Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

výběr masky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Ono taky záleží na typu klobouku. Některé australáky .. hlavně kopie od MilTecu mají použitý docela tvrdý materiál a nejsou tak ohebné a pod masku je nenarveš. Spíš to vypadá komicky, jako by si měl na hlavně nějakej dekl, páč to do sebe nelícuje. Já používám originál olivový australák US a je fpoho ohebný. Používám to tak jak tady popisoval Švěstič. Nejprve nasadím klobouk a teprve na něj nasadím masku .. přední kšilt klobouku vystrčím dopředu nad masku .. takže to vypadá přirozeně. Je teda nutné sundat čelní štít a používat jen holou masku. Nějaké fotky mám u svého profilu na webu, kde je to dobře vidět.
Ale jak říkám .. záleží na typu klobouku.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Killian:kšilt tam nemám mrknu na to jestli to půjde snížit

Svestic:nevim přesně jak je to myšlený ten obr jsem v profilu Skida nenašel,myslíš boky krempy postavit,chtěl jsem aby krempa byla jak to má ten týpek na společný fotce ve Skidově profilu je to třetí foto.

Charlie:mám origo v.z.95 nevim jak máš tuhou krempu ty,ale u 95 se mizdá dost tuhá v obvodu je natažen drát jáko výstuha aby držel tvar jak jsem se dočetl.Mrknu ještě na tvůj profil a uvidim.Maská má dost dlouhé bočnice až na uši a na tý mí hlavičce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar. Takže, aby sme to vše uvedli na pravou míru. Skid, já i ten třetí týpek (Ondrát) jsme z jednoho týmu .. Marklars. Koukal sem teď na Skida a ten pokud vím používá nějaký "No name" klobouček a jak tě naváděl Švestič, tak tam je pouze jedna fotka Skida s maskou a kloboukem, ale není moc vidět. O sobě jsem už psal .. no a ten třetí týpek na fotce .. Ondrát. Ten používá origo klobouk AČR, takže tě bude asi zajímat jeho způsob uchycení. Jelikož je Ondrát od listopadu do konce letošního roku na Novém Zélandu, nechal mě tady komplet jeho paint vybavení. Takže jsem si to právě ověřil, jak to má udělané. Aby mu klobouk lícoval společně s maskou, má obě boční lícnice seříznuté zároveň s předním krytem skla .. respektive, má to seříznuté nahoře na lícnicích zároveň s gumou JT, přesně u kraje žlábku pro gumu JT.
Pokud to budeš chtít nafotit no problémo.
Takže asi tak Smile
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie to bys byl hodnej,nafoť mi to a pošli na mail David.Chamrad@seznam.cz. Razz Jinak koukal jsem že že Marklars je z Chrudimy.Chcem se zajed podívat někdy do Čepý,kámoš už tam tuhle volal,chodíte tam někdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate