Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2010 operace "Hidden Base"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Rusty, a není lepší si někdy radši sypat popel na hlavu?
Než se do lidí tak opřít...?
Jako říct kluci sory, ale ...blabla... než nazvat lidi co to dohráli "Hajladři" včetně zmrzlého Georga (on narozdíl od většiny hajladr skutečně je Wink )
Prostě ty náhradníky jsem přecenil...
Než hledat výmluvy?
Se pak za takový flame nediv, když hned ze startu použiješ takový konfliktní tón...
A hlavně se tohle řeší na každé druhé polootevřené akci a lidem už dochází trpělivost.
Se pak nikdo nedivte, že se akce uzavírají a uzavírají až se ... Laughing Laughing Laughing

Mě je to ostatně fuk jak to bylo, ale způsob jakým jsi to tady odprezentoval není arogantní, ale k pláči.

Ať se Foresti rozhodnou jak chtějí...já mám za sebe jasno.
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne pá březen 12, 2010 7:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a k té loňské Sybérce.Nikdo se tady za nick neschovává. Tihle lidé se víceméně potkávají na akcích stále. A to že se vloni řešilo to či ono mělo jeden velký přínos a to, že se se to neopakovalo nikde (kde jsem měl tu možnost být) a myslím, že i tomu jsou organizátoři rádi. (viz co psal Koyot - bez problémů.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Původně tady byl hrozně dlouhej rozčilující se příspěvek nad urovní některých ale pak sem sem raději napsal tohle...... Confused Nechtěli by někteří z vás zkusit šachy? sedíte pohoda v teple.... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Původně tady byl hrozně dlouhej rozčilující se příspěvek nad urovní některých ale pak sem sem raději napsal tohle...... Confused Nechtěli by někteří z vás zkusit šachy? sedíte pohoda v teple.... Laughing


a co takhle dát paintbolový šachy Question Question Question udělat velkou šachovnici v prostoru.. dva krále (velitele) a postupně se pomlátit... Laughing Laughing Twisted Evil Laughing Laughing ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas: Přesně tak.Vojáček to byl aspoň masakr, tam -3 se rovnalo parnejm lázním Very Happy Twisted Evil Razz Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, po vojáčkovi sem doma sundal ponožky a hřála mě mramorová podlaha vedle dveří pod kterýma táhne Laughing
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Salfič ty si nehrál v děravejch kanadách!!! to byly regulérní prutokáče!!! Laughing Laughing

Jeníku tovíš musí to luftovat Laughing Laughing Já jsem si měl taky stěžovat Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidány nové foto do galerie (nej foto s krbem a housenkama a v pozadí zrní televize:) ) http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_galerie&gid=1117 a další pak od Honzy z týmu mapující celou akci příprav a pak jak na potvoru ztratil foták, naštěstí se po hře našel, takže mkdo neviděl může vidět pilota na stromě v akci Smile...http://sejk1.rajce.idnes.cz/6.3.2010_-_Syberia_2010_operace_Hidden_Base/
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro všechny dokumentaristy, kdo neposlal odkaz na video nebo foto, prosím o zveřejnění...
díky... stejně tak i všem kteří tak učinili....Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotecky paradni. Ty krasny pulitry to byla odmena pro viteze Very Happy Very Happy
For Rusty: Z LET5 hrajeme vsichni na COcko a nikdo nemel problem a nejsme jedini, takze vymluva na zimu a COcko nejak asi nezapusobej. Je to jenom na lidech. Pokud jste vse nahlasili, pak asi nebude problem v tom, ze jste odjeli, ale v tom komu jste to nahlasili. Prece jenom organizatori nehrajou za vas tym a nemuzou vse mahlasit tem, kdo by o tom mel hlavne vedet a to je vas velitel. Ponauceni pro priste.
Jeste jednou veeeeeelika pochvala pro vsechny, kdo pripravoval celou Syberii2010 luxusni udalost. Pro tuto sezonu byla latka posazena hodne vysoko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
xlastx



Založen: 23. 12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, o teto zalezitosti jsem se dozvedel az ted z fora a je mi cela ta vec naprosto znama stalo se mi totiz to same jeste kdyz jsem fungoval v 73. skupine v MILOVICICH 2009 .... ze mi odjel temer cely team z 10 lidi mi zbyli 3 vcetne mne a to bylo leto jak nekdo zminil kdyz nekdo hrat nechce tak s tim ale bohuzel jeho velitel nic neudela ....a taky jsme meli oplejtacky na foru atd... ale vse se da napravit ... pote je take dobre si zamyslet jaky styl paintbalu a skym chci hrat !!! a tak jsem zmenil domovenku sice se mi styska po klukach ze 73.skupiny ale hra z lidmi kteri vedi co chteji a jdou si za svymi cily to plne vyvazuje a navic mam novou rodinu, za coz vsem dekuji Very Happy
_________________
"Military Paintball Forever"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Spara



Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě že takové problémy náš tým s odjezdama nemá......jdeli o akci na celý víkend odjíždíme v neděli Smile Smile Smile třeba, že se hraje jenom jeden den, ale příjezd v pátek odjezd neděle SmileSmileSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spara napsal:
ještě že takové problémy náš tým s odjezdama nemá......jdeli o akci na celý víkend odjíždíme v neděli Smile Smile Smile třeba, že se hraje jenom jeden den, ale příjezd v pátek odjezd neděle SmileSmileSmile


Protoze jste alkoholici Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Ale tak je to dobre!
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

My sme bohužel dorazili na jeden den, a to jsme dopředu avizovali....xlastx - tohle je bohužel pruser, člověk se chce ubírat určtym směrem a pak zjistí že ho "kamaradi" jaksi furt táhnou ke dnu, u nás sem udělal radikální řez já, a furt to někteří nedokáží pochopit do ted.. idkyž je to už rok Smile zkrátka člověk musí bejt sobec bez ohledů a tim myslim v pohledu na paint Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeníku vůbec to neni sobectví. Ba naopak! Ty se snažíš dokázat něco s náma PRO NÁS! Kašleme na flákače kvůli těm, co si to zaslouží a chtějí mít jméno. Wink
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím nakolik to teď trefím ale jde o to v jakém spektru MP se každý nachází. Psal jsem o tom v samostatným vláknu "Co je to MP".

Pokud vidím v zadání akce že se jede na jeden život, tak je to simulátor jak vyšitý a o nějakém zábavném střílení a pořvávání v lese nemůže být řeč.

Pokud někdo narychlo sežene náhradu - tak tady se nechci někoho dotknout - to nemůže být nějaké máslo které při pohledu na 1 cm sněhu a teploty kolem nuly hned vyteče.

Počasí nebylo žádné syberijní a styl hry taky nebyl žádný hardcore. Takže pokud tohle někdo nedal, tak ať se nehlásí k military.

Je to o informovanost a komunikaci. MilSim není "hra" a pokud se na fóru jasně naznačuje jakým stylem se to bude hrát, tak nemůže být nikdo překvapenej. To by ale na to fórum musel napřed před akcí zajít...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Počasí nebylo žádné syberijní a styl hry taky nebyl žádný hardcore. Takže pokud tohle někdo nedal, tak ať se nehlásí k military.

Je to o informovanost a komunikaci. MilSim není "hra" a pokud se na fóru jasně naznačuje jakým stylem se to bude hrát, tak nemůže být nikdo překvapenej. To by ale na to fórum musel napřed před akcí zajít...


Nemám co více dodat. Confused Několikrát sem si to přečet a zdá se, že slohové práce f3 se lepší... Za 5-6 let to bude snad i čitelné úplně.. Laughing Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 je sam ale je známější než většina týmů Razz
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomu se říká negativní reklama...Nikdo ho nemá rád ale každý o něm mluví. I tak se dá zapsat do podvědomí lidí. Osobně preferuju teda ale zapsat se tam nějakým lepším činem...
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ve hře jak už psal Rosi naprosto bezproblemovej člověk
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych se rád zeptal na zpětnou vazbu. Jestli prosím můžete odpovědět kdo bude chtít. Je to k pravidlům.

1) Bylo dost munice do útočných pušek?

2) Ženista stihl dodávat dost munice pro zbytek? Jak hodnotíte funkci ženisty-nosiče munice?

3) Stačil pouze jeden obvaz? Tedy jako jeden život, nebo by se hodilo mít například 2?

4) Dostal někdo zásah do hlavy nebo dva zásahy, že Vás to totálně vyřadilo?

5) Byl kulomet dostatečnou podporou? Tedy bylo znát pokud byl k dispozici k podpoře útoku/obrany?

Dík za odpovědi či připomínky.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery myslím, že to bylo všechno celkem dobré, i přes první obavy, kdy byly některé věci v pravidlech zbytečně rozpitvávané (například měnit tuby prázdné za plné a pod.) osobně sem dostal do nohy, medik mě ošetřil a o 15minut později sem dostal do toho samého místa takže bych v tu chvíli ocenil i druhou šanci,ale na druhou stranu bylo zajímavé to, žes mohl jít do hry naplno a někde nad tebou vyselo to že možná dostaneš druhou šanci a když přišla, už si věděl že další nebude a nesmí se stát chyba. Kulomety u hodně lidí odešly, včetně našeho takže nemůžu posoudit. Munice bylo celkem dostatek, ženisti stíhali a jsou dobrým prvkem Smile
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Ještě bych se rád zeptal na zpětnou vazbu. Jestli prosím můžete odpovědět kdo bude chtít. Je to k pravidlům.
...........


1)Pro přeživší bylo munice dost

2) Ženista stíhal. Já hodnotím ženistu ve hře rozhodně kladně.

3) Mě by přišlo lepší , aby měli obvazy u sebe medici s tím že pravidlo o smrti po druhém zásahu ( tzn. ošetřit jde každý jen jednou) Hratelné by to ale asi bylo i při neomezeném ošetřování.

4) Dvojzásah od nás snad nikdo nedostal, ale headshot nějaký byl.

5) Kulomet byl podle mne v této hře trochu navíc. respektive nepřišlo mi, že hrál zásadní roli. Ale jako prvek ve hře spolu s municí v muničních bednách ho hodnotím kladně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Ano munice bylo dost.
2. Ano stíhal dodávat jak bylo potřeba. Funkce se osvědčila a bylo to zajímavé prvek.
3. Tak každé by rád dostal další šanci. Bylo to tak nastaveno a mě se to zamlouvalo
4. Ano při druhé akci hned na začátku útoku.
5. Toto je věc jednotlivéch týmů zda tuto výhodu umí v boji použít.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč musela být munice pro kulomet nošena v bedně, která ještě nesměla být v batohu?Chápu to odlišení od ostatní munice, ale proč tak složitě?To je jak za 2 světový.Neřeknu kdyby měl kulometčík k sobě někoho, ale s batohem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Spara



Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
A proč musela být munice pro kulomet nošena v bedně, která ještě nesměla být v batohu?Chápu to odlišení od ostatní munice, ale proč tak složitě?To je jak za 2 světový.Neřeknu kdyby měl kulometčík k sobě někoho, ale s batohem.


bedna pro kulomet mohla být v batohu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha ja měl nějak vsugerovano, že ne:-)tak to se omlouvam.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Ano limit munice nebyl problém

2. Funkce ženisty byla moc zajímavím článkem ve hře. Nemáš ženistu nemůžeš odpálit a likvidovat nálože atd.
Zda stíhal dodávat nevím, ale určitě to bylo dobré protože si každý mohl doplnit do limitu (takovej pojízdnej muničák Laughing

3. Jeden život výborný (v reálu taky druhou šanci nedostaneš Laughing )
jeden obvaz bohatě stačil, ale mediků bylo nedostatek. Hodně lidí padlo
na limit protože je neměl kdo ošetřit, ale tak to prostě je Wink

4. No jéje Laughing v druhé misy jsem jich schytal snad 20 včetně zbraně.

5. Kulomet nemohu soudit zda byl výhodou/podporou či nikoliv neb jsem ho viděl v akci jen jako mrtvolka a to ještě u protistrany Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. munice dostatek
2. zenista prijemne zpestreni a velmi dobry prvek pro tento styl MP her
3. jeden obvaz staci. Jestli ho ma mit u sebe medik nebo hrac neni rozhodujici. Osetrit muze stejne pouze medik
4. v prvni misi jeden zasah ksilt/oko
5. nemuzu posoudit, nejak jsem ho ve hre nezaznamenal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Na to jak dlouho jsem žil, jí bylo až moc Smile
2) Ženista dobrý, já ho teda nepotřeboval Smile
3) Myslím, že jeden obvaz stačí, i tak nám ti nepřátelé ožívali až moc Smile
4) První obrana rušičky dva zásahy do nohy. Druhá mise v první vlně - přímo do čela.
5) Kulomet jsme nepoužívali.
Jinak rozhodně supr. Ještě jednou díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 11 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate