Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 4:33 pm    Předmět: Můžete mrknout sem a zkusit poradit? Odpovědět s citátem

Můžete mrknout sem a zkusit poradit?
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2961
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muimochodem, jaké používáte baterky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 12:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nabijatelne NiMH GPcka (200mAh) [ http://www.paintballshop.cz/goods/4133-gp-9v-200mah-rechargeable-battery ]

ak mi dojdu tak Xtreme power [ http://www.paintballshop.cz/goods/7055-xtreme-power-9v-alkaline-battery ]

chcem skusit ten nabijatelny pack od smartparts [ http://www.paintballshop.cz/goods/10395-smart-parts-li-pol-700-mah-rechargeable-powerpak ]
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To pak poreferuj, jen nevim, čim to nabíjet, tady mají jen ty velké stanice, ale v USA jsem viděl i nabíječku na 2 ty jejich 9V ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no prave hladam ci vobec niekde nabijacka na tieto baterky je a neviem nikde ziadnu dohladat. kamos ma taku nabijacku co sa da nastavit ale to mi je platne jak mrtvemu zimnik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jelikožje to lithiovej článek, tka na ten je spousta nabíječek v modelářských krámech a při troše šikovnosti se to dá i spáchat doma (PC zdroj a pár krámů k tomu). Ale přímo na netu najdeš :

http://www.paintball-online.com/shop/Smart-Parts-2-Bay-Lithium-Ion-Battery-Charger_prod_BPSLIPC Ale když tak koukam, tak je o 10$ lacinější než ta 8 bbateriová ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pánové tady máte tu nabíječku za přijatelných 200 Kč, od GP.
http://www.suntech.cz/produkt/64775/GP-MW-6288GS-nabijecka-9V-akumulatoru.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jde o to, že ten SMart Parts akumultor je lithiovej a to neni taková sranda nabíjet. A mam za to, že klasickou nabíječkou se to ani nedá ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
No, jde o to, že ten SMart Parts akumultor je lithiovej a to neni taková sranda nabíjet. A mam za to, že klasickou nabíječkou se to ani nedá ...


jo takhle... no to mi nedošlo.. tak to sry.. to jsem u nás nikde nenašel.. a ani kámoš modelář neví kde to sehnat.. ještě sry za dezinformaci... Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč by to nemělo jít nabíjet normální nabíječnou? Vždyť mobily, které lithiové články používají mají docela běžné nabíječky. Jediné co by tě mělo zajímat je dobíjecí proud a čas. To bývá většinou součástí specifikace takové baterie. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco jsem si našel:

LiIon,LiPol - v současné době nejmodernější zdroj elektrické energie,který v sobě skrývá velký potenciál.Hlavní výhodou je vysoká kapacita při velmi malé váze.Hlavním rozdílem oproti výše jmenovaným akumulátorům je fakt že se nabíjí jiným způsobem-tudíž je třeba odlišná nabíječka-nelze tedy nabíjet nabíječkou na NiCd/NiMh akumulátory LiIon/LiPol.

-Jmenovité napětí je 3,7V/1článek (starší typu akku 3,6V)

-Nesmí se vybít pod 2,8V/1článek!!! (pokud výrobce nedovolí hranici 2,5V/1čl.)

-Nesmí se přebít nad 4,2V/1článek!!!

-Nabíjecí proud typicky kolem 0,7C -modernější články umožňují více

-Články je nutné chránit před vysokou teplotou,přebíjení,přílišnému vybíjení!!!!!

-Články je možné spojovat jak paralelně,tak sériově-pouze je nutné dodržet pár základních rad-stejně staré,o stejném napětí a o stejné kapacitě a druhu.

-Články nemají paměťoví efekt,lze je kdykoliv nabít.

-Mají velice malé samovybíjení.

-Skladují se nabité!!!

-Životnost mají cca 200-400 cyklů,velice záleží na vybíjecích proudech a teplotě baterie.Článkům postupně ubývá kapacita

Vzhledem k principu nabíjení článků na konečné napětí, je nabíjecí kapacita článku značně závislá na tomto napětí. Dle měření p.Zajíce je to zhruba 10% na 0,1V.Při překročení směrem nahoru je již značné nebezpečí, že zvýšeným tlakem v článku vypne pojistka a dojde ke zničení článku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně používám nabíjecí 9V z Lídlu.. max. kapacita 200mA.. akorát to použití je docela zákeřné protože se docela vybíjí. Když jedu na akci radši je prohodím za čerstvě nabité... protože jim nemůžu věřit když je nechám v kvéru déle než 14 dní
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě proto se chystam zavrtat a dodělat si tam natrdo vypínač. Protože takhle je deska pořád pod napětím a čeká jen na stisk, sice stand-by, ale něco žere ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked http://www.youtube.com/watch?v=wNjgS5zce2M&feature=player_embedded
tak nevím jestli bych zrovna tohle zkoušel Very Happy
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 3:38 pm    Předmět: O-kroužky Odpovědět s citátem

Pánové,
nemáte někdo seznam o-kroužků do SP-1?
Chci mít s sebou pár rezervních na akce. Ideálně rozměry a počet kusů, abych to měl podle čeho nakoupit.
Pokud to ale bude jako s imbusama (asi 8 rozměrů), tak potěš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 3:43 pm    Předmět: Re: O-kroužky Odpovědět s citátem

jan_sklenarik napsal:
Pánové,
nemáte někdo seznam o-kroužků do SP-1?
Chci mít s sebou pár rezervních na akce. Ideálně rozměry a počet kusů, abych to měl podle čeho nakoupit.
Pokud to ale bude jako s imbusama (asi 8 rozměrů), tak potěš...


Tedy ne, že bys je potřeboval, protože měníš maximálně tak o-kroužky na boltu, ale jestli to považuješ za nutné pak se prodává servisní sada těsnění přímo pro SP-1. Měl by ji mít téměř každý paintballshop. K dispozici je pak i sada šroubů, imbusů a závlaček na SP-1.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 4:07 pm    Předmět: Re: O-kroužky Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Tedy ne, že bys je potřeboval, protože měníš maximálně tak o-kroužky na boltu, ale jestli to považuješ za nutné pak se prodává servisní sada těsnění přímo pro SP-1. Měl by ji mít téměř každý paintballshop. K dispozici je pak i sada šroubů, imbusů a závlaček na SP-1.


No, v PB shopu je nemaji.
Mas asi dobrej kus, ale mne se uz podruhy stalo, ze mi fici z regulatoru Sad Ted si za to muzu sam, povedlo se mi tam "nalejt" tekuty CO2 Sad((
Uz jsem O-krouzky nasel, z USA i s postovnym vyjde jedna sada na cca 30 korun. Tak jich mam objednano 10 a snad na dozivoti bude pokoj Smile

BTW: jak jsi spokojen s TechT Paintball L7 Bolt V2? Je to TAK znat? A vubec, povidej-prehanej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při používání CO2 se nedivím, to má dost negativní vliv na výdrž těsnění. Se vzduchem jsem zatím měnil jen dvě těsnění - vnitřní na stop-boltu, protože se prostě ochodil a tehdy jsem ho jako jediné těsnění zapoměl mazat a jedno těsnění přímo na boltu, ovšem to jsem si nešikovnou manipulací zničil sám.
Doporučuji hodně mazat a to nejlépe silikonovou pastou (Sl33k případně tekutějším Dow33).
Já si zbraň vždy po akci, později vždy po dvou akcích rozdělal, vyčistil od případného prachu a svinstva a opět nageloval.
Co se týká spokojenosti s novým TechT, tak byla maximální. Nikdy žádný problém, snížila se mi spotřeba média, zjemnil chod zbraně. Na přesnost to mělo pouze malý vliv (samozřejmě pozitivní).

Jestli přemýšlíš o používání CO2 i do budoucna, tak se tutově vyplatí hadice. Funguje jako expanzí komora a do zbraně se tak nedostane tekuté CO2. Navíc se nemusíš tahat s takovou váhou v rukách. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:34 pm    Předmět: o krouzky Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Při používání CO2 se nedivím, to má dost negativní vliv na výdrž těsnění. Se vzduchem jsem zatím měnil jen dvě těsnění - vnitřní na stop-boltu, protože se prostě ochodil a tehdy jsem ho jako jediné těsnění zapoměl mazat a jedno těsnění přímo na boltu, ovšem to jsem si nešikovnou manipulací zničil sám.
Doporučuji hodně mazat a to nejlépe silikonovou pastou (Sl33k případně tekutějším Dow33).
Já si zbraň vždy po akci, později vždy po dvou akcích rozdělal, vyčistil od případného prachu a svinstva a opět nageloval.
Co se týká spokojenosti s novým TechT, tak byla maximální. Nikdy žádný problém, snížila se mi spotřeba média, zjemnil chod zbraně. Na přesnost to mělo pouze malý vliv (samozřejmě pozitivní).

Jestli přemýšlíš o používání CO2 i do budoucna, tak se tutově vyplatí hadice. Funguje jako expanzí komora a do zbraně se tak nedostane tekuté CO2. Navíc se nemusíš tahat s takovou váhou v rukách. Wink


vzduch mam i s hadici, ale ke zbrani jsem zadaco dostal plnou lahev co2, tak s tim strilim doma ve sklepe zkusebne...a jednou jsem to omylem prevratil Sad
mazadlo mam, co pises a cistim a mazu po kazdy vetsi akci.
o tom boltu vazne uvazuju, ale jeste jsem nasel http://www.techtpaintball.com/flyondetents.html a neni mi jasny, k cemu to presne je. ne ze bych neumel anglicky, ale funkce mi unika.


Naposledy upravil jan_sklenarik dne so leden 23, 2010 11:03 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No podle toho jak jsem pochopil tak je to hlavně pro "kropiče" kteří požadují co nejstabilnějí úr i při maximální kadenci. Tahle blokace bude mít menší odpor vůči kuličce a boltu při zachování požadovaných parametrů pro zadržení kuličky na svém místě před výstřelem. Proto se pak může snížit operační tlak a doba otevření selenoidu potřebná k výstřelu, a tím se pak zvyšuje možnost pro nastavení vyšší kadence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
... snížit operační tlak a doba otevření selenoidu potřebná k výstřelu...


Trochu offtopic - je česky správně selenoid? Hledal jsem to na wiki a správně je asi solenoid. Na fóru lidi píšou oběma způsoby.
(http://en.wikipedia.org/wiki/Solenoid)
Vím že čeština se tu moc neřeší, ale proč to psát zbytečně blbě...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 1:29 pm    Předmět: nazov solenoidu Odpovědět s citátem

my na slovensku mame solenoid Smile

chcem sa spytat kolko ste najviac dostali FPS z Sp-1 ? teda aspon zo zakladu kolko ide cca ?
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov


Naposledy upravil nemesishard dne ne leden 24, 2010 8:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Rajko napsal:
... snížit operační tlak a doba otevření selenoidu potřebná k výstřelu...


Trochu offtopic - je česky správně selenoid? Hledal jsem to na wiki a správně je asi solenoid. Na fóru lidi píšou oběma způsoby.
(http://en.wikipedia.org/wiki/Solenoid)
Vím že čeština se tu moc neřeší, ale proč to psát zbytečně blbě...

Ty už mi tady na foru piješ krev svejma kydama hodně dlouho, pořád jsem se držel abych se nemusel snížit až na tvojí úroveň, ale jednou to prostě ven musí. Ano tvůj příspěvek je silně offtopic a jeho přínos pro tohle téma je opravdu nulový, ať už se to píše Selenoid nebo Solenoid. Protože ten kdo se ptal na význam toho Ball Detents už bude i tak vědět co jsem tím chtěl říct. Nehledě na to, že jestli Solenoid je ČESKÝ výraz, tak potom jsem asi rodilí Američan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zbytečné flame... Myslíš že jsem to myslel osobně? Určitě ne. Dělám si jasno. Stejně jako na jiných tématech. Proč to lidi štve nechápu. Ještě jednou: Nebyla to otázka na tebe ale obecně - jak se to správně píše.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neví někdo, jak si stojí SP1 proti A5 nebo třeba Bravu?Nejde mi o to že je jedno nízkotlak a druhé vysoko,ale třeba jaký je dostřel v porovnání s přehuleným vysokotlakem.Pár lidí přešlo na SPčko z Tippmana tak si myslím že to někdo porovnával................
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice nevím jak si vede proti A5 nebo Bravu,ale docela mě překvapila přesnost s obyčejnou základní hlavní proti už vylepšené X7...a hlavně nekouše gule
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fanlan napsal:
Neví někdo, jak si stojí SP1 proti A5 nebo třeba Bravu?Nejde mi o to že je jedno nízkotlak a druhé vysoko,ale třeba jaký je dostřel v porovnání s přehuleným vysokotlakem.Pár lidí přešlo na SPčko z Tippmana tak si myslím že to někdo porovnával................


s SP1 sa ani A5 ani Bravo technicky nemoze porovnavat - low force bolt u SP1 je jednoducho na inej technickej urovni v porovnani s A5 ci Bravom.

skoda len ze SP je v hajzlu aspon kym nezrestrukturalizuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim pánové a případně i dámy, mám trochu debilní otázku respektive dvě: 1. dá se někde na netu sehnat českej návod k SP1?
2. to že už má baterka dost poznam podle toho že kontrolka bludí červeně nebo tak bludí pořád?
předem díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TERORIST-Z napsal:
zdravim pánové a případně i dámy, mám trochu debilní otázku respektive dvě: 1. dá se někde na netu sehnat českej návod k SP1?
2. to že už má baterka dost poznam podle toho že kontrolka bludí červeně nebo tak bludí pořád?
předem díky za odpověď


Tak bludí pořád,že má dost poznáš že pípne při zmáčknutí spouště a nevystřelí(když je tam bomba,bez ní pouze pípá),jinak návod je tady
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=navody&wid=412
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, žádné upozornění na slabou baterii tam není. Proto jsem začal fungovat tak, že před akcí dam nabít 2 200mAh GP baterie a ráno ji tam loupnu, zatím se mi nestalo, že by došla a to nešetřím Wink a tu druhou mam pro jistotu, ale poslední dobou spíš pro ostatní Very Happy

Jo a perlička. Když dojde vzduch, tak to dopadne jak teĎ v neděli, vykouknu do okna, zmáčknu a udělá to jen takové pssss bez výstřelu, čekal jsem, že vzduch dojde, ale zrovna tahle chvíle nebyla uplně vhodná a už vidim, jak na mě šteluje tu svoji A5ku ... Tak zařvu: "Jsi mrtvej, ale nemam vzduch!" Načež cíl odpoví: "Tak jo, stejně nemam kuličky Very Happy" Naaštěstí Very Happy
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
Strana 7 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate