Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Maskování zbraně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no kdyby spray vydrzel na dve zbrane tak uz ve dvouch by se to dalo snest ty naklady. premyslim ze bych striknul tm15

Vzdavam to uz nevim porad to hlasi nejakou chybu pri vlozeni obrazku tak jedine takto
http://bt.warrior-online.com/forum/index.php?app=gallery&module=user&user=6511&do=view_album&album=859
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team


Naposledy upravil taunus dne po prosinec 14, 2009 9:06 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj bojovníci,taky si pohrávám s myšlenkou kamufláže flinty,ale nejdřív chci zjistit,který barvy jsou nejlepší-odolnost vůči barvě kuliček a otěru.přemýšlel jste někdo\nebo i zkoušel\modelářský barvy-revel,agama,humbrol? aplikace by by byla modelářskou hoby fixírkou,která se dá sehnat i s barvama v hypermarketu globus a jiné -cena fixírky i s luft sprejem je okolo 350kč a jedna barvička stojí cca 40kč a je fajn,že je v nabídce spousta military odstínů-toto bych možná viděl jako levnější variantu-teda s tím že fixírku by použil celej tým. Idea Wink
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Modelarsky barvy jsou na hovno - asi ty nejmin odolny hned po vodovkach a temperach Smile Vim to, protoze jsem tim kver i masku natrel. Pokud ti nevadi, ze se to rychle odre a zbran bude vypadat pouzivane, tak se to ale da. Nesedrou se vsude a uplne, proste se to jen snadno poskrabe. Podotykam, ze jsem to neprelakovaval zadnym bezbravym lakem. Ja dnes koupil v M1 ARMYSHOPU na Vinohradech barvy ve spreji tonovane primo do barev US kamuflazi. V ruznych armyshopech to je ted k dostani.

Majitel shopu rikal, ze nejvetsim odbereatelem techto barev jsou... myslel jsem ze rekne airsoftaci, ale kupodivu rekl, ze vojaci co jezdi na mise do afgranu a iraku. Bohuzel to ale nemusi znamenat, ze jsou nejak extra odolne, protoze vojaci to po navratu potrebuji dostat zase dolu, aby neplatili pokutu Smile

Zatim jsem tim striknul jen zasobnik a barva je fakt nadherne matna. Zaschne to rychle, ale je potreba to nechat jeste docela dlouho zatvrdnout (stejne tak ty modelarsky) a to i klidne dva tydny, teprve pak to bude drzet tak jak ma. Matnej lak tomu asi neulizi, ale ja to zkusim bez nej. I kdyz ta barva stoji 350 pixla, tak ve srovnani s revelkama je to zadara Smile

Jinak asi nejodolnejsi nater zbrane je DURACOAT a ani ten pry nevydrzi, ldyz na nem nechas rozprsklou kulicku pracovat treba tyden.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 2:03 pm    Předmět: maskování Odpovědět s citátem

Tak musím taky přihodit pár zkušeností s maskováním ... v první řadě teda používám obyčejný sprej, poprvé když jsem zbraň nastříkal tak jsem nepoužil bezbarvý lak a druhou hru už jsem nemohl od sebe odtrhnout zbraň ... kuličky to úplně rozleptaly ... když jsem to sříkal posledně teď v létě tak jsem na to dal 2 plechovky bezbarvého matného laku ve spreji a je klid ... nástřik měním docela často takže pro mě nemá cenu kupovat nějaké drahé barvy...vždycky se vejdu do 500,-- a barvy vydrží tak 2 nástřiky ... a tady je výsledek


_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak davam report po prvnim dnu hrani s nastrikanou zbrani.vse drzi na zbrani v pohode. akorad jak jsem predppokladal jsem nedal zakladni barvu na zasobnik a tam je videt ze se barva odira. takze jeste musim predelat toto a uz vim ze na cisty kov se musi dat zakladovka. Sad
jinak ostatni v poradku
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 11:54 pm    Předmět: Re: maskování Odpovědět s citátem

Skimer napsal:
a tady je výsledek



....velmi dobré kamaráde!... Cool Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už to mám taky nastříkaný. Béžová je mnohem víc béžová než na fotce, kde je skoro bílá. Jen teď řeším, jestli to ještě fouknout bezbarvým lakem, protože takhle se to bude hrozně drápat, ale zase to je dokonale matný.



_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě přijde,že se ti vůbec nepovedlo rozbít siluetu zbraně a to si myslim,že je hlavní důvod proč zbraně maskovat.Je to jen dvoubarevný nebo tam je těch barev víc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Povedlo, jen to s bleskem vypada, ze je to bily, ale pritom je to piskova, ktera je skoro stejne tmava jako ta zelena Smile Kdyz to polozim na multicam maskace, tak to s nima splyva.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Povedlo, jen to s bleskem vypada, ze je to bily, ale pritom je to piskova, ktera je skoro stejne tmava jako ta zelena Smile Kdyz to polozim na multicam maskace, tak to s nima splyva.


nerad interpretuju cizi nazory, ale myslim, ze Golda tim nemyslel barevnost odstinu ale fakt, ze tva zbran i po zamaskovani ma stale jasne charakteristicke rovne plochy a ostre uhly, tedy veci v prirode zcela netypicke, ostatne zbrane nejsou videt proto ze jsou cerne (treba kalach ma hodne drevenych casti) ale ze ma rovne tvary, ktere ji demaskuji
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to teď nemůžu nafotit v normálním světle, ale přijde mi to víc než dostatečný. Až to bude čouhat někde ze křoví, tak se uvidí Smile

Tady je nejlepši barevné podání jakého jsem teď schopen pod žárovkou docílit.


_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pr0uza



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 180

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec
Ja myslim ze je to precizne a pekne udelane, dal jsi si stim jiste moc prace, ale to co rikaji kluci na demnou je pravda.
Misto maskovani jsi zvyraznil ris listy, zasobnik, pazbu a dalsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jak sem psal neni to o odstinech, ty jsi opravdu ty rovne tvary zviraznil barevne, takze bude videt jeste vic, podivej se co Skimer, tomu se povedlo to rovnost tvaru plne rozbit temi obrazci a verim, ze takova zbran bude pomerne vyrazne maskovana
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně když se něco maskuje rozbíjí se tvar věcí ( na lodě se z boku malovali přídě apod. ) Hlleboy to vybarvil jako by díly do dvou odstínů. ( nějak takto jsem vybarvil ze 3 odstínů Khaki na vojně V3Sku ).
Je to opravdu " hezké " ale pokud byl záměr maskovat - hezké by to nemělo být - rozbitá cihla, a jiné přírodní mat. s bezbarvým lakem jsou prostě TOP. I ty škrábance jsou super Wink
I tak se mi Gun líbí - hlavně to že někdo konečně dotáhl do konce i druh používaných barev.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za uznání, jsem rád že se to líbí Wink
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim nevim jestli to tady někde neni,ale někomu se to bude přeba hodit
generátor šablon maskování.
http://tacticalcamo.com/MARPAT/digi.php

Ty předvolený mi to zobrazilo,ale jak nastavit vlastní barvy nevim vždy jsem měl vzor celý černý.

p.s. už jsem na to přešel stačí napsat čísla těch barev v dolním vzorníku a potvrdit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jelikož jsem teď nehrál tak se mi kvér válí už přes měsíc doma a hádejte co. Ještě po týdnu šlo nehtem do barvy udělat rýhu. Ne žeby se barva seškrábla, al bylo vidět, že jste tam přejeli nehtem. Teprve teď po MĚSÍCI (!!!!) barva zatvrdla tak, že je skoro stejně tvrdá jako půvdní nátěr zbraně!

Takže pokud chcete aby vám nátěr vydržel víc, tak to chce nechat opravdu pořádně vytvrdnout a to nejlépe několik týdnů!
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono to ide aj inak - existuju myslim na to takove UV lampy ktore vam to vytvrdnu za den, ak je vo vasom okoli niekde servis na auta, urcite to tam maju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SNooPYxuR



Založen: 22. 09. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 2:56 am    Předmět: barva Odpovědět s citátem

Tak já osobně používám modelářské barvy a airbrush pistoli. Musím říct, že prozatím drží perfektně a nezaznamenávám žádné požírání barvy barvou z kuliček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a slyšeli jste někdo o originál foli, která je odolná i proti menšímu otěru ?.
Nevím kde to přesně prodávají, ale zde je ukázka.
http://tigerstripeproducts.com/water_transfer.htm
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že tento človíček to zvládá opravdu dobře.
http://abc-brno.net/index.php?option=com_content&task=view&id=171&Itemid=1
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Warman napsal:
Myslím, že tento človíček to zvládá opravdu dobře.
http://abc-brno.net/index.php?option=com_content&task=view&id=171&Itemid=1

tak tohle je už možné srovnávat s uměním. nááádhera a cena taky nejni vůbec zlá...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásná práce,takhle maskovanej by ti moh mířit klidně z metru do ksichtu a ani bys o něm nevěděl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, fakt pěkná práce Smile Dřív na něj šlápneš, než ho spatříš.... Very Happy
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rory



Založen: 02. 12. 2010
Příspěvky: 9
Bydliště: Budějce

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no já abych se přiznal, zbran taky maskuju ale vydal jsem se cestou jí obalit do nějaké maskovací šály nebo tak. Jeto levné, rychlě a variabilní. Dál to nemá žádný odlesk a velmi dobře to mění siluetu zbraně. Nevýhodou je že to ček musí umět ovázat tak aby se zbran pořád ještě dobře držela a nezachytávala se v každým keříku do kterýho jí strčíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cacenka



Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na kovovy zbrane je ideal primo kovarska barva, maji skoro vsude v shopech s naterovyma barvama. Mrknu doma na to jak se to primo jmenuje, ja to mamteda jen na ciste zelenou, ale at s tim "trisknu" kdekoliv barva porad drzi. Schne to cca 1-2 dny, pochopitelne ideal tejden na vytvrdnuti je lepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cacenka napsal:
Na kovovy zbrane je ideal primo kovarska barva, maji skoro vsude v shopech s naterovyma barvama. Mrknu doma na to jak se to primo jmenuje, ja to mamteda jen na ciste zelenou, ale at s tim "trisknu" kdekoliv barva porad drzi. Schne to cca 1-2 dny, pochopitelne ideal tejden na vytvrdnuti je lepsi.

udajne nejlepsi co je jsou barvy KRYLON , ktere jsou na to specialne vyrabene, rozdil mezi pouzitim teto barvy a jinych (vice lesklych) je zajimave videt tady:
http://www.strelci.com/modules.php?name=News&file=article&sid=40
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krylon, anebo jeho evropský protějšek EC-paint.
Krylony jsou pak už normálně k dostání i u nás.
Hlavní výhoda obou těhle barev je v jejich přímém určení pro nástřik zbraní (vojenské techniky atd...). A pak další věci co z toho vychází - jsou ve spreji (~400ml), či plechovce (~5l). Jde to nastříkat na všechno. Leták říká, že se jedná o "dobře aplikovatelné barvy ve viditelném a blíkém infračerveném spektru" (ať už tím myslí cokoliv). Existují k tomu přímo určená ředidla na odstranění a schnou rychle.

Ale upřímě na jednoduchý nástřik stačí skoro jakákoliv barva. Nedělám si iluze, že by tyto vojenské odolávali kuličkám lépe, než jiné.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

len ta cena - ale mozno keby sa toho kupovalo viac tak by to vyslo lacnejsie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My sme na vojně na maskování VSky dostali křídy (barevný) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate