Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Výměna E-grip za Basic?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gambit



Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 11:23 pm    Předmět: Výměna E-grip za Basic? Odpovědět s citátem

Zdravím Smile

Zajímalo by mě, mám A5 s E gripem a doposud jsem tomu neprisel na chuť, zdali jde sehnat jen samotná rukojeť na Basic semi...nebo popř. co bych si měl koupit za díly aby mi to fungovalo na semi?Baterky jsou naprd. Dík Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže bys měl začít asi tímhle...
kód:
http://www.paintball-obchod.cz/02-02r-lower-receiver-right-19519.html
http://www.paintball-obchod.cz/02-02l-lower-receiver-left-19520.html
http://www.paintball-obchod.cz/02-36-trigger-19499.html
http://www.paintball-obchod.cz/02-35-sear-19637.html
http://www.paintball-obchod.cz/02-37-safety-19523.html


Prostě to složit jde. Jen teď po paměti nevím co vše je potřeba.Mrkni do manuálu a jeď podle toho. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mělo by stačit vyndat elektroniku a vyměnit zachytávač kladiva u Basic verze se pohybuje trochu jinak než u E-gripu.
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8547-02-35-sear
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebude lepší nejdřiv nabídnout třeba nějakou výměnu s někym kdo to chce naopak? asi lepší než to rozvrtat myslím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam navic basic rucku ... Smile kolik bych chtel za vymenu ?
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
mam navic basic rucku ... Smile kolik bych chtel za vymenu ?

že jsem se nedostal na web dřív! Evil or Very Mad Cool
taky bych,podle dohody,vyměnil!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar Klucí,
u nás v Teamu takhle downgradoval Kocour, jestli chcete můžu ho poprosit o popsání výměny a ocenění...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem vyměnil E-grip za basic a nic lepšího sem snad nemohl udělat... Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže děláte z A5ek 98? Smile
Koukám na ceny, A5-E ... 5780,- A5-B 3895,-... E-Grip 2490. Myslím že by se grip dal v pohodě za 1500,- střelit s výměnou ruček a vyplatí se to oběma stranám.
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vyměnil celou rukojeť + 750kč k tomu
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Taky sem vyměnil E-grip za basic a nic lepšího sem snad nemohl udělat... Laughing


Můžeš trošku rozvinout proč?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě.. Ale říkal sem si, že je to zbytečnost. Je to to na co si všichni stěžují. Hlavní důvod byly ony prokleté pojistky a jako druhá hodně důležitá věc pro mě a to nebýt závislý na baterii, nebo akumulátoru. Jako kdo se bojí o funkčnost E-Gripu ve vlhku a vodě, tak tomu udělám radost a řeknu, že i při celovíkendový průtrži jako byla na Vyvedení 09 a i po úplnym vykoupání funguje vše na 100%. Ovšem je to pořád starost o vypínání po 2hodinách a o stav baterky. Bohužel platí jednoduchý pravidlo. Čím složitější věc máš, tím větší šance je na její vysrání.

Navíc na způsob hry, kterým se zabýváme je takováhle věc zbytečnej žrout munice. Hodně výstřelů je zbytečných a to je problém jak pro omezení munice, tak pro prozrazení pozice..

Někomu může vyhovovat. Pro mě a někoho jako sem já zbytečně obrovská přítěž, která mi v ničem nepomháhá. Zápory převažují.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Určitě.. Ale říkal sem si, že je to zbytečnost. Je to to na co si všichni stěžují. Hlavní důvod byly ony prokleté pojistky a jako druhá hodně důležitá věc pro mě a to nebýt závislý na baterii, nebo akumulátoru. Jako kdo se bojí o funkčnost E-Gripu ve vlhku a vodě, tak tomu udělám radost a řeknu, že i při celovíkendový průtrži jako byla na Vyvedení 09 a i po úplnym vykoupání funguje vše na 100%. Ovšem je to pořád starost o vypínání po 2hodinách a o stav baterky. Bohužel platí jednoduchý pravidlo. Čím složitější věc máš, tím větší šance je na její vysrání.

Navíc na způsob hry, kterým se zabýváme je takováhle věc zbytečnej žrout munice. Hodně výstřelů je zbytečných a to je problém jak pro omezení munice, tak pro prozrazení pozice..

Někomu může vyhovovat. Pro mě a někoho jako sem já zbytečně obrovská přítěž, která mi v ničem nepomháhá. Zápory převažují.



S tou baterkou to máš fakt, každopádně jde o to jestli hraješ military only nebo jestli si občas jdete zablbnout na komerční hřiště, kde občas třeba to full auto zaručí docela srandu. Každopádně díky za potěšení s tou vlhkostí. Tzn je to spíš o tom co komu vyhovuje a co kdo využije, asi tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea nevím na kolik jsem zkušeným hráčem ale za ty cca 4 roky co se paintballem tak nějak zabejvam sem nepocítil žádnou větší výhodu u military s elektrikou než se semi je to čistě o herním stylu ale military je spíš o domluvě v týmu než s kropení si myslim já a moje osobní zkušenost je ta že cokoliv je navíc je přítěž a větší šance na problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvíc je to o tom, co komu vyhovuje. Já tu elektriku nemůžu. Já když začínal hrát, tak to bylo rovnou zásah pokud možno na jednu kuly a všechno řešit tiše a zákeřně. E-Grip sem chtěl pro dávky po třech a prostě mi to nevyhovuje. (asi pojistka) Když sem ho měl,(e-grip) tak sem úplně zbytečně střílel na mě až moc a lepší účinek to nemělo ani v nejmenším. Co potřebuji, tak to sem byl zatím schopnej umačkat... E-grip mi přinesl jen nedostatek munice, prozrazení a starosti o elektriku. Rolling Eyes

Jak mluvíš o tom hraní pro zábavu, tak si občas zajdu s kámošema z civilu. Ty to hrajou párkrát do roka v teplákách pro srandu a o nějakym takovymhle portále nemaj ponětí. Jen ví, že hraju trochu jinou ligu. Vždycky si s nima rád zaipifám a vždycky mi zase řeknou, když jdou bláznit do lesa.. Mezi náma to mám jako super běhací terčíky na trénink, kterej každej kromě taktických postupů potřebuje jako sůl. Umět ovládat svoji výstroj a výzbroj je základ. Teoreticky se to naučit nedá! Vždycky hraju s malym zásobníkem a na zábavě mi to neubírá. Střílel sem po jedný, i když sem začínal a měl bandasku s plnym zásobníkem. Možná proto mi vajíčko nikdy nevadilo. Časem sem chtěl něco samozřejmě spolehlivějšího a funkčního. Tím byl pro mě cyclone a tečka. Vůbec to neni o tom, jak hezky sypeš, nebo jak moc málo krutopřísně hardcore málo střílíš... Takových pindů bylo je a bude. Wink

Naprostej souhlas s Terorist-Z a mimochodem takovej postřeh. Zkušenosti ti nenaskakujou samy za dobu od výstřelu první kuličky až po teď . Na tom musíš dřít, trénovat postupy, zažívat praxi v boji. Spousta věcí funguje na papíře, ale v praxi se přijde na to, že sou k hovnu. (když to tak řeknu) Dobou se ti hlavně mění názory, ale předchozí věta platí i pro to... Rolling Eyes
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink koukam že sme hráli asi docela podobnym stylem já měl nejdřív mr1 s vajíčkem a ted střílim s A5na který mam řízlou tubu do který se vejde cca 45 kulí a pohoda, nějak většinou nepotřebuju mít nabito víc aspon se to tam tolik nemlátí když už je tam těch koulí mín a nedělá to takovej brajgl.
Twisted Evil já mam většinou největší radost ze zásahu kterej je na první ránu a nejlíp když odtyčnej ani neví odkud přišel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ani nevím, proč jsem si dodatečně pořizoval E-grip. Snad ze zvědavosti. Problémy jsem stim nikdá neměl, co se baterky nebo vypínání týče. Ani jsem neměl pocit, že bych nějak víc vystřílel. Ale co mi hrozně vadilo a co bylo důvodem že jsem se vrátil zpátky k semi je naše taktika. Ta je postavená na zajištění si co nejvýhodnější palebné pozice a z takové pak stačí minimum střel na vyřazení protivníka. Pak mi prostě přišlo líto, když kluk místo jedné až třeba tří, jich koupil třeba šest Sad Nicméně E-grip se mi ještě někde valí a je k mání Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechápu proč E-grip střílí více kulí. vždyť má taky semi. ( já full a jiné dávky použil jen ze zvědavosti ). Jediný problém co E-grip přináší, je větší kontrolu baterky - což při prostojích kde si člověk zakempí a nestřílí je škoda mít zaplé. Ale pro mne je velké plus větší komfort při střelbě - prostě jen mačkám spínač.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
nechápu proč E-grip střílí více kulí. vždyť má taky semi.


já myslím že je to psychologický.. ono tě to podvědomě nutí zkusit to, použít ten potenciál... asi proto... ale vždycky je to o lidech a jak se ovládají.. zbytek je o taktice a stylu hry..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker -> to je sice hezký, že střílí semi a pro srandování zapneš auto, ale i s tím semi řešíš baterky a vypínání boardu. Wink Proto je to takovej problém pro někoho jako sem já. E-grip mi přinášel mi jen zápory. Když hraju semi a nic jinýho nepoužiju, tak přece můžu hrát bez starostí o elektriku s jednoduchou spouští.... Wink

supersonic-> vlastně s tebou souhlasím
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hondzik napsal:
Tzn je to spíš o tom co komu vyhovuje a co kdo využije, asi tak?


Mlaďas napsal:
Když hraju semi a nic jinýho nepoužiju, tak přece můžu hrát bez starostí o elektriku s jednoduchou spouští.... Wink


Takže se shodnem.

Každopádně slyšeli jste někdo o případu že by se někomu Egrip vysypal, respektive že by na něm něco konkrétního odešlo? Abych věděl na co si dát bacha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4 Mlaďas : je to věc vkusu - jak píšeš, ty hraješ přece jen něco jiného než já. Osobně si uvědomuji " rozmazlenost " v používání el., protože když si zkusím klasické semi tak mi nutnost mačkat větší silou je už na obtíž. Wink
Dále je to o dost rychlejší a nemusí mě to při tom nutit nějak bezhlavě střílet - pošlu dvě kule když již vidím že jdou mimo, tak zase něco - prostě stejně jako jsem hrával se spiderem.
Co mě vadí a v tom máš pravdu je ten spínač...

4 hondzik - nic se tam nekazí - jenom ti za čas dojde baterie...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 tracker: díky za info o neporuchovosti,BTW s tim že se v elektrickejch věcech měnej baterky nebo se zapojujou do zásuvky už sem někde slyšel Laughing

jinak je fakt že nedávno jsem držel v ruce klasickou A-5 basic a ta "jemnost" tý elektrický spouště je fakt návyková. Ale zase když je člověk šikovnej tak si myslim že pohrát s trvdostí spouště se dá i u normálního gripu.

ta rychlost co seš schopnej umačkat na semi u elektriky je pak samozřejmě logicky větší jelikož u egripu ti stačí se pohybovat v rozmezí cca 1mm kdy ti spíná mikrospínač a ne jako u basicu kdy musíš zaskočit západku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea 4 hondzik jestli se nepletu tak 17.1. si to stejně podáme tak čí tak ať už basic nebo el. ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TERORIST-Z napsal:
Idea 4 hondzik jestli se nepletu tak 17.1. si to stejně podáme tak čí tak ať už basic nebo el. ne?


tak to je jasný, jen doufám že vyležim tu chřipku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co říkáte na tohle, http://www.youtube.com/watch?v=wNjgS5zce2M&feature=player_embedded
Myslíte že vlhko z deště uškodí více?
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně si myslim že víc než voda by na E-gripu moh škodit prach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate