Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Dálkové pochody

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 11:18 am    Předmět: Dálkové pochody Odpovědět s citátem

Beroun - Praha Modřany

dálkový pochod 55 km - 1700 metrů převýšení
START: Beroun, nádraží ČD restaurace - sobota 28.11.2009 7:00 - 11:00 hod.
CÍL: Praha-Modřany, základní škola Prof. Švejcara - sobota 28.11.2009 do 24:00 hod.
TRASA: Beroun - Svatý Jan pod Skalou - Karlštejn - Černošice - Praha,Lipence - Všenory - Jíloviště - Praha,Zbraslav - Praha,Točná - Praha,Modřany
STARTOVNÉ: 60 Kč Nutná baterka nebo čelovka západ slunce již v 16:05 hod.! Možnost převozu zavazadel ze startu do cíle.

http://www.dalkovepochody.cz/ps.htm

Přidá se někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já teda nevim ale nikde na tý trase neni hora co by měla 1700m Laughing leda že by tam byla objíždka přes alpy Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
já teda nevim ale nikde na tý trase neni hora co by měla 1700m Laughing leda že by tam byla objíždka přes alpy Laughing


Hele ty vtipálku, to je celkem Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná bych se přidal.. Smile Jak si to představuješ? Na celej víkend do pohody, nebo to dát najednou za sobotu, dokud se prostě nedorazí?
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš to tam napsaný, je to na den, chceme vyrážet z Berouna v 7:00.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vypadá, že bych asi šel... Smile
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si to myslel, že se chytíš. Už předminulý víkend jsem ti chtěl napsat, ale vzpomněl jsem si pozdě a telefon na tebe nemam, to jsme šli obrácenou trasu Zbraslav - Beroun, ale to bylo jen nějakých 36km Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To byl trénink a tenhle víkend sem byl s Kancem v českym Švýcarsku na vandru... Very Happy No nádhera... Smile Hlavně ty mokřady... A žeby byla zábava i teď?.. To si přece nesmim nechat ujít... Cool Mobil máš v PM... Wink
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jay Jay



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra.. rád bych šel sváma hoši.. ale 400km do Berouna, to je trochu daleko Very Happy
Aby mi to nebylo líto, uspořádal jsem menší pochod tady u nás.. takový okruh cca 40km. Tak jsem zvědav jak to dopadne. Very Happy
Až bude nějaký pochod trochu blíž, počítejte semnou.

Ať vám to vyjde, jste v hojném počtu a užijete si. Wink
_________________
Co po mě ještě chcete? Chleba namazaný po obou stranách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nakonec asi odpadám. Sad Vzpomněl sem si, že musím jet s Jeníkem fandit holkám házenkářkám do Jindřichova Hradce... Laughing Takže když Frníka nepřejede auto, tak jedem tam. Příště bysme ale chtěli jít pochďák oba dva. Smile
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mě je to moc kilometrů. Zvládnu tak 15-20Km max denně Very Happy Téda jako zvládnu i víc, ale těch 15 je prostě takový, že si i ten pochod vychutnám. Tohle z mého pohledu hraničí s tzv. TM (turistický masochismus Very Happy )
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš si myslim, že Džorž má nový boty... Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Houbeles, šlo o kamarádovu sázku, že za den ujde 90 km a já se přidal. Jenže je, jak píše Fery, asi TM, protože prej 90 je málo a chce jít 110. Takže drobet trénujeme Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jay Jay



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik je tak optimální počet ušlích kilometrů na jeden den, při vícedenním (2-5) pochodu? Typuju 50.. Co vy na to.. Very Happy
Plánujem cestu do Brna.. vzdušnou čarou 160km Smile Tak ať zhruba víme, jak dlouho se půjde.
_________________
Co po mě ještě chcete? Chleba namazaný po obou stranách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zalezi na prostredi ve kterem se pohybujes, les bez cest neujdes vic jak 30 - 35 kilometru, po zpevnene lesni ceste bez drastickeho prevyseni i tech 45 - 50 km nao silnici i mnohem vice
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vytvarnik Franta Skála šel takhle jednou z Prahy do Benátek (a ne těch nad Jizerou) přes Alpy. Vyhybal se silnicim, spal v lese a šel na vlastni vystavu, kde vystavoval věci, co namaloval cestou. Docela mě to lákalo napodobit, ale vzpomínám si, jak sem se jednou učastnil pionýrského výstupu na Sněžku po hřebenech. Vedoucí asi v půlce zalezli do nějáké hospody a my se ztratili, takže zbytek cesty nahoru, kam jsme se logicky vydali, jsem skoro běžel a následně těsně před vrcholem totálně kolaboval, na každém druhém šutráku si lehal a prosil kamaráda ať mě tam nechá Smile Podle horské služby jsme ušli ekvivalent asi 30km po rovině. Podotýkám, že tehdy to bylo v teniskách, teplákách, šusťákovce a s lahví od octa plnou šťávy. Žádný Goretexový sračky Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Vytvarnik Franta Skála šel takhle jednou z Prahy do Benátek (a ne těch nad Jizerou) přes Alpy. Vyhybal se silnicim, spal v lese a šel na vlastni vystavu, kde vystavoval věci, co namaloval cestou. Docela mě to lákalo napodobit, ale vzpomínám si, jak sem se jednou učastnil pionýrského výstupu na Sněžku po hřebenech. Vedoucí asi v půlce zalezli do nějáké hospody a my se ztratili, takže zbytek cesty nahoru, kam jsme se logicky vydali, jsem skoro běžel a následně těsně před vrcholem totálně kolaboval, na každém druhém šutráku si lehal a prosil kamaráda ať mě tam nechá Smile Podle horské služby jsme ušli ekvivalent asi 30km po rovině. Podotýkám, že tehdy to bylo v teniskách, teplákách, šusťákovce a s lahví od octa plnou šťávy. Žádný Goretexový sračky Smile


Hrdino.... Takhle prosit aby Tě tam nechali... Very Happy
Pěkné story. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate