Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No sakra,a to sem si myslel,že paintball je jen skvělá zábava Sad a ona je to i rozsáhlá "politika" Crying or Very sad škoda,škoda,škoda....Souhlasím se vznikem zastřešující organizace,"hlídající" jednotlivé týmy a vystupující navenek,systém průkazek a placení příspěvků je kupodivu taky dobrý nápad(a nejde ani tak o nějaký slevy ale spíš o jakousi legalizaci a garanci dodržování pravidel).Nápad,aby se část příspěvků věnovala na charitu,je fantastický....hned mám návrh,aby to šlo dětem na onkologii do Motola...bohužel máme osobní zkušenosti Crying or Very sad
For Zidase,prosímtě,o jaký číslo FILMAGu šlo?V trafice mi naservírovala asi tři,ale to správný mezi nima nebylo...
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci v se žádném případě někoho dotknout,ale mám takový divný pocit,aby se tento projekt nezvrhl v "MPB-Vyvolení s.r.o." Jirko,víš dobře,kdyžs mezi nás vstupoval,že se ti ani trochu nelíbila "kastace" a nepsaná rivalita:"kdo je víc military." Osobně si myslím(praxe a kamarádi mě přesvědčili),že systém uzavřených akcí eliminuje rušivé elementy téměř na nulu,takže nástroj k tomuto máme,a je funkční... Tudíž ty nedefinovatelné shluky,jak píše Jaroslav,se stejně na MP akce nedostanou.. Jsem dost skeptický vůči byrokratizaci PB,aby se to nezvrhlo v aparát,kde kdo nebude platit a nebude se "povinně" zůčastnovat tolika a tolika a jakých akcí a nebude mít svého zástupce tam a tam ...tak bude outsider zralý na vyloučení?? Podívej se ted na náš tým...všichni spadli nějakým způsobem "do sraček",takže se honí za přežitím a funguju momentálně jen já a Hanka,a to ještě nesmím být v Dánsku... Kvůli tomu,že jsme ted momentálně málo "ekšn",jsi také odešel... Jaký by byl v tom svazu třeba statut takovýchto týmů?Protože nevěřím,že jsme jediní,jehož členové se s existenčními problémy mmtálně potýkají... Netvrdím,že myšlenka je špatná,jen chci podotknout,abychom si nevytvořili novodobý polobožský klérus a zbylo nám ještě místo na radost ze hry,ve společnosti lidí,s kterými je nám fajn,a kteří jdou stejnou cestou...
Tot mé obavy a ted kamenujte,bratři a sestry... Cool

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

svaz nesvaz Macgyvere umirajici tymy tu budou vzdycky a nikdo jiny nez oni sami si nepomohou... ja uz sem hodnekrat rikal, ze zakladem celeho MPB musi byt zdrave a silne kluby, bez nich nema smysl propagace, svaz, skupiny armad, proste nic... takze ja ti muzu doporucit jen jedine, pridej se tam kde to funguje a nejen to , nestaci se pridat, ale bud tam aktivni a pridej neco k te funkcnosti onoho noveho klubu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dardanel napsal:
No sakra,a to sem si myslel,že paintball je jen skvělá zábava Sad a ona je to i rozsáhlá "politika" Crying or Very sad škoda,škoda,škoda....Souhlasím se vznikem zastřešující organizace,"hlídající" jednotlivé týmy a vystupující navenek,systém průkazek a placení příspěvků je kupodivu taky dobrý nápad(a nejde ani tak o nějaký slevy ale spíš o jakousi legalizaci a garanci dodržování pravidel).Nápad,aby se část příspěvků věnovala na charitu,je fantastický....hned mám návrh,aby to šlo dětem na onkologii do Motola...bohužel máme osobní zkušenosti Crying or Very sad
For Zidase,prosímtě,o jaký číslo FILMAGu šlo?V trafice mi naservírovala asi tři,ale to správný mezi nima nebylo...



Co se charity týká, tak náš tým měl loni svou prvotinu Heart of Warriors, 17.4.2010 bude další ročník, jsem zvědav, jestli přijedeš? Jednak abys si zahrál, jednak abys přispěl na dobrou věc Wink
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave,tvoje odpověď macGyverovi je hodně divná...opravdu divná...to vypadá,že minimálně ty souhlasíš s "kastováním"?,že má macGyver pravdu a jeho obava je opodstatněná?Že se týmy nebudou hodnotit podle "slušnosti",podle toho,jak dodržují domluvená pravidla a jaký je na ně spoleh,že přijedou tam,kam se přihlásí,ale že se zase vracíme do období "akcí Zet"?...dobrovolně povinných pracovních sobot a aktuálních nástěnek?Takhle si to představuješ?...
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BOHSE ONKEL....beru Tě za slovo bojovníku,uvidíš jak hrdinně "umírá" PéTéPák...s ůsměvem a písní na rtu... Laughing
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MacGyver: Špatně chápeš souvislosti... zde v tomto případě nejde o nějaké elitářství, které se mi stále ze srdce protiví, ani o nějaký výběrový klub pro vyvolené, jak si nesprávně myslíš. Jde o organizaci v níž budou fungující členové... s důrazem na slovo fungující. A taková organizace má pak možnost posunout věc... v tomto případě MPB někam dále. Navíc to určitě neznamená, že když některý jednotlivec, nebo tým nebude ve svaru, že bude out... stav věcí, který je zde nyní tu bude i dále. Pořád se budou organizovat akce na které jakýkoliv tým může, nemusí jet. Pořád zde budou jednotlivci, vznikající, stejně jako zanikající týmy... zrod nějaké organizace přeci na tomto stavu nic nezmění. Tudíž se tento zrod nedá považovat za nějaký konec situace, která tu panuje nyní a která se nějakou dobu vyvýjela. Celé je to o tom, že MPB scéna se posune někam dál a ti co budou mít chuť a sílu být u toho a aktivně se na tom podílet budou vítáni. Ti, kterým vyhovuje současný stav, pro ně se nic nezmění.

A k tvým vzpomínkám: Ano, na svém začátku jsem hodně nadával na uzavřené akce a nechápal jsem, jak je možné, že já, člověk který to myslí fakt vážně, na ně nemohu jet... nicméně jsem si cestu našel a myslím, že bez přehánění mohu rovně tvrdit, že s výjimkou jedné jediné velké akce (AP 09) jsem od svého vstupu do PB dění na všech byl.
Proto si myslím, že je to jen o tom chtít a něco pro to udělat. A tak je to se vším.
Ostatně díky účastem na těchto akcích jsem rychle pochopil, že mnou kritizovaná uzavřenost má své logické oduvodnění... a někdy ani ta nestačí... viz hajlující fotky na MPCC, nebo WZ 09 a druhý v jiných vláknech několikrát probíraný, den. A tady jsme zase u toho, že propagaci PB si děláme hlavně sami... svým chováním a tím jak to bereme vážně.

A když už si vzpomínám tak tehdy kdy jsem s Camelem z Leones vyjednal možnost účastnit se MPCC pro celý tým, podle mého názoru jedné z nejlepších akcí MPB na které jsem byl, nikdo ač jsem obvolal všechy, neprojevil ochotu jet taky... a nebylo to jen o volném čase, nebo penězích, cestu jsem hradil ze svého. Ano, chce to jen chtít a ti kteří chtějí a jsou ochotni pro to něco udělat, nakonec něčeho dosáhnou.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dardanel napsal:
Jaroslave,tvoje odpověď macGyverovi je hodně divná...opravdu divná...to vypadá,že minimálně ty souhlasíš s "kastováním"?,že má macGyver pravdu a jeho obava je opodstatněná?Že se týmy nebudou hodnotit podle "slušnosti",podle toho,jak dodržují domluvená pravidla a jaký je na ně spoleh,že přijedou tam,kam se přihlásí,ale že se zase vracíme do období "akcí Zet"?...dobrovolně povinných pracovních sobot a aktuálních nástěnek?Takhle si to představuješ?...
nechapu kde si tyhle veci z meho prizpevku vycucal Laughing moje "poselstvi" bylo jedine, ZAKLADEM VSEHO JSOU ZDRAVE A SILNE TYMY !!!! ne nejaky svaz, ani ne vysperkovana propagace v casopisu ani slepence skupin tymu.... nevim co na tom vydis za kastovani ani za akce Z ????
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych ten svaz udelal jako svaz hracu, z nich by se zvolili zastupci a basta fidel....

To ze pak nekteri hraci hraji spolu v jednom tymu je irelevantni, stejne na big game je jeden velky tym a druhy velky tym.......

Proto bych chapani tymu, klubu apod vypustil a udelal to jako organizaci hracu....ta se bude starat o sebe, o hrace o jejich prohresky a o dalsi veci, ale neni treba to delit na tymi....

To si pak muze nekdo dat do tymu 30 fiktivnich hracu - dnes se tomu rika velrybarsky najezd:) - a budem se zase hadat....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

For Jaroslav Jestli sem to špatně pochopil,tak se ti omlouvám a mám radost,že to k tomuhle absurdistánu nesměřuje,jen sem měl pocit,že si se trochu vyhnul přímý odpovědi na obavu,kterou MacGyver vyjádřil....to co tam on píše,je velká pravda....spousta týmů je slepencem různých lidí s různými problémy,které musí každý z nás řešit,práce,rodina,povinnosti....a na paintball si kolikrát musí čas doslova "ukrást"...a dát nějakýmu týmu špatnou nálepku jen proto,že se dá dohromady jen na pár akcí prostě JE elitářství,JE hraní si na něco EXTRA a ve svých důsledcích to může paintballu jen ublížit....někdo to tu už psal o 13letých hráčích AS,v paintu je lví podíl otců od rodin a ta má vždy přednost ne??Týmy se mají hodnotit podle toho,jak dodržují pravidla,jak po sobě na akci uklidí,podle spolehlivosti a podle respektu k ostatním....ne podle toho,kolik akcí stihnou "objet" a kolik "vlivných kámošů" si udělají(to sou ty nástěnky).To,že některý týmy budou aktivnější a budou mít tím pádem i větší vliv,je logický a v pořádku.HOWG
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja se te otazce vyhnul zamerne protoze nejsem zatim zadny velky nadseny priznivec toho svazu, takze mu na to neumim odpovedet..... a podle trackerova modelu bychom jako tym mimo tzv. skupiny armad stali stejne mimo..... jinak nemyslim si, ze je tu kdokoliv extra, jen si myslim ,ze hodne lidi ma velmi rozdilne pristupy k tomu cemu obecne rikame MPB.... a neboj se nevim o tom, ze je nekdo hodnocen podle toho kolik akci objede (ja treba nejezdim vetsinou na vic jak 2 cizi akce v roce) ja treba naopak nemam moc rad tymy co obrazej kazdej tyden jinou akci, ale sami nicim neprispeji treba pro lidi ve svem okoli nebo dalsi kluby... takze pokud mluvim o silnych klubech nemyslim tim silne pocetne, mnozstvim cizich akci co navstivi, velkohubosti stranek ale vnitrni silou !!! a to zda se Macgyveruv tym ted neni... (usuzuju jen z toho co sam pise)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych to až tak vše neřešil...
Když bude svaz - zástupci armád budou ti vyvolení - tím nevznikne VIP klub Militarystů. Nezapomeňte kolik jich je. Do lesního PB patří jako lehká odnoš military i WB. A tak maximálně vzniknou dohady lobistů za svou skupinu - A ostatní se jen dozví výsledek.
Pokud se ukáže Lobbista jako špatný, může ho ( po dané době působení - doba hájení ) skupina zaměnit. - Píši že "může" nepíši že "musí" .....
Opravdu si myslím že organizace ( s dobrou pověstí )bude mít lepší " vstupenku " než roztříštěné týmy.
A pokud je tu velký prostor k tomu že je spousta týmů o dvouch až třech hráčích, pořád je tu možnost se přidat do skupiny pod Lobbistu.
Na jednu stranu chápu že takové týmy existují...
Hráči i budou nuceni ( neagresivně ) se přihlásit do tohoto systému už jen tím, že se stávají " prověření " skupinou a dostanou se na lepší hry než co nabízí lokální hřiště s pneu. a pod.
Politizace se děje ve všem co se myslí Vážně a organizaci, která vystupuje jako slušná, nikdo nedokáže odsoudit za teroristickou, nebo extrémistickou. Což je největší riziko lesního paintu.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
A taková organizace má pak možnost posunout věc... v tomto případě MPB někam dále.


To je velmi sofistikovaná myšlenka, ale také velmi obecná. Mohl by jsi být více konkrétní a objasnit mi přesněji co si představuješ pod pojmem "někam dále".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

těch možností je spousta, některé zde byly zmíněné. Teď mě namátkou napadá třeba spolupráce v rámci AČR, která by se týkala nejen vojenských prostor, ale třeba i spolupráce během organizování nějaké specifické akce.
Za výrazný posun dopředu bych rovněž viděl organizovanost na poli týmů (ano opět to slovo těch funkčních týmů) díky kterým by například v organizovaní nějaké velké... třeba svazové akce odpadly věčné dohady kdo a kdy měl bandasku kdo a jak ohýbal pravidla, nebo kdo a kdy odjel a nechal ostatní ve štychu, jak se na některých byť uzavřených akcích stalo... jako další posun dopředu bych třeba viděl možnost expanze za hranice, oslovení podobně smýšlejících lidí v zahraničí a možnost účastnit se / nebo pořádat mezinárodní akce... je toho spousta co se v organizované skupině dá dělat, stejně jako je spousta možností jak se dá MPB posunout dále.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověď. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
těch možností je spousta, některé zde byly zmíněné. Teď mě namátkou napadá třeba spolupráce v rámci AČR, která by se týkala nejen vojenských prostor, ale třeba i spolupráce během organizování nějaké specifické akce.
jako další posun dopředu bych třeba viděl možnost expanze za hranice, oslovení podobně smýšlejících lidí v zahraničí a možnost účastnit se / nebo pořádat mezinárodní akce... je toho spousta co se v organizované skupině dá dělat, stejně jako je spousta možností jak se dá MPB posunout dále.


Ano,tohle má smysl,toto by bylo zcela ku prospěchu,ale stále mi něco chybí,něco co mi někde hluboko vztyčuje varovný prst... Už jsem několikrát viděl,jak dobrá věc odchází do kytek díky tomu,že si někdo(at jednotlivec,či skupina)zřídila vlastní,malé království,aby si hřála vědomí svého vlastního božství a shůry shlížela na "ty dole"....
Nechápejte mě špatně,ale každý nemá tu možnost obrazit VŠECHNY akce,a dělat,co si zrovna zamane... A kdo tu možnost má,to mu ze srdce přeji,nebot je to štastný člověk...
Jen bych prostě nechtěl,aby v rámci globalizace,politizace a sveřepé nutnosti "někam se zařadit",šla do hoven svoboda volby a konání-tím myslím,třeba to,přejít do jiného klubu,abych mohl tam a tam,protože bych se tam jinak nedostal...Víš,jak to,Jaroslave myslím? Dobrá..klub bude mít dočasně třeba 3 aktivní členy z 10,ale proč ho odsuzovat,jako shluk amorfních molekul,pokud to jsou "srdcaři a MPB ctí...
Proč to píšu...nemám rád,když se lidé chovají,jak stádo ovcí a ženou se koridorem,co jim někdo jiný vymezil... Myslím,že tím zakrnuje jak tvořivost,tak následná chut cokoliv podnikat,protože k tomu pochopitelně budu něco "MUSET"..
To jste mě zase vyndali k románu,tak sry...,ale myslím,že zde nejsem sám,s podobným smýšlením... Zkrátka,ano,zformujme se,zaštitme se celostátní organizací,ale bez nějakého omezení,či podmínek ke členství,pokud se dotyční svým chováním z našeho středu nevyloučí sami... Koneckonců to už beztak funguje,i bez nějakého megasvazu...
Tak,ted mě bijte....
Mac Skeptic Laughing Laughing Laughing

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proc by te nekdo bil ??? vzdyt tyhle obavy sdili skoro kazdy, zvlast male kluby mohou cititi, ze ve svazu nebudou mit zadne slovo a podobne, to je zcela legitimni obava a samozrejme se muze ukazat i jako opravnena, vse je to o lidech
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další věc,která se mi na současném stavu MPB velmi líbí je ta,že je to o cti a respektu,což je dnes velmi úzkoprofilové zboží,na němž si někteří,včetně mě,dost zakládají... Jak to totiž začne být o prachách a nějakém členství,sami určitě víte,že je to nejpřímější cesta do hajzlu...
Z toho mám husí kůži...,pokládal jsem si za čest hrát s vámi na všech hrách,kterých jsem se zůčastnil,at to bylo v Libé,Střížově,na Hrádku,v Benešově,Roudnici,Plesné,D-Day,Doupově,Vránově či jinde....,poznal jsem spoustu skvělých lidí(nebudu jmenovat,abych někoho nevynechal)a všichni,od nováčka po veterána si zaslouží respekt,už jen proto,že se protivníkovi před ten kvér postaví,...proto,že je nenapadne polemizovat o pravidlech,protože taková prostě jsou,...proto,že jsou schopni se pro společnou věc obětovat,...proto,že jsou schopni dřít na prostorách,která si vybrali za hřiště,...a pro pocit sounáležitosti s lidmi,byt z opačného konce republiky,ale se stejným "hnacím motorem"...
Toto jsou hodnoty,kterých si vážím a myslím si,že nejsem sám...

A pokud tyto zůstanou zachovány,bez toho,že by svoboda jednotlivce končila tam,kde by začínala "vláda" SVAZU,pak je SVAZ přínosem....

Pokud ne....Bůh s námi
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

může bejt, nemusíme nic dělat a nechat to bejt tak jak je.
( mimochodem jsem také z malého týmu s pár aktivními členy jako ty, a taky se nedostávam na akce často jak bych chtěl - z časových důvodů ).
I tak se neobávám nějaké birokracie. Přece jenom ti velicí by byli z našich řad ! A né cizí. ( třeba rybáři, nebo ASmani ) Wink
Mě to je vcelku jedno, jen se snažím zamezit tomu jak jsme vystaveni v nemilost rádoby Nova mega zpráva šou o extrémistech apod.

Jaroslav napsal:
proc by te nekdo bil ??? vzdyt tyhle obavy sdili skoro kazdy, zvlast male kluby mohou cititi, ze ve svazu nebudou mit zadne slovo a podobne, to je zcela legitimni obava a samozrejme se muze ukazat i jako opravnena, vse je to o lidech

Malé týmy mohou udělat silnou skupinu se silným hlasem
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne pá prosinec 11, 2009 3:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak podle toho co tu Jirka psal,mám pocit že už to má nějak v hlavě.
Nebylo by lepší počkat na konkrétní návrh a pak se k tomu nějak vyjádřit Idea Přeci vše je o tom jestli se dohodneme nebo ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Tak podle toho co tu Jirka psal,mám pocit že už to má nějak v hlavě.
Nebylo by lepší počkat na konkrétní návrh a pak se k tomu nějak vyjádřit Idea Přeci vše je o tom jestli se dohodneme nebo ne Wink

Myslím,že k tomu ta diskuze je,aby se na jejím základě nějaký návrh postavil...
Jedná se o nás o všechny,tak si myslím,že k tomu má co říct každý...pokud si budu chtít udělat Svaz ve stylu"bude to podle mýho" tak takový filtr poskytuje i facebook-a nikdo jiný se tam nedostane...
Hlavně at to nikdo nebere osobně,ale bez zdravé a vnímavé opozice nikdy nebylo dobrých konců.. Wink Laughing
Jak to řekl Mistr Jan Hus:"NEODVOLÁM,PROTOŽE JSTE MĚ NEPŘESVĚDČILI..."

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně ale zati nejni čemu oponovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
jasně ale zati nejni čemu oponovat Wink
no tohle je ovsem velka pravda.... zatim tady totiz jen a pouze nekonstruktivne plkame jen nad myslenkou, ktera se zatim jen rodi nekomu v hlave.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Dvorzak napsal:
jasně ale zati nejni čemu oponovat Wink
no tohle je ovsem velka pravda.... zatim tady totiz jen a pouze nekonstruktivne plkame jen nad myslenkou, ktera se zatim jen rodi nekomu v hlave.


O to lépe,alespon se ještě před zveřejněním hotového návrhu,do něj můžou zakomponovat tyto dílčí připomínky... Wink avotomtoje... Laughing
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
Jaroslav napsal:
Dvorzak napsal:
jasně ale zati nejni čemu oponovat Wink
no tohle je ovsem velka pravda.... zatim tady totiz jen a pouze nekonstruktivne plkame jen nad myslenkou, ktera se zatim jen rodi nekomu v hlave.


O to lépe,alespon se ještě před zveřejněním hotového návrhu,do něj můžou zakomponovat tyto dílčí připomínky... Wink avotomtoje... Laughing


Ty woe Exclamation To je pravda Idea Každej by sem mohl dopředu napsat jak by si to představoval a Jiřík nad tim ani nemusí dumat, protože to za něj vymyslíme Idea Laughing Laughing Laughing
Mám pocit , že je lepší počkat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea Idea Zrovna teďka dávají kriminálku Miami a děti tam paintballovou zbraní smrtelně zranili bezdomovce. Joo, tohle je pořádná propagace paintballu Rolling Eyes Idea Idea
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Idea Idea Zrovna teďka dávají kriminálku Miami a děti tam paintballovou zbraní smrtelně zranili bezdomovce. Joo, tohle je pořádná propagace paintballu Rolling Eyes Idea Idea


No a nedávno zase v kriminálce XXX dávali, jak bruslí rozřízl hrdlo spoluhráči. To je ale propagace hokeje!!! Nedělej z jedné seriálové epizody hned drama. Nejčastějším vražedným nástrojem (kromě zbraní) je automobil a pořád se vyrábí nová a nová auta....
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
foxycone napsal:
Idea Idea Zrovna teďka dávají kriminálku Miami a děti tam paintballovou zbraní smrtelně zranili bezdomovce. Joo, tohle je pořádná propagace paintballu Rolling Eyes Idea Idea


No a nedávno zase v kriminálce XXX dávali, jak bruslí rozřízl hrdlo spoluhráči. To je ale propagace hokeje!!! Nedělej z jedné seriálové epizody hned drama. Nejčastějším vražedným nástrojem (kromě zbraní) je automobil a pořád se vyrábí nová a nová auta....


Jedno k druhému panáčku, ono se to sčítá Smile
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přání je otcem myšlenky a myšlenka je matkou činu... tak to vidím, podle toho jednám. To co píše MacGyver je sice hezké, je milé že se podělil o svoje obavy, ale nějak nechápu, z čeho ty obavy vyplývají. Jak napsal Dvořák, potažmo Jaroslav není nic, co by zde bylo řečeno, na čem by bylo trváno a co by nějaké obavy mohlo vyvolávat. A sorry... zprostředkování obav není nic, co by se dalo zakompovovat do nějakého konceptu sdružení - jedině, že by se vytvořil "paragraf" či pravidlo, znějící: "dělat věci tak, aby MacGyver neměl žádné obavy!" Confused Confused Confused
Ale teď vážně... kdo mě zná ví, že jsem typ člověka, který místo keců raději něco dělá a je mi úplně jedno jestli to něco je hraní paintu, moje práce, nebo jiné aktivity. Dále jsem typ člověka, který k smrti nerad dělá nesmyslné věci. A proto aby věci měli smysl, musí nějak funguvat... musí dobře fungovat. S myšlenkou onoho "sdružení" jsem si hrál už v době, před dvěma měsíci, ve chvíli, kdy jsem dokončoval první projekt - propagaci, kterou se podařilo nastartovat... toto je zákonitý další krok. A jak jsem již napsal, netoužím a ani nehodlám na tomto projektu na kterém již nějakou dobu místo prázdných řečí, nebo výkřiků do tmy nijak finančně nebo onanisticky participovat, ostatně, nemám to ani zapotřebí, živím se zcela jinak. Jak jsem napsal, snažím se být pouze hnací silou, která zapříčiní něco, co může být ku prospěchu všem. Stejně tak jsem napsal, že celý tento projekt je o týmové práci a v konečném důsledku výtvor tohoto týmu - návrh - bude předložen široké MPB veřejnosti... a pak už bude na každém MPB funkčním týmu (ano, pokud věci mají fungovat, musí mít funkční základnu) jestli se ho chce nebo nechce zúčastnit. Pokud bude chtít, paráda, pokud nebude chtít, nic se pro něj nezmění, toto fórum, WB i MPB akce budou dále fungovat tak jako fungují dodnes a na tom žádné sdružení nic nezmění. Tudíž ani zde nechápu jakoukoliv obavu z toho, že by někdo mohl být, nebo se cítil být ohrožen.
Stejně tak jsem zmínil, že kdo chce něco dělat pro ostatní tak to dělá, kdo ne, tak to prostě nedělá a ani dělat nebude. Což je demokracie. A já jsem za ní rád.

P.S. Ostatně jak to vidím já, funkčnost týmu určitě není o tom jestli ten či onen tým obráží jednu akci za druhou, nebo jak někdo tady rovněž napsal, si dělá vlivné kámoše... tento názor je podle mého myšlení mylný. Funkčnost týmu je o tom, že tým drží pohromadě, něco vytváří, trénuje, občas navštíví nějakou akci a hlavně ctí interní, stejně jako globální pravidla... takto tým chápu já a je úplně jedno, jestli takový tým má 5 nebo 20 členů.

sorry za slohovou práci... taky by mě asi nebavilo po sobě tento dlouhej canc číst Razz
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Další
Strana 20 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate