Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig Paradigm 09

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 4:07 pm    Předmět: Milsig Paradigm 09 Odpovědět s citátem

Ohlášen jako TOP model pro rok 2009. Představen v prosinci 08 na Fulda Gap.

První prototyp už obdržel PBShop.

Něco informací:
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=604

http://www.a5og.net/mechanical-markers/20368-newest-milsig-paradigm.html

http://www.milsimempire.com/viewtopic.php?f=93&t=3488&start=0

Uvnitř zřejmě stále variace na K-Series, takže zde http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1306 na fóru.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, spis je to pre-prototyp Smile momentalne ve stadiu trapeni.
opet v pripade zajmu na prodejne k prohlednuti.
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom jestli to není další tahák peněz co nepremáva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proto stadium trapeni.
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mi to nedalo a přináším odkaz na možný zdroj nákupu, situovaný do asijského regionu... Laughing

ještě upozorním, že odkaz je na stránku přeloženou strýčkem googlem do angličtiny(český překlad snad nejde brát ani vážně)

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=cs&js=n&u=http%3A%2F%2Fpaintball.104vip.com.tw%2Fchuansheng%2Ffront%2Fbin%2Fptdetail.phtml%3FPart%3DMKR-MIG-K417%26Rcg%3D100491&sl=auto&tl=en
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je sranda, vždyť to jako HK417 vůbec nevypadá. Jen tam dali HK mířidla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mě děsí představa toho, jak mi náhodou ta zbraň někde upadne a nebo na ni upadnu já a ten závit láhve se urazí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Světev div se... Paradigm dorazil... dorazí... do Kanady 15. - 20. července. Za úžasnou cenu 999,95 USD (899,95 v předobjednávce) Exclamation Question Exclamation . Je mi jasné, že jediné co na této zprávě pošle někoho do kolen je cena.

Ale jedna důležitá informace přecijenom - Paradigm bude postaven na nové "verzi" těla - tzv. M-serii. Nějaké indicie už tu byly, teď to máme oficiálně.
Popis změn je stále spíše zpráva PR oddělení, takže v rychlosti říká asi toto: další vylepšení vnitřního mechanismu, použití kvalitního leteckého hliníku, další stupeň v přesnosti a důkladnosti výroby...

http://www.milsig.ca/store/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=129

Ať si každý koho to zajímá přečte sám.
Přikládám ještě Google strojový překlad:http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=cs&js=n&u=http%3A%2F%2Fwww.milsig.ca%2Fstore%2Findex.php%3Fmain_page%3Dproduct_info%26cPath%3D1%26products_id%3D129&sl=en&tl=cs&history_state0=
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna vcera jsem na nej na milsig.ca koukal. Vzhledove upravy tela jsou patrne na pohled, zejmena pak hranatejsi tvar, resp. ploché bocni strany.

Cena je ovsem fakt palba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal výše, během roku bylo možné sledovat všechny jejich experimenty a zhruba před měsícem se už začali objevovat narážky na M-serii. Spíš jsem zvědav na interní vylepšení.
Mě osobně se nové tělo zamlouvá.

No cena je na první pohled příšerná, ale zase je pravda, že to vyhlašovali už na začátku, při oznámení Paradigmu. Navíc se platí za exkluzivitu. A v neposlední řadě potřebují získat finance na dokončení boxového zásobníku Laughing .
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem videl elektrickou spoust Paradigmu a princip na jakem funguje, je to opravdu vynalez hodny Pata a Mata. A dilo Pata a Mata za dvacet klacku nechci dekuji.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se líbí ta opěrka s bombou Smile
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
Mně se líbí ta opěrka s bombou Smile


Není špatná, nějaké mouchy by tu byly. Opravdu užitečné je to snížení, protože po namontování láhve je ve stejné ose jako tělo zbraně.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel.



Založen: 01. 02. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbraň vypadá hezky, stejně jako Kčko 08 a ta láhev to je luxus. Jen mi připadá, že je tato zbraň další tahák peněz. Má nové předpažbí i hlaveň od předchůdce 08, ale zajímalo by mě, jestli se něco razantně změnilo uvnitř? Zda bude zbraň spolehlivější vzhledem k ceně? Neni náhodou dražší jen proto, že je to novej typ a marketingový trik? A ta spoušť... Rolling Eyes Lumíku jak ty se na to díváš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si dovolím poznámku: cena Paradigmu je minimálně o 100USD nadsazená, protože se jedná o limitovanou edici. Výrobce to zdělil ještě před uvedením na trh.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No měl jsem Paradigmu v pazouře a můžu říct, že doznala rčitých změn oproti elite, která byla v roce 2009 to nejlepší co se dalo koupit. Nejsem si jist tím, že by dokázala Paradigm vyřešit všechny problémy, ale určitě minimalizovala ty o kterých se všeobecně vědělo. Stále však zůstává otázka jestli si tuhle zbraň může koupit kdokoliv má zájem o spodní podávání. Osobně si myslím, že to je zbraň pro Fajšmekry kteří už nějakou spolehlivou zbraň mají a chtějí si zkusit hrát i jiným stilem než se zásobníkem navrch Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

panove vyse rekli myslim vsechno.

rozdily jsou v tele (uplne zgruntu jine - neni lite, eloxovano - i uvnitr, vybira si ale dan v podobe vlastni zaslepky vrchniho podavani a adapteru pro zasobnik).
vnitrnosti jsou vpodstate stejne (PT, kladivo, napinaci paka) tam nebylo potreba moc co menit, je ale pouzito to nejnovejsi a a nejpromaknutejsi co mame k disposici.
zbran je lepe zatesnena (PT, bolt plus jeste neco).
veci jako pazby, adapter, zasobnikova sachta, pazbicka,... jsou stejne a kompatibilni s k.

na kramu samozrejme k disposici k osahani.


je to ale porad "jen" pb kver.
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubko



Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko!
kamarat kupil paradigma, tym padom to ma na vzduchu, no a robi mu to taku vec, ze uz pri tlaku 1500psi mu to neobtiahne uzaver.nenapada niekoho co v tom moze byt?nejde mi to do hlavy, ved vystup by mal byt konstantny na 800psi.a ma aj dve male bombicky a robi to myslim na obidvoch...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubko napsal:
zdravicko!
kamarat kupil paradigma, tym padom to ma na vzduchu, no a robi mu to taku vec, ze uz pri tlaku 1500psi mu to neobtiahne uzaver.nenapada niekoho co v tom moze byt?nejde mi to do hlavy, ved vystup by mal byt konstantny na 800psi.a ma aj dve male bombicky a robi to myslim na obidvoch...

Jesli mu to při vyšším tlaku v lahvi normálně střílí tak to jen ty budíky blbě ukazujou Wink nejjistější je změřit jakej je výstupní tlak ve chvíli kdy ty budíčky ukazují těch 1500 PSI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Popřípadě to zkuste s nějakou jinou lahví.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to pěkně ale neí lepší vtehle cenové relaci pořídit T4, nebo mnou propagovaný Bob long M-tac.

T4
spodní podáváni
First Strike

M-tac
níiskotlak
speedballova zbraň uvnitř.

Ceny jsou podobné. Při teto ceně mi příjde že nepřináší nic nového. Pokud by cena byla poloviční byl by to i dobrej kup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O M-Tacu se nemá cenu bavit, Paradigm se kupuje jenom kvůli spodnímu podávání (kdo by to chtěl za tu cenu a starosti na horní...)

A u T4 je horší její nutný pohon na CO2 bombičky(pokud chceme používat spodní podávání), což je oproti Milsigu silně neekonomické. Výhoda je potom First Strike.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

M-tac jsem uvedl jen kůli zapadnutí do kategorie military vzhled a cena. Jinak si myslím že pokud dám 800+ dolarů za zbraň tak mě ekonomycký provoz asi moc nezajímá. U všechny zde jmenované zbraně jsou moc drahé nato aby viseli na zdi. Mimochodem Bob Long vitvořil taky varijaci na spodní podávání visoko kapacitní box. Bohužel ho nenabízí. Fery otom ví víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Boxový zásobník pro spodní podávání má i RAP. Ale jinak díky za další info. A co se spodního podávání týče, tak ho má(bude mít) i G.I. Milsim.

Zmínku o M-tacu chápu, já jsem se chtěl hlavně držet tématu ve vlákně (osobně si myslím, že je to výborná zbraň... jen ta cena a dostupnost).

S těmi 800+ dolary máš pravdu. Ale stejně si myslím, že v tomhle případě nebude cena jedinný rozhodující faktor pro provoz. Mám na mysli tohle - u Milsiga není problém provoz na jakoukoliv kombinaci pohoného systému v kombinaci se spodním (i horním) podáváním. Jenže T4 je buď bombička v zásobníku, nebo vývod na hadici (bavíme se o továrních produktech, žádné DIY). A to je podle mě ta hlavní nevýhoda T4, když použiješ vývod na hadici, tak musíš zákonitě použít horní podávání.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Boxový zásobník pro spodní podávání má i RAP. Ale jinak díky za další info. A co se spodního podávání týče, tak ho má(bude mít) i G.I. Milsim.

Zmínku o M-tacu chápu, já jsem se chtěl hlavně držet tématu ve vlákně (osobně si myslím, že je to výborná zbraň... jen ta cena a dostupnost).

S těmi 800+ dolary máš pravdu. Ale stejně si myslím, že v tomhle případě nebude cena jedinný rozhodující faktor pro provoz. Mám na mysli tohle - u Milsiga není problém provoz na jakoukoliv kombinaci pohoného systému v kombinaci se spodním (i horním) podáváním. Jenže T4 je buď bombička v zásobníku, nebo vývod na hadici (bavíme se o továrních produktech, žádné DIY). A to je podle mě ta hlavní nevýhoda T4, když použiješ vývod na hadici, tak musíš zákonitě použít horní podávání.


Myslim, že při dnešní nabídce opěrek s integrovaným plynem se už ani o bastlení nedá mluvit Wink A osobně po zkušenostech s K series u nás, Milsiga ani omylem. (3x reklamace, špatná těsnění, ...) To jsem koukal na ty RAP a přijdou mi lepší a možnost spodního i horního podávání mají taky.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate