Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem si doladil do finalni verze mou tm15 uz vice sni delat nebudu . zde odkaz tak se mrknete.
http://taunus.rajce.idnes.cz/camo_paint_woodland/#
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak na takovouhle prácičku je radost pohledět. Ty pozvolné přechody barev s ostrými obrysy kapradin, to je přímo umělecká práce Shocked . Musel jsem si zatlačit oči zpátky do důlků aby mi nevypadli.
Na první pohled je vidět, že kamufláž maximálně plní svůj účel a rozrušuje obrysy.
Tak tahle práce má můj obdiv.

Asi by nebylo od věci sem napsat jaké barvy jsi použil, případně jaký lak a za čas napsat ,jak tyto složky odolávají barvě kuliček a mechanickému opotřebení. Mám pocit, že pokud se najde barva nebo postup co vydrží, najde se dost majitelů co svým miláškům také dají nový kabát Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

predem dekuji za poklonu. zitra doplnim jeste fotky z normalniho fotaku a s finalnim lakem .
jinak barvy jsem koupil z usa. nebot tady vyjdou draze a spise tu nejsou. barvy to jsou tyto .
http://www.hunterspec.com/Updateable/update_display.cfm?pageID=766&categoryID=29
koupil jsem ten kit se 4 barvama .
samotne barvy vyjdou na cca 20usd ale postovne je drahsi takze celkove 800cca.
jinak jsem to pak zalakovaval matnym lakem daval jsem tam tri vrstvy tak uvidime jak dlouho to vydrzi. na fotkach to je jeste bez laku .a foceno z iphonu takze nic moc. a ta hneda ve skutecnosti neni takle moc videt.ale s lakem to vypada ted jak original. kez by to vydrzelo . uvidime casem kazdopadne dam vedet
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna prace. Uz ji mam taky doma.

Fascinuje me jak je neskutecne ticha. S Mrdkou sem musel v byte strilet pod polstarem a stejne na me zacali busit sousedi a pes se mohl posrat (kazdej kdo mou mrdku slysel vi, ze dela neskutecnej rachot). Tohle neni hlasity ani jako tlesknuti. Proste jen puf puf, v obyvaku si manzelka ani nevsimne ze strilite Smile Coz se doufam zmeni s hlavni co mam objednanou, protoze mam rad kdyz to dava rany.

Jinak jsem se koukal na web Heckleru a je to v zasade dost presna replika HK416 vcetne vsech vystupku a detailu. Jenom rukojet a konec je trochu jinak tvarovanej. Skutecnej Heckler s 14 palcu hlavni vazi 3.5kg, tohle bez bomby a zasobniku priblizne stejne. Skutecnej Hekcler ma kadenci 850 za minutu, tohle 1200. Ustova rychlost HK je 750m/s tohle cca 100. Kyneticka energie kulky z HK je 1600J u nas 16J Smile

Podle toho co jsem slysel od Taunuse neni problem prehulit to na 350fps a porad to lita rovne, tak jsem zvedavej jestli to fakt pujde.

BT dokonce poskytuje omezenou dozivotni zaruku, tak jsem zvedavej, jestli to plati i pro evropu atd.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mrázeček



Založen: 30. 05. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové co vlastníte TM15,kolik s tim máte odstříleno? nějaké potíže? vim že to je asi brzo ptát se na spolehlivost,ale zajímalo by mě to. měl sem dotaz do jednoho PBshopu jestli budou prodávat TM15 a přišla mi tahle odpověd:

Dobrý den,
TM-15 na 100% nebudeme dovážet ani na ní nebudeme poskytovat jakýkoliv servis. Nechceme opakovat chybu jako s TM-7, kde jsem kvůli naléhání zákazníků nakonec tyto zbraně dovezli a i přes ujišťování výrobce, že oproti neuvěřitelně poruchovému Invertu Mini (zbraň je v tom schovaná) je toto již mnohem lepší a přes to, že jsme dostali lepší kusy z taiwanské výroby (stejně je dost komponentů z Činy), byla realita taková, že skóre poruchovosti je 100% do 2 měsíců. Mimo to se na nás obrátilo několik dalších majitelů individuálně dovezených zbraní, kterým to také prostě odešlo. Po takovéhle tragedii jsme tyto zbraně z prodeje stáhli a odmítáme i jakýkoliv servis z individuálního dovozu. Za ty starosti a nadávky uživatelů nám to prostě nestojí.

Rozhoduju se mezi TM15 nebo X7 Phenom a nevim pro co se rozhodnout. je mi jasný že na vadnej kus můžu narazit hnedle všude.

Ještě rada kde koupit? dostal sem nějaký tipy kde,ale zatim sem neměl asi štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no spise bych to videl v cene .nebot prodejce nasadil na tm7 cenu kolem 12000 a to se tezko prodava.jinak vystrileno jsem mel na tm7 urcite 15000 kuli a jen jsem ji promazal parkrat prilozenou vazelinou.nic jineho se nestalo. u tm15 mam ji kratce mam vystrileno odhadem 6tisis a take se sni nic nedeje jeste jsem ji ani nemazal.a rozdelaval jen jednou ze zvedavosti.
zde je odkaz na forum /anglicky/ a pri tom objemu lidi je poruchovost minimalni. a to vezmes ze ze zasekne selenoid a radi tam jak ho resetovat- jinak nic zavaznejsiho jsem neslysel.jedine co jsem si myslel nedavno ze se mi porouchala kdyz mi na singl,burst i full auto strilela porad full auto kdyz jsem zmacknul kohoutek.nakonec jsem zjistil ze to dela baterka byla slaba a tak zvlastnim zpusobem obesla ochranu na boardu. co by bylo dobre takle vyresit na full auto. tot asi vse a zde odkaz:
http://bt.warrior-online.com/forum/index.php?/forum/190-tm-15/page__s__7cf37b7a12cb738f337436e084b20e97
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem to forum pred nakupem dukladne procital a pravda je, ze TM7 s vyrobnim cislem pod 2000 problemova byla. TM15 nahradila vetsinu dilu co byly na tm7 z plastu za kov a vnitrnosti jsou z vylepsene TM7. Problemy kdyz jsou, jsou se solenoidem, coz je pomerne sofistikovana soucastka elektropneumatickych zbrani i kdyz vetsinou to asi jde opravit doma.

Novy solenoid stoji 50 USD, takze v pripade nejakych problemu by to asi melo jit vyresit jeho nakupem, pricemz cena dovozu z USA je u TM15 cca o 2-3 tisice levnejsi nez cena nove TM7 tady, pricemz v usa je TM15 jeste o 80 USD drazsi nez TM7. Takze i kdybych si koupil nahradni solenoid a dalsi dily jen pro jistotu, porad nebudu ani na ceske cene TM7. Samozrejme tohle je teorie, v praxi kdyz se neco posere, tak to treba budu muset poslat zpatky a to bude hroznej oser.

Jinak vyrobni cislo moji TM15 je 2217, takze jak je videt, moc se jich zatim neprodalo a PB neni zas takovej mega biznys jak by si nekdo mohl myslet. Coz samozrejme zaroven znamena, ze jestli je na foru Bt treba 50 lidi co meli neresitelne problemy, je poruchovost cca 3%. A na foru urcite nebudou vsichni. Na druhou stranu, staci solenoid blbe namazat a kver nestrili, coz bude hodne lidi resit reklamaci.

A co se tyce 100% poruchovosti TM7 - pochybuju, ze v paintballshopu jich prodali vic nez 10. Spis bych si tipnul, ze treba tak 5 kusu. Pokud uzivatele necetli to forum a neresili problemy podle navodu v manualu, nebo na tom foru, jakoze vetsina cechu to neudela, tak se nedivim, ze se jim kver vracel kvuli kazde picovine a jelikoz s tim technik asi taky nemel zadne zkusenosti znamenalo to pro ne strasny oser.

Ja osobne jsem zvazoval Phenom taky, ale podle "kvality" Tippmannu v posledni dobe a taky dost hnusneho vzhledu jsem si rikal, ze radsi zkusim TM. Stejne to ma dozivotni zaruku, takze v nejhorsim pripade se mi to snad podari vratit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne st prosinec 16, 2009 2:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych dodal ještě za kluky ze spřáteleného týmu, tak problémy s TM-15 mají dva ze tří. Týká se to selenoidu, kdy zbraň prostě nestřílí. Teď to posílají zpět do Anglie.
Já bych osobně za ty peníze volil jinou zbraň.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zkouseli to opravit sami? Vedeli jak, koukali na to kanadsky forum? Prijde mi, ze takova A5 se sere docela vyznamne, ale clovek vetsinou nejak pochopi co s tim je, nebo mu lidi poradej a dokaze to opravit sam, zatimco u kveru ktery tady ma 10 lidi a je zalozeny na uplne jinym principu je tahle svepomoc slozitejsi - nema kdo poradit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v tom musim souhlasit. bohuzel neni tady tak rozsireny takze podpora uzivatelu je strasne mala.nicmene zahranicni fora pomahaji s resenim.taky jsem se bal to poprve rozebrat ale pak jsem zjistil ze tam vlastne nic neni.o nic slozitejsiho nez A5 s egripem. somo musel jsem si precit rady od jinych.ale opravdu jak rika hellboy poruchovost je malinka v tom poctu prodanejch kusu.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi přišla od Flascu nová hlaveň a zase to není v pořádku. Rip clip adaptér inzerovaný na TM-15 na TM-15 neseděl a musel jsem si ho obrousit. První hlaveň jsem musel vrátit, protože byla jednak kratší a druhak vevnitř významně poškrábaná. Teď mi přišla správně dlouhá a zase je zevnitř v jednom dost velkém místě nějak divně ošoupaná, nebo podrápaná. Asi to půjde vylapovat, ale začínám mít pocit, že je velká klika, že se všechno vyrábí v číně a ne v USA, nebo Kanadě, protože tam už zřejmě mají obě ruce dolava.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kterou hlaven mas namysl? tu SQB? jsem ji chtel koupit taky ale pokud rikas ze jsou vadne tak to by me nastvalo ikdyz je to jen 35usd za hlaven. byl jsem na to prave zvedavej jaka bude ticha a jak bude strilet.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 1:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja koupil neportovanou dvanactku se zavitem na konci. Neportovanou abych nemusel upravovat ripclip a trochu to davalo rany. Je tam vevnitř nějaká divná skvrna, jakoby tam někdo něco vylil, ale nejde to smejt, takže je to asi odřeny. Snad to půjde přeleštit. Ta předtím měla na konci úplně regulerní hluboké škrábance a bylo jich docela dost. Ten typek je mi sympatickej a bez kecu mi poslal zadara jinou hlaven, takze do nej nebudu prudit, ale uz to, ze sem si musel neco brousit na necem co inzeruje jako kompatabilni me docela nakrklo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zkousel jsi s tim strilet jestli to ma nejaky vliv?
ja chtel koupit tuhle hlaven
meli ji o 15% levneji
http://www.flascpaintball.com/servlet/the-390/Flasc-Paintball-Double-Threaded/Detail
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám odkazy na Flickr:
http://www.flickr.com/photos/arkanjelimaging/3831403558/sizes/o/
http://www.flickr.com/photos/arkanjelimaging/3853608356/sizes/l/
http://www.flickr.com/photos/arkanjelimaging/3852818777/sizes/l/

představují TM15 s funkčním boxovým zásobníkem.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je hodně dobře vyrobené, co ti to podává nějaká střeva z EVA nebo něco jiného?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To není můj vlastní výrobek. Narazil jsem na něj při brouzdání.
Osobně bych se přikláněl k variantě Rip Clip, nebo něco z Halo B.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to udělaný z rip clipu ,moc zajimavé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebude RipClip moc "hluchej" na tuto zbraň? Confused Tedy bez nějaké úpravy mikrofonu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuselo by být špatné to udělat z Warp feedu. http://www.airgundesignsusa.com/warp_feed.shtml
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ten by byl asi dost velkej. Přeci jenom 6 palců už je pořádnej kus těla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

těch 6 palců je nějakej průměr kde se to dá sehnat a kolik to koštuje dík za info Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Beetle napsal:
Nebude RipClip moc "hluchej" na tuto zbraň? Confused Tedy bez nějaké úpravy mikrofonu?

Tak je to ze zásobníku Reloader B. http://www.pbnation.com/showthread.php?t=2600903&page=5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po Železném Trojuhelnílku a tamním pískovém ráji, je TM15 dead. Pravděpodobně solenoid, do kterého se mi ze špinavé hadice dostal písek. Celé jsem to rozdělal včetně solenoidu a nenašel jsem v něm žádné větší nečistoty, jen je píst na konci trochu odřený (neřikal bych tomu škrábance, ale ošoupání). Když to zapnu, tak to svítí, když zkusím vystřelit, solenoid slabě klikne a kvér se vypne. Když je to pod tlakem, tak začne utíkat vzduch hlavní. Naštěstí teď BT začali prodávat novou verzi solenoidu z mini, která by měla být tomuhle sraní odolnější.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém vyřešen! A důvodem nebyl solenoid, ale mnohem větší trapárna - vybitá baterka! Solenoid zůstal otevřený a proto utíkal vzduch. Po výměně baterky všechno jede jak má.

Když jsem zbraň rozebíral, musím říct, že docela oceňuju konstrukci zbraně, protože je jednak velcie precizně vyrobená (žádné brutál odlitky jako tippmann) a druhak se do ní nemá kudy dostat bordel. I po Trojuhelníku byl bolt zcela čistý a ani v tom solenoidu nebyl žádný větší bordel a to jsem tam nějakej písek ze zasraný hadice fakt pustil. V regulátoru je nějaké sítko a všechny ostatní otvory do zbraně jsou hermeticky uzavřené. Jediné místo, kde by se něco mohlo dostat je spoušť, hlaveň a kolínko na kule a ani tou spouští se nic nemůže dostat do samotného mechanismu zbraně. Všechno ostatní je hermeticky uzavřené a třeba i on/off čudl je gumový a nemůže se skrz něj dostat voda.

V každém případě, pokud má někdo se solenoidem problém, tak BT prodává novou verzi solenoidu V2, která by měla odstranit většinu problémů se zasekáváním solenoidu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sepsal jsem poměrně komplexní recenzi na TM-15 a srovnání s Phenomem, tak koho to zajímá ať se mrkne sem:

http://www.danielvavra.com/articles/bt-tm15-recenze-7905
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To hellboy novy solenoid je ve verzi V3 a podle prvnich zkusenosti co ma jeden clovicek co jsem mu ho objednaval .je super uspornej vzduchu .az budu vedet vice podrobnosti dam sem vedet ale zatim to vypada vyborne
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak jsem se přepsal, já ho už taky mám.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a mereni ustovky jsi provadel s tim novym solenoidem nebo starym?
nebot me ten starej takle dobre vysledky nedava mam vetsi rozdil FPS nez udavas.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem na to koukal a ten solenoid se prodává jako upgrade kit bez čísla. Nemyslím si, že jsou dva různé, takže myslím, že to mám v zásadě správně.

Úsťovku jsme měřili v TT a rozsah byl 298 až 302, takže +/- 2.5 ale nikoli dávkou a u neportované hlavně. Nicméně dávkou to letí jak špagát, takže kdyby tam byly nějaké větší odchylky, některé kule by šli níž.

Jinak taky se ti při střelbě ba full auto brutálně zvedá spotřeba?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Strana 2 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate