Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Mordloch 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Zajímalo by mě, jestli někdo zpozoroval ještě někoho dalšího, kromě mě, komu se celý den kouřlo z hlavy.
mne se cely dan zase kourilo z hlavne, ze sem vubec nevidel, kam mi to pada Crying or Very sad nicmene kdyby si mel tu apartni cepicku jako my, pak mi ver ze by se ti z hlavy nekourilo, nebo by si mel hlavu totalne zmrzlou Wink jako ja
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já jako známý potič a mlžič jsem si upravil masku (vyřezal na horní straně díry) a včera jsem si záměrně nebral helmu ale jen masku a nebyl problém... jenom se ze mně kouřilo při převlíkání u auta..
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak mimochodem, když už se tu píše o těch čepicích, zpět se mi jich dostalo jen 18 z 50 to je dost málo takže pro příští případné akce jsou nepoužitelné a navíc by mě zajímalo kam se ztratili ty které byli navíc - pokud vím tak rudých bylo 43 a čepic bylo 50 kam se ten zbytek poděl?

Edit Jaroslav: jednu ma STAROCH !!! je to svine zlodejska, nasli sme ji u nej hned rano, preda Finovi o ostatnich nevim ale bylo by vhodne je vratit chlapy !!! posledni kdo mel bednu s cepicema na vyber byli tusim lidi z DG, kam ji dali potom nevim, odpovi asi Sendwicz ktery je mel na mordlochu na povel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se pridam k podekovaní Rajkovi a Fínovi za usporadani akce, ktera byla vydarena. Vydesili me nakonec ti turisti ale i to se zvladlo takze super. Navrat byl taky super Smile jako lampionovy pruvod alias brouckyada kdyz me bylo 10 Very Happy

Cepicky : Safra safra, moc se rajko omlouvam za celou ŽC jelikoz sme spechali tak sme nahazeli vsechno do kufru a odleteli žaboletem smer zlin. Ke me se (nevim jak, jeslti sem to na foru prehledl a nebo sem nahluchly a neposlouchal na brifingu) nedostalo to, ze je mame vracet takze sem si to ani nepohlidal a i ja sam sem ju zcizil, za coz se omlouvam. Od zbytku DG zjistim co se da. Popr se sami ozvou zde na forum. Mno jako reseni vidim dve veci, bud ti posleme aspon penize za cepicky a nebo jak je dame vsechny dohromady vratime ti je na dalsi akci...Co se cepicek jako funkce rozlisovaku tyce. Bylo to podle me naprd. Fajn zesme nemuseli byt olepeni ale kdyz mela prostistrana na halve satky a podobne pletene cepice atd nepoznali sme absolutne na cca 40m jesltou jsou to nasi nebo ne. Loupeznici byli oznaceni dobre to bylo nezamenitelne. Tot muj nazor.


PS: diky vsem za ferovou hru (jen by me zajimalo kdo tam tak na jednom kopecku vytekl a malem nam roztrhal kamila za to ze ho udajne vicekrat trefil....)
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě sem zapomněl poděkovat Aďce za slivovici a Mártymu za odvoz akorát mi jí vyslopala žena. Sad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co se týká těch čepic tak určitě nechci za ty postrácené, peníze ani jinou náhradu, nakonec byli z větší části nakoupeny ze zbylých prostředků ze startovného, spíš jen když jsem vyděl jak je nikdo nechtěl nosit tak je jejich jediné využití právě pro rozlišení, takže jsem doufal, že je budem moci použít při další akci.
Pokud tedy bude možné je nějak posbírat mezi hráči a pak najednou při jiné akci předat tak prosím o navrácení jinak to nemá význam zas tak drahé nebyli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče nálezů a ztrát tak nám zůstal v autě jeden kvér navíc.. někdo ho zablil že prej je muj a hodil ho do auta a já pak koukam že mám dva... Smile at se dotyčný ozve na info@militarygame.cz má ho u mě.. Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeniku ten kver je od nas, typek uz vi, ze ho mate vy. Tak to nejak domluvime.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak sem řekl rajkovi u nás v klubovně, celá akce mi přišla jako jednodení vyvedení, a já si to parádně užil. Teren byl skvěle vybrán, hlavně ty trempský kempy vyloženě sváděli k tomu aby se o ně bojovalo. Myslim že obrana jeskyně na konci akce byla už jen taková třešnička na dortu.. Smile Jak tady už podotkl jaroslav že akce byla jednodušší tak bych se přidal. Zase na druhou stranu nám to připadalo jednodušší páč sme (edit admin: NEMELI) problém s disciplínou. Velitel věděl co chce, poddaní věděli jak to splnit Laughing pokud by to ovšem nebylo takhle harmonicky sladěno tak by ty ukoly byly daleko těžší... Laughing
opravdu díky rajko dal sem 100 páč sem nemohl jinak Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jen tak mimochodem, když už se tu píše o těch čepicích, zpět kam se ten zbytek poděl?

Edit Jaroslav: jednu ma STAROCH !!! je to svine zlodejska, nasli sme ji u nej hned rano, preda Finovi o ostatnich nevim ale bylo by vhodne je vratit chlapy !!! posledni kdo mel bednu s cepicema na vyber byli tusim lidi z DG, kam ji dali potom nevim, odpovi asi Sendwicz ktery je mel na mordlochu na povel


Rajko, ja mam taky jednu ve voze, vyperu ji a privezu na nejakou akci, pripadne me posli do PM adresu a poslu ti ji balickem. Diky.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já viděl pár u spasáků! jinak MG všichni odevzdali už v hospodě Laughing krásný jak tady všichni na sebe bonzujou Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udelali jsme to schvalne aby se to neopakovalo, nosit tenhle nepropustnej kybl je celkem hnuj, udelalo to na hlave lednicku. Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty bonzáku Jeníku! U spasáků jsi jich pár vidět nemohl, páč jsme je předávali Rajkovi v hospodě. Leda u mně, měl jsem jí až na dně Alice Very Happy
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se ještě přidám ke strátám a nálezům.Našel se zelenej, průhlednej minimálně stovkovej loader s oranžovo-modrejma kulema majitel ať se ohlásí nebo ho vyčistim a načmárám na něj TT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
udelali jsme to schvalne aby se to neopakovalo, nosit tenhle nepropustnej kybl je celkem hnuj, udelalo to na hlave lednicku. Laughing

Laughing Laughing řekl bych, že to je ale krapet pohodlnější než ta holinka Wink Laughing
Jinak posílat něco co stálo dvacku poštou je zbytečný to by vyšlo poštovný dráž, tak snad až bude nějaká akce tak když si vzpomenu tak se ozvu Wink


Naposledy upravil Rajko dne út listopad 10, 2009 8:56 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucek



Založen: 19. 05. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Golda napsal:
Já se ještě přidám ke strátám a nálezům.Našel se zelenej, průhlednej minimálně stovkovej loader s oranžovo-modrejma kulema majitel ať se ohlásí nebo ho vyčistim a načmárám na něj TT.

načmárej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čepičky vrátíme, jen jak je výkonný poddůstojník sezbírá ve výstrojním skladu všechy. Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Ještě sem zapomněl poděkovat Aďce za slivovici a Mártymu za odvoz akorát mi jí vyslopala žena. Sad Very Happy


Safra to byl lék na trudomyslnost. Laughing
Bylo veselo?
Chutnala?
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla výborná Very Happy díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A Pape kde je to slíbený video? Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zde je nejkrásnější report od toho nejkrásnějšího. Prostě ta nejlepčí kombinace... Cool Laughing

http://www.militarygame.cz/?page=novinky&moreInfo=103
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
A zde je nejkrásnější report od toho nejkrásnějšího.
to bych ho musel psat ja a ja to bybyl !!! Twisted Evil
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st listopad 11, 2009 10:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas už sem ti říkal že nejkrásnější sem já ale napsals to hezky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas:
Jj za tou minizídkou to byla pěkná bžunda, jen se divim, jak jsem mé odulé tělo za ní dokázal nasoukat Laughing No a k tomu půjčování zbraně nocomment, to byla akce století, kdy jeden gun dokáže na místě zaseknout bandu protivníků. Jé ty kdyby to věděli, tak nás tam rozstřílej na kaši Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastodont-> No tobě to nikdo nebere, ale o mě se to všeobecně ví... Laughing

A Džorži to byla bomba... Very Happy Možná díky tomu sem si to tam užil ještě víc... Ten jeden kvér byl úžasněj... -"Ty vole mám ho tu mám ho tu nepřítel... Dej sem ten kvér..." -"Máš tam někoho???" -"Dělej dělej dej mi ho" Very Happy Neuvěřitelnej zážitek. No ať se někdo za takovou provizorní zídku jako sme měli zkusí schovat ve dvou a jeden když má takovou normální výšku metr devadesát... Very Happy
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mluvite o te zidce napravo od ty skaly?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z pohledu modrých nalevo. Bylo to na takovym "mezi valu" uprostřed. Val byl z těch bílých šutrů.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem se za ní schovával, ale asi o deset metrů níž a z druhé strany a furt jsem nemoh pochopit proč na mě všichni řvou, že za ní někdo je když tam nikoho nevidím Laughing Laughing Až když jsem jí úplně přelezl tak jsem tam viděl mrtvolu a až potom toho druhýho výtečníka Wink naštěstí ho někdo včas sejmul páč jsem se před ním neměl kam schovat Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
A Džorži to byla bomba... Very Happy Možná díky tomu sem si to tam užil ještě víc... Ten jeden kvér byl úžasněj... -"Ty vole mám ho tu mám ho tu nepřítel... Dej sem ten kvér..." -"Máš tam někoho???" -"Dělej dělej dej mi ho" Very Happy Neuvěřitelnej zážitek. No ať se někdo za takovou provizorní zídku jako sme měli zkusí schovat ve dvou a jeden když má takovou normální výšku metr devadesát... Very Happy


Mi povídej, jsem se nemohl ani pohnout, protože jsem za tím valem byl fakt tipťop a čučel škvírama mezi šutry. A ještě nám tam někdo posílá práškovky, chvíli jsem si myslel, že má někdo tak tvrdý kule, který tříští ty bílý šutráky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Mlaďas"]Mastodont-> No tobě to nikdo nebere, ale o mě se to všeobecně ví... Laughing

myslim že tenhle problem je jen v tvý hlavě........
Laughing mě emař s mastnym hárem nepřijde jako krásnej Laughing


Rajko my jsme tam tu předsunutou obranu dali schválně, neb ta zídka byla jasnej kryt, chtěli sme vás nechat na otevřeném prostoru v lese. aby jste měli jen stromy. Takže na zídce pod valem byla první linie obrany, tu měla krýt ze shora dvojce George Mladas ale jelikož asi víc kryli sebe tak dole chlapci nepřežili tak dlouho (?), nad nima na takové ostrohu byl další post který měl krýt dolní zídku a mladase s georgem, (nebylo vidět uplně na tu dolní zídku tak proto tam byla zídka z mladasem a gerogem aby vykryli hluché místo těsně u zdi) a propojoval celou obranou linii. Byla možnost otáčest cca o 90 a tak posilovat linii podle potřeby pod ním a napravo od něj. Na tomhle krytu se právě uhnízdil bob se svojí bertou, která štěkala tak dlouho než ho někdo s práškovkou vyřešil do hlavy. Dál pak pokračovali palposty spas. Na to hornim palpostu sme přišlio dva lidi a myslim že ten byl nejduležitější páč zajištoval právě to krytí, jakmile by jsme přišli o tenhle horní palpost byla by otazka času kdy by jste se dostali i na mladase s goergem...Nakonec mi došli lidi tak sem musel na ten palpost nastoupit sám a ty práškovky to se nedá ani popsat... myslim že PP co byli pak uplně na skále měli dobrý divadlo, koukali jak se tam krčíme za těma šutráčkama v dáli zoufale mladas křičí že sou tam přibitý v naději je ho tam odtud srabíka ztáhnu.... zpátky ni krok Laughing myslim že kdyby jste to vzali na zteč se zaměřením oněch sniperů právě na ty zídky tak nás tam převálcujete, sice by byly velký ztráty ale při nejlepšim by se dala aspon chytit ta hrana tý su´toviny a pak už jen překonat tu plošinu k jeskyni. to že nás přežije tolik a vy se nedostanetě ani nahoru sem ani nečekal, prakticky ty pozice byly odpisový Smile a myslim že velkou zásluhu na tom maji spasáci právě na tý nejspodnější zídce, poněvadž místo uchycení na prvním slušném krytu (ona zídka) se to právě rozbilo o naše první line, takže na ty důležíté palposty už nešel takový tlak...
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86


Naposledy upravil No55 dne čt listopad 12, 2009 12:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate