Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

hammerhead
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu, tak já si letím zopakovat tu angličtinu Very Happy
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ze zvědavosti pořídil taky HH Battle Stixx 16'' a koukám jako blázen Shocked Poslyšte příběh. Používal jsem do teď hlaveň all američan a k ní jsem našel výborné kule Tomahawk Chinook Orange. Hlaveň je ráže .689 a občas některá kule projela, ale dobrý. I řekl jsem si: zkusíš HH s průměrem .688 a výsledek musí být zaručeně ještě lepší než doposud. První překvapení bylo, když mi dnes dorazila hlaveň, avšak s finem .686 (přestože na dodáku stálo .688)! No nic, řekl jsem si, to jsou tisíciny milimetru, třeba dokonce bude ještě lepší než původně zamýšlený .688. Když jsem doma zkusil vsunout do hlavně kuli, tak sem samozřejmě zjistil, že finem ne projde. No nic, je prostě malej, vrátím, vyměním, pohoda. Pak si říkám, že bych mohl zkusit, jaký průměr má asi ta vrtaná část. Odšrouboval jsem fin a vsunul kuli. A světe div se, taky se zasekla! Tak že jí vyfouknu. No mozek už mi lez ušima a nic. Tak sem nasadil na zbraň, že jí vystřelím - zmáčknu třikrát a mrcha pořád v laufu! Takže sem musel milej zlatej lauf sundat a klackem, celej vsteklej, takovou drahou věc odpanit. Je z podivem, že i přesto jsem potom vystřílel cca 150 kulí (samozřejmě bez jakéhokliv výsledku) a ani jedna trhlá! Což jen teda ukazuje na kvalitu kulí, nikoliv hlavně. Vůbec nechápu na co se dělá fin .690, když samotná hlaveň nemá prokazatelně víc jak .688 a to buchví, jestli má vůbec to. Takže jsem nas... hned dvakrát: že budu muset opustit svý milovaný Višně (nebo HH Twisted Evil ) a že zase začne kolotoč hledání kvalitní kule pro mou hlaveň Sad Proto prosím poraďte, jaký kule na .686 fin při jaký fps. Dík
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám torobally. Jak zimní, tak precision.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A při jaký úsťovce to jede nejlíp? Nad těma Toroball Winter přemýšlím asi nejvíc. Už jen proto že jsou zelený a celoroční Smile Myslim že je používá i GEorGE? A jak to má Tantal?
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smysl finu .690 u HH taky moc nechápu, sám jsem narazil na All Star kuličky, které vnitřní částí hlavně prostě neprolezou a většina mi pak praskla uvnitř. Nicméně u HH to není žádná tragédie. Používáme se spokojeností torobaly, duky, titania (jsem zvědavý na nové titány, dnes budu mít první bednu, tak odzkouším a dám vědět).
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves: úsťovku mám 300 fps, ale tu jsem nastavil až když jsem si koupil ještě tu novou úsťovou brzdu, do té doby mi při 300 koule lítaly všude možně jen né rovně a tak jsem musel mít nastaveno cca 275 fps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Tantal: Ty kule co jsi jmenoval jsou tedy vhodné do finu .686? 2Vafi: ježkovi voči jakou ustovku? To sem dal teď ranec za trubku abych si k tomu eště kupoval nějakou lepčí úsťovku? Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuto http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/prislusenstvi/ustova-brzda-m16-snaggletooth/ . Je to dost peněz, ale já jsem konečně spokojenej. Můj pocit je, že při 275 mi ta koule moc daleko nedolítne, když jsem to poměřoval s kolegou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves> Toroball Precision, Toroball Winter i Winter Ice - .686
Duke Tactical (krvavé), Duke Extralife - .686
Všechny jsem je zkoušel i s .688 a nebylo to úplně ono (o něco nižší úsťovka a víc rotovaly = ne tak přesný soustřel)
Jinak jsem byl hodně spokojený i s Titanium Premium a jejich zimní verzí. S oběma finy lítaly velmi přesně. Kvůli úspoře média s .686, jsem pak zůstal u něj.

Vafi> Vážně až tak? Co zvuk, změnil se nějak výrazně?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych, že teď je to o malinko hlasitější (co se týče zvuku směřovaného portingem vzad), ale nic výraznýho. A jelikož jsem na sebe nenechal z mojí zbraně střílet Very Happy , tak nevím jestli se změnil zvuk před hlavní. Četl jsem tu, že někdo s HH má nastavenou rychlost nad 300, mě se to nikdy nepodařilo. Jakmile jsem překročil 280, kule si začali dělat co chtěly. Zřejmě díky větším otvorů portingu se teď kule chovaj jinak, ale mluvím jen za sebe a mojí zbraň. Nevím, jestli i další, co si koupili tuto brzdu, pociťují nějaké zlepšení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem si dneska hral s hammerhead na me TM7 a nastavil jsem ustovku na 335 a porad to letalo dobre rovne ale co se zmenilo a to dost byl dostrel. mam zahradu na ktere mam odkrokovane dva stromy jeden je cca 30metru vzdaleny a druhy je cca50-53m a kdyz jsem meril ustovku dneska mel jsem kolem 280 a dostrelil jsem na vzdalenejsi strom jedine s prizvednutou hlavni pri prestelovani ustovky na cca 315-320 jsem dostrelil cca jeste deset metru za strom kde je plot pri stejnem mireni. co se tyka samotne hlavne mam Hammerhead 14´battlestixx 2009
s original ustovou brzdou.zatim jsem nezkousel jeste vetsi ustovku . /byla uz tma/ale myslim ze by to zvladla mozna. je to taky mozna ze pouzivam nizkotlak 200psi treba to ovlivnuje take. pisi to jsem nebot mam z toho radost a postreh z to funguje i svetsi ustovkou .ted tam mam fin .688
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, budu si objednavat HH hlaveň z ameriky. Má někdo zájem, že ych vzal víc kusů? Podělili bysme se o poštovné a bylo by to ještě lepší. Kdyžtak mi nechte PM, nebo napište na email rudolf.rychlik@seznam.cz

Ceny jsou na stránkách hammerheadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po diskuzi a zajímavém zjištění ostatních majitelů HH jsem to risknul a objednal si novou úsťovou brzdu - http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/prislusenstvi/ustova-brzda-m16-snaggletooth/
Po nedělí akci musím přiznat, že informace nelhaly a je opravdu možné s novou "brzdou" zvýšit úsťovku bez negativního vlivu na přesnost. Se starou - http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/prislusenstvi/ustova-brzda-bangstikxx/ se nedalo jít přes 280fps. S novou jsem momentálně na 310fps a v kombinaci s letošní přesnou PBS Premium Plus kuličkou je to opravdu dalekonosná zbraň Wink

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vafi napsal:
Řekl bych, že teď je to o malinko hlasitější (co se týče zvuku směřovaného portingem vzad), ale nic výraznýho. A jelikož jsem na sebe nenechal z mojí zbraně střílet Very Happy , tak nevím jestli se změnil zvuk před hlavní. Četl jsem tu, že někdo s HH má nastavenou rychlost nad 300, mě se to nikdy nepodařilo. Jakmile jsem překročil 280, kule si začali dělat co chtěly. Zřejmě díky větším otvorů portingu se teď kule chovaj jinak, ale mluvím jen za sebe a mojí zbraň. Nevím, jestli i další, co si koupili tuto brzdu, pociťují nějaké zlepšení.



cus, na ty brachovo x7 mam +- 360 fps a lita v pohode
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno měl jsem úsťovku okolo 360fps a z HH bangstix to lítalo náramně, teď mám nějakých 320 a pořád paráda, jen ten dostřel trochu klesnul. Tak fakt nevím, proč tu píšete o maximech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Mno měl jsem úsťovku okolo 360fps a z HH bangstix to lítalo náramně, teď mám nějakých 320 a pořád paráda, jen ten dostřel trochu klesnul. Tak fakt nevím, proč tu píšete o maximech.


Ano, ano, náramně krásné spirály Very Happy Very Happy (testovali jsme maxima na dvou SP1 s HH bangstikxx a battlestikxx při fps cca 270-330 včetně vhodných finů a 5-6 druhů nejlepšího dostupného střeliva).
Protože jsme nestavili nepřesný kulomet, ale zbraně s efektivním přesným dostřelem, šli jsme doporučenou cestou výrobce tj. držet úsťovku na cca 275fps. I tak nám to drželo dostřel na úrovni tippmannů s fps kolem 300.

Apropo, rád bych ty výsledky s 360fps s HH a bangstikxx viděl, protože my jsme toho s žádnou kombinací nedosáhli a se zvyšující se fps se pouze zvětšovala kola střílené "spirály" bez ohledu na fin a munici. Nemáš nějaké video?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Video nemám. Spirály? Při nekvalitní munici tak maximálně ustřelí někam dopryč, ale také bez spirály. Testy jsem nedělal, ale od oka: 15 metrů +-5cm, 30 metrů +-10 cm, 50 metrů +- 40 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co munice? My kupříkladu testovali toroball precision, toroball winter ice, PBS titanium premium, titanium premium plus, titanuim winter i krvavé duke a duke extralife se stále stejným točivým efektem. Akorát byla znát kvalita kuliček, kdy některé ustřelovaly časteji než jiné ovšem točilo to všema dokud jsme nestáhli na obou zbraních úsťovku pod 285fps. A to mám podle radaru poladěno na vcelku stabilní výchylku do max 3-4fps s kvalitní municí.

Jak říkám, vážně mě to zajímá protože nechápu v čem může být zakopaný pes. Navíc kolega má hlaveň ve verzi 2008 a já letošní 2009 model.
A teď babo raď Very Happy
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to by me zajimalo kde je zakopanej pes taky, protoze ja brachovo kver laduju PBS field a ty koule litaj rovne i kdyz mam ustovku prehulenou jako prase. klido to natocim nekdy. hlaven bangstixxx
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já do zbraně (X7) láduju, co mi přijde pod ruce a i s obyčejnema PBS field si nestěžuji na přesnost, jen s nimi oproti zimním torrobalům musím jít s úsťovkou dolu, páč začnou ustřelovat a taky dát menší fin (686). Odhadem tam mam teď s fieldama 320-330fps. Na PCACu jsem neprošel prvním radarem, tak jsem to trochu stáhnul a druhej testovací paintballshopáckej mi ukazoval 360fps, tak jsem musel zakrouti šroub až jsem ho málem utrh, odstřílet pár ran mimo radar a až pak jsem měl oněch 300fps, ale bylo to o fous a až pak mě vpustili do hry. S vyhulenou úsťovkou a zimníma torroballama jsem si lebedil Laughing prostě rovná, svižná, dalekonosná střela Wink Jj prostě ať žije pbs, pořád melou max 300fps a prodaj ti zbraň, která to ani neumí Laughing

Jinak fakt nevim, s nekvalitníma kulema a vysokou úsťovkou mi to jen ustřeluje dopryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
tak to by me zajimalo kde je zakopanej pes taky, protoze ja brachovo kver laduju PBS field a ty koule litaj rovne i kdyz mam ustovku prehulenou jako prase. klido to natocim nekdy. hlaven bangstixxx


jooo s tou ustovkou to mohu potvrdit.. mel sem na krku i pres maskovaci salu pekny flicek z toho zkurveneho brodu Very Happy
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 12:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Byl jsem u toho nekecá mě ta samá flinta vyrobila rohy na hlavě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Pyle: tak tahle X7 z brodu byla zrovna moje, tam bych to prisil spis k tomu ze jste jeli s tim BVP asi dva metry podemnou...

bracha ma trochu zkurvenejsi zbran, Hellboy Mastodont Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj. Dají se hlavně HH nabastit na Tiberius 9.1 Elite???? Nevím jestli jsou tyto hlavně na všechny značkovače a nechtělo se mi pročítat 5 stránek Embarassed Embarassed
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HH mělo speciální model pro T8. Ale nejsem si jist (myslím, že ne) jestli pasuje i na T8.1.
Navíc to byla krátká hlaveň pro pistoli.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate