Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Mikuláš a křest na Doupově - POZOR ZMĚNA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pape na kolik ten komplet zásobák přijde? Možná bychom taky nějaký brali nebo po dobrých zkušenostech vyrobili. Btw poskytneš množstevní slevu? Laughing Sice jsem byl proti, ale když i Jaroslav s tím nemá problém, tak je to společně s ripclipem další řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celý je to o tom, že de předchází zbytečným hádkám a podvodům. Je tu první výjmka a už to plánuje dalších 10lidí. Je samozřejmě jedno, že jeho kvér vypadá tak a tak. Je jenom jeho věc, ale tohle je prostě chyba. Když to zvládne kdokoliv jinej, tak proč ne i ten jeden. Bude spousta zbytečných dohadů. Výjmkama se člověk nikdy nikomu nezavděčí. Wink Sou z toho jen problémy. Crying or Very sad
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem měl na mysli, vzhledová nerozlišitelnost kulometu od normální zbraně a celkově špatná identifikace, jestli má někdo opravdu těch 50. Na druhou stranu mi půlka týmu nebude klepat se zbraněma jak s rumba koulema, aby jim to vůbec podávalo kuličky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reakce na Mlaďase:

Já čtu v pravidlech, že se hraje standartní MP se zásobníky na 50 kuliček. Nevidím žádnou výjimku v tom, když si člověk vyrobí 50kovej zásobák z Eva, Vlcity, Rotoru, nebo pixly od fazolí. Doporučuju tenhle náhled na věc a už bych to neřešil.
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tam jde o to, že se na první pohled vidí, jestli je všechno v pořádku, nebo ne... Wink Tímto se předchází hádkám a zklamání ze hry. Samozřejmě nikdo podvádět nemusí a pravidlo o zásobnících tento výmysl splňuje, ale je to to malý bezvýznamný ale. Spousta foto dokumentace se shání už jenom proto, že se občas na oko podvody poznají. Jistě, že je nesmysl pro hráče preferujícího speed řezat nějak do velkýho zásobníku za spoustu tisíc a dělat z něj malej el. loader. Popravdě dápad je to dobrej, ale s timhle malym bezvýznamnym slůvkem - ale.

Pravidla to ovšem splňuje, takže tak. Řekl jsem svůj názor a jako organizátor by se mi to moc nelíbilo. Teď budete s Papem 2, ale jakmile to lidé uvidí, tak do toho půjdou taky a už bude jen otázka času, kdy někdo začne podvádět. Sad
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Tam jde o to, že se na první pohled vidí, jestli je všechno v pořádku, nebo ne... Wink Tímto se předchází hádkám a zklamání ze hry. Samozřejmě nikdo podvádět nemusí a pravidlo o zásobnících tento výmysl splňuje, ale je to to malý bezvýznamný ale. Spousta foto dokumentace se shání už jenom proto, že se občas na oko podvody poznají. Jistě, že je nesmysl pro hráče preferujícího speed řezat nějak do velkýho zásobníku za spoustu tisíc a dělat z něj malej el. loader. Popravdě dápad je to dobrej, ale s timhle malym bezvýznamnym slůvkem - ale.

Pravidla to ovšem splňuje, takže tak. Řekl jsem svůj názor a jako organizátor by se mi to moc nelíbilo. Teď budete s Papem 2, ale jakmile to lidé uvidí, tak do toho půjdou taky a už bude jen otázka času, kdy někdo začne podvádět. Sad


Mlaďas, chápu Tě a respektuji Tvou i další reakce. Nicméně je Papež jediný, kdo se mne na to zeptal a jestliže bude i jediný, tak v tom opravdu nevidím problém. A předjímat podvod, no nevím, ale to je jako předjímat, že když mám v kapse nůž, tak jsem určitě pobodal tu stařenku...
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot kdybyste se radši připravovali na hru a nediskutovali o píč.... .Já osobně mám za to že i když je Papež magor a provokatér rozhodně neni podvodník jak mě o tom sám několikrát přesvědčil a jestli si tam dá bandasku která zakryje měsíc a bude na pade tak ať ji má Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě souhlasím, pokud to je v takovémhle měřítku. Ovšem jakmile by to přerůstalo v něco většího, sem proti. Ano. Dá se to přirovnat docela zajímavě k tomu noži a úplně stejně se to dá brát. Nosit nůž po městě není problém a je v pořádku, ale po městě chodit s mačetou na opasku či batohu asi nebude úplně ideální. Laughing Toť můj názor... Smile

EDIT: Ani v nejmenším by mě Papa nenapadlo nazvat podvodníkem.... Napsal sem to jenom tak, co se z toho může stát, pokud by se to začalo povolovat ve větší míře...
_________________
http://www.pohanskypes.cz/


Naposledy upravil Mlaďas dne čt prosinec 03, 2009 5:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějaké konstruktivní připomínky nebo dotazy ke hře samotné by nebyly? Ať jsem na bojovou poradu připraven vám odpovědět a upřesnit nejasnosti. I když myslím, že scénář je srozumitelný dostatečně.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chlebicky a chlast sebou? nebo to tam bude Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych ti Bohse Onkelz udělal radost tak jeden dotaz mám - miny když na ní šlápnu tak zhebnu jen já nebo i lidi v mém okolí?
A jestli i kolemjdoucí tak do jaké vzdálenosti?
A jestli jen já tak co se stane když budu vyčůranej a budu před sebou mlátit dlouhým klackem abych je zneškodnil ale nešlápl na ně?
Já vím že správnej způsob odminování jsi už v pravidlech popsal ale tohle je také možná varianta jak jí najít a nešlápnout na ní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade, šampus sebou, žrádlo taky...občerstvení nezajišťuji a to ze zcela logických důvodů...ve válce taky nemáš za prdelí bufet Laughing


Jo a pokud si ulovíte divočáka, je to jen na vás, jak si s ním pak naložíte.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.


Naposledy upravil Bohse Onkelz dne čt prosinec 03, 2009 6:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, tak abych Ti udělal taky radost - právě jsi odhalil nepřátelům "minohledačku" Very Happy Nicméně "mina" z balonku "zabije" jen dotyčného, jinak by došlo k dohadům, kdo byl jak daleko. Ale jestli chcete, nechám Bohouše vyrobit pořádné miny a to co bude pak létat kolem, to nebudou motýlci Rolling Eyes

Stačí jako vysvětlení?
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing stačí a Bohouška k tomu radši nepouštěj rád bych domů dorazil vcelku Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho bych se nebál Idea Bohouš většinou odpálí nálož než hra začne Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Srabi jestli budete prudit něco nachystám ,pak bych nechodil tam kam já nejdu Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem pro Idea Exclamation Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Toho bych se nebál Idea Bohouš většinou odpálí nálož než hra začne Laughing Laughing Laughing


toho vypinace se nedotykejte .)

2BO: myslis sekt, ne sampanske?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to bude v neděli za bohoušem pěknej pruvod! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šáfa napsal:
to bude v neděli za bohoušem pěknej pruvod! Laughing

Nebude chce hrát proti nám, asi se mu líbí na mrtvolišti Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Šáfa napsal:
to bude v neděli za bohoušem pěknej pruvod! Laughing

Nebude chce hrát proti nám, asi se mu líbí na mrtvolišti Twisted Evil Laughing Laughing Laughing



ojojoj, vyzva Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mu nezávidim.
ted se ukáže,jestli je vše carbinou nebo rukama! Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak! zasobnik je ready....
zde je promo videjko: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1063601325641&saved#/video/video.php?v=1063601325641&ref=mf
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Tak! zasobnik je ready....
zde je promo videjko: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1063601325641&saved#/video/video.php?v=1063601325641&ref=mf

moc hezka perina Laughing no aa ja doufam, ze uz tomu klukovi date pokoj splnil pozadavek organizatoru a tim je to vyresene, komu se to nelibi, muze si pri svoji hre dat podminku ze zasobnik nesmi byt vetsi enz lidska pest Laughing ... rposte pouzivejte vsichni trosku rozum, kazde omezeni, pravidlo, princip ma mit nejaky smysl, a 50 kovy zasobniky byly zavadeny jen proto, aby lide byli nuceni prebijet, coz tohle plne splnuje...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Papežštější než Papež Very Happy dobrá práce
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já ti Jaroslave jako vždy budu oponovat Laughing Smysl to samozřejmě má, nejprve byl limit zaveden kvůli přebýjení, jenže to funguje i pro snažší kontrolu dodržování pravidel. Na WZ byl zakázán i kulomet, proč asi? Těžko zkontroluješ 300 lidí jestli mají všichni 50, takto probíhá vizuální kontrola přímo ve hře. Máš bandasku, evidentně porušuješ pravidla, dojdu si pro tebe a vyhodím tě. Jenže když bude vypolstrovaná?

Organizátor akce udělil výjimku a já to samozřejmě respektuji, jen bych byl nerad, aby se z toho stala masovější záležitost.

Btw tu úpravu jsem neviděl, protože nenávidím facebook Evil or Very Mad a v práci mi samozřejmě nefunguje ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Verze VLcity s kapacitou 50 kuliček made by Pedro a Jura bude večer.

Pro nechápavce bude rozměrově menší - nebude to bandaska, takže bude odlišitelná ve hře.
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápavci se samozřejmě na tvojí verzi těší a budou ji vítat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
A já ti Jaroslave jako vždy budu oponovat Laughing Smysl to samozřejmě má, nejprve byl limit zaveden kvůli přebýjení, jenže to funguje i pro snažší kontrolu dodržování pravidel. Na WZ byl zakázán i kulomet, proč asi? Těžko zkontroluješ 300 lidí jestli mají všichni 50, takto probíhá vizuální kontrola přímo ve hře. Máš bandasku, evidentně porušuješ pravidla, dojdu si pro tebe a vyhodím tě. Jenže když bude vypolstrovaná?

Organizátor akce udělil výjimku a já to samozřejmě respektuji, jen bych byl nerad, aby se z toho stala masovější záležitost.

Btw tu úpravu jsem neviděl, protože nenávidím facebook Evil or Very Mad a v práci mi samozřejmě nefunguje ....


Ale problem je v tom, ze me a me zelene vlasy vsichni poznaji a tak vsichni vi, ze mam bandasku na 50, na pozadani to komukoliv predvedu....
Prestan byt tak podeziravy, ja si myslim ze pokud nekdo bude chtit podvadet, tak si stejne cestu najde!!!!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť já ti to neberu, klidně si ho měj. U jednotlivce se to dá ještě tolerovat, u větší skupiny už ne. Podvádět se dá, ale určitým způsobem se tomu dá i zabránit nebo alespoň omezit a na některých akcích prostě nemá organizátor sílu všechny kontrolovat. Z tohoto důvodu jsem zastáncem jednoduchosti, proto pořád dokola omýlám tu vizuální kontrolu.

Spíš by mě zajímal Pedrův model, to je podle mě krok kupředu. Hoď sem prosím pak nějakou rozborku a cos všechno potřeboval, určitě se u nás najdou zájemci. Jo a přibližnou cenu, to víš, ty studenti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate