Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TOMAHAWK
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 1:43 pm    Předmět: TOMAHAWK Odpovědět s citátem

Zajímaly by mě názory na tyhle kuličky.
- jaké máte zkušenosti ve vysokotlakých zbraních
- rozdíly mezi jednotlivými druhy

Na fóru moc zmíněk o nich zatim neni, ale na jednom hřišti jsem s nima střílel a přišli mi velice odolné vůči trhání ve zbrani i dost přesné, a to jak v A5, tak v kámošově MR3.

V sekci "Kuličky" jsou sice již zařazeny, ale hodnocení mi příjde trochu zcestné....

Šel bych do nich, jelikož se nyní dají v pohodě sehnat i v Praze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomahawk winter jsou hodně pevné a takové, jak bych to řekl, pružné Smile. Střílí se s nimi dobře, nepraskají, malí jen malé plošky občas. Jednu se mi podařilo dát dospod do batohu a na ní krabici s věcmi a kulička se zplacatila, aniž by se rozbila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na dnesnu dobu su to gulicky vascie (co je dobre)

field - mavaju problemy s praskavostou, nehral by som s tym
classic - nemaju take problemy ako field

competition&finest - krehkejsie, ale hravam s tym (spyder, tippmann) a neni problem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se podělim taky o svoji zkušenost.

Hodně jsme hráli s fieldama i clasicama. Záleželo ale hodně na várce. Občas bez problémů, ale občas jsme narazili na várku, kdy dost praskly v hlavních (při nižších teplotách). Fieldy při nižších teplotách byly k nepoužití, clasiky jakš takš.
Plošky byly při nitších teplotách skoro na každé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 8:43 pm    Předmět: Tomahawk winter Odpovědět s citátem

zdar s tomahawkama jsme více než rok hráli celej tým a nikdo si na nic nestěžoval,mě osobně neprdla kule v hlavni něco přes půl roku,ale je mooooc velkej rozdíl jaký wintry,protože bezproblémový jsou jen chinook orange,lámou větve a nepraskaj,seneca taky celkem jde,ale Beothuk Blue ty snad vyráběj pro nasrání,krátery jak na měsíci a čistíš a čistíš jak debil.....sehnat se,ale u nás daj snad jen v Áresu,jenže jim došly Chinooky a maj jen ty modrý mrdky,takže ted´celý RFM marně hledá adekvátní náhradu za naše neviditelný miláčky....jestli někdo máte nějaký vyzkoušený zimáky,celkem by nám vaše typy pomohli,není totiž vůbec levný na každej víkend na zkoušku objednávat 2 bedny a hlavně poslouchat kecy co jsem to zas vobjednal,prostě voser
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nevim jak ostatni, ale ja jsem s Winterama spokojenej. Jsou dost pevny, nepraskaji a presnost je perfektni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem si Tomahawk Fild a Classic. Fild střílí trochu líp, ale celkově mě Tomahawky nějak nenadchli. Čekal jsem od nich víc. Střílí asi stejně jako Toroball Winter. Alespoň je tomu tak mé zbraně Tippmann Pro Carbine. S těmi i těmi střílím na 30-40m (rovná střela).
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky strilim winterama a jsem s nima nadmiru spokojenej. Jsou tmave, takze nejsou videt za letu, tvrde, takze vetsinou proleti krovim jako nic a nejsou na nich plosky, takze skvela presnost. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wincent samozřejmě myslí Tomahawk Chinook Orange Smile Ty jsou ještě o trošku větší než ty Classic, takže mají lepší (narovnanější) balistiku. Teď měl dodavatel nějakou slabší chvilku, takže naše Višně došly, takže jsme byli nuceni vzít ty Classiky. Schválně jsem je mixnul s Višněma abych mohl přímo porovnávat a skutečně, ty menší classiky droply o něco dřív.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Wincent samozřejmě myslí Tomahawk Chinook Orange Smile Ty jsou ještě o trošku větší než ty Classic, takže mají lepší (narovnanější) balistiku. Teď měl dodavatel nějakou slabší chvilku, takže naše Višně došly, takže jsme byli nuceni vzít ty Classiky. Schválně jsem je mixnul s Višněma abych mohl přímo porovnávat a skutečně, ty menší classiky droply o něco dřív.

Odborník na slovo vzatý to mi věřte. Tohle je přesně téma pro Vovse Laughing Laughing

Jinak ppokud máš možnost zakoupit tyto kule Tomahawk Chinook Orange pak určitě neprohloupíš, páč jsou fakt dobrý Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 5:57 pm    Předmět: Re: TOMAHAWK Odpovědět s citátem

Laux napsal:
Šel bych do nich, jelikož se nyní dají v pohodě sehnat i v Praze.

A mají tam i Tomahawk Chinook Orange?
A kde, že se nechají sehnat?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pozor, vyžadují trošku péče. Jelikož jsou stále takové živé/pružné, nerady se mačkají v krabici. Takže alespoň vyndat a nechat pytle naležato. Ještě pro ty co je neznají a pořídí je: nelekejte se zvláštního opatření proti vlhkosti. Nevím jestli to je ještě u jiných kulí, ale Tomahawk Chinook Orange jsou naloženy v jakémsi oleji. Nevím v čem je to lepší než pytlíky (tomahawk classic nemají třeba vůbec nic), ale faktem je, že po iks desítkách výstřelů tento olej dokáže celkem zaneřádit hlaveň, což nemůžeme potřebovat Smile Toto řeším přesypáním do plastových dóz (ne více jak tři vrstvy kulí na sobě), jež vyložím papírovými útěrkami. A obden otáčím a promíchávám. Toto má dvojí efekt: kule rovnoměrně dozrávají, kulatí se a hlavně se z nich tímto otře ten čubinec Smile A jestli se ptáte, jestli stojí všechno tohle handrkování, notabene s kulí téměř za sedumdesát hálířů, za to, tak věřte, že stojí Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
kule rovnoměrně dozrávají,

Ta sklizeň vám pak opravdu udělá radost. Odměnou pro Vás budou ony krásné zásahy se slovy:
vod kať to bylo? Shocked Shocked
Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já používám tomahawky asi rok.Zimní super,ale clasiky teda nic moc,teď jsem vzal PBS titanium premium winter tak jsem zvědav na rozdíly.Fakt je že zimní tomahawk je mastnej ale lítaj dobře a dobře procházej zkrz sajrajt v cestě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Toto řeším přesypáním do plastových dóz (ne více jak tři vrstvy kulí na sobě), jež vyložím papírovými útěrkami. A obden otáčím a promíchávám. Toto má dvojí efekt: kule rovnoměrně dozrávají, kulatí se a hlavně se z nich tímto otře ten čubinec Smile
vzdycky sem byl na vazkach, jestli jsi silenec nebo jen nestastnik, ted uz mam jasno, jsi silenec Laughing

jinak sem si ted objednal Tomahawk Winter tak uvidim, jak to ta RAPka bude zvladat, ta je na kule dost nachylna potvora
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mnó, manželka tvrdí, že prej magor Smile Jen aby nebyli ty Višně do těch zásobníků moc veliký, aby se ti to nějak nezasekávalo, nebo něco. Jinak jestli máš problém s praskáním kulí v zásobníku, tak to s Višněma nehrozí ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda jestli jsi objednal Višně ještě byly jedny Winter, takový modrý a ty stály za prd.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak jsi Jaroslave pochodil? Už jsi je testoval? Jinak mám k Višním další poznatek: jak jsou právě takový gumoidní, tak v tubách téměř nechrastí. Dnes na cvičení jsem si vůbec nemohl zvyknout na ten randál, co dělali Tomahawk Classic Rolling Eyes
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam ty modry a poznam kulovy rozdil Laughing nikdy jsem nepatril mezi lidi co tohle dokazali nejak ohodnotit, z meho pohledu jsou v pohode zadna se mi nerozkrapla v zasobniku ani v hlavni coz pri pouzivani RAPky povazuji za vitezstvi, ohledne presnosti vim kulovy, prakticky sem nevidel nepritele a jen sem chcipal Laughing Laughing takze sem nevystrilel ani 50 kulicek za cely den, snad na Mordlochu budu schopen vic vypozorovat jejich chovani
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 5:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavně že nepraskaj Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já střílím chinokama a po diskuzi s Vovesem je nechávám dozrát a zatím mi žádná nepraskla. Dokonce když jsem nedobrovolně nabagroval po pás a do hlavně bahno, tak jsem hlaveň pročistil pár výstřelama a cajk. Teď mi přišly ty modrý. Jsou nemastný, tak jsem zvědavej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Modráky pozor, jsou celkem malinký (asi .686) o proti Višním ( asi 689). Ale z AA chodějí překvapivě dobře. Přesně a daleko. A ještě menší jsou ty Classic, ty prosviští finem od HH .686 jak prd. Tipuju že budou tak .685-4 Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ozkoušel modráky a můžu říct, že jsou v pohodě. Jedna se mi sice rozcákla v hlavni, ale to bylo asi tím, že jsem díky výměně pístu úsťovku někde kolem 370.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem koukal na stranky vyrobce a nevypada to ze by vyrabel jeste ty chicook orange. aspon tam maji winter blue jenom. tak teda nevim
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 5:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem na to koukal a jsem z toho značně nervózní! Uvidíme až teď budou v Aresu brát novou várku, co jim řeknou. Modráky jsou fajn, ale přeci jen Višně jsou o dost větší a jak známo, na velikosti záleží Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to snad ne. Já už si tak navyk na to opečovávání okolo dozrávání Chinooků, že je nesměj přestat vyrábět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr0uza



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 180

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam ze je to tu jak, rady pro zahradkáře Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už mám domácí pivovar nebo pěstuješ kuličky jako my Question Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si kupoval Tomahawk Field a Classic v domění, že maj větší průměr a hovno. Jediný kuličky s větším průměrem co jsem kdy měl, byli nějaký od Draxxus do chladnějšího počasí, ale nevím sakra jak už se jmenovali. Draxxus už je stejně myslím nedělá, pač dělají taky každou chvilu něco jinýho a navíc je někdy problém to sehnat, protože shopy to nabízí, ale ve finále zjistítě, že nemají naskladněno. Mad Sad
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaka je kluci aktualni zkusenost s tomahawk Seneca yellow ?
a jeste bych se chtel zeptat zdali nekdo v lete nehral s temito
TOMAHAWK CLASSIC - Kainah red -jsou to maskacove barvy kulicky a syta cervena napln. diky za info o velikosti a presnosti
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate