Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ŽELEZNÝ TROJÚHELNÍK 1967
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty, měl by jsi ho zkasírovat o 250 Kč, páč v tebou pronajatém prostoru prokazatelně byl a prokazatelně nezaplatil
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 5:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem chtěl dát Aďce pusu za ty koláčky ale Márty byl blízko tak sem se bál.Aďko byli vynikajající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych chtěl vyzdvihnout Peřího protože ten zakrslej zmetek udělal Pow-Mia tím čím bylo a když člověk po hře slyší ,ještě že sem se nedostal vám do rukou,tak to bylo dobře takhle to mělo být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Tak jsem viděl jeho video. Škoda že ho někdo nezajal a nedostal ho do rukou Pírko Smile

Ja jsem to neviděl. Ty jo škoda.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hi không ai Laughing

bylo to božííí...
A příště chci vidět toho pána co mě střelil, abych mu mohl vysvětlit, že do mě se nestřílí.... Smile






p.s. mohl by mi někdo přesněji objasnit situaci F3? Nenašel jsem ani post ani video....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Tak jsem viděl jeho video. Škoda že ho někdo nezajal a nedostal ho do rukou Pírko Smile

Zidas35 napsal:
Nebudu mu nadávat do trotlů, nebo debilů


Já to klidně napíšu „F3, jsi dobytek největšího kalibru!!“ měl tě dostat nějaký ten myslivec. Tu větvičku bych ti narval do huby sám!


Já si říkal co je za šílené video. Vrátil bych to video zpět aby ho všichni mohli zkouknout a udělat si o f3 kompletní obrázek.
Tímto to f3 dorazil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

METUD napsal:
foxycone napsal:
Tak jsem viděl jeho video. Škoda že ho někdo nezajal a nedostal ho do rukou Pírko Smile

Zidas35 napsal:
Nebudu mu nadávat do trotlů, nebo debilů


Já to klidně napíšu „F3, jsi dobytek největšího kalibru!!“ měl tě dostat nějaký ten myslivec. Tu větvičku bych ti narval do huby sám!


Já si říkal co je za šílené video. Vrátil bych to video zpět aby ho všichni mohli zkouknout a udělat si o f3 kompletní obrázek.
Tímto to f3 dorazil.

Souhlasím s tím.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to video jsem zavčasu stáhl, neb mě napadlo, že to F3 smaže jako to už několikrát udělal se svými příspěvky
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem s nim.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kuci díky za akci. Bylo to super. Pristi rocnik jak se zda uz asi fakt nebude pac Marty vypada dost odhodlane, ale kdo viii treba ho nejak ukecame Very Happy Ja se tedka pribudil asi po nejdelsim spanku meho zivota a uz jen vzpominam jak tam bylo fajne Sad

F3: tak todle je fakt moc silne kafe. narazky na nas team jsem neresil nijak pac je to jeho problem co si mysli ale toto je drzost a vysmech nam vsem. Navrhuju pro vsechny organizatory tohoto cloveka potrestat zakazem na vsechny akce kde to jen pujde. I kdyz bdue ucast otevrena vsem i neznamy tak tohoto tam proste nechci videt. Max jednou do kombose abych si to snim vyrikal osobne!
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
to video jsem zavčasu stáhl, neb mě napadlo, že to F3 smaže jako to už několikrát udělal se svými příspěvky

No tak, rád bych to viděl.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

panove a damo, myslim, ze nema smysl toto vlakno plevelit nejakym koukolem, cesky receno F3 tu nereste a reste tady uskutecnenou akci, velebte organizatory at jim dodate nove sily pro dalsi rocnik, protoze si to zaslouzi, tohle bylo dobre naplanovane, dobre provedene a dobre vymyslene.... vsechny ty, kdo si mysli, ze zlutaci vytvareli malo aktivity, at vezmou svoji manzelku, daji ji na planinu do bunkru a v noci si mohou pres les na ni zkouset utocit Laughing Laughing Laughing verte mi, neni to sranda, zvlast kdyz mate vyrazne omezene sily (zlutych nebylo vic jak 50) roztrousenych po celem prostoru... presto si myslim, ze sme vas v noci parkrat vzbudili na prijemny poslech hudby a maly ohnostrujecek...

takze jeste jednou F3 nereste, to co udelal myslim uz nebude opakovat, snad pochopil ze vic nez svymi dosavadnimi keci timhle opravdu zasadne prestrelil... kdo chce to video piste zidasovi PM, ale myslim, ze je to ztrata casu

MARTY tobe velky dik... a hlavu vzhuru, tohle byla vydarena akce
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to taková záhada blair witch, 80% není nic vidět. F3 tam žvatlá, jak to nemůže najít. Motal se okolo US základny pod palpostem 3 až 5 ( typuji podle vyfocené (natočené) pozorovací věže střelnice)

http://uloz.to/4717576/mission-failed-zt2010-spy-game-tb-hq-2-.avi

Tahle akce byla podle mého gusta. Užíval jsem si i ty dvouhodinové hlídačky na palpostech kdy nebylo nic vidět. Smile
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."


Naposledy upravil foxycone dne po květen 03, 2010 8:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
panove a damo, myslim, ze nema smysl toto vlakno plevelit nejakym koukolem, cesky receno F3 tu nereste a reste tady uskutecnenou akci, velebte organizatory at jim dodate nove sily pro dalsi rocnik, protoze si to zaslouzi, tohle bylo dobre naplanovane, dobre provedene a dobre vymyslene.... vsechny ty, kdo si mysli, ze zlutaci vytvareli malo aktivity, at vezmou svoji manzelku, daji ji na planinu do bunkru a v noci si mohou pres les na ni zkouset utocit Laughing Laughing Laughing verte mi, neni to sranda, zvlast kdyz mate vyrazne omezene sily (zlutych nebylo vic jak 50) roztrousenych po celem prostoru... presto si myslim, ze sme vas v noci parkrat vzbudili na prijemny poslech hudby a maly ohnostrujecek...

takze jeste jednou F3 nereste, to co udelal myslim uz nebude opakovat, snad pochopil ze vic nez svymi dosavadnimi keci timhle opravdu zasadne prestrelil... kdo chce to video piste zidasovi PM, ale myslim, ze je to ztrata casu

MARTY tobe velky dik... a hlavu vzhuru, tohle byla vydarena akce

Ano mam pocit že o to tu de o akci kde ste potili krev a né o jednoho vola.Márty a Zeman budou potřebovat naši pomoc a podporu aby vydrželi a tohle moc nepovzbudí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
presto si myslim, ze sme vas v noci parkrat vzbudili na prijemny poslech hudby a maly ohnostrujecek...


Těsně před jednou ráno jsem střídal hlídku na Pow-Mia, kde obrana nebylo moc stabilní a dobití tohoto tábora byla otázka několika minut. Hlídal jsem předsunutý palpost, kde šance na přežití v případě útoku byla -560%. Takže ANO, Já se třeba mohl posrat, když jste začali hrát tu vaší dechovku a vystřelili jste signální ohňostroj Smile
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je dobre, ze se vam nase vietnamske pisne libily Laughing

a organizatorum i velitelum patri dik za odvedeny vykon Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SSSR nedodala fotoaparáty nebo žluta strana nefotila? Nemáte žádné fotky
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
SSSR nedodala fotoaparáty nebo žluta strana nefotila? Nemáte žádné fotky
mame, ale vam je tak budeme davat, jeste by ste nas pak sikanovali v nasich vesnickach za ucast na propagandisticke operaci HO-vno .... nejake sem uz dal na web, ale moc toho neni, to vis holenku, my sme nemeli cas se nekde fotit a pozovat, my jsme tvrde makali nad podkopanim vaseho imperialistickeho panstvi v oblastni Bze-Nec Laughing a v noci se to taky blbe foti... mozna neco bude mit Ho-Ze-man ... nase skupina bojovala skoro vyhradne jen v noci, jejich naopak ve dne Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
nase skupina bojovala skoro vyhradne jen v noci


Jo tak proto se přes noc nic nedělo Laughing
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hned jak se trochu dám do kupy a vystěhuji dodávku hodím sem krátký report (i pod akci) a seznam nálezů a ztrát.

Jinak všichni velitelé čet US a velitelé vietnamských jednotek mají u mne odznáček (veteránský ŽT1967 ten kovový trojúhelníček z loňska), dále odznáček získají Ti, kteří dostali některého z tabule VITCONG HUNTING CLUB.
Dále pak každý velitel z obou stran může navrhnout někoho ze své jednotky na vyznamenání za nějaký mimořádný čin (přednost dostanou ti co tenhle odznáček ještě nevlastní). Mám jich jen omezené množství, takže opravdu važte dobře, koho a za co jej na dekorování navrhujete.

Za mne ho dostane Krasty a Alf jako prachsprostě popravení přewd našimi zraky před útokem. Tihle nás nezradili a padli za svobodu a demokracii pod krutou rudou rukou Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já jednoznačně navrhuji Kůťu z Forestů, který se postaral o opravdu hrdinský zážitek. Na naší noční patrole si šlápl Patrik na rákosnickou minu. Ošetřili jsme ho, ale po chvíli čekání, jestli se na nás nesesype vietcong (nesesypal, Jaroslav asi věděl s kým má tu čest a bál se nás jak čert kříže Smile ) jsem rozhodl, že sanitka není potřeba a doneseme ho do tábora sami, protože to nebylo tak daleko. Nejdříve ho nesli dva lidi (kteří také zaslouží pochvalu), ale když jsme dorazili na náš patrol post, Patrikovi zůstávaly už pouze tři minuty života. Kůťa neváhal, hodil si Patrika na záda a v noci s ním běžel těch několik set metrů z patrol postu k nemocnici přes veškerý ten bordel tak rychle, že jsem mu nestačil, když jsem běžel vedle něj abych mu svítil na cestu. K nemocnici jsme doběhli doslova několik vteřin před Patrikovou smrtí, jak v americkým filmu. To si vyznamenání rozhodně zaslouží! Kůťa se navíc chvilku po tom přihlásil dobrovolně na další akci.

Jinak zajímalo by mě pár věcí.

1. Opravdu jste měli rákosníci někde vykopané tunely?
2. Co to bylo za minové pole s figurínou asi 200 metrů před naší hlavní bránou (tam jsme šlápli na tu minu)
3. A nejvíc by mě zajímalo, jaký pocit měli rákosníci z našich nočních patrol. A osvětlení naší brány. Docela dost jsem přemýšlel, jestli by místo tichého postupu po tmě nestálo za to dělat (když už by došlo ke střetu) pořádnej bordel a rozsvítit les (měli jsme k dispozici baterky, co opravdu dosvítily tak 150m a když jsme ustupovali s raněným a začali s Kubisem svítit do lesa a řvát na Líbu, který se nám ztratil, neměl jsem pocit, že by nám hrozilo nějáké nebezpečí i kdyby tam někdo byl, dosvítili jsme dál, než je dostřel a ten kdo by se díval do našeho světla by viděl akorát tak rudou záři nad Kladnem, zatímco mi jeho jako ve dne)
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
nesesypal, Jaroslav asi věděl s kým má tu čest a bál se nás jak čert kříže Smile
komiku, kdyby ste se jen priblizili k hranicim Laosu kde sem byl ja se svymi lidmi, a ja ucitil ten vas strach, vzbudil bych vsechny ty zachumlane hochy a zahral vam nejakou peknou pisnicku Laughing no na tve otazky bude muset odpovedet nekdo jiny, ja nebyl jinde nez na kraji Laosu a u Pow-Mia ... Laos - Mia... Laos - Mia a tak az do konce
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou člověk něják ani nemá čas sem řádně přispět ale tohle si zaslouží udělat si kousek času na pár řádek.....těší mě že lidé začínají chápat že když si zaplatí startovné tak nestačí jen čekat na to že přijde zážitek ale že tomu musí jít jakžtakž na proti. Obětování, zapření, vůle přkonávat sám sebe, dobrovolně se vystavit nepřízni a chtít splnit úkol, to jsou vlastnosti které vám žádný oragnizátor nezajistí, ale díky nim jsou ty nejrkásnější zážitky. Těm lidem patří poděkování, stejně tak jako všem co se podíleli na oraganizaci.
Dvakrát tak větší poděkování patří Mártymu a hlavně paní Martyové za ty její koláčky, které jsem ochutnal svýma špinavýma prackama a přebyl tak chut okoralého chleba s pískem, jenž bylo poslední jídlo někdy v pátek večer v díře u francouzké pevnosti. Hladový, unavený, špinavý sem si pomalu vychutnával ty dva nádherně sladce rozplývající se koláčky, které jsem si dovolil vzít, a troufale říkám že moje chutové bunky zažívali orgazmus Laughing
Co se týče odznáčků s MG nepočítej, páč je to banda povalečů a nýmandů a naopak by je měli vrátit. Koudák odpálí Lucii na mině, Venca ji opět vyšlápně jako posledně, Mladas s Kancem se nechaji zabít no a můj názor na veškeré odznáčky už znáš Laughing Pro je velikou odměnou akce samotná, užil a prožil sem si jí a díky za to že sem si mohl na sobě vyzkoušet některé věci....Co tě nezabije to tě posílí........ Laughing
Ale stejně paní Martyová ty Vaše koláčky........ Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Jeníku myslim že jsem tě jako mrtvolu taky potkal né jenom tvý lidi Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to bylo v té slavné akci "velitelé vpřed a ostatní čumí vzádu" po které se na mia sešla celá podůstojnická elita Laughing to jako nebyla ale moje chyba že Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maksiu



Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Sosnowiec-Poland

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za hru, to bylo cool!!! Všichni Poláci jsou šťastní!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
SSSR nedodala fotoaparáty nebo žluta strana nefotila? Nemáte žádné fotky


Určitě tam něco bude... kousek od nás se fotili mrtvoly Vietkongu než si pro ně dojel nesmrtelnej Sumec a začal po nás pálit...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Maksiu: já si myslim že obléhání francouzské základny zanechalo dojem Laughing 3x výzva at se vzdají a po neuposlechnutí výzvy byli všichni nemilosrdně vymazáni z kopečka Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
3x výzva at se vzdají a po neuposlechnutí výzvy byli všichni nemilosrdně vymazáni z kopečka Laughing


A byla 3x výzva v polštině ?! Nikdo vám tam nerozuměl, proto se nikdo nevzdal Rolling EyesVery Happy
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Komunikace probíhala v AJ, byli to přeci US. A rozuměli velmi dobře a svobodně si rozhodli o svém dalším osudu Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Další
Strana 9 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate