Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

T68 M4 atd...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 11:58 am    Předmět: T68 M4 atd... Odpovědět s citátem

Čau lidi, máte někdo zkušenosti s touto zbraní?


Je opravdu tak nepřesná, poruchová a v podstatě dobrá tak na parádu?


Jakékoliv zkušenosti vítány.

_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj
Dneska jsem na ni zrovna koukal v Praze v Paintball shopu. Měl jsem ji v ruce a fakt podarena kopie a 9 tis zase ne drasticka cena. Mel jsem ji nutkani vzit protoze je to takovy muj sen, ale radsi jsem si rekl ze to nejdriv prozkoumam tady na foru. Prodavac mi k tomu vubec nic nerekl a pripadalo mi ze radsi nic nevi. Jediny co mi rekl ze je to udelany podle Spideru. Ani vyrobce nevedel. Taky bych se rad neco dovedel jestli nekdo neco vi. Treba i www stranky kde by se k tomu dalo neco zjistit.

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar MARTY.
Zkus kouknout sem, možná Ti to pomůže? :

http://rap4.com/paintball/os/paintball-gunmarker-tseries-markers-c-21_143.html

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady jsou výrobci!

http://www.mercenarpaintball.ro/Comando/Comando014.htm

Je to druhá firma co dodává T68. Na paintball shopech je stejně jako http://www.hgppaintball.com pod HNA.

Mě furt vrtalo hlavou, proč mají zbraně od stejné firmy jiné rukojeti, mezery mezi zásobníkem atd...
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky Prouzo a Cofey
Tak je to jasny TAIWAN!!! Crying or Very sad To neni zadna zaruka kvality. Ale zase se rika Taiwan neni Cina to jsou uplny shity. Ted babo rad, chtelo by to nekoho kdo to nejakou dobu ma at se k tomu vyjadri. Co jsem koukal po bazarech tak se i dost prodavaji, ale to je pak tezko takovemu cloveku verit.

Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:43 am    Předmět: T68 review Odpovědět s citátem

na pbreview.com jsou tri recenze, dve to chvali, jedna je presny opak. Jako plus tam uvadi presnost a to i pri rychle strelbe, upravitelnost a realisticka vaha. Jako minus taky vahu a ten, co to zdrbal take uvadi spatnou kvalitu(hlavne materialu, ze ktereho je to vyrobeno-je to prej mekky), uniky CO2 a problemy s rychlosti. Ale ma to prima cenu, za cca 250-300 babek mas komplet milsim bouchacku.

Mam za to, ze se jedna o stejna streva, jako u Archon Tacamo T68 AK47, kde zase je vychvalena vydrz a celkove se "udajne" jedna u super kver.

U Podobneho kveru, T68 CQB je tech recenzi vic a taky vic minusu, ale ve vetsine pripadu se shoduji, ze kvalita stoji za hov.. a nekteri dokonce, ze se jedna o naprosto nepouzitelnou vec. Ale jestli mas dost odvahy a sikovnosti, si s tim pohrat......

Moje doporuceni: nebrat (jen pokud by to bylo za 5000, tak jo Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Diky Prouzo a Cofey
Tak je to jasny TAIWAN!!! Crying or Very sad To neni zadna zaruka kvality. Ale zase se rika Taiwan neni Cina to jsou uplny shity. Ted babo rad, chtelo by to nekoho kdo to nejakou dobu ma at se k tomu vyjadri. Co jsem koukal po bazarech tak se i dost prodavaji, ale to je pak tezko takovemu cloveku verit.

Marty


Ještě bych si možná počkal až vyjde na jaře T68 s reálným zásobníkem, která by měla být ze vnitř na principu Tippmanna. Ta by měla být za cenu 7-9 tisíc dle doplňků. (o zásobníku a systému viz jiné fórum)

Tzn., že pokud budou chtít na paintballshopu prodávat i starší verzi, tak budou muset s cenou dolů!

Docela mě rozesmívá, že tam mají pořád slevu z 10 000 na 8 500! Že jako ušetříš 2500, ale těch 8500 je naprosto obvyklá cena ve všech našich obchodech! Někde i o pár stovek míň!

V Brněnským PB mají od tohoto výrobce:
http://www.mercenarpaintball.ro/Comando/Comando014.htm

Konkrétně:
http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=789

A ti k ní přidají 14" hlaveň v základě a dle popisu kroucenou hadici, ale to bych se radši přeptal.

Teď bych nic nekupoval, teď teprve přijdou mrazy, takže se budeš moct stejně kochat maximálně pohledem!

V recenzích na PB se můžete podívat podle fotky a vlastně i typu (M203-www.mercenarpa.......) o jakého výrobce jde a jak jsou tedy tyto zbraně taky hodnoceny!
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě nutno dodat, že sám výrobce www.hdppaint.... (T68 HNA 00226 u paintball shop Praha) udělal rozsáhlý vnitřní upgrade a předpokládám, že ho nemají v ČR jak ve zbrani, tak jednotlivě. Ten upgrade asi o něčem svědčí.

http://www.sports-superwarehouse.com/catalog/product_info.php?cPath=256_260&products_id=37208

Tady jsou jednotlivé revize T68:

1) http://rap4.com/paintball/os/t68-cqb-p-1314.html
2) http://rap4.com/paintball/os/m16a2-generation-p-1864.html - Stránka byla změněna, původně tam bylo GEN 2!
3) http://rap4.com/paintball/os/tseries-markers-series-c-21_143_274.html (removable carry handle, charging handle, atd...)


…ale tohle všechno je otázka spíš pro naše shopy.
_________________
KERBEROS


Naposledy upravil Prouza dne út březen 27, 2007 10:50 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V PBshopu v praze uz maji tu novou verzi, ale neprodavaji ji, protoze ten zasobnik zespoda se sere a jednaji s vyrobcem o vylepseni. Jinak to vypada zajimave, natahnes pruzinu, nasipes kulicky do tuby v zasobniku a nasadis. SKoda jen, ze se jich tam vejde jen 18.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem psal do nejakeho shopu at mi napisi neco o te zbrani ze si ji chci koupit a sami rikaji kup si radsi TIPPMANNa. Asi nechteji reklamace nevim. Tohle tema jsem jeste rozepsal na tomhle foru v sekci TIPPMAN zbrane, A5 mam problem poradi mi nekdo. Hezky to tam napsal PB Brezova protoze je ma. Doporuceni na hezky stranky a videa. Tak doporucuji prejit tam pro toho kdo ma zajem Very Happy
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím a předpokládám, že jsem zvolil správné již započaté téma Smile.

Přátelé .. obracím se na vás jménem tohoto webu s prosbou o pomoc a objasnění docela zmatků ve výrobcích a distributorů několika značek.

Na našem webu v sekci "Galerie zbraní" máme několik údajných výrobců.

Jedná se o výrobce APS, HNA, RAP4, T16. Když si otevřete weby, jednotlivých výrobců, tak někteří mají společné produkty a každý je vydává pod jiným označení .. např. RAP4 T68, T68, RAM (bohužel neznáme domácí web HNA).
Může mě prosím někdo objasnit, z uvedených typů uvedených na našem webu .. pod jakého patří výrobce a popř. podle čeho se do budoucna řídit při vydávání nových modelů? Popravdě je u těchto značek opravdu zmatek v značení a i hráči přidávají své zbraně pod zcela jinými výrobci, než by se čekalo.

Neradi mystifikujeme hráče/návštěvníky webu nesprávnými informacemi .. ale v tomto máme opravdu zmatky Sad.

Díky za vaši pomoc.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy znovu a přehledně.
Jéje, mě asi nebudou mít prodejci rádi. Smile

HNA je jen vymyšlená obchodní značka!
(Zřejmě vznikla z Hann-Ma Enterprise Co., Ltd. viz níže, ale to je jedno)

Vezměme si třeba jen T68!

Rap4, T16 atd. (firemní značka) je jen další přímý distributor, stejně jako kterýkoliv paintball shop! Kdo by koupil ZNAČKU flinty „paintballshop“? HNA zní jako výrobce zajímavěji, né? Smile
Domácí web HNA tedy je http://www.hgppaintball.com

To, že si T68 prodávají další prodejci pod svými značkami je věc další.

Je to jen otázka marketingu.
Obchodní značka je jen imaginární název, který je jedním z největších bohatství firmy. Ale to by bylo vysvětlování na dlouho.

Je-li nákupčí firma dostatečně silná na trhu a výrobce nemá takové jméno, tak je rád, že něco prodá a udělá prakticky cokoliv.
Prostě si vyjednáš, že to budeš prodávat pod svojí obchodní značkou atd. Pak se lehce stane, že jednu věc můžeš koupit na trhu pod X značkami.
Třeba Čína ti produkt, který jinak distribuuje i jiným prodejcům zabalí do čeho chceš a ještě ti přímo na produkt vyrazí, nebo natisknou klidně: Mega super ultra kvality trademark Brand. Smile


V ČR se prodávají dva typy T68.

Nechají se rozlišit již podle obrázků. (hlavní rukojeť zbraně, mezera od ochrany prstu a zásobníkem, kolínkem podávajícím kuličky do zbraně,...)

(HNA, Rap4, T16) Hann-Ma Enterprise Co., Ltd. - http://www.hgppaintball.com

Změněno 28.3.2007

Pak je ještě druhý typ, který se právě liší detaily. Tady radši nic nebudu uvádět, protože si nejsem jistý.
Je to tento:
http://www.paintball-shop.cz/zbrane/semiautomat/t68-m4/
Pokud je to od HNA, tak je to snad GEN 0


No a podle čeho se tedy do budoucna řídit při vydávání nových modelů?

Stejně jako teď. Smile

Tím, že u všech napíšeš jen HNA, RAP4, nebo T16 nic nevyřešíš a právě v tomto případě budeš hráče/návštěvníky webu mystifikovat.
Ber to tak, že každá z těchto uváděných ať obchodních či firemních značek je správná! Záleží jen od koho flintu koupíš a podle toho by jsi měl uvádět i značku!
Brokovnice od Rap4 byla taky určitě vyrobena/koupena od nějakého výrobce v Taiwanu, ale prodává se pod značkou Rap4, tak je dobře, že je u ní uvedeno Rap4.
_________________
KERBEROS


Naposledy upravil Prouza dne st březen 28, 2007 9:47 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Díky za objasnění .. ale i tak je to pořád chaoz. Proto navrhuji jediné možné řešení .. celý tento projekt (web/fórum) uzavřít a smazat. Dál už nemá díky zmatkům výrobců/distributorů pokračovat Very Happy Very Happy.

Takže výrobci/distributoři .. díky za vaše mystifikace a machinace s označováním. Děláte nám v tom pěknej hokej Wink.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:33 pm    Předmět: Re: T68 Odpovědět s citátem

tak tuhle zbran mam a zadny problemi s ni nemam, zda se mi kvalitni strili celkem dobre lip nez nejaky spidery a rychla strelba se da v pohode zvlanout (5-10ran za sek), budu si k ni porizovat vzduch takze v mrazu nebudu mit problemy ,a tet se chystam na nejakej ubgread kolimator, ukazatel tlaku na hadici , laser atd mam k ni el. zasobnik ricochet2 ,el. zasobik se celkem dost hodi ,protoze to obcas nestihalo podavat s gravitacnim zasobnikem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 10:46 pm    Předmět: Re: T68 Odpovědět s citátem

Konečně někdo se zkušeností! Najde se další?
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimavy Shocked Shocked Shocked Jeste ze jsem ji tehdy nevzal Smile

MARTY


Naposledy upravil Marty dne so leden 27, 2007 6:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, nakonec sla az za 9. vzhledem k tomu ze stala skoro 30 to byl velmi dlouhej proces.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jako spidery sem myslel victor, ixtra a podobny, pak ten ukazatel tlaku si poridim kvuli tomu kdybych tam daval misto vzduchu CO2 , a kulicky se mi v tom shoro vubec netrhaj asi tak jedna kule z 3000 . pak vyhoda oproti nejakym Tipmannum je ze je u ni sroub na nastaveni ust. rychlosti , a jinak rozborka neni zas tak jednoducha jako napr u spideru ale kdyz se ji naucis poradne tak je to v pohode a z hlidiku je na ni myslim jen maketa zasobniku a nejaky ozdoby jinak je zaklad z poradnyho zeleza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

noo proste T68M4 je vzhledem nejrealnejsi svi predloze M16A4 a zatim zadnou jinou zbran (tipmann,spider,armotech atd ) do takoviho vzhedu neubgreadujes . A kdyz si t68m4 trochu poladis tak bude stejne dobra jak tippmany atd, a taky uz je na trhu T68gen5 co ma zasobnik stejne jako u RAM http://rap4.com/paintball/os/tseries-markers-gen5-magazinefed-c-21_143_340.html , potom se k ni vyrabi spousta kitu a taky elektronicka spoust akorat se v ČR neproda a ma rychlost pouze 7bps http://rap4.com/paintball/os/series-electronic-trigger-p-1733.html .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mad no ale zase je v zakladu dost dobre vybavena (hadice,nastavitelna operka,miridla), a este sem u ni zadnou poruchu nemnel Laughing a mam ji asi 2 roky ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 11:15 am    Předmět: Gen5 Odpovědět s citátem

A T68gen5 je mozny ze ma par chyb v zasobniku Crying or Very sad ale potom si k ni po jednoduchy uprave muzes pridelat kolinko na standartni gravitacni nebo elektrickej zasobnik Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 7:54 pm    Předmět: Re: Gen5 Odpovědět s citátem

Zodiac napsal:
A T68gen5 je mozny ze ma par chyb v zasobniku Crying or Very sad ale potom si k ni po jednoduchy uprave muzes pridelat kolinko na standartni gravitacni nebo elektrickej zasobnik Laughing


jestli rozemilani kulicek oznacujes jako par chyb prosim, ja tomu rikam zatracene povedenej nedodelek, otazkou zustava proc zamenovat spodni nabijeni ktere by melo byt 100% funkcni za gravitak nebo elektriku, kdyz si pak muzes poridit cyklon a tippmanna, na kterej kdyz nasadis taccap, je to z dostupnych zbrani nejrealistictejsi co zatim je, vzhledove to neprekazi a navic to synchronizuje az do cca 13ran za vterinu spolehlive. Neni nad to mit vyladenou M16 s elektrickym 200 ranym baklem, to ti ten real vzhled rychle zmizi. Kdyz tam pak misto elektriky das jen 50ku aby si se vzhledu priblizil budes zase trhat kule v zaveru, takze fakt nevidim vyhodu krome par usetrenejch korun, ktery teda dovedou hodne zneprijemnit zivot Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 7:39 pm    Předmět: Re: Gen5 Odpovědět s citátem

hele chlape Surprised uznavam ze tippmanny sou kvalitny a slusny zbrane ale T68 neni o nic horsi zbran, to ze to nekomu trha kule neznamena ze za to muze zbran ale ale napr: kvalita kuli tvrdost serizeni zbrane, napr ja sem z ni vystrilel par tisic kuli a trhlo mi to zatim asi tak 3-5 za celou dobu co ji mam, a to ze zadnej tippman kule nikdy netrha je blbost Exclamation a jestli nejsli nekdy neni spokojenej s presnosti atd tak si jednoduse koupi bud koupi poradny kule nebo vzduch a nebo taky hlaven a vselijaky ostatni "kravinky" zejo Laughing a ten cyklon uznavam ze je dobra vec ale to ze vyrobce bude porat prodavat pro gen5 shity zasobniky co drti kule na sracku pochybuju staci chvilku pockat nez to spravi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vcera sem sem byl v shopu prohlizel sem si gen5 a rikali o ni ze je v pohode pak rikali ze vsechny T68 maj v zakladu dost dobrou hlaven prej o dost lepsi nez typpmany v zakladu potom o tom trhani kuli u gen5 je to blbost funguje to dobre a akorat s tim nekdo strilel naprazdno bez plynu a proto tam byli rozsekany kule. A gen5 budou prodavat na jare a tet to akorat testujou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eveing



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 7:23 pm    Předmět: T68 Odpovědět s citátem

zdar, co říkáte tomuhle Shocked http://rap4.com/paintball/os/t68-genocide-p-1442.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:55 pm    Předmět: Re: T68 Odpovědět s citátem

Připomíná mi to nějaké útočné plavidlo ze Startreku Smile

I cenou Smile

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 11:31 pm    Předmět: Re: T68 Odpovědět s citátem

eveing napsal:
zdar, co říkáte tomuhle Shocked http://rap4.com/paintball/os/t68-genocide-p-1442.html

hezka hracka ma 3 granatomety,optiku,baterku atd Very Happy ale bude tezka jak prase Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:46 pm    Předmět: T68M4 Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny.
Tak tuto zbran (T68M4) take vlastim. Bude to necely rok, co jsem si ji poridil v shopu v Praze.
Vzhledem k tomu, ze preferuji military paintball, tak tato zbran je pro me usita na miru. Nejsem zadny kropic, na zbrani mam nasazeny padesatkovy zasobnik (kuli vzhledu). Do soucasne doby jsem z ni vystrilel asi 3000 kuli (vic ne hlavne z nedostatku casu) a zatim jsem s ni nemel zady vetsi problem. Kule se mi zatim v zaveru nesekla, jak ale rikam, nejsem kropic a kazdou kuli si vychutnavam Smile
Zbran je to ve srovnani se zakladnim modelem Tippmann C98 o neco presnejsi i se zakladni hlavni. Hlavne tedy pri pouziti kolimatoru. Pres miridla s ni netrefim nic, nechapu jak je nekdo mohl takto nastavit. Mluvim o zakladnich miredlech, ktere jsou se zbrani dodavane. Nastavitelne miridla jsem jeste nezkousel. Pouzivam kroucenou hadici s CO2, zbran mi nezamrzala ani pri hre pri 5 st. C. Snad jediny problem, ktery jsem s touto zbrani mel, je caste povolovani "cudliku", kterym se natahuje zaver. Pokud si na nej clovek neda pozor, lezce ho ztrati. Uz se mi to take stalo, ale zazrakem jsem ho nasel Smile
Pouzivam take Tippmanna C98, ten mi pripada samozrejme kvalitou na trochu vyzsi urovni. Avsak pokud nekdo preferuje "realny" vzhled, tak da prednost T68.
Pokud by se me dnes nekdo dotazoval, do ceho jit, do T68 nebo Tippmanna C98, tak mu stejne nedokazu odpovedet. Pokud nekdo chce kvalitu, at jde do Tippmanna. Pokud nekdo chce peknou a slusne fungujici a vypadajici zbran, at jde do T68.
To ze v nejakych recenzich tuto zbran spise pomlouvaji, asi bude zalezet kus od kusu. S mou nemam zadny problem, muj znamy ma T68 Comando, ktery je uvnitr na stejnem principu jako T68M4, a dela mu to velke problemy, hlavne se zamrzavanim a uchazenim CO2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballclub.cz/cl1801736268.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eveing



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkná, ale ten zásobník ................uf, hrůůůůůůůůůza Shocked Laughing

2 Srnka : zdar chlape, taky o ní přemýšlím, odkud jsi, že bych kooooknul Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate