Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nabijeci baterie do A5 HE E-Grip?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shaman



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:29 am    Předmět: Nabijeci baterie do A5 HE E-Grip? Odpovědět s citátem

Ma nekdo zkusenosti s nabijecimi bateriemi do tohoto typu zbrane? Prodejce me odkazuje jen na kvalitni alkalicke... Dik za radu a konkretni typy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamarádovi jsem teď do X7 pujčoval GP 200mAh a šlapala v pohodě. Já ji používam do SP-1 a vozim pro jistotu 2, jedna navíc se vždycky hodí Smile

http://shop.emos.cz/zbozi/1032511030-nabijeci-baterie-gp-nimh-200-mah-9v
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice


Naposledy upravil ra.rasch.ek dne po květen 17, 2010 1:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já pouzívám tyhle:
http://www.all-battery.com/tenergy9v250mahnimhhighcapacityrechargeablebattery.aspx

Ten obchod posílá i sem do CZ. A ty ceny jsou parádní. Výdrž cca tři akce na A5 s Egripem. No asi tak 1000 kulí to vystřílí. Rozhodně vozím dvě a pohoda.

Používám tuhle nabíječkou, protože jako jedna z mála umí detekovat skutečně přesně, kdy je nabito. Většina nabíječek univerzáních neumí u 9V detekovat.

http://shop.emos.cz/zbozi/1603008000-nabijecka-baterii-mw-6288gs
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shaman



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 2:07 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Ok, diky za radu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vysvetlenie preco sa odporucaju nenabijatelne baterky -
totiz nabijatelne maju nizsie napetie, cca 8.6V pricom alkalicke maju vecsinou 9-9.6V a ak zbran pouziva solenoid tak tam vyhovuje prave vyssie napetie (baterke sa pri vybijani znizuje napetie) vysleodk je aj ten ze nabijatelna sa "vycerpa" skor ako napriklad baterka z tesca...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vegetta má pravdu - je lepší kupovat Alkalické baterie...max vyměníš ročně 2x ( pokud tedy nejsi kropič ). A ty co vyměníš, si schovej a udělej si do masky ventilátorky na těch 9V - a tím ty baterky doklepeš do mrtě Wink
U mě to funguje
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vegetta napsal:
vysvetlenie preco sa odporucaju nenabijatelne baterky -
totiz nabijatelne maju nizsie napetie, cca 8.6V pricom alkalicke maju vecsinou 9-9.6V a ak zbran pouziva solenoid tak tam vyhovuje prave vyssie napetie (baterke sa pri vybijani znizuje napetie) vysleodk je aj ten ze nabijatelna sa "vycerpa" skor ako napriklad baterka z tesca...

Tohle vím o malém napětí. Nevím tedy jakou zbraň používáš, ale u mojí A5 Egrip jsem měnil baterku každé tak zhruba 3 měsíce. A to jsem hrál tak 5-6. A ty z Tesca ty obvykle odešli na druhé hře. Takže jsem kupoval tak za 60-90Kč abych vydržel déle.
Rozhodně nejsem žádný kropič, ale když 5 hodin to mám zaplé párkrát vystřelí, tak se baterka vycucla.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se nechci nějak extra hádat, ale neni solenoid už od základu závislý spíš na proudu? Podle mě je ten určující. A zrovny ty levný baterie ho moc nedávají. Ten kondenzátor tam je taky jen kvůli tomu, aby bylo odkud vzít to množství energi (klidně mě opravte), v autech se silnou aparaturou máte taky zapojený až několika Faradový kapacitor ... A ten proud dává ta nabíjecí baterie stejnej, takže když si mam zvolit, jestli půjdu do nabíjecí baterie za 200.-, nebo 4x vyměnim např Duracellku za 50.- tak volím na každou akci plně nabitý 9V (8,4V) akumulátor, osobně mam 2 kusy 9V 200mAh GP.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shaman



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych radsi casteji nabijel, nez kupoval nekolikrat do roka novy baterky... Ale diky za vsechny nazory...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

budes nabijet porad ... nimh clanky se vybijeji sami a za 14 dni jsou prakticky prazdne .. tzn nabijis pred kazdou hrou .. zapomenes a pak to pri hre roslapes ... s tou el spousti vystrilis za hodinu kulicek za vic nez stoji jedna poradna alk. baterka ... a vydrzi nekolikanasobne vic nez jakakoliv dobijeci
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hádat se nebudu, ale už mam naučeno, že odpoledne/večer před akcí hodim 2 tyhle baterky do nabíječky, ráno před odjezdem jednu lupnu do kvéru a mam vystaráno. A tu druhou vždycky na akci někdo užije, protože neni schopnej na to sám pamatovat Very Happy a víkendovou akci tahle GP 200mAh přežila v X7 uplně bez problémů.

Ale to je jenom můj názor.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate