Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

e- grip na tippmana
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je ale pecka!!! Laughing Laughing Laughing To se mi MOOOOOOOC líbí!!!! Laughing Laughing Laughing Tak asi brzy bude zmena!!!
Tak jestli jsem to spravne pochopil z jedny 10L pot. bomby naplnim 72ci 3000psi asi 7x a zkazdeho naplneni vystrilim minimalne 500 ran. To je zhruba kolem 100KC prez 3000ran!!!! Ostatni muzu pouzit z CO2.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě je to trochu jinak. Vlastním vzduch 68ci Luxfer Tank 4500psi a s A5kou vystřílím tak okolo 300 ran. A za další, i když máme potápěčskou bombu čerstvě naplněnou tak do lahve přefoukneme tak 2800 psi maximálně. A čím je potáp. bomba prázdnější tak tím menší tlak je potom v láhvi! Tak s tím počítej. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
U mě je to trochu jinak. Vlastním vzduch 68ci Luxfer Tank 4500psi a s A5kou vystřílím tak okolo 300 ran. A za další, i když máme potápěčskou bombu čerstvě naplněnou tak do lahve přefoukneme tak 2800 psi maximálně. A čím je potáp. bomba prázdnější tak tím menší tlak je potom v láhvi! Tak s tím počítej. Wink
ty jo to je nějaký divný,já do svý 48ci,3000psi s výstupním tlakem cca800-850,dám celej pytel,taky to mám fouklý asi na2800-3000...samozřejmě mám A5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fremen napsal:
Mihal napsal:
U mě je to trochu jinak. Vlastním vzduch 68ci Luxfer Tank 4500psi a s A5kou vystřílím tak okolo 300 ran. A za další, i když máme potápěčskou bombu čerstvě naplněnou tak do lahve přefoukneme tak 2800 psi maximálně. A čím je potáp. bomba prázdnější tak tím menší tlak je potom v láhvi! Tak s tím počítej. Wink
ty jo to je nějaký divný,já do svý 48ci,3000psi s výstupním tlakem cca800-850,dám celej pytel,taky to mám fouklý asi na2800-3000...samozřejmě mám A5


To je divný tak jestli to nemám nějaký rozhašený. Ale co by se tam mohlo pokazit. A je pravda, že jsem rád za těch 300 kulí, jak se říká "len sa trela". Výstup mám stejně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za rady kluci!!! Laughing Laughing Laughing Premyslim o tom a zjistuju a patram po levny pot. bombe z bazaru.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
U mě je to trochu jinak. Vlastním vzduch 68ci Luxfer Tank 4500psi a s A5kou vystřílím tak okolo 300 ran. A za další, i když máme potápěčskou bombu čerstvě naplněnou tak do lahve přefoukneme tak 2800 psi maximálně. A čím je potáp. bomba prázdnější tak tím menší tlak je potom v láhvi! Tak s tím počítej. Wink


stim tlakem je asi nejlepsi reseni plnit ze dvou lahvi, z jedne naplno a z druhe dofukovat az na konci.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 12:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...nejlepší řešení jsou hasiči............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 1:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fremen napsal:
...nejlepší řešení jsou hasiči............


ano nebo potapeci, my je zde mame, plni az 5000psi za 10kc ale jsou i taci co maji plneni daleko a pro ne je jedine dostupne reseni lahev.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro fremen a Mihal... taky záleží na tom jaký máte naštelovaný výstupní tlak vzduchu a na tom bude záležet počet vystřelených ran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s John napsal:
Pro fremen a Mihal... taky záleží na tom jaký máte naštelovaný výstupní tlak vzduchu a na tom bude záležet počet vystřelených ran.
no to sem,ale psal 800-850psi,mám tam,ale taky červenou ventůru a tý bych taky připsal svoje....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo psal si to...tak neumím i číst. Mám skoro to samé, jen ten tlak mám stažen na cca 600psi a A-5 funguje i s červenou venturou. Ta nebude mít vliv na strátu vzduchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s John napsal:
Jo psal si to...tak neumím i číst. Mám skoro to samé, jen ten tlak mám stažen na cca 600psi a A-5 funguje i s červenou venturou. Ta nebude mít vliv na strátu vzduchu.
na ztrátě ne,ale na spotřebu určo,od tý doby co ji mám mi ta flaška stačí na celej pytel.proti plastovýmu origoši je taky úplně jinak seřízená,tam jsem červa měl skoro na posledním závitu a ted´na 4 otáčky s úplnýho dotažení,takže tam zákonitě teče toho vzduchu míň,navíc je to přesný na kule a vesměs neřeším problém praskání kulí v komoře,prostě super,střílíš a nečistíš,,,,,,,,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s John napsal:
Jo psal si to...tak neumím i číst. Mám skoro to samé, jen ten tlak mám stažen na cca 600psi a A-5 funguje i s červenou venturou. Ta nebude mít vliv na strátu vzduchu.


hele a to ta ventura samotna staci k takovymu snizeni? ja sem taky snizoval tlak a mam taky jinou venturu (starfire bolt) ale musel sem upravit system pruzin aby delsi dobu otevirali zaver, vy co mate ty cerveny ventury, dela to jen to jen ta ventura (predni konec kterej vyfukuje vzduch) nebo je to i cely telo pistu? ventura je jen ta koncovka.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč já taky jednou nemohu s někým souhlasit? Laughing Prostě s Tebou (fremen) nezdílím Tvé nadšení o tom červeným vyfikundátoru. Neříkám, že je špantný, to ne, jen jsem neměl možnost tolik ho otestovat. Na počet ran se nebudu vyjadřovat, protože to nevím. Při střelbě na vzduch se to chovalo dobře, ale nebylo to stále ono. Na CO2 bez regulace za teploty kolem 5stupňů mi namrzal prst a zjistil jsem, že mi zbraň při výstřelu zasněžuje okolí a foukalo to snad všude. U spouště, štělovací šroub úsťovky atd. a to tam mám antisifon.komoru a i lahev s antisifonem. Komoru jsem sundal a bylo to v pohodě. Přitom to nemůže mít na to vliv. Hold budu experimentovat. Jinak ta červená potvora je celá kovová včetně těla pístu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Slep
Kolik Ty máš naštelovanej výstupní tlak vzduchu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s John napsal:
Pro Slep
Kolik Ty máš naštelovanej výstupní tlak vzduchu?

Slep to ma zatim pokazdy jinak - samej experiment - ale co vim, tak naposledy to mel kolem 600 - 650 Laughing Laughing Laughing
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to pamatoval dobře, že to má něco kolem 600. Natahovalo mi to i při 550, ale ostatní pokulhávalo. Jo hold experimentovat musí asi každý. Někdy mi přijde, že další novinka na vylepšení co si pořídím, je krok zpět. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
s John napsal:
Jo psal si to...tak neumím i číst. Mám skoro to samé, jen ten tlak mám stažen na cca 600psi a A-5 funguje i s červenou venturou. Ta nebude mít vliv na strátu vzduchu.


hele a to ta ventura samotna staci k takovymu snizeni? ja sem taky snizoval tlak a mam taky jinou venturu (starfire bolt) ale musel sem upravit system pruzin aby delsi dobu otevirali zaver, vy co mate ty cerveny ventury, dela to jen to jen ta ventura (predni konec kterej vyfukuje vzduch) nebo je to i cely telo pistu? ventura je jen ta koncovka.
spíš ta originální stojí za h...o,taky jsem na to zíral jak jójo,vevnitř má A5 4 hlavní části a pak nějaký táhla a pružiny,zadní píst je hliníku nebo já nevím z čeho a ty přední sou z nějakýho černýho bakelitu a tohle tam sedí jak od mala,spokojenost na nejvyšší úrovni,,,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s John napsal:
Tak jsem si to pamatoval dobře, že to má něco kolem 600. Natahovalo mi to i při 550, ale ostatní pokulhávalo. Jo hold experimentovat musí asi každý. Někdy mi přijde, že další novinka na vylepšení co si pořídím, je krok zpět. Evil or Very Mad


No jo jenze to je prave vono, pokud je zbran bez uprav, natahuje nekde okolo 550psi, ale strili to nahovno (malo) protoze ten tlak je malej a jde ho tam malo, pokud das dozadu tvrdsi pruzinu, ta pruzina dyl otevira zaver a pak tam ten vzduch jde po delsi dobu, takze cerv na max, zadni pruzina tvrda a jede to pekne na 600-650 Psi. Vic je zbytecny. Chci se ovsem dostat nekam na 500PSi aby to ale stale strilelo pekne, s fanasem sme experimentovali s titanovym kladivkem, evidentne ale musime zmenit system pruzin protoze s tvrdou to uz nejede pac to kladivko je lehci (jako z low pressure kitu) no a nejednoduzsi by bylo odlehcit predni pruzinku ve valci jenze to taky muzu pekne domrdat celou pusku takze radeji experimentuju jen se zadni pruzinou, kladivkem a tlakem. Jestli se doberu ke zdarnymu konci dam vedet, zatim jsem se ustalil velice spokojen na 600-650psi ale bez zadni pruziny to nejde, proto sem se ptal, jestli ti to jede dobre a jak si to udelal bez zameny pruzin, me to bez ni strilelo malo (pochopitelne).
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate