Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zadávání akcí na MPB stránkách
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:32 am    Předmět: Zadávání akcí na MPB stránkách Odpovědět s citátem

Jak již jsem psal v jiném vlákně, podávám návrh na upřesňování zadávaných akcí. Moc se mi nelíbí, když vidím, že se i u military akcí dořeší věci na místě konání, bez nějakých detailních popisků charakterizujících hru.

Dle mého názoru, pokud zadám akci jako military a nedám upřesňující informace, automaticky souhlasím s tím, že se bude odehrávat na chlup podle MPB pravidel bez jakýchkoli úprav. To ovšem nebývá pravda a na místě se dozvídáme nemilé věci. Stejně tak i věta "akce dle MPB pravidel". U některých her (úmyslně neznámý scénář, atd.) je to sice složitější, ale přesto řešitelné.

Můj návrh se týká minimálního počtu slov v popisu akce. Tím budou zadavatelé, když už nemají ten spisovatelský grif, nuceni minimálně nakopírovat do popisku MPB pravidla a rovnou je proškrtat, co platí a co ne.

Příklad:
Chlapi nic proti vám, ale tohle mi přijde drobet chudé.
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1154

Přeci jen, když pořádám akci, tak záleží i na její propagaci a takovéto nicneříkající popisky spíše odradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne a tahle hra ti prisla jako dost specifikovana, kdyz ses tam prihlasil Laughing
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1136 s popiskem:

Scénář a bližší podrobnosti uvedeme někdy v březnu, akci jsme zadali, aby jste vedli v patrnosti termín. Jako vždy platí, že kdo chce může přijet už v pátek a zůstat do neděle, stejně jako předchozí roky.

prosim te, nesnaz se vsechno regulovat jak eurohujer, kvalita se prosadi sama, pro lidi co jsou zvany jsou ty akce srozumitelny i tak, nemusis tam jezdit, kdyz nechces, kdyz to nechas na automatu a naridis napr. 100 znaku lidi ti tam vypisou:

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbblkkkkkkkkkkkkkoawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwjioooooooooooooooooooo jfaů§ůpúwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakopagjgpajapojipoiiiiiawf kkkkkkkkkkkkkkopawfo oooooooooooooo fjajjjjjjjjjjjjjjjjjj iiiiiiiiiwahfhfaihooo foihoohhohoao fhohafoew hfwao whafohqw owqfhqowhq qwoihfqo fqihqwoh qqofhq ofoqfhqoq hfofqhqfofq hq o hqowhqgoqh ggoqh gq ogqhogq HGO QHG OIGHQOQGIIIWSiiawida iiwaoi jh faoihohohoh faawioiowooaf ihuuuuuuuuuuuuu fawhqqioiooioi ofawoioiwafoifwaoi fiooooooooooooooo fawiooioioifa wioioioi afwiooioi fawoioi iiiiiiiiiafw áwafuhwfhw hiqwofifwqiqw ioiqf qiqfiojqfjfq opqopffjqq oq

zda se ti tenhle popisek srozumitelnejsi ???? a pritom splnuje tva kriteria, ma 100 znaku... (kecam nepocital sem to, ale mohl by jich sto mit Laughing )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele ty detektive Laughing tam jsem se sice přihlásil, ale to je WB. Akce typu MPB si snad zaslouží, stejně tak i MPB hráči, alespoň nějaké informace. Jezdit tam nemusím, to máš pravdu, ale pokud by bylo více takto zadaných akcí, ne-li většina, tak v tom bude pěknej holubník. A vůbec, nepoužívej na mě hlášku, kterou sám nemáš rád Laughing

PS: Btw 100 znaků je prd, ale třeba takových 200 slov, no uznej Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
A vůbec, nepoužívej na mě hlášku, kterou sám nemáš rád Laughing

mas pravdu, nemam to rad, ale nemam taky rad prilisnou regulaci, je to preci vizitka organizatora, jak upouta lidi na svoji akci a kdyz nema zajem nikoho upoutavat, protoze ma lidi co mu tam prijedou, proc ho nutit aby tam neco psal
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To neni regulace, ale informování. Pokud má organizátor zaručené lidi, když to přeženu, tak to sem ani nemusí dávat.

Když už ne znaky, tak třeba informativní vyskakovací okno "Pokud jsi nezadal detaily akce s pravidly, bude akce striktně brána dle MPB pravidel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a komu tim prospejes ??? bude striktne brana podle mPB pravidel a prijedes tam a stejne to tak nebude !!! a i kdyz on ti to tam popise na 5 stran stejne tam prijedes a oni ti zmeni pravidla nebo scenare az na miste (to se treba stalo na VRSR nebo PCAC 2009)... s tim nic neudelas, jen si takovou vec zapamatujes a priste ji beres v potaz
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikomu tim neprospěji, jen mě vyloženě sere, když u mpb akce jsou informace k ničemu. Pak tam přijedeš a není to mpb ale wb nebo ještě něco horšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
není to mpb ale wb nebo ještě něco horšího.
hele vaz slova, ostane vase SZ WAR coz je mimochodem prakticky jediny pocin SZ na paintballove scene je typicky WB tak tu nehan co sam delas Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
GEorGE napsal:
není to mpb ale wb nebo ještě něco horšího.
hele vaz slova, ostane vase SZ WAR coz je mimochodem prakticky jediny pocin SZ na paintballove scene je typicky WB tak tu nehan co sam delas Twisted Evil


Nemáš pravdu, naše akce byla nahlášena jako woodball, byla jako woodball myšlena a také woodballem opravdu byla. U tý první ještě nebyl filtr, ale v popisu je někde, že to nebude až tak pro zkušenější týmy...

http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=132
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=417

Hele ty to bereš nějak osobně či co? Aspoň mi to tak přijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no to naopak mam pravdu, ja nerikam, ze ste to hlasili jako MPB akci, ale mluvim o tom, aby si tu slovne nenapadal WB, kdyz ho sam delas... protoze si napsal: NENI TO MPB ALE WB NEBO JESTE NECO HORSIHO, z cehoz plyne ze WB je neco spatneho a jeste neco horsiho nez WB existuje... ale ja si nemyslim, ze WB je neco spatneho proto podle mne nemuze ani existovat neco horsiho nez WB jen neco jineho nez WB Laughing Laughing chapes uz ??? no a ja to tu po nas smaznu, jen mi dej vedet, ze sis to precet a pochopil Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha tak teď už ti rozumím, ale pochop, že když něco srovnávám, tak nemůžu napsat tohle je jiné a vznikne z toho ještě něco jinačejšího nedej bože nejjinačejšího. Prostě něco musí být horší a něco logicky lepší či srovnatelné, každý si to podle sebe přebere a poměří vlastním metrem.

Všem MPB, WB a těm co dělají něco jiného se mými ústy za náš ústav co nejsrdečněji omlouvám, toto politování hodné nedopatření se stává maximálně jednou za deset let. Laughing

A nemaž to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no to naopak mam pravdu, ja nerikam, ze ste to hlasili jako MPB akci, ale mluvim o tom, aby si tu slovne nenapadal WB, kdyz ho sam delas... protoze si napsal: NENI TO MPB ALE WB NEBO JESTE NECO HORSIHO, z cehoz plyne ze WB je neco spatneho a jeste neco horsiho nez WB existuje... ale ja si nemyslim, ze WB je neco spatneho proto podle mne nemuze ani existovat neco horsiho nez WB jen neco jineho nez WB Laughing Laughing chapes uz ??? no a ja to tu po nas smaznu, jen mi dej vedet, ze sis to precet a pochopil Wink


hezky si tu povídáte Laughing jen jsem chtěl podotknou , že já jsem ho pochopil celkem rychle nepsal že WB je špatný jenom poznamel že jede na ohlášenou MBP akci a on je s toho WB nebo dorostenecká liga Razz Problém není co to je ale jak je to ohlášený a prezentovaný v kalendáři což mě taky připomíná záznamy v kalendáři z poslední doby které spíše možná čistě dle mého názoru Rolling Eyes patří do tréningových akcí viz http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1128
nebo : http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1135&hraci=1 dále : http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1143 http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1116&hraci=1 atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nějak mi pořád asi uniká pravý důvod těchto 'stížností'. Že by: Kdo chce holí být, psa si vždycky najde? Smile Chápu že zadávání akcí není vždy košer, ale přeci nejsme takový zoufalci, aby jsme, z nedostatku jiné zábavy, museli obrážet veskeré akce, které se v kalendáři objeví. A když už musím, z nějakého důvodů, na pochybně, či nedostatečně popsanou akci, tak mám přeci jen možnost nějakým způsobem kontaktovat organizátora a požádat o doplňující info. Čili zavádění nějakého pravidla pro zadávání akcí je zbytečné ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak, nebo na ty akce proste nejezdi a budes mit klid v dusi
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 4:27 pm    Předmět: No jo Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Tak nějak mi pořád asi uniká pravý důvod těchto 'stížností'. Že by: Kdo chce holí být, psa si vždycky najde? Smile Chápu že zadávání akcí není vždy košer, ale přeci nejsme takový zoufalci, aby jsme, z nedostatku jiné zábavy, museli obrážet veskeré akce, které se v kalendáři objeví. A když už musím, z nějakého důvodů, na pochybně, či nedostatečně popsanou akci, tak mám přeci jen možnost nějakým způsobem kontaktovat organizátora a požádat o doplňující info. Čili zavádění nějakého pravidla pro zadávání akcí je zbytečné ...


Tak v tom případě počítej s tím že bude kalendář zasviněnej reklamou na komerci protože pravidla jak jsou nastavený bez problémů pustí tyto akce http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1166 a tady http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1166 u kterého cena na komerčním hřišti přesahuje pravidla pro zadávání akcí viz. vlákna adminů na téhle diskuzi a to nemluvím o kuličkách od pořadatele za 1 kč. v záznamu není ani slovo o ceně jenom odkaz na www kde se teprve dozvýš že je to pro uplné nováčky a začátečníky nejlépe bez zbraní. Takže to připadá jenom mě jako reklama komerčního hřiště ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 4:33 pm    Předmět: P.S. Odpovědět s citátem

Jo ještě speciálně ten hrádek se tu objevuje pravidelně od prosince, sem tam něco admini přehodí do komerčního kalendáře a za 14 dní je to zase v klasickým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to jen do chvile, kdy mi s tim dojde trpelivost Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:54 am    Předmět: Re: No jo Odpovědět s citátem

predators zn napsal:


Tak v tom případě počítej s tím že bude kalendář zasviněnej reklamou na komerci protože pravidla jak jsou nastavený bez problémů pustí tyto akce http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1166 a tady http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1166 u kterého cena na komerčním hřišti přesahuje pravidla pro zadávání akcí viz. vlákna adminů na téhle diskuzi a to nemluvím o kuličkách od pořadatele za 1 kč. v záznamu není ani slovo o ceně jenom odkaz na www kde se teprve dozvýš že je to pro uplné nováčky a začátečníky nejlépe bez zbraní. Takže to připadá jenom mě jako reklama komerčního hřiště ?


Naprostý souhlas a o to mi celou dobu jde. Proč přidávat práci adminům a raději nestížit zadávání akce organizátorům. Ten, kdo má svou hru připravenu a dělá ji svědomitě, tak s tím problém mít nebude. Tím samozřejmě neříkám, že krátký záznam je automaticky nějaká haluz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 10:50 am    Předmět: Re: P.S. Odpovědět s citátem

predators zn napsal:
Jo ještě speciálně ten hrádek se tu objevuje pravidelně od prosince, sem tam něco admini přehodí do komerčního kalendáře a za 14 dní je to zase v klasickým
uz sem s nima promluvil a nemelo by se to opakovat
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nic, řeším tu kraviny, ono už je to vlastně zahrnuto v pravidlech MP.

"Každý zadavatel nové paintballové akce je nyní nucen zařadit zadávanou akci do výše uvedených kategorií a měl by vždy uvést odlišnosti pravidel pořádané akce od pravidel a doporučení popsaných na této stránce."

Njn "měl by" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kromě již vyjmenovaných posílám další dávku:

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1123
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1104
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1119
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1122
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=1158

Většina již proběhla, a tak to nehlásím přes formulář.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uplne nechapu co ted jako avizujes ??? maly popisek hry (neni zakazano) nebo ze se jedna o komercni hry (jak asi ktera, ze zaznamu to neplyne) nebo co tedy ti prijde jako rozpor a s cim ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano vesměs to je nedostatečný popis, u čehož byste se asi měli domluvit, páč Skid toto bral jako porušování pravidel MPB webu a všechny takovéhle akce přesouval do WB.

akce 1. - evidentně neřešili pravidla mpb a hromada bandasek
akce 2. - opět mpb s "komerčáckými" scénáři, vlastní hřiště, zpoplatněno nevím kolik
akce 3. - mpb akce s jediným popisem bude nás okolo dvaceti
akce 4. - military bez ničeho ... ale asi se nekonala
akce 5. - wb, přijde mi to lehce jako komerce (i když možná ne .. nevim Laughing )

Nejspíš jsem asi jediný komu toto vadí. Jen pak nechápu, proč jsme si tvořili pravidla, když na místě může být vše úplně jinak a z popisu hry se předem nic nedozvíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

For GeorGe: hele,o co Ti vlastně jde?Přesný popis akce jo,to je mi jasný,a proč ne,souhlas,ale tohle už trochu zavání selekcí toho,co Ty považuješ za to pravý MPB a co ne.To už mi trochu nevoní.Respektuju,že přes zimu se většina z nás trochu nudí a tak hledáme rozptýlení tady na stránkách a tím pádem se snažíme neustále vyvolávat diskuse o čemkoli,kolikrát i o lejně,vyřešíme většinou prdlačku,jen se někteří z nás porafou a naštvou na "toho vola na druhý straně"...jen by sme neměli zabíhat do extrémů ne?Když si představim ten čas a energii,kterou si musel vynaložit na listování Kalendářem akcí,jejich otevíráním a selekcí...no uff.... Rolling Eyes
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosinec leden 3 minuty Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pr0uza



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 180

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec George: Taky ted nechapu co tim sledujes. Resit neco co probehlo je v celku o nicem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kecáš... Laughing to mě jen prohlídka akcí na leden trvala alespoň 10 min.Nebo si holt šikovnější no Laughing
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
akce 1. - evidentně neřešili pravidla mpb a hromada bandasek
akce 2. - opět mpb s "komerčáckými" scénáři, vlastní hřiště, zpoplatněno nevím kolik
akce 3. - mpb akce s jediným popisem bude nás okolo dvaceti
akce 4. - military bez ničeho ... ale asi se nekonala
akce 5. - wb, přijde mi to lehce jako komerce (i když možná ne .. nevim Laughing )


no jeste ze tu nejsi ADMIN, koukam, ze bys to s klidnym svedomim vsechno mazal, i kdyz si nejsi uplne jistej (viz tvoje: i kdyz mozna ne nevim) Laughing ono plati ze pokud si nejsi jestej tak radeji nezasahuj

akce 1. vis prd jen se domnivas, dle fotek je tam bandaskaru minimalne, nam se na SaJ IV. taky objevili a jen kvuli tomu ze sme jich tam ze 100 lidi 13 nechali sme se nestali WB
akce 2. o tehle hre vim kulovy a predpokladam ze ty taky, halska typu vstupne jako obvykle nevypovida nic o jeho vysi, treba to bylo za 20,- Kč.. takova vec se musi sledovat a pokud se ukaze ze se jedna o skrytou komercarnu pak zakrocit
akce 3 a 4. je jedno jaky je popis, na takovou akci jim nikdo neprijede, je to veci organizatora a nicemu to nebrani, pokud by se takovych her objevilo vice, zacneme je mazat pro jejich nulovou vypovedni hodnotu
akce 5. pisou ze jde o WB tezko z cehokoliv dovozovat ze se jedna o komerci[/quote]
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav:
Nic bych nemazal, nejdřív upozornil o nedostatečném popisu (nemusí to být esej, stačí základní pravidla) a pokud se nic nestane, přesunul do WB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dardanel: A nekecám, jsem holt rychlej Laughing

Prouza: Čus, jen jsem chtěl říci, že těchto téměř nulových popisů se najde spousty. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate