Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippman A5 a rozměry O-kroužků

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 4:52 am    Předmět: Tippman A5 a rozměry O-kroužků Odpovědět s citátem

Dobrý den,

dokázal by mi někdo říci všechny rozměry VŠECH O-kroužků použitých ve zbrani Tippmann A5 tak jak se mají měřit.
Jak se mají měřit najdeme třeba na stránkách http://www.rubena.cz/default.asp?CatID=1939&TYPTREE=1
Rád bych si objednal sadu (nebo několik) sad náhradních kroužků a nechce se mi platit ty nehorázné ceny na PB shopech když je to v Rubeně korunová záležitost.

Tomu kdo mi takto pomůže budu vděčen a zavázán.
Hodil by se přesně i typ o-kroužku. Tím myslím brát v úvahu materiál a prostředí ve kterém bude o-kroužek používán,což také hraje svou úlohu.

děkuji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámo asi budeš muset vzít šupleru a změřit si to jako ostatní nebo jako to dělám já odnesu to do toho krámu a oni mi to změří sami Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
predators zn



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Jevišovice, okr. Znojmo,

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli ti to pomůže konkrétně u A 5 , ale mrkni na tohle : http://www.predators-znojmo.estranky.cz/clanky/recenze_-clanky/znaceni-o-krouzku-paintballovych-zbrani

Přes vánoce chci rozebrat 98 a X-7 (A5 už nemám) a poměřit kroužky jestli tu americkou normu značení ( uvedenou v článku ) opravdu používá i Tippmann....protože podle manuálu a objednacích čísel kroužků sem nic moc nevyčetl....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate