Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
Salfa: Příště samozřejmě Warzona.... i když "mám strach, že se tam zase bude střílet..." a taky "mám strach že tam budu klíšťata" a "největší strach mám že tam budou zase lidi v maskáčích."

P.S. to byl jen malý interní vtípek, který SPASáci pochopí.

No a nedej bože aby pršelo Cool
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nastává čas, kdy začínám řečit nové číslo časáku... tudíž oblikátní otázka. Má někdo chuť podělit se se svými začátky ve svém profilu? Pokud ano, dejte vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas:Daj se starší čísla nějak objednat?Moje 14-ti denní zaměstnání mi nedovoluje koupit časák a když přijedu,je už fuč.. Idea
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně že dají zkus www.ritkavideo.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2009 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo konkrétně http://www.ritkavideo.cz/?open=eshop&kat=13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok.děkuji za info...
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu prosím vědět, kdy bude další číslo ke koupi ? Jinak jestli tam bude něco o těch Jihlavských Terasách tak posílám logo našeho týmu. http://www.paintball-vysocina.cz/logo.jpg

Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to vypadá s dalším vydáním?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pšíští středu, tedy za týden a něco jdeme do tisku... a zase asi přibude stránek. Jo a týden na to jde do tisku samostatný PB časák označený jako Filmag Téma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
o a týden na to jde do tisku samostatný PB časák označený jako Filmag Téma.

Tak to je dobré. Na ten si rozhodně počkám Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a je vymalováno... Další FM speciál odpochodoval do tisku...
Malá ochutnávka z úvodníku:
"... a jak se dále dozvíte, válčilo se opravdu na zajímavých místech. Od centra města Jihlavy přes ohromný prostor milovického Božího Daru až po brdské lesy. A my jsme se, tak jako v předchozích měsících, snažili být při tom. Náš válečný zpravodaj Anička Tomášová, alias Bojový Muck, střílela jednu fotku za druhou, zatímco já se snažil střílet do řad oponentů, jak se dozvíte ve válečném deníku nadšeného, leč zatím stále nezkušeného bojovníka. Podíváte se i na reinkarnaci VŘSR, která nedopadla podle historií daného scénáře, a taky se dozvíte, jak se lety vyvíjela jedna z legendárních paintballových her WarZone. Ano, vítejte ve válečné zóně, vítejte ve dvacátém, v tomto roce posledním vydání FM speciál."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

celkem by mne zajimal ohlas nekoho kdo neni z nasi komunity na tohle tvoje pocinani, nemate v redakci nejake ohlasy ? je mi jasne ze pro nasince je to dobra vec, ale jak to vnimaji nezaujati ctenari ? zvlast sem zvedavej na to pristi celopaintballove cislo, to uz bude vazne velka vec..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohlasy... není jich moc, protože FM Speciál je spíš pro starší vyzrálejší cílovku, která moc nepíše, byly spíše kladné... zaznamenal jsem i takový názor, jako "...netušil jsem, že něco takového se vůbec děje..., lidi, třeba i z mého redakčního kruhy zajímali dost pravidla a dění kolem, někteří pořádali jestli by na nějakou "méně náročnou akci mohli přijet se mnou, v redakci se objevili nějaké dotazy jestli nepočítáme s předplarným... začaly (to spíš od mladších) padat dotazy ohledně plánovaného a reklamou již dva měsíce vařeného samostatného časáku ve velkém Filmagu... ale jak jsem psal na začátku, je to zatím dostatečně malý vzorek na to, aby z něj člověk cokoliv vyvodil... plánuji udělat na Facebooku skupinu Filmag Paintball, kdy by snad komunikace mohla být živější...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no i tak je to zajimave, tohel by byl ocelkem dobre sledovat, ono pohledem z venku muzeme vypadat jak ohodne velka skupina magoru (coz ostatne sme, ale nemusime jim to navic rikat Laughing ) a muze to prinest i nezadouci pozornost k MPB akcim, z nichz vetsina je stale jeste ilegal (i kdyz mate pronajaty prostor musi byt zajisteno, aby nebyl verejnosti pristupny, coz je malokdy) Na druhou stranu zase dobra propagace muze prinest sirsi povedomi o nas a taky priliv novych lidi (i kdyz potrebujeme vubec nove lidi ? lidi je tu dost, vetsi problem je ze lide jsou velmi malo schopni spoluprace s jinymi a vytvareji tymy po 1 ci 2 nebo 4 lidech bez jakehokoliv prinosu pro komunitu) a nove inspirace
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si zase myslím, že lidí není dost... tedy není dost těch správně zapálenejch lidí... podívej se na týmy. X týmů je spíš recese nějakého nablblého vtipálka s potřebou exhibovat, hodně týmů trpí akutním nedostatkem zájmu většiny členů, x lidí v prvopočátečním nadšení volá do světa: "Hurá jsem tady, kdo si to se mnou rozdá!" a potom zvadne jako pták impotentního důchodce a zavře se za ním voda. To je bohužel ta odvrácená tvář, se kterou by udělala něco větší organizovanost, což je věc na kterou se hodlám po ustálení pravidelné tiskoviny zaměřit. A pokud časák přivede jeden dva nebo libovolný počet týmů, nebo jednotlivců, kteří se přidají k těm druhým, tedy týmům, který to myslí s MP vážně, pak budu mít pocit z dobře odvedené práce... a navíc, jak jsem už několikrát psal, myslím že MP scéna své médium prostě potřebuje... i kdyby to bylo třeba jen k obraně před negativními reakcemi lidí, kteří o tom všem nemají ani páru, nebo před snahami mediálních mrdek, udělat si na tomto prostředí v okurkové sezóně svého sólokapra...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no uz se snazim presvedcit ostatni adminy (teda krome Slepa, ten to dostane rozkazem na nasem strileni Laughing ) abychom omezili tyhle pseudotymy a jednotlivce tady na portale a foru.... proste MPB je o tymech a schopnosti neco kolektivu prinest, a stejne tak i tymy by se meli nad sebou zamyslet a snazit se necim komunite prospet, nema smysl mit za kazdou cenu velikanskou komunitu, je ale dobre tu mit dobre, kvalitni a pocetne kluby, ktere se snazi spoluvytvaret ferove a dobre prostredi MPB a jeho vyvoj smerem k lepsim akcim.... i v tomhle ohledu muze ten tvuj casopis, pokud bude zameren dovnit pomoct
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v tomto máme naprosto shodný názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás je to stejný jako všude jinde.
Také začínalo hrát hafo lidí s velkým elánem s nadšením nakupoval každý vlastní vybavení, bylo to asi pětadvacet lidí v různých pidi týmech. S těch piditýmů se ve finále na akcích potkávali jen jednotlivci, tak se udělal jeden tým (ŽC) pro stejně postižené. Na začátku v něm bylo asi 15 lidí. A stejně to zase někteří "nedávali".
Proto i potom v týmu proběhly čistky. Nač mít v týmu pět "mrtvých duší" co na akci vyjedou jedenkrát do roka a o trénincích a sehranosti nemůže být ani řeč a ještě se "prsí" za dřinu jiných.
No a kolik nás je teď?! Půlka, ale o to kvalitnější jádro.
Dáváme také přednnost kvalitě před kvantitou.
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar lidi.
- paintball obecně propagují provozovatelé pb hřišť. to je i náš případ
- military paintball je "vyšší" forma pb a ta už reklamu nepotřebuje. Tam buď lidí dozrají nebo ne
- sami máme bannery s fotkou týpa z akce RFM Lesní skřítci a lidi z toho mají úplně strach!!!. Pro 2010 si natisknu bannery s nějakou ženskou v plavkách a tam dám nějakého blbečka bez blembáku s Xtrou a nejlépe bez kuliček v zásobníku.... Smile
- tento server úplně stačí. 4000 lidí, nebo kolik je tu registrovaných je imho dost na cokoliv. Stejně je otázka kdo by se ujal organizace pro 400 a 500 + lidí.... To je už na nějakej průser nebo bordel a chaos ve stanovém městečku...
- malé teamy bych neřešil. to vykrystalizuje. soudě dle diskuzí tak i "skalní" týmy mají v kádru lidi, kteří berou M-P jako hru....
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
abychom omezili tyhle pseudotymy a jednotlivce tady na portale a foru.... proste MPB je o tymech a schopnosti neco kolektivu prinest, a stejne tak i tymy by se meli nad sebou zamyslet a snazit se necim komunite prospet, nema smysl mit za kazdou cenu velikanskou komunitu, je ale dobre tu mit dobre, kvalitni a pocetne kluby, ktere se snazi spoluvytvaret ferove a dobre prostredi MPB a jeho vyvoj smerem k lepsim akcim....


No toto? Prej že bych byl ukamenován a sám už prosazuje určitá omezení. Ty pacholku Laughing Jak to plánujete udělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě by mne zajímala otázka jak komunitě prospět?
Stačí férová hra....?
Ptám se protože vím, že se v tom někteří plácají a nemají jasno jak být prospěšný.
Pokud by tedy mělo dojít k jistému omezení, tak na jaké platformě by to mělo být postavené?
Lze vůbec vytvořit nějaký univerzální kodex?
Či jak to nazvat...

EDIT:
Protože jak jsem psal výše, také jsme vznikli z několika pidi týmů minimálně aktivních.
Co když by mohl vzniknout v některém kraji nový silný tým a díky kazišukům z minulosti by sem ani nemohli?
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne st listopad 18, 2009 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro GEORGE: je to zatim ve stadiu diskuse, a samozrejme je to tvuj podnet, ktery jsem prednesl dalsim adminum a ted sem tu jen nadhodil, ze se o to hodlam zasazovat, ma to samozrejme sva uskali, o kterych sem ti psal, kdyz si mne o tom presvedcoval, takze nejsem zadny svaty bojovnik proti vsem formam malych tymu, ale na druhou stranu vidim potrebu zacit smerem k posilovani vetsich tymu vest pomalinku boj formou nastaveni pravidel i propagaci, trebas pres podobne tistene medium (abychom nebyli OT Laughing ) je to vlastne take o propagaci paintballu, protoze neni paintball jako paintball, to je jednoduche rict chci propagovat paitnball ale jaky ??? co vlastne lidem dava a nabizi ??? jaky bude v budoucnosti ???

To co tu popisuje marty+ je klasika, ale prave skutecnost, ze kousek od tebe si nejakej clovek zalozi tym o dvou lidech nebo 4 maji to prvotni nadseni, ktere si vyplytvaji sami na sobe a svych problemech v dalsich dvou letech znamena, ze svou neschopnosti se efektivne zapojit (tedy v tomto pripade k vam) znici svuj vlastni potencional a neposili ten vas coz muze nakonec vest ke konci i vaseho klubu, vymreleho na nedostatku lidi... vim ze je to typicka ceska vlastnost, mit kazdy svoji fanglicku a funkci, ale pokud je to jen trosku mozne ti lide, kteri v tomhle tristeni a kouskovani nevidi budoucnost nasi komunity by meli zacit bojovat a pracovat proti tomuhle tristicimu pristupu Idea

Pro MARTYho+: osobne si myslim, ze prinos komunite je mnohavrstvy, od bezne komunikaci tady na foru a snaze pomoci zacinajicim lidem, od snahy propagovat paitnball jako dela tady Zidas, pres snahu organizovat pro dalsi lidi hry, ktere by byli zajimave, prinaset do techto her nove prvky, ktere se budou testovat a zkouset, stejne jako se snazit zlepsovat obecne prostredi uvnitr komunity (coz znamena treba i tu ferovost) .... proste ajednoduse jen se NEVEZT na tom, co delaji a tvori ostatni
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st listopad 18, 2009 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No právě proto vznikla DG. Možná v budoucnosti ani nebude žádná ŽC, TTL, VS...., ale jen a pouze DG jako jeden velký tým.
Jenže to je dost složité vzhledem ke vzdálenostem jenž nás dělí.
Přesto myšlenka DG není jen prostá skupina týmů, ale hlavně nám jde o to fungovat spíše jako jeden tým. Proto trávíme maximum času společně na společných akcích, secvičení apod.
Přesto je každý z nás v této skupině rád za ten svůj týmek.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav:
No právě, nebránil bych vzniku nových týmů, ale pokud po nějakém období nepřekročí určitou členskou základnu a podle mě stagnují, tak co s nimi. Proto jsem ti také psal o určitému limitu na velikost týmu, to je věcí diskuse, jednotlivci se vždy někde sejdou, ale zakládat kvůli tomu, že jsme 4 kamarádi, vlastní tým, ještě když po roce je plus mínus o jednodoho/dva více či méně, mi přijde poněkud zcestné. Přičemž 6 lidí je taky prd, protože se jen vyjímečně sejdou v počtu pro kooperující jednotku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mého názoru, mě nevadí malé, sehrané týmy, které něco dělají. Na svých toulkách jsem jich pár potkal a většina z nich je fajn. Co mě štve je pohled na seznam týmů zde... pseudohovadiny o jednom, nebo nule členů, různé nablblé recese bez ksichtu a jmen... prostě jen bordel, který může zvětšit jakýkoliv komik tím že mě z jakéhokoliv důvodu přihlásí hovadinu, která jen zbytečně mate stavy lidí, kteří doopraddy hrají.
A co se organizovanosti týká... ta by určitě nebyla ani v nejmenším na škodu. S touto myšlenkou si už nějakou dobu pohrávám a myslím, že za nějaký čas, až vše bude ve stadiu určitého rozumného a hlavně reálného základu, bych rád předložil těm, kterých se to týká, určitý návrh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
[Pro MARTYho+: osobne si myslim, ze prinos komunite je mnohavrstvy, od bezne komunikaci tady na foru a snaze pomoci zacinajicim lidem, od snahy propagovat paitnball jak odela tady Zidas, pres snahu organizovat pro dalsi lidi hry, ktere by byli zajimave, prinaset do techto her nove prvky, ktere se budou testovat a zkouset, stejne jako se snazit zlepsovat obecne prostredi uvnitr komunity (coz znamena treba i tu ferovost) .... proste ajednoduse jen se NEVEZT na tom, co delaji a tvori ostatni


No a to je právě to co si myslím, že by se k této problematice mělo hodně diskutovat. Občas i mimo forum o tom hodit řeč, když se potkáváme.
K jasnějšímu obrazu MPB nejen před veřejností by nám mohl pomoci právě Zidasův přínos ve FILMAGu.
Díky němu bychom nemuseli vypadat jako něco tajemného, nepřípustného až nebezpečného, jak to na něktré debiky působít (německo). A pak se toho chytí kdejaká novinářská mrdka Laughing a hned je komunita spojená s nějakým neo, ultra....
Což vlastně teď potkalo AS.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Jaroslav:
No právě, nebránil bych vzniku nových týmů, ale pokud po nějakém období nepřekročí určitou členskou základnu a podle mě stagnují, tak co s nimi. Proto jsem ti také psal o určitému limitu na velikost týmu, to je věcí diskuse, jednotlivci se vždy někde sejdou, ale zakládat kvůli tomu, že jsme 4 kamarádi, vlastní tým, ještě když po roce je plus mínus o jednodoho/dva více či méně, mi přijde poněkud zcestné. Přičemž 6 lidí je taky prd, protože se jen vyjímečně sejdou v počtu pro kooperující jednotku.


Ty si mě nepřej, nás je 6 co jezdíme stále, pořád a furt a bojujeme za dvakrát tolik- někdy i více Laughing .
A ty by jsi nás zrušil? Evil or Very Mad
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:

Ty si mě nepřej, nás je 6 co jezdíme stále, pořád a furt a bojujeme za dvakrát tolik- někdy i více Laughing .
A ty by jsi nás zrušil? Evil or Very Mad
Tož tak


Jj to jsem přesně čekal, tak nějak se mi i před psaním textu vybavilo, že je vás 6 Laughing Tam jde spíš o to, že jste nadšenci. Za mě nerušit Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Ty si mě nepřej, nás je 6 co jezdíme stále, pořád a furt a bojujeme za dvakrát tolik- někdy i více Laughing .
A ty by jsi nás zrušil? Evil or Very Mad

neboj, vas je sice jen 6 a vsichni jezdite na akci SZ tvrdej ze jich je 10 ale vic jak 3 sem nikdy pohromade nevidel Laughing takze zrusit SZ Laughing ... nikdo zatim prosim nepodlehejte panice, je to opravdu zatim jen navrh, o kterem budeme diskutovat, pak by se stejne nemazali nejak automaticky vsechny tymy pod urcitou hranici, ale hledelo by se i na to zda lide z toho tymu jsou vubec aktivni, zda poradaji nejake akce a podobne... takze ŽC bez problemu, nicmene vase spojeni v jeden tym DG podle mne neni vubec spatny napad... my mame v klubu i lidi co jsou vice jak 100 km od naseho epicentra, vzdalenost totiz podle mne neni problem
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne v pohodě, jen jsem trochu uvažoval a vymyslel tuhle ptákovinu. Chce to nastavit systém hodně citlivě. Co si budeme povídat, my dorazíme na akci i v menším počtu než vy marty a to je nás 16 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 28, 29, 30  Další
Strana 9 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate