jejich mutace.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

habakuk napsal:
Nechápu, ale tvoji otázku. Když se řekne všichni DPM tak předpokládám všichni stejné né jejich mutace.

Otázka je vcelku jasná. Cena tak strašná není. Vyrábí to Viper - celkem převedl DPM do digitálu, proporce zůstaly stejné. Nazval bych to tedy evolucí.
Ptám se kvůli dostupnosti moderního střihu.
Navíc je lepší se na tohle zeptat hned na začátku.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Depi



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za =DG= jsme ochotni velet jedné ze stran konfliktu, takže maskáče budeme řešit až poté co bude jasné i velení protistrany.
Prosíme velitele týmů, kteří by do toho šli s náma pod naším velením, nechť písnou přes PM.
Pak pořešíme jaký typ maskáčů bychom zvolili a zveřejníme ho.


Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě doplním. =DG= má podmínku, že hraje na straně s jednotnou uniformou, proto dá přednost těm týmům, které nebudou licitovat o vybraném vzoru z těchto dvou BW nebo DPM Exclamation
Bez vyjímky Exclamation

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborně takže márty ty asi budeš nejspíš mluvčí jedné strany.... Laughing ted zbývá jen druhý odvážlivec který zvedne rukavici hozenou DG.... Laughing
Márty ta poznámka nebyla nutná.. neb velení jednotlivých stran stejně bude organizátorovy posílat své ovečky ke schválení... uniformitě ano/ne se rozhodně diskutovat nebude Cool ale dobře vy klucí dobře vy Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže velitelé jsou kupodivu vyřešeny rychle, Márty vs Nox... prosím můžete zahájit svoji verbířskou činnost a prosím i domluvu mezi s sebou jaký vzor kdo použije... Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
Strana 2 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate