Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

misi napsal:
Hellboy napsal:
Ja zadny gorace nemam a ve snehu hraju taky. Impregnace stoji asi 200 korun. Myslim, ze u Stalingradu taky nikdo gorače nemel Smile

nj, ale jak skončili Very Happy


Kdo jak skončil?!
Myslím, že němci prohráli a rusové je porazili a bez "goráčů"! Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
misi



Založen: 09. 12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:

Kdo jak skončil?!
Myslím, že němci prohráli a rusové je porazili a bez "goráčů"! Very Happy


jo to jo, ale ztráty byly v řádech milionů Very Happy a kolik z nich zemřelo na umrznutí? ... ne prostě nechci moc zdravotně riskovat, nemůžu si to moc dovolit ... rposím chápejte to, možná vám přijde že jsem bábovka (možná to tak i je Very Happy) ale prostě nechci to pak odmarodit, měl by jsem akorát hafo problémů jak v práci, tak pak i ve škole ... minule co sem jel takhle v zimě tak to nedopadlo moc dobře Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K těm goráčům: Pár magorů od nás běhá ve sněhu i v poušťákách (rozuměj klasickou pracovní obuv). Maj je na nohách v létě i v zimě. Ale tam už je to možná o něčem jiným. Oni je nosej i do práce a vlastně pořád. Oni už jsou možná srostlý i v jedno tělo... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
K těm goráčům: Pár magorů od nás běhá ve sněhu i v poušťákách (rozuměj klasickou pracovní obuv). Maj je na nohách v létě i v zimě. Ale tam už je to možná o něčem jiným. Oni je nosej i do práce a vlastně pořád. Oni už jsou možná srostlý i v jedno tělo... Smile

Taky máme jednoho takovýho v týmu, ten v těch topánkách i spí a posledně jsem koukal že se mu na nich udělala vyrážka Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Ale v PB je právě ten jeden prvek navíc. Ten pro který to většina tady hraje a to je pravý nefalšovaný strach ze zásahu.

Nedávno jeden kámoš,co hraje AS, přijel z akce a nadával:"kokot jeden,pošlu mu tam špagetu,a von se v dešti kuliček votočí a pálí do mě s tim, že to bylo zároveň.Dybych měl tu tvojí trubku,tak si po deseti kulích bez keců klekne!!!"
Musim dodat,že to hraje dlouho (je mu přes 30), něco pamatuje, chodí s náma občas pufat a může porovnávat.Nadává (v AS samozřejmě) na ty davy dětí s pistolkama od větví,co nepřiznávaj.
Když s náma hrál prvně,přiznal, že to je o dost "jiný"(neřekl přeně jaký Rolling Eyes ),že se FAKT kryl a nakonec sme z něj dostali,že se i víc bál.A je to zarytej érsofťák,dobrej kámoš,takže tyhle a další jeho poznámky berem vážně.
Já osobně sem hrál AS jen párkrát,tak 10 let zpátky s klukama ze školy ve starej továrně a jen s pistolí (v tej dobe pecka:HK USP za dvojku),takže nemam moc čerstvý zážiky.V tej době sem byl jasně pro AS, hlavně kvůli designu zbraně. Ale tak 5 let zpět sem hrál poprvý PB, ještě s pump-actionem,a po první kuli do zad sem měl jasno:Chci střílet pořádný kule,co bolí.Navíc sem někde zahlíd vytuněnou pušku (to už sem byl vyhlášenej magor do zbraní) a hned sem se zamiloval. Dneska je to radost pohledět,kolik se tam dá namontovat železa a jiných věcí. Situace je jasná: MILITARY PAINTBALL VEDE!!!
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misi



Založen: 09. 12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
A abyste viděli jak moc hardcore jsem. Minulý týden jsem se plazil půl hodiny v dešti po rozblácené louce, byl jsem durch mokrej doteď mě z toho bolej kolena. Občas hraju jenom v brejlích, stejně jako spousta dalších lidí.

Většina hráčů je celá mokrá z toho, aby vypadali jako skutečný mega ultra spešl forces s ultrahustým kvérem a podle toho se pak z fotek posuzuje jak je kdo dobrý. Nikoliv z toho jak kdo hraje. Vzhledem k tomu, že můj penis má dostačující délku a bicepsy obvod, nepotřebuji to a přijde mi to značně dětinské


tohle napsal na as forum jeden hard core military paintballista. Celí jeho příspěvek si můžete přečíst zde http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=1&t=1245&start=210 sem sem dal ukázku pár jeho perliček ... doufám že to je jenom jeden z mála lidí co si musí urážením zvětšovat své ego.

Jinak co by jste řikali na akci airsoft vs. paintball Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen si to přečtěte, je to hrůza, ten kdo to napsal je jistojistě pěknej onanizer Smile Oops, to jsem byl já...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jen si to přečtěte, je to hrůza, ten kdo to napsal je jistojistě pěknej onanizer Smile Oops, to jsem byl já...


Misi tam napsal, že si že si idiot. Napiš mu, že si to ty, Hellboy. Ono se to často lidem plete Laughing Laughing Laughing Laughing

***vtip***
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nutno podotknout že nejen milsi. ale upřímně jen idiot muže cokoliv komentovat šířkou svalů a velikostí pije.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
misi napsal:
Hellboy napsal:
Ja zadny gorace nemam a ve snehu hraju taky. Impregnace stoji asi 200 korun. Myslim, ze u Stalingradu taky nikdo gorače nemel Smile

nj, ale jak skončili Very Happy


Kdo jak skončil?!
Myslím, že němci prohráli a rusové je porazili a bez "goráčů"! Very Happy


Víš jak Němci u Stalingradu poznali, že jim omrzli nohy? Když jim prsty chrastily v holínkách Very Happy
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no Hellboy pustil ses tam do nich trosku zbytecne konfrontacne a ten zapas nebyl o zadnem jasnem vitezstvi, meli sme dost velke potize to uhrat, museli sme opravdu vyrazne vyuzivat terenu, abychom unikli jejich dostrelu a kadenci.... navic ti kluci byli opravdu uplne v pohode, takhle to ted vypada ze to byla nejaka konfrontace, ale slo o to jen zkouset oba systemy co do jejich technickych kvalit, urcite bych to nevydaval jako souboj mezi MPB stylem a jejich stylem, zvlast kdyz nas styl hrani je na MPB scene pomerne vzacny a jejich styl nemusi byt typickym stylem AS boje, proste bych tenhle zapas vubec v diskusich mezi obema systemy nepouzival jako meritko, sem rad ze se odehral, ale to je tak cele, vytvoril jsem si jasnou predstavu o AS zbranich a o jedne parte ASmanu, kteri mi prisli uplne pohodovy a zadni namysleni rambovojaci
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale vo tom zapase to vubec neni, ja jsem hlavne ted sedel v hospode s nejakym airsoftakem a zas to bylo jak nejaka sekta, neuveritelny ultramega historky o straslivejch megaakcich, pak kouknu na to forum, pac sme se o nem bavili a jen se tam Uziel Gal co delaj Combat Zone zeptal na nejaky dobry AS teamy a to bylo hned kecu, bud byl dobrej ten, kdo ma hezky fotky, nebo ze oni nejsou jak nejaky paintballisti a nehrajou to na body, ale pro ten pocit (pochopil jsem to tak, ze se to nehraje na vitezstvi asi proto, ze ty co by prohrali by meli spatnej pocit, ze nejsou tak super mega ultra spešl). A pak kouknu na to vlakno a tam je, jak to hrali vyrovnane a vzpomnel jsem si na ten report a uz sem tech bajnejch kecu mel dost. Jedinej rozumnej airsoftak je ten co sem obcas prisel. Nepotkal jsem zatim zadnyho jinyho, kterej by nebyl jak od svedku jehovovych. Viz to, ze ja napisu, ze si nepotrebuju zvetsovat penis fotkama s kulometem a oni napisou, ze machruju se svym penisem a jeste sem hned bezi zalovat. Coz me teda fakt dostalo.

Nejvíc jsem asi narazil větou: "A abyste viděli jak moc hardcore jsem." Která je samozřejmě myšlená jako ironická narážka na všechny ty příspěvky jak oni to hrají tři dny a my deset minut na parkovišti, bohužel, když nemá někdo absolutně žádný smysl pro humor, tak to bere 100% vážně. Jeho problém.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdeze je vlastne ten report? Smile
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, bez ironie je tento thread i jeho odraz na AS fóru pouze setkáním lidí, kteří musí za každou cenu ke všemu něco dodat Very Happy
Je to sice OT a svým příspěvkem zde se částečně řadím do Vaší kategorie, ale nedá mi to...
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím proč to řešíte - na daném foru jsme se docela nakonec - rozumě shodli
Dokonce jsme jim ukázali jak se věci mají.
Nevím co bylo před tím, ale byl tam přízpěvek který MPB hráče chválí co do taktiky a pod. A nenapsal jen to že prohráli....
Není to jedno ? Já nejezdím na hry hlavně vyhrát.
Beru to tak, pokud prohraji - setkal jsem se s nepřítelem silnějším než jsem já - a ta prohra mi dá víc než věčně vyhrávat. Až zamrznout někde kdesi s vysokým egem.
Je jasné že někteří Asmani nás haní, ale přeci jenom je znát že i u nich se najdou lidi " v pohodě ". To že mají 90% dětí - za to mohou výrobci a prodejci zbraní Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

Beru to tak, pokud prohraji - setkal jsem se s nepřítelem silnějším než jsem já - a ta prohra mi dá víc než věčně vyhrávat.

Přesně tak, všichni ví že děti neumí prohrávat, takže jsme u všech těch nepřiznání a nerozhodných her. Navíc -náctiletí zrovna hledají smysl života, to své zařazení ve světě, takže odtud pramení věty, že AS je pro ně něco víc...

tracker napsal:

Je jasné že někteří Asmani nás haní, ale přeci jenom je znát že i u nich se najdou lidi " v pohodě ". To že mají 90% dětí - za to mohou výrobci a prodejci zbraní Wink


Opět souhlasím, přístup "dětí" k pušce na tržnici je defakto neomezený. Ty masy dětí tu scénu ůplně degradovaly, "staré" hráče to taky štve, co jsem slyšel, a vůbec se jim nedivim...
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ti dva se museli nadřít aby měli tolk chlapců Wink
http://www.kakushinkan.wz.cz/system/airsoft/070408/Pahorek005.jpg
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale na druhou stranu si vem, když začnou někde ve dvanácti, tak jak musí být nadupaní ve dvaatřiceti! Wink Tim chci říct, že se pořád poukazuje na nízkou věkovou hladinu AS, ale zase začínají učit dříve. Jak kvalitně, to věc další ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jenže kolik z nich bude dnes u AS a zítra znich budou velký skinhídi Very Happy pak hned na to pakneři,emaři, pak anarchisti,a skončí ve 30 u paintballu kde už zustanou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 2:33 pm    Předmět: akce?? Odpovědět s citátem

Zdravim
Coz takhle si tu akci AS vs PB zopakovat?? U nas v Plzni bychom urcite byli pro. Letos se to nejak nepodarilo domluvit tak v roce 2010 by se to mohlo snat povest. Coz????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem pro.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 5:27 pm    Předmět: swap Odpovědět s citátem

A na poslední kolo si prohoďte kvéry. Chvíli budete všichni nadšení, pak zjistíte nedostatky a pak se s nadšením vrátíte k tomu svýmu...

Je zajímavý, že člověk, co nikdy nehrál AS nebo PB, ty nedostatky a zjevné protiklady nevidí, prostě se střílí...
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz bude cas, proc ne Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasik



Založen: 16. 08. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4 Jaroslav
Je mozny se na opakovani akce AS vs PB domlouvat opet s tebou??? Pripadne jestli je nekdo jiny s kym to spachat Smile ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ja zadny gorace nemam a ve snehu hraju taky. Impregnace stoji asi 200 korun. Myslim, ze u Stalingradu taky nikdo gorače nemel Smile


Smile hehe no a u bily hory nemeli ani gumovy podrazky Smile. ...

ja trebas gorace mam a i ecwcs prevlecnik .. je prijemny neprijit domu z paintu v zime nebo deste prochcanej a promrzlej na kost Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pasik napsal:
4 Jaroslav
Je mozny se na opakovani akce AS vs PB domlouvat opet s tebou??? Pripadne jestli je nekdo jiny s kym to spachat Smile ??

ja bych tentokrate uvital kdyby se s vama stretl nekdo dalsi, doufam, ze se nekdo najde, treba z vaseho okoli, co treba takovej Papez ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

az se domluvite, prosim reknete mi, jednak budu slouzit jako fotograf a bude to zajimavej stret dvou svetu => reportaz
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
pasik napsal:
4 Jaroslav
Je mozny se na opakovani akce AS vs PB domlouvat opet s tebou??? Pripadne jestli je nekdo jiny s kym to spachat Smile ??

ja bych tentokrate uvital kdyby se s vama stretl nekdo dalsi, doufam, ze se nekdo najde, treba z vaseho okoli, co treba takovej Papez ???


No mi jsme už taky jednou zkoušeli jakej je rozdíl mezi AS a PB ( byli u nás v Lužci dva kluci, který pozval Lubor) a jestli by byl zájem něco takového spáchat, tak nejsem proti (zase jiné prostředí)
Zkusím zjistit detaily co by to obnášelo ( přeci jen TT aréna je Lubora a on v tomhle má poslední slovo) a pak dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko a vemete mě taky,já vám slibuju že nebudu dělat ostudu a i se oholim a možná ostříhám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomLame



Založen: 19. 12. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 2:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže dobrý den vám všem paintballistům.
Po výlevu uživatele chumlajs na airsoft-forum.cz jsem se rozhodl, že se mrknu na nějaký military paintball fórum, zadal jsem hledaný výraz do googlu a našlo mi tuto stránku. Zjistil jsem také, že uživatel chumlajs je zde registrován jako Hellboy (dle jeho fotku v Multicamo). Rozhodl jsem se, že sem něco napíšu, doufajíc, že pán Hellboy bude mnohem rozumnější na fóru, kde ho skoro všichni znají. Doporučuji přečíst již existují diskuzi v tématu airsoft vs. paintball (překvapivě) na stránce airsoft-forum.cz (v sekci obecné diskuzi, zajímavý je to od stránky 8 )
Aféra začínala nevinným příspěvkem uživatele Uziel Gal (stejně tu registrující), který chtěl prezentova nový časopis s názvem Combat Zone. Chtěl vědět, jaký jsou nejlepší týmy v AS scéně. Slušně jsme mu odpověděli, že pojem "nejlepší týmy v AS scéně" je irrelevantní, jelikož v AS neexistuje nic jako mistrovství, ani nějaké soutěže, nevede se žádnou tabulku, ani registraci týmů. Každý tým jede to svoje, některé týmy jsou čistě střílející, některé jedou military (jsou střílející, ale mají sjednocené věci, vedou různé tréninky s učelem sjednotit jednotku) a některé jedou tzv. re-enactment, kdy se vybere učitou jednotku dle období a snaží se o přesné "replikace", to hlavně výstrojově, ale také tréninkem. A jestli má o takových kvalitnějších týmů, ať se třeba obrátí na různé sdružení týmů jako USAREUR(cz), USSOCOM(cz), Heer Allianz(cz), DPM Alliance(cz), 22nd SAS Squadron(cz).Aféra pokračuje, kdy uživale JarinJPP (možná ho znáte) který nám vyprávěl o tom, že zkusil souboj AS vs. PB, kdy Jarin tvrdí, že byl překvapen z MPB stylu, a že vytvořil nový lepší názor na PB a (teď pozor) "náš duel tenkrát dopadl dost vyrovnaně". Za tímto příspěvkem začal náš dlouhý příběh. Uživatel chumlajs (od teď ho budu uvádět jako Hellboy, abyste to nepopletli) ihned zareagoval, že duel rozhodně nedopadl vyrovnaně, že airsofťáci dostali pěkně na prdel, a jsme takoví srabi, že to nedokážeme přiznat, že jsme lháři, modelky, prostě neumíme nic, jen máme velkou hubu. Po tomto příspěvku samozřejmě dočkal velkou smrštu odpovědi (co byste čekali, že ? Fanoušci Slavia taky nemůžou jen tak pořvávat na stadionu Sparty), kdy jsme mu ještě slušně vysvětlili o co se jedná v AS, jak se AS rozděluje (jsem si jist, že u vás je to samé), to co poznal z AS není obecná pravda), a také, že ASmani na tom souboji tu souboj nespíš bral jako poznavací, kde se mohou sejít lidí a jen tak se pokecat, občas jen tak si zastřílet. (takových akci jsou miliony, třeba i na slavném Big Combaty, některé lidí tam jdou s tím, že se chtějí seznámit s novýma lidma, pokecat se s těma starýma a jdou tam třeba bez kvéru) a jestli má problém, tak ať si to pro sebe nechá, jelikož my děláme to co děláme a vy to co děláte. Hellboy nás opět označil za ty "pošuky" a označil modelky za uchylové (což mi samozřejmě urazilo, jelikož kromě re-enactingu pěší jednotky věnuji také modelkování moderní SFOD-D) tak jsme opět vysvětlili, že se v AS je to prostě tahle a tahle. Do toho se teď vložil uživatel tracker (zde stejně registrován) který situaci uklidnil, napsal velmi inteligentní příspěvěk. Přiznali jsme, že u nás je problém s tzv. "kindersáky", lidí kteří nemají přiliš rozumu a díky levné zbraní se jich jen tak hemží (jsem si jist, že se takové hráče najdou i u PB)- Pak se do toho vložil uživatele Radar (z 144. Pioneerbattalion, re-enactor), který uživateli Hellboy vysvětlil, že AS někdy není jen o střílení, ale máme různé jiné scénáře (velmi hezké fotky třeba potlačovaní nepokojů, evakuace zranění, a ano, máme z toho mnohem lepší pocit, i když jsme nikoho nesejmuli,nevystřelili jsme ani kuličku). Uživatel Hellboy toho (asi) nechtěl rozumět, a začal do nás vyvážet, že si jen zajdeme do obchodu, nakoupíme se věci a teď, jseš megaairsofťák. (což nás opět urazilo) a teď dokonce začal novou diskuzi, kdy prohlásil, že když přijedou kriminálíci tak na něj půjde paintballovkou. Opět jsme mu to pokusili vysvětlit, již neklidným hlasem, osobně jsem ho označil za debila, jelikož jsem již neměl nervy mu psát znova znova, že jestli se jen tak přišel hádat tak potěš pánbůh.Za tu dobu stihl nás urazit s tím, že dokážeme někoho vyhodit kvůli tomu, že nekoupil kevlarové rukavice, a kecáme o tom, že taháme nízkokapacitní zásobníky, a honíme se ega výměnou pružiny výš a výš a přitom se bojíme dostat zásahy. Nejlepší na to je, že se naštval, jelikož když hledal nějaké fotky, tak narazil jen na fotky sofťáků, a že to nemáme napsaný že děláme nějakej AS, ale nemohl položit pádný důkaz. V posledních příspěvcích již tupě hádá o různých věcech, počínaje domobrana paintballovkou, končínaje "reálné" vzhledu PB a AS zbraně.
Takže, tahle to máte, jak to vidíme já z pohledu sofťáka. Tímto bych chtěl požádat pana Hellboye, ať se pořádně nadechne, zklidní se, a jestli se mu nelíbí AS a miluje PB, tak prosím ať si to pro sebe nechá, nekaždej to musí vědět, prosím již nehádejte s námi když nedokáže přijmout cizí názor, zůstaňte tu zde, pomlouvejte nás jak to děláme my taky a obě strany budou spokojené.

P.S: Jestli máte nějaké výhrady (anebo byste mě chtěl doplnit), neváhejte mi to sem napsat. Já si militarypaintball forum nějakou chvilku budu ještě navštěvovat
P.S.S: Jestli by vám jen tak zajimalo, jakej mám na téma "airsoft vs. paintball" názor, tak zní to: Mě je úplně u prdele co děláte vy anebo vy a jakej na to máte svůj důvod. Já dělám to, co mi baví, co se mi líbí, to co dělám nemusí bejt to nejlepší, nemusí bejt ani lepší než tamto druhý a nikomu to nervu do hlavy. Sofťáci a paintballisti se nesnášejí a mají proč, kradou se navzájem pískoviště na hraní, oblíkají jinak, střílí jim to jinak, rvou do toho jinak prachy, Sparta taky nesnáší Slavii a komu to sere, kdo se ptá proč ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Další
Strana 30 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate