Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ŽELEZNÝ TROJÚHELNÍK 1967
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale rozumneli dobre, meli to v anglictine a pak v rustine a vietnamstine, a jejich nadavky byli v ciste a srozumitelne anglictine Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ale rozumneli dobre, meli to v anglictine a pak v rustine a vietnamstine, a jejich nadavky byli v ciste a srozumitelne anglictine Laughing

Sorry veliteli, zase ti skáču do řeči Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně vynzamenání .... si myslím že by si je zasloužili ti co nekolaborovali k VéKáčkám a při posledním útoku byli použiti jako živý štít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Fandu2 ze Specters: Ve svém příspěvku na MP ohledně naší akce vysazení z vrtulníku píšeš, že jsme se všichni (Točna+Specters) vrátili ve zdraví na základnu. To se pleteš. Já jako radista a Carlos, jak velitel čety jsme tam zůstali, protože jsme chtěli dát rákoskám taky trochu olova.Bohužel jsme tam zůstali sami a žluťáků byla snäd celá rota jak víš, takže jsme zkapali.Takže ztráty byli Wink Smile
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sosonek



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já navrhuji na medaili kluky, co při útoku na vietnamskou vesnici rozkopávali jejich obydlí i za velikého řevu a střelby. Všichni co ji rozkopali tam samozřejmě zakukali, ale stihli to. Z Falkonu to byl Komi a mysli si, že sním tam byli kluci z Aše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:02 pm    Předmět: ŽT 1967 Odpovědět s citátem

Tak konečně nemusím zapírat a můžu sem taky něco napsat Laughing Laughing

Akce to byla prostě famózní a každý kdo kdy něco organizoval si dokáže představit kolik to všechno stojí času, úsilí a odhodlání něco tak velkolepého dát dohromady a nastartovat ten motor zvaný Železný Trojúhelník.
Ti kteří se účastnili loňského ročníku tak se možná dokázaly lépe vžít do svých rolí, ale i přesto pokud člověk nepochopí podstatu a smysl celé hry tak nebude asi nikdy spokojen. proto Ti co píší negativa na tuto hru nepochopili její smysl.
Hra byla velmi dobře postavena a tvořili jsme si jí především my hráči.
Byla to válka pánové se vším všudy a těchnezapomenutelných momentů je nespočet a jakožto člen jednotky LRRPs jsem si moc nezastřílel (krom noční přestřelky Laughing ), ale o tom to vůbec nebylo. Každý měl svůj úkol a snažil se ho plnit na 120% a to tvořilo hru jak má být a opravdu to byl Vietnam se vším všudy. Pohybovat se na nepřátelském území bez možnosti vyzvednutí vrtulníkem a přitom možnost, že kdekoliv můžeme narazit na Vietnamce bylo fakt výborným zážitkem.
Prostě za náš tým děkuji všem hráčům (US) a také protihráčům (Vietkong) za účast a nasazení v boji a hlavně velké poděkování samotnému Martymu za organizaci a velení US jednotek.
Letošní rok jsi se opět Marty překonal a moc moc děkujeme že jsme se mohli zúčastnit této fantastické hry takže třikrát DÍKY DÍKY DÍKY.
Na nějaké vyznamenání či metál navrhuji Martyho Wink
Ten vrtulník tomu všemu dodal takový náboj, že kdybych mohl tak dávám v hodnocení 200% Wink

Za zmínku stojí i poděkování za nocleh a občerstvení Wink Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne SALFO, ti kdo si stezuji na nedostatek boje nepochopili princip, jeste sem neslysel vojaka ktery by si stezoval, ze nepritel na nej nezautocil Laughing Laughing Laughing

aby ste videli jak realne to vsechno bylo tak se podivejte tady na toho neznameho vojina NVA a jeho strach pred americkym vrtulnikem ktery primo cisi z jeho pohledu vzhuru k obloze na nad nim krouzici vrtulnik... tenhle clovek hru pochopil a vzil se do ni 100 % Laughing Laughing Laughing
http://www.military-paintball.cz/images/probehle_akce/akce_gallery_1201_9.jpg
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo podivejte na tohodle nebozaka z vesnice Pchong-pun, ktery prave prisel o sve tri bratry, babicku, stryce a pul vesnice

http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=1201&img=8&dir=1
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to sosonek : noo tak to rozkopavani vesnice zase tak heroicke nebylo, potrebovali jsem vas dostat co nejblize k valu a cekali az si dojdete rozmlatit posledni rakosovou stavbu. navic jsme byli jen hodni vesnicane a vy barbari jste nam rozmlaitli pribytky a jeste chcete vyznamenani jo? pocekej priste!!!

to hellboy: k těm baterkam, kdyz na me budes svitit takovou baterkou v noci a ja se nebudu hybat a budu prikrceny u nejakeho stromu, stejne me neuvidis vic jak na 10 max 20m ono to vypada ze krasne vidis v lese jako ve dne ale ty stiny udelaji svoje. Tunely jsme vazne meli, to me prave mrzi nejvic, ze jsme je za celou hru pouzili jen jednou pac jste vedeli ze tam jsou brutlani minove pole a nejak jste se na pohybovani v prostrednim sektoru vietnamu nemeli. Jediny moment kdy jsme tunel pouzili bylo nad ranem jak se mirne zacalo stmivat a ja se shocqem sem se vracel z nocni akce a prekvapila nas nejaka banda ostrostrelcu pred kterou jsme museli zdrhnout zpet k tunelu u ktereho jsme potkali nejakeho nestastnika ktereho jsme museli zastrelit a pak 15 minut dumat nad tim jeslti byl nas nebo amik a proc nestrilel prvni kdyz jsme bezeli kolem neho...Ale akce byla paradni jen verte i nas mrzi nase mala nocni aktivita, bohuzel nas bylo fakt moc malo Sad(
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a ten stojící je bývalý spolubydlící bratra jeho zetě v podnájmu takže něco skoro jako příbuzný a s odporem to sleduje Laughing .... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten jeho vyraz je fakt zoufaly Sad PARCHANTIIII
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
presne SALFO, ti kdo si stezuji na nedostatek boje nepochopili princip, jeste sem neslysel vojaka ktery by si stezoval, ze nepritel na nej nezautocil Laughing Laughing Laughing

aby ste videli jak realne to vsechno bylo tak se podivejte tady na toho neznameho vojina NVA a jeho strach pred americkym vrtulnikem ktery primo cisi z jeho pohledu vzhuru k obloze na nad nim krouzici vrtulnik... tenhle clovek hru pochopil a vzil se do ni 100 % Laughing Laughing Laughing
http://www.military-paintball.cz/images/probehle_akce/akce_gallery_1201_9.jpg


Doufám, že vy dva výtečníci nemáte s tím stěžováním na mysli mě (a tuším, že asi máte holomci Smile ) Já to nemyslel tak, že chceme víc střílení, ale že okolo oběda jsme museli opustit pozice, protože by jinak nejspíš vůbec nedošlo k útoku na tábor, vrtulníku atd. V danou chvíli to bylo vcelku správné rozhodnutí a zcela chápu proč se to stalo a že to bylo v zájmu hry, ale jen jsem podotkl, že by se to dalo vyřešit i přirozeným způsobem a hra by pak byla ještě lepší, nebo reálnější. Jinak jsem se královsky bavil a to jsem si za celé dva dny prakticky nevystřelil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Olympic
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Vysoký Újezd

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale prd,ten klečící nesténá.Copak vy v tom nevidíte velitele popohánějící své muže k lepšim výsledkúm? Laughing [/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá cenu snažit se tady rozepisovat o tom jaká to byla skvělá akce a podobně to už udělali jiní a já nemohu než jen souhlasit. Chtěl bych jen poděkovat Martymu že to opět ustál a popřát mu hodně nových sil do dalších určitě povedených akcí.
Mě osobně to pohltilo do té míry, že jsem ze sebe vydal opravdu vše a proto možná po skončení akce mátl můj výraz a mohl méně znalým připadat nešťastný nebo nespokojený. Věřte, že po akci u mě existují pouze tři druhy výrazu nasr..ej, že jsem vlezl někam kam nepatřím, vychechtanej, že akce byla snadná moc jsem se nenadřel a všem vypálil rybník a nakonec strhanej a vyčerpanej jako teď kdy jsem ze sebe dal i to o čem nevím, že v sobě ještě mám, ale naprosto spokojenej a bez potřeby o čemkoliv remcat Wink
Byly sice během akce chvíle kdy jsem měl potřebu Martymu sdělit, že mi ne vše připadá úplně v pořádku, ale i tady zafungovalo to že dva dny po akci je vše mnohem jasnější a já bych na průběhu celé akce nechtěl změnit ani ň.
Jinak co se týká vyzdvižení zásluh hodných vyznamenání tak bych prosil jeden odznáček pro Bubáka, páč při první patrole se opravdu vyznamenal, ve chvíli kdy jsme nalezli ten Vietnamský brloh a začal nám útok stagnovat neváhal a svým odvážným a téměř sebevražedným kouskem zlomil veškerý odpor zakopaných Vietkongů. Bez tohoto kousku by jsme měli ještě mnoho zraněných ne-li mrtvých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sosonek



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
to sosonek : noo tak to rozkopavani vesnice zase tak heroicke nebylo, potrebovali jsem vas dostat co nejblize k valu a cekali az si dojdete rozmlatit posledni rakosovou stavbu. navic jsme byli jen hodni vesnicane a vy barbari jste nam rozmlaitli pribytky a jeste chcete vyznamenani jo? pocekej priste!!!
No a o tom právě mluvím, do vesnice jsem poslal jenom 3 lidi a o těch hodných vesničanech bych pomlčel, začali jste střilet první Smile Jo a na příště se moc těším, Marty prosím, prosím, že bude pokračování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Maksiu



Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Sosnowiec-Poland

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To No55: Poláci nejraději bojovat v klíně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moche



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Vysoké Mýto

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli si můžu dovolit, tak byl také pro aby vyznamenání do stal Kůťa, měl sice tvrdá ramena a já mám naražená žebra ale donesl mě včas Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Recluse



Založen: 01. 02. 2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Hellboyem, že taková akce za 250,- je výsměch. Myslím si, že každý rád zaplatí víc, ale asi to nebude to hlavní co je teď potřeba řešit. Teď prostě musíme Martyho a spol. ukecat na další ročník. A moje skromná rada Martymu zní: rozděl přípravu na víc lidí, nebo se z toho zblázníš. Very Happy
_________________
BZE-NEC-ký vetrán 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přidal jsem na MP nějaká videa tak se snad nepochčíte smíchy Smile... Líba je strašnej komik Smile....
Ostatní zábery jsem nechal Martymu a je na něm jak si to sestříhá... Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak chlapci tohle sem nečekal Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovej zlej strejda s M60kou... Laughing Laughing
http://military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=1207&img=57&dir=1
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mi to připomíná zidase Laughing snad ten patologickej narcismus neni nakažlivej Laughing Hellboyi s t ebou sem taky chtěl hodit řeč ale něják si mi v tom mumraji utekl Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim te tohle jsou jen pozersky fotky bez spetky dynamiky, takhle blbe se umim tvarit taky, zvlast kdyz si nalepim ty Rumcajsovsky fousy, to je pak za tvrdaka kazdej Laughing Laughing ... ne, ne.. opravovy zivot ten je v te fotce neznameho vyplasenky Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:

to hellboy: k těm baterkam, kdyz na me budes svitit takovou baterkou v noci a ja se nebudu hybat a budu prikrceny u nejakeho stromu, stejne me neuvidis vic jak na 10 max 20m ono to vypada ze krasne vidis v lese jako ve dne ale ty stiny udelaji svoje.


Možem to potvrdit. Nočná prestrelka sumca a LRRP bola len z dovodu toho, že tam, podla mna pravdepodobne omylom, niekomu vypadla reflexná vesta a my sme v križovatke zbadali ako sa tá vesta leskne. A bolo to asi 20 metrov od križovatky. (To bol ten človek, ktorému sme potom začali strielat na nohy.) A aj potom prestrelka prebiehala na velmi malú vzdialenosť. A sumec má tiež velmi dobré reflektory. Je pravda že chlapcom z LRRP patrí všetka česť, tak boli zamaskovaní a schovaní, že sme odhalili ich pozície len ked strielali, alebo ked sme boli v uplne tesnej blízkosti.

BTW, budeme musiet doklepat pravidlá na vozidlá. Rámečky z okien by som dal dolu a zaviedol by som pravidlo, že pechotnou zbranou proste sklo neprestrelis. Zastavíš ho minou, a posadka prežije, alebo RPG a posadka je kompletne mrtva. Na RG32 (sumec) totiž skutočne sklo neprestrelíš. Ja som takto celý čas ležal aby som nemal hlavu v rámečku a bolo mi lúto tých chlapcov akí boli sklamaní že oni sa 2 krát trafili do toho rámečku.

Nie som síce velitel a možno mi to neprísluší, ale chlapcom z LRRP, ktorí tam s nami hodinu bojovali jak tigre by som nejaký ten odznáček dal.
_________________
Jen málo mužů se narodí odvážných, ale mnoho se jimi stane díky výcviku
a síle disciplíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
BTW, budeme musiet doklepat pravidlá na vozidlá...


s tím souhlasím... navíc taky jakej účinek na to vozidlo má granát... naházeli sme na něj asi 3 možná víc, některé i pod nebo hodně blízko...

bylo to docela ostrý bojovat s vozidlem... největší co mě asi mrzí je to , jak Olin od nás "vykropil" zezadu střílnou posádku, ale jaksi mu nepodával cyclone nebo neměl kule a v autě nebyla asi kapka barvy...

chvílema sem litoval že tam někde Sumec nezapadl.. to by byla dobrá kořist Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně těch pravidel na auta.

Jsem taky pro aby se auto dalo sundat jen RPG, mina, nálož atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
prosim te tohle jsou jen pozersky fotky bez spetky dynamiky, takhle blbe se umim tvarit taky, zvlast kdyz si nalepim ty Rumcajsovsky fousy, to je pak za tvrdaka kazdej Laughing Laughing ... ne, ne.. opravovy zivot ten je v te fotce neznameho vyplasenky Laughing


Ty plzeňský právníku! Laughing ..... jako vrtulník byl super koření..... výděs a panika v očích přesto jsme šli v před.... pak nastávali situace kde pod 1,5m borovičkou se krčilo tak 8 lidí a vubec jako je nazjímalo že jsou lukrativní terč pro střelce nahoře.. nic nepomohlo kopaní, nadávání aby šli pryč... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Templaar napsal:
SendwiCZ napsal:

to hellboy: k těm baterkam, kdyz na me budes svitit takovou baterkou v noci a ja se nebudu hybat a budu prikrceny u nejakeho stromu, stejne me neuvidis vic jak na 10 max 20m ono to vypada ze krasne vidis v lese jako ve dne ale ty stiny udelaji svoje.


A aj potom prestrelka prebiehala na velmi malú vzdialenosť. A sumec má tiež velmi dobré reflektory. Je pravda že chlapcom z LRRP patrí všetka česť, tak boli zamaskovaní a schovaní, že sme odhalili ich pozície len ked strielali, alebo ked sme boli v uplne tesnej blízkosti.

.


Jen mohu potvrdit. Byl jsem vlastně Sumcem ukončen jako poslední a v tu dobu ode mne již nebyl dál jak šest metrů, ale běželi mi dvě VC do boku, takže jsem musel vystřelit ... Jen rada pro lidi kolem bojového vozidla: pozor na koncová světla! Dokáží nasvítit postavu i když potencionálního střelce oslňují halogeny ze předu Wink Jinak jelikož se ti lidé, kteří se k nám přibližovali po té cestě, chovali dost hlučně a z vesela neustále svítili, byl předpoklad, že se jedná o nějaké civili a že zas odejdou. To jsem si myslel ještě když přijelo vozidlo. Ale jak jsem zaslechl vietnamštinu (slovenštinu Smile ) tak bylo celkem jasno. To jsem se teprve začal zavrtávat do mechu a proklínal ten batoh, který jsem si skulil ze zad a který už nebylo kam skrýt. Ale adrenalin jako to prase! Díky patří všem!
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A copak je toto toto.Jak se k tomu postaví soudruzi http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/3/3365/3365784_ea0c48a4751af08ac40ca13336d75be0/images/IMG_3203.JPG

Naposledy upravil mastodont dne út květen 04, 2010 10:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem sice ve vedení ale já osobně bych to viděl jako důkaz že mezi soudruhy je spousty soudruhů talentově nadaných... kdyžto na straně imperialistů jsou jen tupé hlavy vyžrané z hamburgerů co dakáží jen stílet nebohé vesničany Smile

spíš bych od vedení chtěl vysvětlit co je kurva tohle?
http://zidas35.rajce.idnes.cz/PAINTBALL_29.4._-_1.5.2010_18_53_Zelezny_trojuhelnik_1967_-_druhy_turnus_zakladna_Bze_Nec/#IMG_3284.JPG že by záškodnícký skřítek zla s paintbalkou? Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
Strana 10 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate