Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

CO2 vertikálně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Svobik



Založen: 26. 10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 2:07 pm    Předmět: CO2 vertikálně Odpovědět s citátem

lidi koupil, je celkem v pohodě, jen mě docela zarazila, myslel sem že tam sou kapsy na tuby na zádech,ale sou zepředu a navíc je tam na zádech kapsa na bombu ale vertikální a nevim jestli to vadí, někdo řiká že ne a někdo zase že jo že jde blbej tlak do zbraně a teče tam CO2, co myslíte? nechci si ji zničit..tady je fotka jak to vypada
http://www.stratec.nu/produkter.asp?catA=Magasin&catB=Tactical%20Vests&catSO=L&id=3011&sp=0SP

poradte mi díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když hraju s bombou na zbrani bez hadice tak ji mám horizontálně a když hraji s hadicí tak ji mám na zádech vertikálně. Střílí to pořád stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Svobik



Založen: 26. 10. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak pardon napsal sem že jí mam ve vestě vertikálně,ale chyba horizontálně sem myslel...

Jinak když to vezmeš tak na zbrani tam máš malej sklon tady ho nemam, nevim jestli to teda nebude nějakej problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam na vestě lahev taky horizontálně a neni s tim problémje musím dávat asi víc pozor na ventil jak to trochu kouká.Co se týče funkčnosti bych řekl že je to fuk máš hadici a ta funguje jako antisifon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate