Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP1 při výstřelu profukuje vzduch do ručky.
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 1:37 pm    Předmět: SP1 při výstřelu profukuje vzduch do ručky. Odpovědět s citátem

Zdar mám problém Při výstřelu mi profukuje vzduch do ručky
( ze selenu to nejde do hlavně ale odfukuje do ručky bolt se nehýbe nebo jen 8mm) Poradte někdo je to model z první tisícovky jen semi, baterka je dobrá a kvalitní tesnění namazané. Před tím normálně střílela. záruka už skončila. Poradte prosím. Embarassed
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

solenoid bezne odfukne cast plynu do rucky

fakt by som navrhoval prv preskusat na tom par bateriek, najlepsie nenabijacich.

ak mozes zisti aky je tlak na regulatore, ja mam okolo 140 ak si dobre pamatam.

potom treba skusit pripadne vymenit regulator za iny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no konečně vegetko , člověk co se vyzná. Baterek sem zkusil dost a stou co mám to střílelo normálně. kdyby ofukovala jen část vzduchu tak to beru ale mě se nehýbe bolt (zbran vubec nevistřelí) jen odfukuje do ručky . jak zjistím tlak v regulátoru???
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno ja to robim jednoducho - vysrobujem ho z kveru a zasrobujem do sp8icky kde budik je Smile a vidim aky tam je tlak

fakt by som skusil nejaku kvalitnu baterku este Smile a pripadne namazat bolt
ak to nepomoze

---
cize za predpokladu ze baterka je v pohode

ak sa bolt hybe pri rozobrati normalne a pri natlakovani zbrane sa aj z polohy vysunuty dostane spet do polohy obtiahnuty (zbran sa obtiahne), tak problem moze byt v regulatore alebo v solenoide, skontroluj zadnu cast solenoidu ci nahodou nieje upchata nejakym bordelom.

skontroluj tubu ci v diere na solenoid do tuby nic nezavadza

pred tym kym ti to fungovalo si s tym nieco konkretneho robil?

radi lby som skusit napriklad iny regulator z inej sp1 ze ci nahodou problem nieje v servise regulatoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PROJEV: Když nasroubuju lahev(samo že vzduch) tak se zbran natáhne normálně (bolt jde dozadu). po zapnutí bez vzduchu a zmáčknutí spouště slabounce pískne tím jsem vyloučil špatnou baterii a funkce sepnutí je v pořádku.po připojení na vzduch a stlačení spouště nedojde k výstřelu a z hlavně nejde tlak jenom se výstřel přenese do rukojeti to dirkou v tom valečku předpokládám že je to ten selenoid. bolt se pohne max 1mm. pokud vzduch odpojím a odstřílím zbytek tlaku tak až je to skoro bez tlaku tak 2 posl. výstřely se začne pohybovat i bolt tak 8mm až vyjede celej. Zkusil jsem několikrát rozebrat vyčistit, přemazat. o kroužky bez viditelného opotřebení. tlak je v regulátoru, tam kde jde do desky a z desky ven je taky tlak. zkusím ještě to s tím regulátorem dát do sp8 a změřit (sp8 mám naštěstí taky) a napíšu ti jak to dopadlo. zatím děkuju. Pokud to nedopadne tak ji pošlu do brna do servisu. před týdnem skončila záruka holt smůla.
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alf napsal:
po zapnutí bez vzduchu a zmáčknutí spouště slabounce pískne tím jsem vyloučil špatnou baterii


podla tohto sa absolutne neorientuj ohladom spravnosti baterie, ked mam slabu/slabsiu/zlu baterku a v dosledku toho mi odfukuje vzduch cez rukovat(vzduch potom unika cez spust kedze je to tam take volnejsie) pipa to tak isto ako s normal baterkou, mam odskusane Idea
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkontroloval bych ten regulátor, pokud řikáš, že když vypneš vzduch, tak to pak bolt posune, vypadá to, že tam máš někde moc vysoký tlak a když odstřílí ten v kvéru, klesne a už je s nim kvér schopný pracovat. A nebo opravdu ucpanou nějakou hadičku/vyústění.

A víš kolikrát mi na akci kvér pípal a pípal a nevystřelil ani kuličku? To jsem to chtěl zahodit, než jsme se smířil s tím, že je opravdu třeba pořádná baterka. Hlavně zima na to byla kouzelná Very Happy
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alf napsal:
PROJEV: Když nasroubuju lahev(samo že vzduch) tak se zbran natáhne normálně (bolt jde dozadu). po zapnutí bez vzduchu a zmáčknutí spouště slabounce pískne tím jsem vyloučil špatnou baterii a funkce sepnutí je v pořádku.

problem je v tom ze SP1 ma docela citlivost a spotrebu baterii
baterka s nespravnou voltazi (napriklad u nabijatelnych je to 8.6V) moze pre SP1 byt nedostatocna, i ked je to plne nabita baterka.
alkalicke nabijaju s vyssim napetim, a teda su o nieco vhodnejsie

pisknutie nieje indikator Sad

praveze to ze ti bolt aspon obtiahne indikuje ze system aspon trosku funguje.
co viem tak ten solenoid sa pri zapnuti nachadza v pozicii open smerom od boltu (neviem ako to popisat) a zbran sa obtiahne. jeho energizovanie (prekladat ot z anglictiny ej fakt vopruz - energize je anglicky pojem) uvolni na urcitu dobu priechodnost solenoidom a botl ide dopredu
cize ak mas slabu alebo nevhodnu baterku, k tomuto procesu nedojde.

prebytocny vzduch zbran odfukne cez spodok solenoidu.

(dfuam ze som nic nepoplietol)
alf napsal:

po připojení na vzduch a stlačení spouště nedojde k výstřelu a z hlavně nejde tlak jenom se výstřel přenese do rukojeti to dirkou v tom valečku předpokládám že je to ten selenoid.

jop, cerny valecek == solenoid
alf napsal:

bolt se pohne max 1mm. pokud vzduch odpojím a odstřílím zbytek tlaku tak až je to skoro bez tlaku tak 2 posl. výstřely se začne pohybovat i bolt tak 8mm až vyjede celej.

hm, skontroloval by som regulator po tejto skusenosti. mozno dava nizky alebo naopak priliz vysoky tlak (tipol by som priliz vysoky)
solenoid ma vnutori nejaky poistny mechanizmus a do urcitej miery je schopny kompenzovat ze donho ide priliz vela tlaku.
alf napsal:

Zkusil jsem několikrát rozebrat vyčistit, přemazat. o kroužky bez viditelného opotřebení. tlak je v regulátoru, tam kde jde do desky a z desky ven je taky tlak. zkusím ještě to s tím regulátorem dát do sp8 a změřit (sp8 mám naštěstí taky) a napíšu ti jak to dopadlo. zatím děkuju.

uvidime co ti ukaze budik na SP8, ja to mam tak 140-150 dle nalady
alf napsal:

Pokud to nedopadne tak ji pošlu do brna do servisu. před týdnem skončila záruka holt smůla.

nj to je tak vzdy.
ale v prahe s tym vedia urobit vic mam dojem, aspon dle me skusenosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Hlavně zima na to byla kouzelná Very Happy

no teplota ma velmi specificky vplyv na baterky Smile
napriklad v RC autickach, alebo ja som raz dal uz slabu baterku na slnko na 10 minut a potom este zbran chvilku stierlala Smile

a je mozne ze je v tom vysoky tlak ako pise Rash, tlak je lepsi drzat dole

este poradim, skus tlak pripadne znizit, potoc imbusom smerom k hlavni. 1/2 otacky myslim da 10psi ale to tipujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tipuju obojí, slabou baterii a vysoký tlak. Protože kvér funguje při odšroubování lahve. 1. výstřel odfoukne, sníží se tlak a pak už pracuje i bolt.

Může být buď baterka, že už nedokáže solenoid otevřít/zavřít, nebo opravdu vysoký tlak.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 12:06 pm    Předmět: unik z regulátoru Odpovědět s citátem

POZOR VŠEM Exclamation Exclamation
Tento neduh je v 99% způsoben vypadením silikonového špuntíku vevnitř regulátoru-pozor při rozborce! vypadne a zmizí...má tak 3/3mm
Tento šmejd zavírá zpěný ventyl regulátoru a je na konci tyčky mosazného pístu... Vypadne většinou při vpuštění tlaku z bomby a slabší baterce-tato nestihne přepnout elektroventily a zpětný ráz ho takřka vystřelí z uložení...jedná se dle mého o VÝROBNÍ vadu která se projeví u většiny zbraní tak po roce až dvou provozu-po přemazání...mazivo se dostane k tomu čudliku a on už tam pak skoro nedrží....
Soudruzi v SP udělali chybu,a to že je mosazný díl vevnitř za "čudlíkem"provrtán dirkou která zpusobuje zpětný profuk...
Mam 2KS SP1 a udělali to už obě a od té doby to dělají pořád dokola...
Řešit to budu zaletováním zmíněné dirky a o výsledku dám vědět....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre vediet, clovek sa vzdy nauci nieco nove
dik za info, skusim si rozobrat regulator a pozret sa ako to s tym cuplikom vnutri vyzera

http://www.paintballtech.org/diagrams/Smart%20Parts%20SP1%20Diagram.pdf

teda ak som rozumel spravne tak ide o MFV103


Naposledy upravil vegetta dne čt květen 27, 2010 1:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak som si svoj regulator rozobral a pekne si prestudoval ako funguje (konecne po dlhom case)

tu je link pre ludi co neradi robia vyskumne operacie Smile

http://www.youtube.com/watch?v=-N7uOv04RYg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pre vysvetlenie

takto funguje regulator (sp1 je len trosku zlozitejsi)

http://www.warpig.com/paintball/technical/regulators/howtheywork/index.shtml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak šťasnej jak blecha jsem zkusil regulátor z vadný SP1 do funkční SP8 a SP8 střílí normálně, takže regulátor fouká ale je funkční tak mě se zatím ten problém s bazméčkem netýká. JENŽE reg. z SP8 se v SP1 projevuje stejně.
Takže v regulátorech to není. už jsem bezradnej.
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heuréka mám to, už vím kde je problém. Dal jsem board z SP8 do SP1 a vua lá SP1 střílí jak za mlada. Takže board z SP1 je v háji. Kam to bude nejlepší poslat kde tomu rozumí???? A co bude lepší dát originál board nebo nějakej custom??? Vegetto poraď.
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 6:47 pm    Předmět: Re: unik z regulátoru Odpovědět s citátem

boris.n napsal:
POZOR VŠEM Exclamation Exclamation
Tento neduh je v 99% způsoben vypadením silikonového špuntíku vevnitř regulátoru-pozor při rozborce! vypadne a zmizí...má tak 3/3mm
Tento šmejd zavírá zpěný ventyl regulátoru a je na konci tyčky mosazného pístu... Vypadne většinou při vpuštění tlaku z bomby a slabší baterce-tato nestihne přepnout elektroventily a zpětný ráz ho takřka vystřelí z uložení...jedná se dle mého o VÝROBNÍ vadu která se projeví u většiny zbraní tak po roce až dvou provozu-po přemazání...mazivo se dostane k tomu čudliku a on už tam pak skoro nedrží....
Soudruzi v SP udělali chybu,a to že je mosazný díl vevnitř za "čudlíkem"provrtán dirkou která zpusobuje zpětný profuk...
Mam 2KS SP1 a udělali to už obě a od té doby to dělají pořád dokola...
Řešit to budu zaletováním zmíněné dirky a o výsledku dám vědět....


Tak tenhle malej zmetek mě trápil asi 2 měsíce,vypadl a laboroval jsem čím ho nahradit,protože pes ho našel rychleji než já a bylo po něm,pro upřesnění má 3,8mm průměr(ideální sekat průbojníkem 4mm),ale každej materiál vydržel tak 100-200 ran a byl na odpis(používám CO2),silikon tam ani nezkoušejte,ten to propasíruje skrz celej regulátor.Makonec to vyřešil O kroužek z Rubeny ze silikonové pryže která snáší teplotu od +80 do -55.Kroužek je MVQ 80 130x4 a nebo MVQ 60 100X4 (číslo 80 nebo 60 je tvrdost)zatím tam mám kousek z té 80tky a drží už 1000 ran ta 60tka je trošku měkčí.Ale asi se vyplatí koupit oboje a vyzkoušet co komu vyhovuje, stojej kolem 30korun a mate to od každého tak 30cm těsnění.
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo šlo by použít origo. board z SP8 do SP1 a nějak tam přidělat oči a z brněnskýho action shopu objednat ten tuning board?? třeba tenhle
[img] http://paintball.actionshop.cz/?produkt=1969[/img] A jde u něj vypnout to vypínání při nečinosti??? Question
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu co si linkol uz asi nezozenies, skus tu Arrow http://www.virtuepaintball.com/index.cfm?fuseaction=catalog.catalog&categoryID=182
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslel jsi tento přímo pro SP1??? hele a na fotce je konektor pro oko jestli jsem viděl dobře a ještě konektor pulse to je co? a SP1 a Vibe mohou mít oči??? odkaz http://www.virtuepaintball.com/index.cfm?fuseaction=catalog.prodInfo&productID=426&categoryID=182[/img]
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten pulse conector netusiem ale ano, sp1 aj vibe mozu mat oci len neviem ako to je s umiestnenim do ten duralovej tuby resp. ci sa tam daju dat rovno alebo treba urobyt niaku upravu
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer


Naposledy upravil M4JK dne čt květen 27, 2010 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V základu ne, když se prodával Blackheart board přímo od SP, tak tam byla jako součást tuba s vyfrézovanýma otvorama na oči. Jinak leda samo domo Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo všechno hezký ale i ten board v odkazu je bez selenoidu kde ho seženu? Umíte to někdo objednat?? Já totiž anglicky umím jak moje kočka čínsky Laughing takže zase problém Embarassed
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to problém, počkej na vegettu, ten měl kontakt někam do USA, ale všeobecně je to už problém. SP jsou mimo, takže se doprodává co kde je Sad
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo vím ale ty boardy dělaj i jiní výrobci (naštěstí) Cool
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 1:01 am    Předmět: Re: unik z regulátoru Odpovědět s citátem

fanlan napsal:

Tak tenhle malej zmetek mě trápil asi 2 měsíce,vypadl a laboroval jsem čím ho nahradit,protože pes ho našel rychleji než já a bylo po něm,pro upřesnění má 3,8mm průměr(ideální sekat průbojníkem 4mm),ale každej materiál vydržel tak 100-200 ran a byl na odpis(používám CO2),silikon tam ani nezkoušejte,ten to propasíruje skrz celej regulátor.Makonec to vyřešil O kroužek z Rubeny ze silikonové pryže která snáší teplotu od +80 do -55.Kroužek je MVQ 80 130x4 a nebo MVQ 60 100X4 (číslo 80 nebo 60 je tvrdost)zatím tam mám kousek z té 80tky a drží už 1000 ran ta 60tka je trošku měkčí.Ale asi se vyplatí koupit oboje a vyzkoušet co komu vyhovuje, stojej kolem 30korun a mate to od každého tak 30cm těsnění.

preto rozoberam kver vzdy nad takou vanickou kde mi vzdy padnu taketo veci Smile na spodok dam prilnavu podlozku ktora vsetko "prilepi" a mam klud
ono skacuce pruzinky a blbosti su smrt...

inak super, dik za radu, ked sa to neikomu posere aspon viem co do toho nacpat.

alf - super ze ti regulator frci, presne tento test sme potrebovali aby sme mohli dalej pokracovat v zistovani co to je za suciastka

k tym boardom

virtue am predrazeny board, ale ako vidim tak sli s cenou na 60usd
ciste prakticky ten board je uplny len fotky maju hlupo urobene - je to podobny board aj so solenoidom (instalacia solenoidu by bola trosku nad bezneho uzivatela)

su tam dve podstatne veci - bezna tuba Sp1 nema vyfrezovane oci - tie sa dodavali spolu s blackheartom tak, ze smartparts poslal aj tzv eye ready breach - cize tubu s freznutymi drazkami na oci (rovnaky vzor ako ma SP8 to je)

u virtue sa oci mozno dodavaju mozno nie - nieje to poznat z ich popisu. podstatne je ze to do standardnej SP1 nenacpes (myslim tie oci)
inak su to standardne oci pre ION a daju sa kupit aj od Virtue dokonca s peknym svetielkom

k blackheartu - ten uz nezozenies

k standardnemu boardu - zohnat sa myslim da, uz som ho raz nasiel ako v EU tak v US
vyjde tak 100usd

ja by som to tak skoro neodpisoval, chyba moze byt v boarde ale otazka
je aka chyba

pulse loader -> mno existuje taka pekna technologia ktora sa vola RF (RadioFrequency)
funguje to tak ze zasobnik ma RF modul aj board ma RF modul (napriklad pulse loader to mal, aktualne to vraj ma aj novy RipClip pre TM7/15 od BT)
board ked vystreli, posle signal bezdratovo zasobniku a ten natlaci dalsiu gulu (otoci nejakym motorcekom, teleportuje gulu z tuby na chrbte, to zalezi)
docela pekna technologia ale nie vsetky boardy to podporuju, modul na toto stoji od empire cca 40-60usd


Naposledy upravil vegetta dne pá květen 28, 2010 1:14 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

inak stock board

http://www.paintballshop.com/Product.aspx?ID=2235925&Category=2019711&utm_source=getprice&utm_medium=cpc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DÍK za vysvětlení. Jinak volal jsem do prahy do paint. shopu a řekli mi že to do kupy dají a cena komplet s přetěsněním do 2000Kč má to smysl??? Jo a semi desky už u nich nemají jen s full auto.(škoda) Mám do toho jít???
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbraň nová stála 4500.- 2ka je dost, ale co se dá dělat, buď ji nechat na náhradní díly, nebo opravit. Jinak ta deska by měla mít mody, takže je tam semi, 3dávka a fullauto.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alf napsal:
DÍK za vysvětlení. Jinak volal jsem do prahy do paint. shopu a řekli mi že to do kupy dají a cena komplet s přetěsněním do 2000Kč má to smysl??? Jo a semi desky už u nich nemají jen s full auto.(škoda) Mám do toho jít???

do 2000? to len prace alebo aj novy board?
ja myslim ze sa ti viac oplati si potom kupit ten virute board za 60usd a namontovat si ho sam

ale ja by som hlavu este nevesal, ten board nemusi byt usmazenej ani nic, len nejak zasranej...s cim vlastne strielas?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate