Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Smart Parts All American

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Angelow



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 10:31 am    Předmět: Smart Parts All American Odpovědět s citátem

Zdravim.
Mám takovej problém - hledal jsem si hlaveň na A5 docela dlouho, nechtěl jsem tu půl metrovou tyč na vypichování očí od milsigu a jako nováček jsem se doslech o AA, jako o čistě nejlepší záležitosti, ale nemohl jsem je nikde najít. Pak jsem slyšel věty typu, už se nedováží, zkrachovali a tak podobně. Nicméně našel jsem obchůdek kde měli posledních deset SP AA 14" a stáli litr. Neváhal jsem a objednával. Teď mi dorazila hlaveň, střílí pěkně, ale - je jednokusová a přitom jsem věděl, že jsou šroubovací a dvou průměrový. Mám strach, že jsem obdržel pouze trubku s portingem. Víte o tom prosím někdo něco, popřípadě, jak se dá zjistit dvou průměr?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vím tak existují dva typy hlavní z jednoho kusu (novější) a dvouprůměrové (starší typ). Z jednoho kusu stojí cca těch 1100 (občas mají označení 1 piece (aby se nepletlo), dvouprůměrová stála cca 1600 (na některý závity se dají sehnat). Takhle by měla vypadat ta z jednoho kusu http://www.paintball-shop.cz/hlavne/bezne-hlavne/sp-all-american-1-piece-16/ (v realu jsem jí neviděl). Takhle by měla vypadat dvouprůměrová http://www.paintballshop.cz/zbozi/508-all-american-barrel-14%22--spyder (je na spyder).
Dvouprůměr zjistíš tak, že se do ní podíváš jestli má vevnitř nějaký přechod.
Snad ti to pomohlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelow



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani ne. Vypadá to totiž, že mám jednoprůměrovou a jsem z toho zklamán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dvojpriemerove by mali byt obidve- dvojdielna verzia aj jednodielna. Jednodielnu spravili zrejme za ucelom znizenia nakladov aby cenu potlacili co najviac dole, nevyhodou je to ze nanu nedas Freak finy takze si budes musiet vystacit s prvym priemerom .688 (ak je tam iny tak ma opravte).

btw tu druhu cast s portingom by si na zbran zrejme nenasroboval pretoze zavit na nej je pri vsetkych kusoch rovnaky, rozhoduje zavit ktorym zacina prva cast (fin).

Ked som niekde napisal niaku blbost tak ma opravte, ale s citom Very Happy Laughing
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já si tedy myslím,že je jednoprůměrová. Akorát má dvojitý spirálový porting.
Aspoň jsem žádnou takovou informaci u výrobce nenašel, ale na druhou stranu neumím anglicky. Smile
http://www.smartparts.com/#/barrels/all_american/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelow



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pet@S napsal:
Tak já si tedy myslím,že je jednoprůměrová. Akorát má dvojitý spirálový porting.
Aspoň jsem žádnou takovou informaci u výrobce nenašel, ale na druhou stranu neumím anglicky. Smile
http://www.smartparts.com/#/barrels/all_american/

Já anglicky umim, ale u žádný z těch hlavních o dvou průměrech nepíšou, ale díky za snahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

preco nespravis jednoduchy test:
zober gulicku a vloz ju do hlavne zo zadu, vyber ju a vloz ju (musi to byt ta ista gulicka) zpredu hlavne.
ak bude zpredu volnejsia a vzadu zas viac natesno tak je dvojpriemerova Rolling Eyes
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tě sklamu..co jsem čet na PBshopu,když ještě byli. tak jednoukusová-jednopruměrová
dvoukusová-dvoupruměrová!
ale téhle bych se nebál.. http://www.paintballshop.cz/zbozi/10409-marksman-barrel-18%22--a5 mam a nemam problém s rytím do hlíny! a tato je taky dobrá varianta.. http://www.paintballshop.cz/zbozi/9095-rifled-barrel-14%22--a5 odzkoušeno v týmu TT a neslyšel jsem negativní názory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne len nejde dohlavy preco by z dvojpriemerovej robyli jednopriemerovu pod tym istym menom, na offi stranke maju dalsie jednodielne hlavne, ak to su jednopriemerove tak som rozcarovany Confused
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už nvm kde sem to četl ,ale dvou průměr má zadek 689 jedno průměr má 690
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 5:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj AA 2 x d -> .689 Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Angelow



Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak to mám změřit? moje šuplera na to bohužel nestačí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate