Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zadávání akcí na MPB stránkách
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Jaroslav:
Nic bych nemazal, nejdřív upozornil o nedostatečném popisu (nemusí to být esej, stačí základní pravidla) a pokud se nic nestane, přesunul do WB.

jiste priste pokud se mi nebudou libit fotky, tak upozornim, ze sem focenej ze spatnyho uhlu, nebo tam mam moc velke zuby Laughing a pak budu trestat ty, co budou mit nevhodny nazev, nebot co jsou to za nazvy tyhle masakry, vypraseni kozichu a podobne a potom bychom mohli mazat hodnoceni tem uzivatelum, se kteryma nebudeme souhlasit .... proste Georgi neblazni, ne vse ma smysl regulovat, ti organizatori se odpiskaji sami, vzdyt pri dnesnim vyberu akci nikdo nepojede nekam, kde o tom nedostane kvalitni info
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po únor 01, 2010 3:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pr0uza



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 180

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

george: to mas pravdu, ale jen se divim ze na to takle reagujes.
Stejne te ty akce nezajmaj a nejel by jsi na ne. tak nevim proc to tolik resis. Kdyby byl celej kalendar zaplevelenej nereknu nic, ale myslim ze je to vse v mezich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě jen přijde zbytečné, aby tyto zápisy byly v military, nic jiného neřeším. Nejspíš na to jdu moc hrrr Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw Jaroslave, raději to zde zamkni, ať se zase neutrhnu ze řetězu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cundras



Založen: 07. 01. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to GEorGE: byl jsem na jedné z těch "hrozných akcí", viz. http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1119 a nemáš pravdu, sešlo se nás dvacet a byla to zábava, tudíž krátký popisek pro znalé lidi není překážkou.

Navíc většina rozsáhlých textů je spíš honění ega neuznalého válečného reportéra Laughing

to Jaroslav: je dobře, že se zavádí stejný metr pro všechny zadavatele akcí, viz. kluci z Hostivic. Když si vzpomenu jaké problémy jsme měli s Pedrem, aby nám bylo umožněno dát na web nekomerční akce v Benešově, tak mi pak, jak již bylo zmíněno, přišli velice vtipné různé komerční odkazy a kuličky za korunu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cundras napsal:
to Jaroslav: je dobře, že se zavádí stejný metr pro všechny zadavatele akcí, viz. kluci z Hostivic. Když si vzpomenu jaké problémy jsme měli s Pedrem, aby nám bylo umožněno dát na web nekomerční akce v Benešově

no moc se neraduj, pokazde kdyz tam ten Benesov vidim mne svrbi prst to presunout do komercnich, je to proste na hrane, ale myslim, ze se to uz tak zavedlo, ze je to mozne povazovat se zavrenym okem za akci nekomercni Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je s Benešovem na hraně?
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pedro napsal:
Co je s Benešovem na hraně?


je tam placeno vstupne, jsou tam prodavany kulicky a dymovnice, predpokladam, ze tam jsou pujcovany i zbrane, vstupne je nad ramec toho co je u outdoorovych hrist povazovano za naklady nutne pro provoz (tedy 60,- Kč) nechapu proc se tu lide tak brutalne brani oznaceni komercni hra !!! neni to v zadnem pripade vyraz opovrzeni nebo nechuti... osobne tam ten benesov nechavam v nekomercni sekci jen proto, ze se i na vylozene nekomercnich hrach zacina vybirat pomerne velke vstupne, nicmene doufam, ze se tento trend nebude prohlubovat, my jsme meli na AP pronajate cele Milovice (Bozi dar) a vstupne tam nebylo vic jak 60,- Kč !!!! a to jsme tam meli 4 organizacni pracovniky Laughing kteri ovsem nedostali ani vyndru... Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kule jsou jen pro ty, kdo chtějí, každej si může dovézt co chce - servis hráčům, navíc je na akci prodáváme se slevou.
dýmovnice jakbysmet, naprosto stejná cena jako na shopu,
Vybavení taky půjčujeme, ale ne za tři kila, jako komerčákům. Konkrétně půjčování vzduchovejch flašek se dost osvědčilo.

Zadarmo to ale udělat neumíme.

Já se slovu komerce nebráním, když jsme chtěli třebas před vánoci udělat komerční akci na Synkáči, bezproblémů jsem to hodil do komerčních (pravda ale je, že se nikdo nepřihlásil:-), ale z Benešovskýho woodsballu nám zisk neplyne a tak to prostě komerce není.

Pravda je, že takový akce, jako Benešov tu prostě jsou a budou a nemůžou být bohužel zadarmo, nebo za pakatel, protože ty organizátory prostě zaplatit musíme, jináč by nám nakašlali. V tom je obrovská výhoda Vás, kteří organizujete z radosti.

Abych tu ale neplevelil zbytečně prostor osobní poštou... musím s tebou Jaroslave souhlasit a jsem proti jakémukoliv omezování, nebo zpřísňování. Pravidla jsou nastavená dobře a nutit lidi do vypisování nějakejch x stovek slov je blbost. Co se bude zakazovat dál... to by pak po mě třeba na akci mohli chtít, abys svlíkl svoje růžový kalhoty a hrál v maskáčích Twisted Evil
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:17 pm    Předmět: zdar chlapy Odpovědět s citátem

Tedkom nevím jestli su tady v správné diskuzi bo je tady toho víc a mám v tom trochu zmatek ale opravdu tenhle příspěvek http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1187 patří do kalendáře ? Teda ať se Robík má je zdravej a vožere se , ale nechápu co to má společnýho s MP ? Kdyby to kluci vrazili to kalendáře tréningů ani nepípnu, ale tohle mě připadá hodně uhozený kulturní akce ve vztahu k military to se asi bude podávat maršal malinovsky ne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas pravdu, uz sem na to koukal a rozmyslel se, jestli jim to smazu, nakonec sem si rek, ze jedna vlastovka jaro nedela, pokud by se to rozmohlo tak bychom zakrocili, takhle to zatim necham byt, byt se taky domnivam, ze to sem nepatri, ono je podle mne lepsi zasahovat je nv tech principialnich vecech, nejsme tu placeni jako cetnici kteri maji vse trestat a vzdy zakrocovat proti nepravosti, proste kazdy si pod akci kulturni predstavuje holt neco jineho
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate