Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tuning cyklonu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:23 pm    Předmět: Tuning cyklonu Odpovědět s citátem

Chtel jsem se informovat jake nejlepsi dily poskytnout memu cyklonu na X7. Cetl jsem jiz nekolikrat ze nejvetsi slabinou tippmannu je prave trhani kuli vrtulkou. Nevim zda-by to napr. tato vrtulka vyresila http://www.paintballshop.cz/zbozi/9595-soft-flexi-pads-for-cyclone-loader-system--cyclone-feed a nebo jestli objednat neco lepsiho treba z USA.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nevim co pouzivas pale me se netrhla kulicka v cyklonu jeste nikdy a ve zbrani celkove se mi netrhla uz asi 1000 kuli ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdy se snazim kupovat ty nejkvalitnejsi kule co muzu. V cyklonu jsem mel barvu asi dvakrat, ale otazka je, zda-li do cyklonu neprisla kule uz nejak nacata. I to se muze stat. Ja jen ze nekde tady na foru jsem cetl (i od vice lidi) ze neznaji tippmanna kteremu by neodesla nejak soucastka v cyklonu po 1000 vystrilenejch kulickach. Tak se ptam radeji uz predem informativne, aby me to pak nezastihlo nekde na akci. Protoze to by me fakt nastvalo
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vůbec nechápu že se mi kule vůbec netrhaj - trhne se jen když střílím na konci herního dne - starýma - který jsem nechtěl jen hodit do koše a tak je vystřílím někam na strom...to je jediná chvýle kdy se mi to přepne na mod - Sprey.
Barvu v ciklonu mám jen díky mé nešikovnosti ( třísknu s gunem nebo s tubou a prasklou kuličku tam již nasypu ) a nebo když mě někdo hodně zblízka střelí do zásobníku.... - pak to stačí vysypat prohrábnout prstem a můžu frčet dál... Cool
Tak to dle zdejších přízpěvků mám sakra štěstí.

Ano o tom ciklonu taky uvažuji - ale né z důvodu potřeby ale spíše z důvodu tunění - vyhazování peněz...( prostě chci mít vše na svém gunu vyměněné to co jde i když to není potřeba....
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem ve své X7 párkrát také cyklonem rozmixoval kule. Ale musím říct, že to bylo v počátcích, kdy jsem se se svou zbraní a s paintballem vůbec seznamoval. Už nevím, co to bylo přesně za kule, ale vím, že to byl levný a měkký šunt. Také jsem se vyškolil s turnajovými kuličkami. Ty potvory byly pro změnu velmi křehké a při vyšší vlhkosti jsem hned měl v cyklonu oranžádu.
Od doby co jsem najel na Torobally, se mi neškubla ani jedna. Po čase jsem stejně cyklon ugradoval, možná i z podobných důvodů jaké psal Tracker Smile. Součástí ubgradu je i měkká vrtulka http://www.techtpaintball.com/cycloneupgradekit.html. Po montáži jsem vytáhl poslední pytel turnajových chroniců, které jsem nevyhodil, a které už byly značně uležené a všechny jsem vystřílel - nerupla ani jedna koule.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.techtpaintball.com/cycloneupgradekit.html vlastnim taky - jen se mi nepodaril vymenit Q.E.P.H. - nevite nekdo jak na to ? Confused
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
- jen se mi nepodaril vymenit Q.E.P.H. - nevite nekdo jak na to ? Confused


Myslíš pouzdro, ve kterém běhá píst? Pokud si dobře pamatuju, tak píst tam šel dost z tuha a nedoléhal až ke krajní poloze. Stačilo jen dobře namazat a pohoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
http://www.techtpaintball.com/cycloneupgradekit.html vlastnim taky - jen se mi nepodaril vymenit Q.E.P.H. - nevite nekdo jak na to ? Confused

Tiez mam uz cely cyklon od tychto ludi vymeneni, teda az na tu vrtulku, ktora sa niekde z celou objednavkou zapatrosila. Ale pride aj na to. Inak tiez musim napisat ze to kupujem len z ciro mladickej nerozvaznosti Very Happy kedze zatial som nejake vaznejsie problemy s gulickami v cycklone kvoli vrtulke nemal. Tie zvysne veci cyclonu, to hej, to je o niecom inom, to je prospesne, ale tot je uz len skor aby to bolo na kompletku.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuzu vyndat tuhle tycku, proste to nejde a nejde.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Páč ta velká umělohmotná (asi) bakula na konci tej tyčky je našroubená na závit a dotažená dost na fest. (ale přilepený to nebylo) Mě pomohlo tyčku obalenou hadříkem chytnout kombinačkama a montážním klíčem příslušné velikosti tu bakulku "odtočit" po závitu pryč. Dokonce jsem ani nic nepoškodil.
No jo, než sem na to přišel, asi dvacet minut jsem si nadával jakej jsu idiot, že jsem si s těma vylepšeníčkama neobjednal novou aji tuto tyčku Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si to pořídil když se mě obrousil ten ratchet a řek sem si, že když už tak už a vyměnil jsem komplet všecko. Předtím mě obvykle koule praskla v zásobáku, pokud jsem zkusil full auto vysypat celej padesátkovej zásobák na jeden zátah, tak některá z cca posledních pěti se vždycky trhla.
No ona ta "soft" vrtulka jsem ve finále zjistil že až zas tak moc měkčí není, dal bych max. tak o 10 až 20%, myslel jsem že bude víc "soft", ale mám z ní lepší pocit, než z té origo Tippmann. Zatím jsem s tím vylepšeným cyklónem ale moc nenastřílel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pando, az to budes menit, nezapomen na to co pisou na obalech a na jejich webu. Jestli ma nekdo po nainstalovani s QEPH problemy, je to ten kdo to maze olejem. Chce to namatlat nejakou tou vazelinou (Grease). V PBS se da koupit tuba.

Driv sem v cyklonu taky nikdy netrhnul, potom se me primo na hre vysrala takova ta bila plastova packa uvnitr, a na svet prisla legenda o idiotovi co neumi zabit z 3 metru zezadu setlera a zazdi tak celej utok. Takze me se to pokazilo opravdu v nejnevhodnejsi dobu (: ale je to otazka nahody, znam lidi co maj zakladni Cyklon a furt OK.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle mne by se kule v cyclonu nemela trhnout, zkousel sem hrat i s koulema rozbalenejma tri mesice pred hrou a v poho. Taky kdyz nekdo strili na fullauto tak se podle mne posledni kule trhnou proto ze v cyclonu maji spoustu mista a zbesile " tam sebou hazou " o steny cyclonu ( zkuste nekdy prikryt cyclon jen rukou misto vicka ) mekci vrtulka proto podle mne nema zas az tak smysl.
jinak cyclon na my A 5 ce mam momentalne z X 7 ale menit sem ho vubec nemusel pac behal porat v pohode i s vybehanejma origo vnitrnostma.
Ale sem bohuzel trouba co kvuli kazdy sebemesni vade na krase musi vymenit co de. Dybych nebyl takovej jouza tak mi mohla moje A 5 ka strilet uz nejakej ten patek se vsema starejma vecma s kerejma sem ji koupil ( a ze sem druhej majitel a predemnoui snad nikdy nebyla cistena udrzovana ) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:50 pm    Předmět: Max. rychlost cyclone Odpovědět s citátem

Nevíte náhodou někdo,jakou rychlostí podává cyclon,popřípadě jak ji zvětšit?Upravil jsem spouštový mechanizmus na Bravu přidal mechanický řadič střelby na přepínání na dávky nebo jednotlivé ale kadence je dost veliká Embarassed .A tak se ptám,protože finální přepínač musím teprve udělat,tak jestli má cenu se tím vůbec ještě zabývat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fanlan:
citace:
Nevíte náhodou někdo,jakou rychlostí podává cyclon,popřípadě jak ji zvětšit?Upravil jsem spouštový mechanizmus na Bravu přidal mechanický řadič střelby na přepínání na dávky nebo jednotlivé ale kadence je dost veliká Embarassed .A tak se ptám,protože finální přepínač musím teprve udělat,tak jestli má cenu se tím vůbec ještě zabývat....


jak jsi upravil spoustovy mechanizmus ??? moc by me to zajimalo. osobne mam 98 s cyklonem. a podle vseho i podle vyrobcu upgradu cyklonu zvyseni kadence podavani staci upgradovat cyklon. osobne tedka cekam na balicek z ameru kde na me ceka kompletni upgradovane streva na cyklon i se stredni (cervenou) vrtulkou. po teto uprave by mel cyklon bezproblemove zvladat kadence 25 vystrelu za sekundu.
_________________
RAM MP5
RAM SIG SAUER 226
Tipmann 98 custom camo ala Thompson M1A1
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačilo vyvrtat nad pažbičkou dírku pr:8 a pripravit si prepínač který je z jedné strany osy ubranej.POkud je vybranou stranou k tomu dílu který zadržuje kladívko,tak je vse tak jak bylo, a střílí jednotlivě,ale pokud se otočí,tak dojde k zablokovaní záchytu kladívka,ten(záchyt)se nemůže hnout nahoru a zablokovat kladívko,takže se ciklus pořád opakuje dokud se neuvolní spoušť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fanlan napsal:
Stačilo vyvrtat nad pažbičkou dírku pr:8 a pripravit si prepínač který je z jedné strany osy ubranej.POkud je vybranou stranou k tomu dílu který zadržuje kladívko,tak je vse tak jak bylo, a střílí jednotlivě,ale pokud se otočí,tak dojde k zablokovaní záchytu kladívka,ten(záchyt)se nemůže hnout nahoru a zablokovat kladívko,takže se ciklus pořád opakuje dokud se neuvolní spoušť.



a nema to vliv na ustovou rychlost ?? a popripade jakou asi kadenci to ma? Question
_________________
RAM MP5
RAM SIG SAUER 226
Tipmann 98 custom camo ala Thompson M1A1
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vliv na úr to bude asi mít,ale myslím si že určitě ne větší, než když by jel na elektroniku,kadence je docela veliká,ale jak to nezpočítám, jinak ted jsem se prestehoval a nemam plné flašky tak nemužu zatím nic dalšího zkoušet,dokud je nenaplním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevíte náhodou,jestli zkrácením pružiny v pístu cyclonu, dosáhnu kromě potřeby menšího pracovního tlaku i větší rychlosti podávání?Popř.máte někdo zkušenosti o kolik zhruba tu pružinu zkrátit?
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho co vím já tak sice nebude potřeba tak vysokej tlak na znovupootočení cyclonu ale právě na úkor rychlosti podávání - čistě teoreticky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo máš asi pravdu, nějak mi nedoteklo že nebude potřeba takovej tlak ale bude se pomalejc vracet pístek
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zablokovani kladiva nefungovalo nikdy tak aby byla zbran schopna podavat a to od dob vm68 ... kadence je az prilis velka, u vysokotlake zbrane proste nesmysl (proto to taky vyrobci nedelaji a uchyluji se k elektronice !!!) .. Smile vymejsleli se spomalovace (prizinka misto dorazu kladiva, ktera ho zpomalila v koncove fazi ... atd .. ale problem je v male vaze kladiva .. u tezsich kladiv to slo .. (vm68 mela kladivo kolem 300g)
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradím ti, nic nazkracovat!!!
Ta pružina vejen natahuje cyklon, ale taky s nim otáčí.
Zkrácením si zmenčíš sílu na otáčení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dospěl jsem ke stejnému názoru už je promazán a nasazen zpět. Laughing
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stejně budete skracovat nebo budete kupovat novou Cool Razz
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
saiko



Založen: 18. 09. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 10:23 am    Předmět: cyclon A5 Odpovědět s citátem

zdravim mam standartní A5 a přestal mi podávt cyklon,co2 do pístu jde,nikde neuniká jen nepodává Smile když sem ho rozebral nejeví se nikde žádné známky poškození....nemate nekdo stim zkušenost,v cyklonu se zdá že je vše take ok...kamarád mi radil zkusit vyměnit pružinu...co si o tom myslíte ?

díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t_k



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, podobny problem jsme resili ted o vikendu.
Zbran v pohode strilela, jen se nepohyboval cyklon.
Když jsem sundali spodní víčko cyklonu a zkoušeli funkčnost tak pístek v cyklonu normálně fungoval, ale nevyjel po celé dráze až do konce jak měl - tzn. že se nezachytil o zub, který by pohnul cyklonem.

Po dlouhém laborování zjištěna příčina - museli jsme vyměnit o-kroužek v power tubě...
Po výměně okoružku vše ok.

vyzkoušej se sundaným víčkem zda se ti vůbec hýbe pístek cyklonu

Tomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus sílu pružiny - pokud se ti zdá jestli je moc tvrdá, zkrať jí o cca 10mm a zkus to měl jsem stejný problém, vyměnil jsem těsnění a nakjonec mi pomohlo jen toto. Nechtělo se mi do toho - je divné zkracovat po cca dvou letech něco co fachalo.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no resil jsem obdobny problem na novem tuningovem cyklonu z ameriky. nechtel podavat. kdyz jsem ho rozebral tak jsem zjistil ze ta pruzina co tam byla se sprajcla pri sestavovani do kupy. stacilo to pak dat spravne do kupy a cyklon uz chodi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u mě byl problém v tomhle dílu: http://www.paintballshop.cz/zbozi/6075-02-20s-trigger-spring-short-red tlačí na středovou osu cyklonu a umožňuje přeskočení zubu při cyklování na středové ose cyklonu, já jí měl unavenou a přeskakovala v obou směrech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate