Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Problém s SP1

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 3:52 pm    Předmět: Problém s SP1 Odpovědět s citátem

Zdravim, je tu dost lidí s tímhle kvérem, potřeboval bych poradit. Mam ho chvilku, dal jsem s ním pár her, ale během dvou posledních začlla zlobit. I když dam novou baterku a mam plnou bombu, prostě pípá, ale střela nevyjde. Když hodim Fullauto, tak to vystřelí během 20-30 pípnutí jednou. Baterie je nová Duracellka, měla by dojít nabíječka i s akumulátorama, tak budu zkoušet pak. Jinak mi přjde, že na to má vliv nastavení regulátoru, čím nižší tlak, tím spíš vystřelí. Jinak jediné úpravy byly štelování úsťovky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prv by som skusil novu baterku. baterky su zradne svine.
pouzivas CO alebo vzduch? podla toho by sa odvijal dalsi testovaci postup
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu na vzduch, CO jsem zkoušel jenom doma, jestli v papírech nekecali a jak to jede. Ale asi bylo už fakt moc zima (-10) BAterku jsem dával novou. Koukal jsem, že v shopech nabízí ještě DOW55 mazadlo řidší, ale to mi asi nevyřeší problém. Opravduu jako by mi neotvíral ventil, při snížení tlaku se to trošku vylepší, ale i tak se nelze spolehnout na to, že vystřelí. Uvidíme, mají mi přijít nabíjecí 9V, tak snad ... Ale po prvotním nadšení přišlo celkem zklamání Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevesal by som hlavu Smile sp1 sa docela lahko debuguje.

basic basic test - kontroloval si hadicu? pripadne si napojil flasu priamo a mas ju 100% funkcnu? mne sa stavalo ze mi zadrhaval ventyl na flaske lebo sa ucpal bordlom. to treba prve skontrolovat, pripadne pouzit inu flasu. skontroluj ci nemas ucpatu pancierovu hadicku (bottom line)

zakladny test - ak mas factory board (ziaden blackhearth) tak si podla navodu zisti ci mas pravne nastavanu zbran na pouzitie so vzduchom (nejak sa to tam prepinalo)

ak je vsetko v pohode, mas dve moznost

ak poznas niekoho s funkcnou SP1 tak si pozucaj od neho regulator co je v rucke, ten sa da dost trivialne vysrobovat a skusit ci nahodou nieje vadna pruzina alebo iny problem.

druha moznost je pripojit flasu do odmontovaneho regulatoru, zistis ci prepusta vobec vzduch (ci nepriklad nieje zasraty nejakym mazadlom).

ale ak mas kver v zaruke tak ho urcite posli na servis. holt nie kazdy kus je dobry, predsalen moze byt ze sa to posralo...
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem to nevydržel a nějak jsem se začal vrtat + vyčistil a namazal a asi jsem našel toho brabouka, vypadá to na lahev. Nějak hapruje to těsnění na ní. ono neni na škodu ho vyměnit ... Very Happy
Uvidim, snad to bude ono. Protože to je fakt tak triviální kvér, že nevim co jinýho ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 5:17 pm    Předmět: Re: Problém s SP1 Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Zdravim, je tu dost lidí s tímhle kvérem, potřeboval bych poradit. Mam ho chvilku, dal jsem s ním pár her, ale během dvou posledních začlla zlobit. I když dam novou baterku a mam plnou bombu, prostě pípá, ale střela nevyjde. Když hodim Fullauto, tak to vystřelí během 20-30 pípnutí jednou. Baterie je nová Duracellka, měla by dojít nabíječka i s akumulátorama, tak budu zkoušet pak. Jinak mi přjde, že na to má vliv nastavení regulátoru, čím nižší tlak, tím spíš vystřelí. Jinak jediné úpravy byly štelování úsťovky.


presne tymto sposobom sa na sp-1 prejavuju slabe baterky, oto viac ked zvysujes ustovku. Mne osobne zo slabou baterkou to na takych 260fps este striela ale cim pridavam tym viac pipa a nestriela. Zaujimalo by ma kolko ti vydrzia tie nabijacie baterky bo som pocul ze casom toho moc neznesu...
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak... používám do SP1 originální nabíjecí baterky do Spydera 9.6V a vše je o.k... neboj kdo má tuhle flintu na začátku každý zjistil že na to potřebuješ pořádnou baterku
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honcka



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha Klanovice

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemate nekdo odskousenou (jinou nez smartparts)nabijecku, co nabiji tyhle baterky?
http://www.paintballshop.cz/zbozi/10395-smart-parts-li-pol-700-mah-rechargeable-powerpak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to asi opravdu bylo tím, pže jsem přijel na další akci a opakoval se stejný problém, pípala, ale vystřelila sem tam, sem tam odfoukla, ale nic víc. Tak jsem nelenil a protože se ke mně už info o vybíravosti na baterky dostalo, měl jsem s sebou nové 2 GP 200mAh plně nabité a voala, střílela jak z partesu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti to říkal chlape Wink
SP1 je ve výběru baterie děsně rozmazlená. Ovšem jak na to přistoupíš, máš klid a není spolehlivější zbraň (brát s rezervou Twisted Evil )
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate