Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
Tak to vyzera ze sa pomalicky robi na airthrough stock pre phenoma Smile
http://www.tippmann.com/forum/wwf77a/forum_posts.asp?TID=184774


Už je hotový. Na amerických stránkách se dokonce jednotliví hráči chlubí, že po zažádání jim adaptér poslali z Tippmannu zdarma. Distribuce do obchodů by měla probíhat snad již příští týden.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na RAP4 už je hlášen nějakou dobu:
http://www.rap4.com/paintball/os/tippmann-x7-phenom-5oz/3000psi-buttstock-kit-for-internal-flexi-air
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Instalace Air Thru Stock:
http://www.youtube.com/watch?v=yG1nkQ1IUxA
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě by mohli udělat variantu na kterou přímo přiděláš lahev.Nožná by bylo lepší kdyby to bylo na tvrdo sešroubovanýurčitě by ta hadička vydržela víc.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě také zajímá adaptér přímo pro láhev... Je něco ve vývoji?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud u http://www.rap4.com/paintball/os/tippmann-x7-phenom-5oz/3000psi-buttstock-kit-for-internal-flexi-air nepouzijes operku a vedeni operky. Da se na adapter prisroubit libovolna lahev s CO2/vzduchem.
Princip dle meho nazoru vychazi z tohoto: http://www.rap4.com/paintball/os/T68_air_system.php
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Pokud u http://www.rap4.com/paintball/os/tippmann-x7-phenom-5oz/3000psi-buttstock-kit-for-internal-flexi-air nepouzijes operku a vedeni operky. Da se na adapter prisroubit libovolna lahev s CO2/vzduchem.
Princip dle meho nazoru vychazi z tohoto: http://www.rap4.com/paintball/os/T68_air_system.php

Počkej jak to myslíš? U tohoto adaptéru co tu na něj odkazuješ je odvod média do zbraně venkovní hadičkou, což lze použít u A5 bebo X7 ale ne u Phenomu.
Kluci se tu ptaj na existenci adaptéru, kterej by se "navlík" na phenoma místo toho air thru stocku (toho pádla).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gurthang napsal:
Počkej jak to myslíš? U tohoto adaptéru co tu na něj odkazuješ je odvod média do zbraně venkovní hadičkou, což lze použít u A5 bebo X7 ale ne u Phenomu.
Kluci se tu ptaj na existenci adaptéru, kterej by se "navlík" na phenoma místo toho air thru stocku (toho pádla).

To jsi se trosku spletl.
I klasicka X7 ma moznost vnitrniho vedeni media z pazby. Na Phenoma "navliknes" prave ten adapter ZDE ktery je "internal" a "flexi" Smile
Btw: myslenka vychazi z RAP4 air systemu ZDE. Tam se zamer na bod 1, ktery me vede k usudku, ze lze odendat pazbu a "osu" pazby i u adapteru pro Phenoma. Nacez na adapter lze prisroubovat klidne 20oz lahev Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, máš pravdu, lháři! Laughing
Špatně jsem se prve díval! Mělo by to fungovat tak jak píšeš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolega z týmu má konverzi na láhev z RAP4 na své X7 a chrochtá blahem, takže s tím adaptérem nebude problém ani u Phenoma.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Kolega z týmu má konverzi na láhev z RAP4 na své X7 a chrochtá blahem, takže s tím adaptérem nebude problém ani u Phenoma.

Takže mi chcete říct, že když si pořídím od Rap4 tu konverzi, tak dostanu tu trubičku do Phenoma, ta bude pasovat na ten zadek se závitem na flašku. A dá se pořídit jen ten zadek samostatně, nebo to musím koupit i s tou pažbou posunou?
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Takže mi chcete říct, že když si pořídím od Rap4 tu konverzi, tak dostanu tu trubičku do Phenoma, ta bude pasovat na ten zadek se závitem na flašku. A dá se pořídit jen ten zadek samostatně, nebo to musím koupit i s tou pažbou posunou?

Pro Phenoma je to jako celek s 5oz CO2 za 109$ nebo +45$ s miniair lahvi + postovny atd... Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No to vedení do zadu od RAP4 bych byl opatrnej, protože třeba to video s tou instalací je z klasický X7 a tam je všechno jinak.

Na RAP4 vyslechli tve stiznosti a pridali video s instruktazi instalace na Phenoma... ZDE
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...hadica mi vzdy zavadza a nemozem zhodit zbran kedy sa mi zachce takze ma toto velmi laka Razz ak to niekto otestujete dajte vediet Smile
a mimochodom pri tom CO2 nebude pri takej polohe flasi az privelke riziko vtecenia tekuteho CO do zbrane? Phenomom to robi obzvlast zle Razz
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Abra



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak bohužel po 3 měsíční zkušenosti začínám mít na Phenoma dost špatný názor. Občasný problémy s unikánim vzduchu při automatice, ale co mi nedá spát je asi už měsíc trvající praskání kuliček. Vyzkoušel jsem jak PBS Field Winter tak PBS Premium Winter a opravdu nevim kde by mohla být chyba. Z vystřílených 50 kulí praskne průměrově tak každá patnáctá. Co hra, to čistim. U nízkotlaku mě to opravdu dost překvapuje a zaráží. Úsťovku zkoušim zmenšovat, ale to už potom skoro ani nestřílí. Neví někdo co by mohlo pomoct???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámošoj to dělalo taky,pomohlo zabroušení čela boltu kde byl otřep a ten mu trhal kule.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Abra



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tim to asi nebude, jelikož barva je ve 3/4 hlavně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abra napsal:
Tim to asi nebude, jelikož barva je ve 3/4 hlavně


Jakou máš hlaveň? S původní nemám žádný problém, s 20" smartparts problémy pokud ji nemáš "naleštěnou".
Jak se to vevnitř od kuliček "oslintá" tak dříve či později se mi v tom kule rozprdne.
A střílel jsem jak winter, letními z minulého roku (ty lítají paradoxně snad nejlépe) tak winter premium (PBS). Rozhodně se s tím chce naučit střílet.
To obroušení/výměnu boltu (nebo prostě té koncové části co dá úder+ pustí vzduch) avizoval někdo od warhammerů. Já jsem na tom neviděl žádné výstupky či něco podobného. Výrobní číslo mám kolem 3500. On měl kolem 500 (nákup přímo z US).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abra



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Abra napsal:
Tim to asi nebude, jelikož barva je ve 3/4 hlavně


Jakou máš hlaveň? S původní nemám žádný problém, s 20" smartparts problémy pokud ji nemáš "naleštěnou".
Jak se to vevnitř od kuliček "oslintá" tak dříve či později se mi v tom kule rozprdne.
A střílel jsem jak winter, letními z minulého roku (ty lítají paradoxně snad nejlépe) tak winter premium (PBS). Rozhodně se s tím chce naučit střílet.
To obroušení/výměnu boltu (nebo prostě té koncové části co dá úder+ pustí vzduch) avizoval někdo od warhammerů. Já jsem na tom neviděl žádné výstupky či něco podobného. Výrobní číslo mám kolem 3500. On měl kolem 500 (nákup přímo z US).


Dělá mi jak s originální hlavní, tak i se 14" Hammerheadem. Na boltu jsem nenašel žádné otřepy, který by mohly natrhnou kuli. Jinak vč. mám 1496. Ale připadá mi, že kule se začali trhat až potom co mi v paintballshopu dělali servis kvůli unikajícímu vzduchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ramses



Založen: 29. 11. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec,
mám dvě otázky, zajímalo by mě když bych si chtěl nastavit režim střelby dávka po třech kuličkách, tak zda je zde opět ta pojistka, že to začne fungovat až po třech samostatných výstřelech?!
A druhá věc jestli se už nás v ČR v nějakém paintball shopu prodávají kity na úpravu Phenoma např. do podoby M4, Kalacha, MP5 atd.

Díky za info Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano tato poistka tam bohuzial je Confused a co sa tyka kitov tak nakolko sa vsade propaguje ze nato pasuju upgrady z obycajnej X7 tak si proste mozes pokupit tie Smile bohuzial nie vsetko pasuje bez mensich uprav Rolling Eyes
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ramses



Založen: 29. 11. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
Ano tato poistka tam bohuzial je Confused a co sa tyka kitov tak nakolko sa vsade propaguje ze nato pasuju upgrady z obycajnej X7 tak si proste mozes pokupit tie Smile bohuzial nie vsetko pasuje bez mensich uprav Rolling Eyes


To jsem si mohl myslet, že tam ta pojistka bude, no co už, tak zůstanu u semi auto a klasického full auto, nemá smysl to předělávat!
No právě to jsem taky četl, že by to teoreticky mělo fungovat z klasické X7, ale nemám chuť si tam něco upravovat a dodělávat! tak asi budu muset počkat až se u nás budou prodávat ty kity co jsou na krabici a na stánkách tippmannu, pokud to teda nejsou ty samé jako na X7, ale podle vzhledu by měly být trochu jiné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abra



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většina kitů na X7 pasuje i na Phenoma. Stačí dotaz u prodejce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abra napsal:
Většina kitů na X7 pasuje i na Phenoma. Stačí dotaz u prodejce.

Jak tu bylo psano, vetsina pasuje. Pazba je v pohode, tam tam sedi dobre. Ale predpazbi ma obcas problem. Ale jelikoz je to vetsinou plast, tak staci trocha casu a pasuje to tam dobre. Jde vetsinou ze to prepazbi je dlouhe na jedne strane, nebo na druhe u cyklonu. Ja byl taky nastvany, ze to tam nepasuje, ale po 15 minutach jsem to tam mel a vypada to hezky Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky přidám svoje zkušenosti s Phenomem. Koupil jsem ho nedávno a k němu červený měkčený vrtulky http://www.paintballshop.cz/zbozi/9897-soft-flexi-pads-for-cyclone-loader-system modrý, ty nejměkčí jsem bohužel nesehnal.

Namontoval jsem je do cyklonu a vyrazil testovat. Pro úplnost , číslo zbraně je tuším 4370.
Od výroby byla úsťovka mezi 268-274. Zvedl jsem tedy ÚR na nějakých 295 a ejhle každá 15-30kule se mi škubla většinou přesně na začátku hlavně. Tak stáhnu úsťovku na cca 280, ale kule se trhaly stále.

Doma jsem Phenoma rozebral a pořádně prověřil. Měl jsem podezření na blokaci dvojího nabití nebo bolt. Hlaveň seděla ve zbrani perfektně. Pro jistotu jsem ale vyjmul ty měkčený vrtulky a vrátil tam ty původní a šel to znovu testnout. A světe div se už se mi trhla na UR 295 jen jedna ze 300kulí Rolling Eyes A pak že ty vrtulky pomáhají zabránit praskání kuliček. Asi ne tyhle ty. No tohle to si ještě s prodejcem vysvětlím Twisted Evil
A co se týče boltu tak na přední části (na těch otvorech ve tvaru půlměsíce) jsou otřepy od výroby.Nikterak vysoké. Tak 0.1-0.2mm Na ty taky dojde a pak se uvidí.

Co se přesnosti při střelbě týče, tak jsem spokojen. Oproti X7 je to se základní hlavní o poznání pokrok vpřed. Jen kdyby v ní nepraskaly ty kuličky. Ve srovnání s SP1 to trhá kuličky tak o 200% víc a to je za ty peníze dost slabota.
Je to holt nová věc a chce to vychytat mouchy.

Prodejce mě důrazně upozorňoval, že do zbraně nemám nijak zasahovat abych neztratil záruku a pokud budu mít jakýkoli problém mám ji přinést k záručnímu servisu. Za normálních podmínek si z toho nic nedělám a upravím co je třeba a na záruku neberu žádný ohled. Tohle je ale jiný případ. Přeci jen je to už trošku dražší a taky nejsou ještě zmapovány všechny obvyklé poruchy a jejich řešení. Tak jsem zvědav jestli se prodejci bude chtít do phenoma jít s jehlovým pilníkem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam phenoma uz od zaciatku roka (4 mesiace) vyrobne cislo 1500 vystrielanych mam okolo 3000 gul ci uz pri testoch alebo pocas hier a ANI JEDNA MI NETRHLA! vlastne jedna ano, ked som na zbrani skusal Marksman barrel Shocked s tou hlavnou mi trhla hned druha vystrelena pri UR 310...
Co sa tyka tych lopatiek tak absolutne netusim aky ale udajne je v nich rozdiel Smile tak to mozno bude tym ze tam tie makke proste nesedia (iny uhol pootocenia a teda nedokonale podanie gulicky do zbrane alebo ja neviem Rolling Eyes
este dodam ze moj otec ma phenoma o tyzden dlhsie ako ja (cislo okolo 1480) a zatial ma na konte jednu trhnutu gulu v cyclone inak vystrielanych asi tolko co ja bez problemov (ak neratam nesmierne problemy s flatline hlavnou co som tu uz opisoval Evil or Very Mad )
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
ja mam phenoma uz od zaciatku roka (4 mesiace) vyrobne cislo 1500 vystrielanych mam okolo 3000 gul ci uz pri testoch alebo pocas hier a ANI JEDNA MI NETRHLA! vlastne jedna ano, ked som na zbrani skusal Marksman barrel Shocked s tou hlavnou mi trhla hned druha vystrelena pri UR 310...
Co sa tyka tych lopatiek tak absolutne netusim aky ale udajne je v nich rozdiel Smile tak to mozno bude tym ze tam tie makke proste nesedia (iny uhol pootocenia a teda nedokonale podanie gulicky do zbrane alebo ja neviem Rolling Eyes
este dodam ze moj otec ma phenoma o tyzden dlhsie ako ja (cislo okolo 1480) a zatial ma na konte jednu trhnutu gulu v cyclone inak vystrielanych asi tolko co ja bez problemov (ak neratam nesmierne problemy s flatline hlavnou co som tu uz opisoval Evil or Very Mad )

za zmienku este asi stoji ze pouzivame gulicky PBS titanium field winter ci ako sa to pise Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Abra



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po měsíci testování opět pujde na reklamaci. Od té doby co mi byla vrácena po opravě (ucházení vzduchu na FA) mi pořád praskají kule. Neřeknu kdyby jedna nebo dvě z 2000, ale když to zprůměruju tak minimálně každá padesátá. Jak s orig. hlavní tak s HH, při 260 až 320 FPS a i s rozdílnými kulemi (vše PBS Winter ......) A co se týče ucházení i to se sem tam znovu ukáže. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
mam par novych a sokujucich zisteni ohladom phenoma Smile
poprve, z nicoho nic mi zacalo ufukovat CO2 z oblasti okolo pazby, nic nebolo vidiet iba pocut. Najprv som si myslel ze to bude v koncovke hadice popr. nejakom tesneni ale mylil som sa Smile ta krasna mosadzna trubicka v pazbicke bola tym problemom, konkretne praskol cinovany spoj a CO tade nepatrne unikalo. Precinoval som tento spoj a zbran slape ako hodinky Wink
a druhe zistenie vyplinulo z prveho, a sice po demontazi pazby zo zbrane DAVAJTE OBROVSKY POZOR! po tom ako som precinoval trubicku a chystal sa to skusit som dosiel nato ze mi COcko masivne unika cez zbran a zrada bola ta ze ked som dal dole pazbu aby som vybral mosadznu trubicku vypadol mi zo spodku zbrane taky zvlastny malilinky viacstupnovy kolicek, aj v manuale je pisane ze nic nevypadne takze som nato ani nejaky pozor nedaval a potom som stravil dve hodiny hladanim tohoto kusku Evil or Very Mad nebyt toho ze oco ma tiez phenoma ani nezistim ze tam nieco take chyba... takze ak budete cokolvek rozoberat pozor nato aby otial nieco nevypadlo Wink
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem ho měl rozebraného mnohokrát, ale nikdy mi nic nevypadlo Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Další
Strana 7 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate