Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

kolimátor na T 98 - Red Dot Scope

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 4:36 pm    Předmět: kolimátor na T 98 - Red Dot Scope Odpovědět s citátem

Zdar, nemáte někdo zkušenosti s tímhle kolimátorem http://www.paintballshop.cz/zbozi/5011-red-dot-scope-pbs-30mm-7-8-mount
, sezona se blíží a tohle se mi zdá docela v pohodě. Prosím o napsání veškerých zkušeností, postřehů z využití v praxi, atd. Díky Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Tak tahle otázka mě taky trápí a chtěl sem podobné téma založit. Taky bych rád na tuto sezónu pořídil kolimátor .. a nejspíš tento zmiňovaný. Ještě jsem zvažoval variantu 40mm popř. 45mm, ale zdá se mě to už moc velké. Jaké jsou zkušenosti s kolimátory .. vyplatí se zainvestovat do nějakého odolnějšího, který odolá nárazu kuličky do předního sklíčka nebo jsou všechny podobné a kulička rozmlátí sklíčko tak jako tak? Nerad bych zainvestoval nemalou částku a při první hře mě to někdo totálně rozstřelil. Asi bych nebyl nadšenej Wink.

Díky za postřehy na téma kolimátor
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam takovej ten za 300 a ten sice funguje a dokonce mi ani sklicko nikdo nerozstrelil (a ze uz to koupil asi 3x) ale za to me upadnul drzak na baterku, tece do nej barva a ja nevim co jeste. Nevim jak tyhle za 900, ale aspon ti z nej nic neupadne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:13 pm    Předmět: Re: kolimátor na T 98 - Red Dot Scope Odpovědět s citátem

Bluewalker napsal:
Zdar, nemáte někdo zkušenosti s tímhle kolimátorem http://www.paintballshop.cz/zbozi/5011-red-dot-scope-pbs-30mm-7-8-mount
, sezona se blíží a tohle se mi zdá docela v pohodě. Prosím o napsání veškerých zkušeností, postřehů z využití v praxi, atd. Díky Martin


Mam jej, a neni s nim zatim problem. Nechovam se k nemu nejlip a zatim drzi dobre. Samozrejme vsichni rikaji, cim vetsi prumer tim lepsi, takze spis je to otazka, kolik na to mas. Vydrz baterek ti nepovim, pac to porad zapominam vypinat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel i u tohoto ti můžou sklo rozbít. Už se mi to taky stalo. Jistotu nebuseš mít asi u žádného. Jinak čím větší průměr, tím spíše tě vysklí.
Spíš bude záležet na tom jestli ti bude vyhovovat otevřený nebo zavřený. Každý má svoje pro a proti.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam 40cm, uzavreny, koupil jsem si ho v lovene a jsem s nim spokojenej, protoze je pres nej krasne videt. Ma pomerne bytelnou konstrukci, uz jsem do nej parkrat z velke blizkosti dostal a to i do skla. Zatim drzi (klepu si na hlavu, pac jine drevo v dosahu nemam)
_________________
Like the smell of your SHIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady. Ale vyplatí se koupit? Myslím tím, jestli mi to ulehčí míření. Když mám zhruba v oku, jak si na určitou vzdálenost nadsadit s původními mířidly. Přepokládám že vyplatí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bluewalker napsal:
Díky za rady. Ale vyplatí se koupit? Myslím tím, jestli mi to ulehčí míření. Když mám zhruba v oku, jak si na určitou vzdálenost nadsadit s původními mířidly. Přepokládám že vyplatí.


Pokud to mas v oku tak je to mozna zbytecny. Ja kolimator kupoval jen proto, ze po pridelani pazby na A5 jsem nemohl puvodni miridla pouzit. Jinak je s tim jen prace Smile .Musis to po kazdym sundani vyzkouset ( a protoze mam kolimator nahore, je porad barevnej ... ) zastrelovat, vypinat, kupovat baterky.... ale jinak si nastezuju Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle kolimátor je úplně v pohodě.Mám ho taky a po předchozích zkušenostech se sračkama za 3 stovky je tohle úplně něco jiného.Je kovový,dostal jsem do něj zásah několikrát i z malé vzdálenosti a drží.Ten průměr 30 mm stačí,protože do toho stejně koukáš oběma očima a tečku vidíš na cíli někdy i úplně mimo kolimátor.Baterky tam vydrží dost dlouho,ale posoudit přesně to nemůžu,protože to někdy nechám svítit i dva dny Smile.Osobně už bych bez kolimátoru být nemohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam asi taky tenhle jen jiný výrobce ale vypadá uplně stejně, celokov, seřizování s cvrkem, 11x svitivost...... mám 40 , protože 30 se mi zdal malej, a nestěžuju si... je vidět krásně, ještě jsem si na něj udělal přední sluneční kryt s druhým sklíčkem skloněným v uhlu 45° pokud dostane přímej zasah tak se sklo nerozbije, páč je šikmo a věc druhá, stinítko i se sklem jde sundat takže jsi dál bojeschopnej... je to teda jen home made výroba, jako moje všechno, ale účel plní... jinak jsem koupil asi 4-5zasahů z asi 8-15m přímo na sklo, jednou mi to hlo celým kolimátorem, ale sklo zatim drží.. klasika najednou koukám že nic nevidím a bylo to v kýblu.... páč jsem už bez kolimátoru jak slepej Very Happy.... mířit po hlavni odhadem jde docela blbě, když mám zasobák na straně kde mám hlavu( jsem levák Wink )...ohledně baterek se nevymykám většině... taky nevypínám Mr. Green....naštetí dělám v PC branži, takže tam pasujou baterky z MB... Wink...
... toť můj postřeh...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz jsem to tu nekde uvadel, ale pro zajemce ... velmi dobre se nechaji poridit kolimatory prez ebay, napr. zde:

http://stores.ebay.co.uk/TradingExpert_Red-Dot-Scope-and-Laser_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ2QQftidZ2QQtZkm

zrovna s timto prodejcem mam velmi dobre zkusenosti (uz jsem jich od nej koupil celkem 5ks, vse doslo vporadku a velmi rychle)
ceny jsou velmi zajimave !
samozrejme u kolimatoru za 950,-Kc usetris tak 3 stovky ale drazsi modely poridis za cca 1/3 ceny (a za usetreny kacky lze poridit treba vzduch) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 1:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych ti doporucil nejvice pozadat na nejake hre vice lidi s ruznymi sirkami a pujcit si zbran na chvili a zkusit. mel sem 30mm a sral me, dokonce mi roztrelili celni sklicko (diky bohu mel dve) takze v pohode a nebyl za 900 ale za 1700. ted sem hral skoro rok jen podle optiky. Slo to v pohode, ale ted si porizuju naopak otevrenej od OKO. Radim vyzkouset a udelat si vlastni nazor protoze treba pres 40-45 je krasne videt ale zase podle me to zaktejva strasne zornyho pole. nekomu to nevadi, Vojtech je spokojen s 30mm a nekdo zase se 40mm. Nekdo rano pije caj, nekdo kafe a nekdo vodku, a presto se ti lide potkavaji na ulici a rikaji, to jsem mel krasne rano Laughing Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také jsem vlastníkem red dot scope 40cm. Větší jsem si kupoval vlastně jen proto, že cenový rozdíl byl cca 150Kč. Jediný problém byla ztráta upínacího šroubu na lištu a musel jsem si ten bazmek nechat vyrobit.
Jinak maximální spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já si koupil tenhle http://cgi.ebay.co.uk/Red-Cross-Hair-32mm-Scope-w-Dovetail-Weaver-Mount_W0QQitemZ300057161683QQihZ020QQcategoryZ7307QQcmdZViewItem
vyšel mě na 1170,-kč.Unás ve shopech stojí 2990,- a od zaplacení jsem ho měl za 8 dní na zbrani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

migus napsal:
uz jsem to tu nekde uvadel, ale pro zajemce ... velmi dobre se nechaji poridit kolimatory prez ebay, napr. zde:

http://stores.ebay.co.uk/TradingExpert_Red-Dot-Scope-and-Laser_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ2QQftidZ2QQtZkm

zrovna s timto prodejcem mam velmi dobre zkusenosti (uz jsem jich od nej koupil celkem 5ks, vse doslo vporadku a velmi rychle)
ceny jsou velmi zajimave !
samozrejme u kolimatoru za 950,-Kc usetris tak 3 stovky ale drazsi modely poridis za cca 1/3 ceny (a za usetreny kacky lze poridit treba vzduch) Wink

Dík za tip. Ale můžeš mi poradit postup při placení, v tomhle jsem trochu lama. Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bluewalker napsal:
migus napsal:
uz jsem to tu nekde uvadel, ale pro zajemce ... velmi dobre se nechaji poridit kolimatory prez ebay, napr. zde:

http://stores.ebay.co.uk/TradingExpert_Red-Dot-Scope-and-Laser_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ2QQftidZ2QQtZkm

zrovna s timto prodejcem mam velmi dobre zkusenosti (uz jsem jich od nej koupil celkem 5ks, vse doslo vporadku a velmi rychle)
ceny jsou velmi zajimave !
samozrejme u kolimatoru za 950,-Kc usetris tak 3 stovky ale drazsi modely poridis za cca 1/3 ceny (a za usetreny kacky lze poridit treba vzduch) Wink

Dík za tip. Ale můžeš mi poradit postup při placení, v tomhle jsem trochu lama. Dík
obrat´se na Miguse,se vším ti poradí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bluewalker napsal:
Dík za tip. Ale můžeš mi poradit postup při placení, v tomhle jsem trochu lama. Dík


pokud chces kupovat prez ebay, je treba se na ebay nejprve zaregistrovat !
samotne platby se potom realizuji prez system PayPal (www.paypal.com) ....predpokladem je vlastnictvi platebni karty umoznujici platby prez internet, nebo tzv. elektronicke (virtualni) platebni karty (napr. u KB a.s.) ktera je specialne urcena pro internetove platby.....

...pravda, takhle to vypada trosku slozite, ale uz mam ten system zazitej a objednavka vcetne zaplaceni mi tedka trva max. tak 3 minuty Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

migus napsal:
Bluewalker napsal:
Dík za tip. Ale můžeš mi poradit postup při placení, v tomhle jsem trochu lama. Dík


pokud chces kupovat prez ebay, je treba se na ebay nejprve zaregistrovat !
samotne platby se potom realizuji prez system PayPal (www.paypal.com) ....predpokladem je vlastnictvi platebni karty umoznujici platby prez internet, nebo tzv. elektronicke (virtualni) platebni karty (napr. u KB a.s.) ktera je specialne urcena pro internetove platby.....

...pravda, takhle to vypada trosku slozite, ale uz mam ten system zazitej a objednavka vcetne zaplaceni mi tedka trva max. tak 3 minuty Twisted Evil

Aha, taky mám KB a koukal jsem u KB je e-card. Ročně stojí jen 65Kč. Takže si ji zařídím a pak to vyzkouším. Ty ceny jsou na tom Ebay fakt v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Také jsem vlastníkem red dot scope 40cm.

Jak mi tohle mohlo z huby vypadnout Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate