Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

US Army helma s maskou

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 8:08 pm    Předmět: US Army helma s maskou Odpovědět s citátem

cus kluci, chci si koupit helmu( napodobenina) US army na paintball, a chci se zeptat jestli ma nekdo zkušenosti, jestli se do toho vejdu s maskou JT Radar thermal field. a nebo jestli se musi udelat naky upravy nebo co. dik cus
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno blembák na hlavě mám a maska se tam vejde...ale chce to system a určitej postup při nasazování.
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=170&img=85&dir=1

helma-kevlar military helmet
maska-Spectra Proshield Thermal

dá to sice víc času,než si člověk oblíkne,ale zase tě to uchrání od několika nepříjemných zásahů!!
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minulej víkend jsem to zkusil, jak to půjde, helmu jsem si koupil spíš tak z hecu. Byl jsem velice mile překvapenej jediný co jsem ze svý masky: http://www.paintballshop.cz/zbozi/87-spectra-proshield-thermal-olive
sundal byl kšilt vpředu nahoře a všecko mě padlo jak ulitý aj s tou hlemou. Ta plastová skořápka - napodobenina, je lehká, ne jak ta origoš kevlarová, ač pražilo slunce, napřišlo mě, že bych se pařil víc, než když mám jenom šátek. V akci se mě to s tou hlemou fakt líbilo, bylo to takový víc military. Laughing Laughing Laughing
Helmu nasazuju tak, že vnitřní přední obrubu helmy napasuju na vnější přední obrubu masky a natáhnu dozadu. Fakt je to jako by ta helma na tuto masku byla dělaná. Když k tomu připočtu že člověk takto má hlavu ví chráněnou, pokud by s ní někam drcnul, tak myslím že u této sestavy asi zůstanu.
I když zatím nejsu takovej šílenc jak Čerti, abych hrál jenom v brejlích a s blůembákem. No možná časem do lesa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...doporučuji do helmy vyvrtat otvory pro odvětrávání, celkem to pomáhá proti mlžení skla (tedy v případě, že na helmu má člověk návlek)...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo tak už je objednana, ale ted ještě jestli do toho pujde maska JT radar thermal field. nechci nejakou moc drahou masku, stači tahle měl sem ji pujčenou, a hraje se mi v ni dobře, tak se ptam jestli si myslite zda do toho pujde. jinak diky moc za rady Wink Smile
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ík napsal:
...doporučuji do helmy vyvrtat otvory pro odvětrávání, celkem to pomáhá proti mlžení skla (tedy v případě, že na helmu má člověk návlek)...


hele,ty úchyty na návleky jste si tam šili sami(aby ty návleky tak pěkně drželi),nebo vám to takhle vymlaskl nějaký šikovný švícko??
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na dezert potahu úchyty byly a na 95 (stahuje se na šňůrku = k ničemu) jsme museli být šikovní. Okopírovali jsme uchycení podle dezertu. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
Minulej víkend jsem to zkusil, jak to půjde, helmu jsem si koupil spíš tak z hecu. Byl jsem velice mile překvapenej jediný co jsem ze svý masky: http://www.paintballshop.cz/zbozi/87-spectra-proshield-thermal-olive
sundal byl kšilt vpředu nahoře a všecko mě padlo jak ulitý aj s tou hlemou. Ta plastová skořápka - napodobenina, je lehká, ne jak ta origoš kevlarová, ač pražilo slunce, napřišlo mě, že bych se pařil víc, než když mám jenom šátek. V akci se mě to s tou hlemou fakt líbilo, bylo to takový víc military. Laughing Laughing Laughing
Helmu nasazuju tak, že vnitřní přední obrubu helmy napasuju na vnější přední obrubu masky a natáhnu dozadu. Fakt je to jako by ta helma na tuto masku byla dělaná. Když k tomu připočtu že člověk takto má hlavu ví chráněnou, pokud by s ní někam drcnul, tak myslím že u této sestavy asi zůstanu.
I když zatím nejsu takovej šílenc jak Čerti, abych hrál jenom v brejlích a s blůembákem. No možná časem do lesa...



na kolik tě vyšla tá helma ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blembák mám origoš americkej a brejle z masky se pod něj nevejdou, nejdřív jsem to řešil tak, že jsem kapku vořezal brejle a šikovně jsem je chytil šroubem k vnitřní plastový helmě, vzniknul z toho podstatě takovej štít. Skoro se nemlžil, ale nebylo to ono. Tak jsem koupil americký googly M44 a ty už se pod helmu vejdou, jediná nevýhoda je, že maj dost měkký sklo(kule ho snad neprorazí, ale zásah deformuje sklo směrem do držky a mohlo by se "vopřít" o xicht resp. o oko), takže jsem k čirýmu sklu nacpal ještě sluneční a jsem si téměř jistej, že mi po zásahu nevydloubne očíčko z očního důlečku Laughing
Na SaJ v lese prosvícenym sluncem jsem vidil líp než bez nich, ale v baráku ve sklepě by mě vetřelec klidně mohl píglovat do prdele a já bych ho neviděl Laughing Laughing Laughing

Někomu(všem) vadí, že trošku těžší než ty plastovky, ale mě se ty plastovky prostě nelíběj (s potahem to neni tak hrozný). Sem si zvyknul, jo a na helmu si určitě pořidte tygří oči, parádně se pod nima nosej cigára(dokud nedostanou zásah) Laughing
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro t.m.: http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=1746

Mě ta helma větrá dost sama o sobě. Chtěl jsem koupit nějakou o číslo menší, řekli mě že se dělá jenom jedna velikost. Takže mě pod ni bezproblémově vlezou i chrániče uší PB masky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
pro t.m.: http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=1746

Mě ta helma větrá dost sama o sobě. Chtěl jsem koupit nějakou o číslo menší, řekli mě že se dělá jenom jedna velikost. Takže mě pod ni bezproblémově vlezou i chrániče uší PB masky.


je len jedna velkost, prisposobenie na hlavu sa riesi vnutri, zhruba takto: http://www.packrat-toyz.com/images/Reenactor%20stuff/WWII%20UNIFORMS/US%20Helmet%20inside.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
pro t.m.: http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=1746

Mě ta helma větrá dost sama o sobě. Chtěl jsem koupit nějakou o číslo menší, řekli mě že se dělá jenom jedna velikost. Takže mě pod ni bezproblémově vlezou i chrániče uší PB masky.


já prdlajs slyším,tak jsem si chrániče uší z masky sundal.....když jsem měl uši pod maskou a ještě v helmě,tak jsem si připadal jak blb,když jsem se na jednu věc ptal 3X! Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě bych se chtěl zeptat, k čemu jsou tygří oči na povlaku na helmu? Smile
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
..... Ta plastová skořápka - napodobenina, je lehká, ne jak ta origoš kevlarová, ...


2 camel: jakou sis koupil tu helmu?
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 camel: už jsem to našel .... Smile
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se budu ptát jako hlupák, ale k čemu jsou vlastně tygří oči?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abys dobře viděl boovníky před sebou, když je tma...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takže ve dne to nemá žádný smysl, a tu pásku na helmě můžu mit normoš otočenou co? Smile
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No v našem použití to moc smysl nemá. Otočit si to klidně můžeš, ale myslim, že 2 fosforeskující obdélníčky zezadu na helmě tě asi neprozraděj... Tygří oči spíš vyhoď úplně a místo nich si dej nylonovou síťku...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak řiká hogi, samotný tygří vočka smysl moc nemaj, spíš ta samotná páska je fajn že ti stáhne ten povlak k přilbě a ten se ti neposunuje, nedejbože přímo nesvlíká, já sem to pojistil eště tak že jsem ten českej povlak co se tak debilně stahuje jenom provázkem na bocích propral šroubkama a drží jak nalitej, jinak k nim používam stejný brejle jako sys250 ameriky 44 a naprostá lahůdka, člověk může kouřit jíst a normálně dejchat akorát už jsem to párkrát dostal do ůsměvu a příjemný to neni Laughing
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, diky moc, takže paska je otočena Smile
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem asi blb, ale můžegte mi někdo vysvětlit na co jsou u potahu na helmu z PB shopu všechny ty suchý zipy a jak se přidělává ta páska na tygří oči? Můžu se z toho posrat, ale navlíct to tak, aby to nevadilo brejlím je docela problém, nehledě na to, že díry na bokách, který tam zřejmě jsou na provlečení řemínku pod bradu jsou malý. Embarassed
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty suchy zipy jsou na prichyceni k helme zevnitr za ty nylony, co tam jsou na stelovani podle velikosti hlavy. nekdo ma hacky, nekdo suchace.
ten potah se musi hodne popotahovat a rovnat, aby to aspon nejak dobre sedelo. co vim o dirach na potahu, tak ty tam jsou treba na vetvicky a jinou vegetaci. clovek si s tim musi pohrat, aby to nejak pasovalo..asi tak. snad aspon nejaka rada.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy a jaký typ helmy máš?

Tož...
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jjj, treba ich rozlisovat, min. 2 zakladne typi MICH a PASGT. Tie navleky sa predavaju pre konkretny druch helmy, cize na inej to sedet nebude.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mitchov je dokonca niekolko typov
2000 - ide az cez usi, velmi podobna pasgatu
2001 - vychadza z 2000 len ma urezane usi pre objemnejsie komunikacne prostriedky, urcena hlavne pre osadky tankov (ak si to dobre pamatam) ktory maju velke sluchatka
2002 - pouzivana myslim SEALs, usi su tak na 1/2 medzi 2000 a 2001 - idealna podla mna, totiz neblokuje tolko ucho a zaroven ciastocne kryje. u 2000 bol zvuk z okolia trosku skresleny, u 2002 tento problem nieje.

kedze pouzivam nizkoprofilovu masku (i4) alebo bryle tak sa zmestim do kazdej prilby.

u prilby z pbs som ale musel trosku upravovat aby mi dobre sadla na bryle a nejazdila na moj vkus priliz (vykrojil som kusok na spankovej casti)

jo este som zabudol na prilby IBH - tie maju totalne ukrojene usne chranice a su urcene pre pouzitie s velkymi komunikacnymi supravami (velke sluchatka), vraj ich pouzivaju seals

este co viem su dobre prilby od PROTEC - urcene napriklad pre delta force. su to protinarazove prilby velmi dobrej kvality ale trosku drahsie (cca 60usd) ale napriklad sa dodavaju s montaznymi lizinami 20mm (RIS)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám klasickou PAGST pro pěšáky z PB shopu. Zmátlo mě, že maj na potahu uchycený tygří oči v těch sucháčích, takže jsem čekal nějáký vzájemný propojení i po nasazení na helmu. Dost mě sere, že ten potah udělá zevnitř n akrajích takovou obrubu a nejde mi tam pak narvat maska tak dobře jako bez něj.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Mám klasickou PAGST pro pěšáky z PB shopu. Zmátlo mě, že maj na potahu uchycený tygří oči v těch sucháčích, takže jsem čekal nějáký vzájemný propojení i po nasazení na helmu. Dost mě sere, že ten potah udělá zevnitř n akrajích takovou obrubu a nejde mi tam pak narvat maska tak dobře jako bez něj.


S tim mam stejnej problem. Ty pasky uchycenim zevnitr helmy tomu trosku sice pomuzou, ale k dokonalosti to ma jeste daleko. Gumu s tygrima ocima jsem sundal, zustala by na prvni vetvi, o kterou by se zachytla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si za 100,- koupil origo woodland potah a za dalších 50 kočičí oči a jsem spokojenej.Na helmě z PBS drží perfektně nevadí masce a přidělání očí jsem nakonec vyřešil sešívačkou na čtyřech místech.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nj ja mam potah od tacgearu a tam su suchace na tigrie oci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate