Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Dostřel Milisig K -series. 08

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
karlos365



Založen: 13. 08. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 7:58 pm    Předmět: Dostřel Milisig K -series. 08 Odpovědět s citátem

Zdarec.Prosím Vás chtěl bych vás Chtěl jsem se vás zeptat, zda byste mi neposlali prosím nějáké skušenosti,rady,tipy ohledně této zbraně.Zkoušel jsem jí , a přijde, mi, že střílí poměrně málo oproti napříkladi BT Delta.A co říkáte na 18 třípruměrovou hlaven od milsigu, zdá se mi, že na milsigoj moc přesnost a dostřel nezlepšila.nemáte skušenosti s dostřelem?díky mockrát
S pozdravem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano K-Series skutečně někdy nestřílí tak daleko jako ostatní. Marksman už se řeší jinde
např. http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2712&sid=f172de2b53a689811d1aa593fdf6a432

A teď si neodpustím poznámku - všechny 3 otázky stačilo napsat do vlákna o K-Serii 2008. Většina odpovědí tam je již zahrnuta.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate