Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý,ten chlap má všech pět pohromadě.A díky za názor. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a to sem si myslel, že po tolika příspěvcích a asi po roce (možná víc) kdy se řešil výsledek hry AS vs PB, se situace aspoň mezi některými hráči nepřátelských stran vyjasnila a urovnala Confused

Hellboy první příspěvky na tom fóru ještě ok a oni ti pak opravdu i přes tvoje relativně ostré názory odpovídají s klidem. Ale to co si začal blít o stránku později Question Možná bys mohl trochu zkrotit svoje ego, protože timhle cos předvedl jsi fakt nikomu nepomohl.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Hellboy tys to pěkně vymňoukl Very Happy .
Teď seš slavnější než já v diskusi o počtu munice a nošení kulometu ve hrách Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TomLame napsal:
Takže dobrý den vám všem paintballistům....
Také tobě dobrý den. Divím se, že jsi nezmínil ještě mě, protože od půlky diskuse jsem trpěl vaším ustavičným absolutním nepochopením a nekončícím omýláním asi 3 věcí dokola, z čehož jsem byl řádně zpruzen a po desáté začínal i přiměřeně reagovat. Z mého pohledu si ze mě asi ostatní ASmani dělali srandičky a ustavičně popichovali, i když jsem s vámi jednal kultivovaně.

Btw to vám musí Hellboy ležet pěkně v žaludku, když i po roce trpíte uraženeckými názory. No co dodat, asi chcete, aby se vám tam zase vrátil ... a neboj já už se tam nevrátím, ani za zlatý prase ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za A) neni to chumlajs, ale chumaj a nejsem tam jako Hellboy, jenom proto, ze uz tam nekdo takový je. Tím, že jsem vam tam dal odkaz na svuj profil tady, jsem dal doufam dostatecne najevo, kdo jsem. Narozdíl od řady tlučhubů skrývajících se za přezdívkou.

B) mohl by si prosímtě dát odkaz na můj příspěvek ve kterém je napsáno cokoli z tohoto: "...že airsofťáci dostali pěkně na prdel, a jsme takoví srabi, že to nedokážeme přiznat, že jsme lháři, modelky, prostě neumíme nic, jen máme velkou hubu." protože jsem to tam napsal jednak slušně, vysvětlil jsem jak to myslím a především, jsem si to s lidmi kterých se to týkalo, což ty rozhodně nejseš, vysvětlil a výsledkem je, že to chtějí zopakovat a nemají žádný problém ani s mojí účastí.

C) " Uživatel Hellboy toho (asi) nechtěl rozumět, a začal do nás vyvážet, že si jen zajdeme do obchodu, nakoupíme se věci a teď, jseš megaairsofťák. (což nás opět urazilo) a teď dokonce začal novou diskuzi, kdy prohlásil, že když přijedou kriminálíci tak na něj půjde paintballovkou" To jsem zase nenapsal. Překroutil jsi to jak jen to jde.

D) "V posledních příspěvcích již tupě hádá o různých věcech, počínaje domobrana paintballovkou, končínaje "reálné" vzhledu PB a AS zbraně. " To taky není pravda. Jeden člověk hrající AS se mě zeptal kolik stojí reálně vypadající zbraně a já mu na ně dal odkaz. Načež jsem se dozvěděl, že jsou to pazbraně a přesně podle očekávání, že se to stane následovala smršť výsměchu na jejich adresu.

E) Za celou tu dobu jsem nepoužil jediné sprosté slovo na adresu kohokoliv, a kdokoliv byl ochoten se normálně bavit a ne chytat mě za slovo, se dočkal zcela normální a slušné odpovědi a není tam takových lidí zas tak málo. Dokonce mi psali na PM, že mám pravdu. Což se nedá říct o tobě a dalších, kteří se dokonce chtěli prát.

Takže shrnu li to kolem a kolem, tak přišel si sem žalovat jako malý děcko (jseš už druhej) a překrucuješ co jsem řekl, nebo vyloženě záměrně lžeš, takže laskavě važ slova, protože mě to začíná docela dost vadit. Neřkuli srát.

A jelikož mě tady vysloveně sprostě urážíš, rád bych taky viděl kdo ve skutečnosti jseš, což se z tvého profilu zjistit nedá.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

furt nechápu proč se hádáte.připadá mi to jako kindergarten.nemam chuť se nikoho zastávat,ale:hellboy,proč se na ně nevyprdneš?Ať si říká kdo chce,co chce,ať nadávaj do trubek a scifi zbraní atd atd.Sice si tady známej,ale podle těch hádek mi připadáš jak malej kluk..A to je víc lidí..Ať si každej hraje co chce,nosí co chce,a ty druhý když už nadávaj,tak sou to ubožáci.A tim,že se toho chytáte i vy,se jimi stáváte taky.Čekal sem že ste rozumnější-viz.Jaroslav,kterej nemele takový kraviny a když už,tak si je nechá pro sebe.
Když uslyšíte AS nadávat na PB,tak ho přece nechte,nebo pozvěte na hru.Stejně nepříde.A ne furt dokola mektat oni sou modelky,nepřiznávaj.To je jejich problém snad.My s nima nehrajem.
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V zásadě máš pravdu a jelikož nechci rozjíždět stejný flame tady, tak se radši nebudu rozepisovat proč k tomu došlo. Nicméně mám pocit, že reakce některých je zcela neadekvátní k tomu co tam padlo (pouze od některých). A na druhou stranu pokud si s těma klukama co mají zájem budeme moc zahrát, tak jsem docela rád.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo na te hre AS vs PB byl, vi svoje. Cela hra probihala ve velmi pratelske atmosfere a tak to take zustane. Chteli jsme vyzkouset jestli by AS by pro nas nemohl byt vhodny doplnek a chteli jsme jej take blize poznat. Ti kluci kteri proti nam hrali vedi moc dobre, ze zadne srovnavani jsme tu nevedli a nepovedeme a hned po akci jsme zde psali, ze to nebyla srovnavaci akce ale poznavaci akce a takova dopadla skvele. Takze timto zdravim po roce.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4 slep- Naprostej souhlas!!!

Jinak by me tedy zajimalo, jestli je nekdo kdo by mel zajem usporadat za PB stranu opakovani akce AS vs PB?? Piste sem, pripadne PM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím kolik by vás bylo za stranu AS, ale pokud se budeme schopni domluvit na místě a čase tak Two Towers by do toho šli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minule nas bylo cca 30 na 30, ale asi by nebyl problem sehnat vic lidi. Akci bychom delali nekdy z jara, navrhuji konec brezna, pripadne zacatek dubna. Minule jsme vybirali misto napul cesty mezi Prahou a Plzni, tak bych to nechal zase tak nejak zhruba (Plzensky x Karlovarsky x Stredocesky kraj). Jinak tady u Plzne je spousta slusnych lokalit, ale zalezi na domluve Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok domluvíme to přez PM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko:pokud se něco domluví,nahodíš akci do kalendáře,nebo dáš nějak vědět?Docela by mě to lákalo a kluky z týmu asi taky.Díky.
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
...


upřímě to číst na airsoftovém foru je jedna ohromná komedie a dalo by se říct že nejvěčí šašek jsi tam ti.
Opravdu tvá slova jakokoliv přesná či scela scesná už nemají na jejich foru váhu jediný co jsi dokazal zbytečně jsi se tam schodil o kverech co měly být realné nemluvě krom tý M4 tam nic pořadnýho nebylo.
Je mi jasný že se braníš věčině s mraky argumentů (a je jedno jestli podstatných nebo scestných) ale každý vtuj komentář vyvolá reakci umocněnou pěti. Nejlepší co mužeš udělat je naprosto ignorovat popř. jim dát zap ravdu a neřešit sami se tam pomalu začínaly hadat o dětech v airsoftu a zbitečně jsi to strhnul spatky do začarovaného kruhu upřímně po přečtení foru jsi pravě ty člověk co neustále otevíra toto tema a nutno podotknout k nazoru věčiny, že naprosto zbitečně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu kanče. Fakt. Navic si to někteří lidi tam vubec nezaslouzi (i kdyz mam pocit, ze zrovna ti to na sebe nevztahli), me jen drazdi to jejich vyhybani se odpovedim na neprijemne veci, zvelicovani, prekrucovani a lhani a vzdycky kdyz na nekoho takovyho narazim mam nutlkavou potrebu ho zprudit. Tady se to ale vymklo kontrole a ted me to trochu sere.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nesuď lidi podle sebe - mě to pomáhá Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tím chceš naznačit že lžu? Shocked
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máš to v PM
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim
Chtěl bych vás informovat o tom že proběhla akce AS x PB. Akce proběhla (dle mého názoru) bez problémů, celková účast cca 60 lidí. Je vidět že když se chce tak se lidi domluví i když jeden má měkký a druhej tvrdý koule Very Happy
Doufám že zase za rok se nám povede něco podobného uskutečnit.
Pěkný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co sofťáci,měli strach z kalibru 68? Smile
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu že jsem akci organizoval na straně AS a celé to byl můj nápad, myslím že se nebál nikdo nikoho. Na velikosti prostě nezáleželo (výjimečně) Laughing Surprised
Šlo o opravení, připadně utvrzení pohledu jednoho na druhé. A to se doufám povedlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pasik: Za mě rozhodně... myslím, že tato akce poupravila minimálně u těch, kteří se zúčastnili, nejednu divokou zkazku o té, či oné komunitě. Ale to už říkal Švejk: "Lidi se mají potkávat, povídat si..." já dodávaám ..."popřípadě se postřílet."
jinak pro všechny, kteří neviděli... foto z akce tady:
http://zidas35.rajce.idnes.cz/PAINTBALL_27.3.2010_13_48_Paintball_vs._Airsoft_Zborov/
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukal jsem na fota...
pokud beru baráky - OK, tam je to na stejno.
pokud les, tak je to vůbec "kompatibiliní". Jedni střílí jabka, druzí hrušky a ty guny mají úplně jiné parametry ne?
Jaká z toho plyne zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak pro koho Very Happy
Rozdíl je hlavně v boji na otevřeném prostranství, kvůli velkému dostřelu AS zbraní. Taky nám není líto pročesat dávkou křoví když se tam někdo schovává. Laughing což je u vás problém.
Pro me osobně, je jedno s čím střílíš, když se snažíš tak máš šanci vždycky.
Letos jsme meli velikou výhodu v tom že jsme bojovali trochu koordinovane, v roce 2008 jsme to proti Pohanskému psu podcenili a skoro jsme na to dojeli. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Jaká z toho plyne zkušenost?
jedine co ti to prinese je bezmoc a pocit nutnosti urputne najit prostredky jak se rychle vyrovnat technologicky mnohem vice vyspelemu protivnikovi Laughing Laughing proste a jednoduse si predstav ze ti lide maji na nase pomery prakticky neomezene munice a k tomu navic vetsi dostrel (zhruba tak o 10 m) urcite nema smysl poradat vetsi akce AS vs MPB protoze jsou to proste jine technologie, cas od casu to nekomu ale muze prijit zajimave a neco mu to i prinest
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav: asi tak to bylo... až na tu bezmoc Smile v tomto klání nešlo o to aby někdo někomu něco dokazoval vítězstvím, nebo aby ukazoval, že "jeho kug-fu je lepší než kung-fu toho druhého". Já jsem celou věc vnímal jako vzájemné poznání se. AS, byť vlastním tři AS kvéry jsem nikdy nehrál. A co mě hodně překvapilo, byl fakt, že co se týká strategie, postupů a taktiky jsou někteří (aspoň ti co jsem poznal) AS hráči na tom stejně jako my, což mě potěšilo.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám že taky umí udělat pořádné akce:
http://www.outdoorgame.net/
http://black-storm.wz.cz/
Asi se na ten jejich rybníček budu muset podívat. Nelíbí se mi ale ta tuna malých děcek.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
http://www.outdoorgame.net/


Áááá. Tak tohle mě zajímá. Cool
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale sofťáci dělali vždycky pořádný akce.V době, kdy military paintball byl pouze na úrovni woodsballu, sofťáci valili výcviky, několikadenní akce a pod.Příjde mě ale, že v devadesátých letech byl soft profesionálnější.Jako, že tam hlavně o tom, že borci se specializovali na různý jednotky, kupovali origo věci a bylo se prostě na co dívat.Teď to hraje taky každej,tak ty pořádný teamy jsou někdy zakrytý airsofťáckejma děckma a nejsou tak vidět.Osobně si myslím, že na softu není nic špatnýho. Ale paintball je lepší Wink Very Happy
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak nějak...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Další
Strana 31 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate