Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2010 operace "Hidden Base"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak když už analizujeme, tak to taky trochu rozvedu:
Jaroslav má pravdu v tom, že ta mapa nebyla až tak zásadní. Během plnění prvního úkolu naše skupina prakticky pročesala celou západní stranu hrací plochy a celý náš pohyb v prostoru jsem měl zaznamenaný v mapě GPS a nic mimo pilota jsme neobjevili. Jediné kontakty při našem postupu k extrakční zóně byly nějací průzkumníci v pár lidech, který jsme zlikvidovali. Na extrakční zónu jsem dorazil asi jako pátý v pořadí a prohlížel okolí zda nenajdu ve sněhu stopy po nepříteli. Žádné stopy po skupině lidí jsem neobjevil, takže před náma tam nejspíš nikdo z červených nebyl. Po předání pilota jsme se rozhodli jít vyhledat naši druhou půlku pluku případně najít po cestě rušičku (když se zadaří). Osobně jsem si myslel (chybně), že rušička by mohla být u té otevřené louky na severovýchodě a tím směrem řídil postup. Při tom jsme narazili na místo dopadu druhého pilota, který tam již nebyl, zato stop požehnaně. Tam byli pozorovány kontakty (údajně PP), ale rozhodli se jim pokud možno vyhnout a pokračovat v hledání našich (Rajka). Na to jsme zaslechli střelbu a stočili se k severu, kde jsme objevili rušičku a co hlavně ten minomet.
Minomet byl pro nás ta hlavní indicie, že zařízení MAD budou nejspíše v tomto prostoru a ta nalezená NEZALAMINOVANÁ a NEPOČMÁRANÁ a NEPODEPSANÁ mapa nás v tom jen utvrdila.

K druhé misi: Předpoklad obrany rudých byl, že se opevní silná linie v nejužším místě na severozápadě (okraj hrací plochy/otevřená louka). Z toho jsme měli dost velké bobky. Útočit proti zhruba stejně početné obraně, ale věřili jsme v úzkou formaci ve vlnách za sebou. Na nepřítele jsme narazili mnohem dříve u cesty a tady jsme využili leteckou podporu a přes cestu se přehoupli a rozvinuli více do šířky. Lukáš si vzal pravé křídlo a já levé a zezadu jsme manévrováním týmů i jednotlivců zalepovali mezery. Mezitím kluci z Rajkovi skupiny zlikvidovali satelit a Mastodont pokračoval v čištění prostoru směrem na sever až po hranici herního prostoru. Potom RFM zahlásili, že jsou na dohled poslední bašty rudých od jihu.
Tady musím říct, že jsme byli dost rozparcelování a kdyby přišel nějaký protiútok, tak by nám to náš postup značně zkomplikovalo. Proto Lukášova skupina zpomalila. My na levé straně udělali s Rajkem vpravo v bok a pádili dotáhnout pravou stranu a to samé provedl Mastodont za účelem uzavřít rudé do kotle. Pak se čekalo až se Bohouš dostane nad tento kotel. Vypadalo to skoro jako pohyb stěrače na autě Smile V momeňtě tohoto rozestavení se zavelelo k finálnímu útoku. A pak se souprava rozjela….
Nám vyšla ta kooperace a ochota všech ke spolupráci a jejich důvěra v nás a v úspěch plánu.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen k tý ztracený mapě - co já měl možnost si jí prohlédnout, tak to byl ten tip mapy který rozdával Koyot na začátku hry, aby jsme našli svoje pozice.
My jsme dostali podobnou s vyznačenými zónami dopadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, ještě jednou ti děkuji za servis zbraně. Kdybych nebyl tak línej, namontoval láhev a naplnil zásobníky, tak si možná i zastřílím než s tím kulomlejnkem X7. Po hře jsem K4 zkoušel a i promrzlá fungovala.

Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj Rajko je zachránce, mě bodnul taky
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
klaním se k zemi před Rajkem, který dával do kupy guny snad polovině lidí co dojela


Jo tak proto mi ráno říkal "Vem si to a už se nevracej" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
kdo prosím vás ještě točil?... vím akorát ještě o Šévovi z Let5, někdo další?...
Dík za info..

Jinak odjeli opravdu část Scorpions, ale udajně to hlásili, tak to proberu s Ferym a dáme stanovisko... udajně nebyli připravený na takovou kosu a kvéry i lidi šly do kopru...


tohle proste nepochopim ... predpoved pocasi snad byla jasna ... z nazvu akce je zima cejtit na 100m ... tohle povazuju za neomluvitelny ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ze odejdou kvery, no stat se muze, zejmena u tech co maji CO2.. ale ze se na pocasi nepripravi lidi, to nepochopim... kdyz ohlasim akci v zime na horach, lze docela ocekavat, ze pocasi nebude uplne na plavky...

docela by me zajimalo, komu a zda vubec to hlasili...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo tady přece neřiká že ztracená mapa prohrála bitvu Smile jak sem řek je to jedna z mnoha "neštěstných náhod" které ve výsledku mohouznamenat porážku Wink rozhodně by týmy a jedinci měli fungovat bez těchto pochybení nebo je co nejvíce elimonovat... štěstí přeje připraveným Wink samo že tady nikdo nebude vláčet za koněm ztratiltele mapy jen prostě si na to dávát bacha... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Nikdo tady přece neřiká že ztracená mapa prohrála bitvu Smile jak sem řek je to jedna z mnoha "neštěstných náhod" které ve výsledku mohouznamenat porážku Wink rozhodně by týmy a jedinci měli fungovat bez těchto pochybení nebo je co nejvíce elimonovat... štěstí přeje připraveným Wink samo že tady nikdo nebude vláčet za koněm ztratiltele mapy jen prostě si na to dávát bacha... Laughing


Při polední pauze tu ztrátu mohl dotyčný včas zjistit a pak je lepší to říci velení, protože se to stává prakticky na každé akci. Takto jste žili ve sladké nevědomosti.

Co se týče lidí, kteří se zbalej a odjedou před koncem hry a bez toho aby to věděl minimálně velící dané strany, nebo pořadatel je trestuhodná nezodpovědnost! Takhle zradit své lidi!
Stalo se to už několikrát a nechápu, že se to stále děje.
Jak se má pak dostat na uzavřenou akci nový tým, když jsou takovéto zkušenosti téměř pokaždé?!

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak ve fotbale – hrubé porušení pravidel (faul) červená na tři uzavřené akce !

žádné sraní s mladou paní, jak řikal muj děda Rolling Eyes
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rusty



Založen: 19. 09. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Potštejn

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

For Pavlas,George,Petras,Setler a asi další kteří to budou rozebírat do nekonečna,píšu za scorpions beta co odjeli před druhou hrou.Samozřejmě že to kluci mohli vydržet ale jelikož jeli na CO2 nedupali jim bouchacky od začatku a byli nabalený jak to šlo a co jim bylo poskytnuto bohužel to nedali, i když jim bylo sděleno že se maj ustrojit co nejvíce!(neboj plavky nechali doma to jsis asi vzal jen ty Very Happy)Vím že kupa z vás tady jsou highlandři a vydřží vše ale když někomu začnou fialovět prsty přes dvoje ponožky už v půlce hry tak si myslím že to je zbytečnost aby mu upadli.Tím to se omlouvám všem ,kterým jsme zkazili hru že kluci odjeli předčasně,určite by jsme vyhrali i tu druhou bitvu kdyby tam zůstali se zbytkem scorpions. a za druhé byli dobráni jen aby jsme dodrželi počet který jsme slibili ferymu že nás dorazí 14ks nemuseli vůbec jezdit ,jeli to prostě zkusit.ferymu sem to hlasil bohužel nevím třeba na to zapoměl měl toho dost myslím Laughing .takže SORRY všem který to vzalo u srdíčka a nemaj do čeho rejpnout.Čekáme na verdikt Forestů....toto je můj osobní nazor ne Scorpions paintball squadu!!!



Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhral ! !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Rusty:Nejsem si uplně jistý, jestli jsi nahodil správný tón a už vůbec si nejsem jistý tvou formulací..... Asi pár lidí pěkně nasereš..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rusty: Je mi do toho sice velký kulový, ale před akcí zde bylo několikrát řečeno, aby každý zvážil svoje možnosti a schopnosti, včetně varování, že opuštění hry se nebude tolerovat. Jasně, stane se, že odejde gun, nebo že je zima... i když že by byla nějaká extrémní kosa mě nepřišlo, ale co si myslím, že pokud je někdo součástí jednotky pod nějakým velením, je minimálně slušností oznámit to, že mizím (ať už z jakéhokoliv důvodu) veliteli pod nějž ve hře patřím a ne organizátorovi.
Asi bych to nerozebíral a nenimral se v tom, ale jak psal Fany, tak nějak mě nesedl ten arogantní tón místo omluvy, která by se asi hodila spíš. Stejně tak mi přijde úsměvné, že celé skvadře najednou odejdou zbraně a hrozí akutní odpadání prstů... sory tohle bylo laciné rejpnutí Smile
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rusty



Založen: 19. 09. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Potštejn

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

promin asi to tak vyznělo,nebo sem arogantní Very Happy ale celej tým neodpadl jen ti nahradnící a byli nahlášeni že odjeli to dosvědčím klido pido ze přišel fery k nám k autům jen mě zaraží jak nekteří highlandři tady odsuzujou že prostě nekdo odjel i kdyz to bylo psáno,a co ty týmy co odjeli před nimi?pro mě to je uzavřené jen sem si chtěl vylét srdečko Very Happy někteří lidé nechápou že člověk není dokonalej a přecení svoje síly,sem rád že si to tam mohli aspon zkusit ale koukam ze z toho bude spíš diskusní forum.neřeš te to jen sem to chtěl uvést jak to bylo tečka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rusty : tady nejde o nějaké 4 pubertální mladáky kteří po 3 hodinách hry upadají do komatu. Tady jde o to, aby se už nikdy neopakovalo něco podobného, jako bylo na warzoně, kdy vzalo do zaječích 20% lidí. Ono teďka povolíš uzdu 4 a na další akci už to bude 40.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rusty napsal:
promin asi to tak vyznělo,nebo sem arogantní Very Happy ale celej tým neodpadl jen ti nahradnící a byli nahlášeni že odjeli to dosvědčím klido pido ze přišel fery k nám k autům jen mě zaraží jak nekteří highlandři tady odsuzujou že prostě nekdo odjel i kdyz to bylo psáno,a co ty týmy co odjeli před nimi?pro mě to je uzavřené jen sem si chtěl vylét srdečko Very Happy někteří lidé nechápou že člověk není dokonalej a přecení svoje síly,sem rád že si to tam mohli aspon zkusit ale koukam ze z toho bude spíš diskusní forum.neřeš te to jen sem to chtěl uvést jak to bylo tečka.

Moc nechápu o co se hádáš nikdo z nás nejni higlandr nebo jak si napsal jenom se na to prostě připravili a asi je nikdo nebude odsuzovat že jim odešel kvér nebo podcenili počasí,za to se jim tady jen každej vysměje a oni si daj příště bacha(když to skousnou).Ovšem podle mně vůbec nebereš v potaz že jako první to měl vědět velící aby měl přehled o situaci ve skupině nebo si snad nemyslíš že Fery kterej měl svejch starostí dost hned běžel za rudejma a tenhle a tenhle vám odjel.A O TO TADY DE KURVA Idea Idea Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli někomu fijalověj prsty v -2 stupnich po třech hodinách ve zmrzlém, prašanu tak asi hral v žabkách.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na pocasi nebylo nic extremniho aby se nedalo vydrzet i v letnich kanadach s dvojema ponozkama a trochu zimnim obleceni pod letnima maskacema. U nas taky nema kazdej ecwcs a hrali v letnim s necim malym pod tim. A ze jim neco nestrilelo? Porad muzou hazet grantaty. Delat spojky nebo podporovat svuj tym a v pripade padnuti spolubojovnika popadnout jeho zbran.

Pripomina mi to hrace kteri uprostred akce reknou dosli mi kulicky koncim. Cekali jsme tady spis omluvu a vysvetleni a ne tohle
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
metox



Založen: 30. 12. 2005
Příspěvky: 1230

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
kdo prosím vás ještě točil?... vím akorát ještě o Šévovi z Let5, někdo další?...
Dík za info..


Pár záběrů jsme taky pořídili, ale nesestříháno, z boje tam toho moc není, ale kdyby se s tím někomu chtělo stříhat a něco použít, tak tady je to k sosnutí http://www.uloz.to/4211317/syberia.zip .


SAS
_________________

Noha nohu mine, mina nohu ne ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rusty, nevim jestli timhle tonem neceho dosahnes.

Lidi, kterym odesli kvery bylo dost, presto neodjeli, daly se sehnat zalozky nebo proste jit s ostatnimi a nejaky kver si v boji sehnat.
Venku bylo -3 stupne, zadny mokry snih, snezeni... mohlo byt vyrazne horsi pocasi!! Neni to tak davno, co bylo -20, a presto lidi normalne chodili po meste i bez dvou ponozek a netrpeli upadavanim prstu.

Jinak po prvnim scenari zmizely minimalne 3 auta cervenych, aniz se namahali dat vedet svemu veliteli, takze by se na to prislo v podstate az po prichodu na pozice... fakt skvele chovani! Tech par slov na omluvu by je nezabilo, organizatori meli svych starosti dost.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rusty: Prostě a na rovinu se jim hrát nechtělo!!!!! Tečka... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ostatní jsou zbytečné výmluvy!!! Komu by co udělalo říct já to nedám jedu nepočítejte se mnou?!/?! Ale to by jim asi hanbou upadla huba.


Já jsem byl spocenej jako prase.... takže pořád nechápu kde kdo mrzl... jako fakt na sibiři jsme nebyli.. Marklar Marklar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlas:
No mě teda zima byla, co si budeme povídat, když máš hlídát 2 hodiny jednu pozici v tomto počasí téměř bez pohybu, tak ti nepomůže ani deset vrstev oblečení. Jak já záviděl ostatním rotám a protivníkovi, že se může pohybovat po prostoru Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

130% souhlas s Patrasem..... rusty nech si keci o hajlendrech a přístě at celej tým laskavě zvedne zadky z vyhřátý židle od flešpointa a jděte si udělat aspon malej trénink do lesa. a o super termo turbo nukleárním prádle to taky neni. Je tu spousta týmů který vedou tréninky tak aby nezklamaly a docela bych řekl že ty lidi uráží tvuj příspěvek, resp aspon mě. Treninky u nás nevedu proto abych kluky zbytečně buzeroval ale aby byli na něco připravený a zvládli to měli nějáký zkušenosti které zúročí, zvykejte si že za každý právo na něco se platí nějákou povinností, bez práce nejsou koláče! Wink a to že to byli náhradníci tě taky neomlouvá...byli tvoji tak si poděkuj jim Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak si tu čtu ten váš flame, ať vim, co mě čeká, když bych se chtěl podívat na velkou akci ...

A jen za sebe, s PB jsme s pár lidma začli někdy na podzim, přidali se k teamu. A snad je slušnost sdělit veliteli, že se mnou už dále nemá počítat ... Jen mě celkem zarazilo, že lidem modrají prsty přes ponožky v -3°C
Sami jsme byli hrát v těch krutějších mrazech (-13 až -15°C) a moje výbava: thermo ponožky, trekovky, thermo kalhoty, moira 2 vrstvy, thermo triko a přes to letní BW kalhoty a blůza a nebyl problém, chladno bylo, ale omrzliny a odpadající části těl ...

A je to jednoduché, jak tu má někdo v podpisu: Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby. I beze zbraně může být člověk hodně užitečný.

Vypadá to, že se akce celkem povedla, tak kdyby někde bylo možno vidět nějaké video ... Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak docela dobrý jak to čtu. Jestli tomuhle počasí někdo říká zima tak je u mě normalní bábovka Laughing Laughing Já jsem Syberku odehrál ve dvojich ponožkách a jedny termo a k tomu všemu jsem měl děravý kanady Laughing Laughing Laughing .
Je potřeba jak psal No55 občas si vyjít v zimě do lesa. Nejen kvůli zjištění na co vlastně mám, ale taky aby jste zjistili do jakejch podmínek je váš kvér schopen fungovat a přispůsobyt se tomu a udělat nějaké opatření.
Fotky z akce teda celkem povedené Wink ale určitě tam fotilo více lidí tak to tam prosím sosněte Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci bejt sporostej, ale doprdele odjet protože zbraň nestřílí z MP hry a jen v -3°C? Co to je? Evil or Very Mad Omrzliny v-3? Při stojce na sněhu v - 9°C v letních kanadách a jedněch teplých ponožkách mrznou nohy po hodině, hodině a půl. Pak už to chce se opravdu projít. Tohle co tvrdíš je vážně nějakej hodně blbej výsměch! Evil or Very Mad KDO SE STARÁ O KVÉR, TAK MU STŘÍLÍ CO2 PO CELOVÝKENDOVÝ AKCI VE SNĚHU I V -12°C. Exclamation MÁM VYZKOUŠENO NA VOJÁČKOVI , KDE JE JEDNÁ O NON-STOP! Takže tyhle výmluvy sou hodně blbý.

Hajlendr tu nikdo neni. Jen tu všichni hledáme způsoby. Exclamation

PS (jeden z našlých způsobů): Mrznutí CO2 se dá do jisté míry téměř zabránit. Stačí pár kapek lihu do systému zbraně jako když mažete. Wink Zbraň se částečně odmastí. To je pro nezamuznutí důležitý a vytvoří se tam povlak, který má teplotu tuhnutí hodně po nulou narozdíl od oleje, kterým je zbraň namazaná... Wink Wink
Arrow V zimě mazat při použití CO2 hodně omezeně!
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfič ty si nehrál v děravejch kanadách!!! to byly regulérní prutokáče!!! Laughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takove zabky mel Very Happy
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rusty



Založen: 19. 09. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Potštejn

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jak si to tady čtu tak koukám že dělate z toho pěknou diskusi Very Happy pokud jste četli muj první příspevek tak to byl určen vzkaz cca 4 lidem, který se toho "arogantně" hned chytli když to napsal koyot.aniž by vědeli co se stalo.nebudu s váma tady řešit jestli jim omrzly prsty nebo hlavně proste se to už stalo a pokud nemáte už o této akci o ničem diskutovat nechte prosím rozhodnout forest , nebo to dopadne jak na minulé syberii ze tady budou 4 stranky jak tam byl nekdo opily nebo ze kouri špeka Very Happy když mi to vadí jdu za ním hned a ne za nickem na diskusi dělat bu-bu-bu!!takže se OMLOUVÁME ČERVENÝM ,já sem si to užil a nepotřebuju hledat zbytečně chyby!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začal si to a pak se divíš Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 10 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate