Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Úprava přilby na masku

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 1:55 pm    Předmět: Úprava přilby na masku Odpovědět s citátem

Ahoj, koupil jsem si klasickou "kevlarku" z PBS. Musel jsem vyndat ty vnitřní popruhy, kvalita zpracování HROZNÁ. Půlka těch pásku byla rozlepená (nešijou to ale svařujou). K tomu jsem si pořídil povlak a s tím to bylo ještě horší, vůbec na tý přilbě neseděl (jak píšou) takže jsem ho přešil. A teď k jádru věci.
Mám masku Elite Alpha Therma Camohttp://www.paintballshop.cz/zbozi/6197-elite-alpha-thermal-camo
a přilbu Military Kevlar Helmet http://www.paintballshop.cz/zbozi/4589-kevlar-military-helmet-black
Ale pořádně to nesedí, když nasadím na masku helmu je jakoby překlopená dozadu. Napadlo mě říznout masku (ten čelní náběh) ale to se mi moc nechce.
Včera mě napadlo vyndat komplet ten vnitřek z přilby a je to mnohem lepší. Jen tam budu muset nalepit nějakej molitan.
Upravoval jste si někdo přilbu?? Podělte se, díky
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Helmu mam taky presne tuhle. Pasky mi drzi v pohode, s nima jsem zadny problem zatim nemel. Povlak mam taky z PBS. Sice nasadit ho chvili zabere, protoze je dost natesno, ale da se to a sedi pevne.
Co se tyce masky, mam tuhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/295-spectra-proshield-thermal-black. Dopracoval jsem se az k tomu, ze jsem nejprve sundal ksilt a ted i bocnice a musim rict ze nyni mi helma i s maskou sedi perfektne. Helmu mam trochu naklonenou dozadu, ale to spis proto ze by pak uz predni cast zasahovala moc do vyhledu. Takze ted mi predni okraj helmy sedi na hornim okraji skla masky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ta maska asi nemá náběh za/pod kšiltem viď. u té mojí je takovej chránič čela. a ten bych asi musel kuchout. bočnice sundavací nemám, ale ty mi tam nevadí
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám také JT masku jen trochu jinou právě v tom " náběhu čela ".
Normálně ho uřízni ( Termal flex 08 ho tam má o poznání menší - nižší ).
Ale i tak ti bude helma padat dozadu...ale jde to nasadit tak, abys vypadal " inteligentně ".
Předek helmy zahákni za horní okraj brýlí a sklop pod tlakem ( celkem malým ) zadní část helmy a je to Wink
Pokud nebudeš takto postupovat, narazí ti helma na předek kde si někteří montují větráčky.
Jinak helma vcelku kvalitně provedená co se mé týče. Povlak mi tam šel také hodně fest : po pár vyprání se to srovná. Jen ty pásky se sucháčem mohli dát trochu jinak - ty přední musím docela natahovat - překáří mi ten vnitřek helmy.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám masku Spectra Proshield,používám většinou již jenom brejle z ní
ale helma drží na masce tak,že nepotřebuju ani řemínek pod bradu co mě od blembáku upadl,funguje to tak,že přes vrchní rantl brejlí překlapneš rantlík blembáku a drží to samo......teda s potahem,bez potahu to musim vyzkoušet....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate