Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rádi bychom znali váš názor na vaši případnou účast, pokud by se konala noční hra. Informace v tomto tématu.
budu hrát noční hru
52%
 52%  [ 64 ]
nebudu hrát noční hru
32%
 32%  [ 40 ]
je mi to buřt
14%
 14%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 122

Autor Zpráva
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečný stav, už nikoho neberu ani kdybyste se stavěli na hlavu.



Strana ČERVENÝCH (pod taktovkou Sudeta Óre)

RFM 7 (Hellboy)
Two Towers + Lu-hill company 9/12 + 5 (Liger)
Paintball Aš + Střelci 9+5 (Bradek + Bucek)
Bratránci + Barakuda CZ 8+8 (Matodont + Dvorzak)
Forest + Predators 6+12 (Koyot + Pe´ta)
Legie CZ 5 (Legát)
Horští bojovníci 6 (Poet)
Marines Třeboň 6 (Srní)
Jižanská konfederace 10 (Jindra)
Černá Osma 3 (Cactus)
73. Skupina severských ďáblů 6 (xlastx)
Kokořínští psi 3 (Červ)
Camels + s.b.s Praha 3 + 1 (Fino)

cca 115 duší



Strana ŽLUTÝCH (pod taktovkou Ďábelské Gardy)

Pohanský pes 21 (Jaroslav)
Vlčí smečka 5 (Johny)
Točna Zlín 3 (Metud)
TT Legion + Útočné ovečky 13+7 (Zeman+Suco)
MP Olešenka(Wraiths)+Falcon 8+10 (Siky+Vlček)
SZ/Action 6 (George)
SPAS 8 (Salfa)
Leones 4/5 (Camel)
Žabí Crew 5/7 (SendwiCZ)
Specters 9 (Prcek)
CZ Kartel 10(Foxycone)
Veverky z ponorky 6(Jupik)

cca 118 duší
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz


Naposledy upravil sypho dne pá září 18, 2009 5:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
kdo zacina na ktere strane ??? no trosku sem se tesim na to jak tentokrat bude prostor vyosen v nas prospech aby druha strana musela byt od pocatku aktivni, ale takhle je to asi lepsi, obe strany vypadaji pomerne vyrovnane... alespon na prvni pohled ... jen nechapu jednu vec, minule ste rikali ze musi byt lichy pocet bodu aby se porad bojovalo, ted ste udelali sudy a myslite si ze se bude bojovat proc ? Laughing Laughing Laughing


aby si měl o dlouhých podzimních večerech o čem přemýšlet Laughing Laughing Laughing letos tím že je to na dva dny si mužeme dovolit trocha pozičního boje, navíc je velká pravděpodobnost že druhý den bude jeden tým nucen být uočný aby stáhl skore, zkrátka na boj je více času Wink ale předpokládám že tam máš ještě v rukávu nějáké jiné rejpací eso Laughing Laughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
navíc je velká pravděpodobnost že druhý den bude jeden tým nucen být uočný aby stáhl skore

tva naivita ve tvem veku je neuveritelna, od 14:00 do 19:00 sem si na AP tenhle rok rikal to same, ale zadna aktivita nepritele neprisla, to same sem si rikal na PCAC, taky vsechno jinak... proste tohle bude ta nejvetsi kemparna co kdy se odehrala a vis co, ja budu tentokrat ten nejvetsi kemper Wink a rad....

jinak zapomnel si mi odpovedet na dotaz ktera strana ktery den kde zacina !!! diky predem za odpoved
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, to je nějaká součást tvojí klamný taktiky, tyhle řeči? Pravá strana je podle mě extrémně znevýhodněná vzdáleností bodů od sebe. Tím, že se to otočí je to asi tak nějak jedno, ale vyrovnaný bych tomu teda rozhodně neříkal.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jardo, to je nějaká součást tvojí klamný taktiky, tyhle řeči? Pravá strana je podle mě extrémně znevýhodněná vzdáleností bodů od sebe. Tím, že se to otočí je to asi tak nějak jedno, ale vyrovnaný bych tomu teda rozhodně neříkal.

no podivej se zase na umisteni delostreleckeho bodu, to je zase extremne vzdalene od linie bodu v pripade leve strany, takze na prvni pohled se zda prava strana v nevyhode, na druhou stranu ma v tylu a v bezpeci delostrelecky bod, ktery sice neni bodovany ale pro utocnou aktivitu nezbytny, proto mluvim o zhruba vyrovnanych stranach
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mě docela zaráží, že jsou ty dělostřelecké body dva, ale už mlčim já tam válčit nebudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave tam ale nebyla noční přestvaka aby se nepřítel zformoval... je něco jinýho když se rozpadne morálka v boji a neni pauza ji znovu nahodit tak je to daleko těžší... věřim tomu že hellboy bude chtít zopakovat uspěch z minula a bude držet svoje zvěřené dušene ve velmi bojovném rytmu... Smile a vsadim se s tebou že kempení ti nevydrží dýl jak 2h... navíc když jste u těch dělostřeleckých bodů, uvědomte si že jejich ztráta dává nepříteli 2násobnou palebnou sílu Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne ze tam nebyla ja se bavim o tom, ze nepritel vedel za ma mene bodu a ze musi utocit.... a stejne 4 nebo 5 hodi neutocil ... toho sameho se obavam tady
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosimtě Jardo přestaň se obávat a ber situaci jaká je. Snaž se z ní vytěžit maximum. K čemu je to tvoje věčný rejpání fakt nevim, ale asi jsem si už mohl zvyknout Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
Prosimtě Jardo přestaň se obávat a ber situaci jaká je. Snaž se z ní vytěžit maximum. K čemu je to tvoje věčný rejpání fakt nevim, ale asi jsem si už mohl zvyknout Very Happy


co blbnes ??? kdo tady rejpe ? precti si jeste jednou co sem psal.... proste mne jen zajima proc ste najednou ustoupili od systemu vyoseni, ktery ste jeste minuly rok povazovali za nezmenitelny a zasadni pro dynamiku boje .... stacilo mi to jen vysvetlit, nechci preci aby ste to menili, je to vase hra a vy si ji muzete planovat jak chcete, ale kdyz se ze mne minuly rok snazili udelat idiota ze protestuju proti vyoseni a tenhle rok to nevyosujete, tak mne proste jen zajima proc ta zmena ? a taky se tu uz po 3 ptam na to, ktery tym zacina na ktere strane???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak bude probihat zacatek? Beh na pozice, nebo zacatek na pozicich jako Alej, nikde jsem to nenasel.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobrá připomínka Smile jestli bude běh na pozice, tak jedna strana má 4 body o dost blíž.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu že je to na dva dny tak myslim že vyosení k rozhejbání sitauce (teda si myslim) nebude třeba.. co se týče startu začíná se na pozících a demarkační linie je silnice takže každý má svoji půlku. Kde se začíná jaroslave vyber si kde bys tak asi chtěl začínat? Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za vysvetleni, jakkoliv se mi neprijde jako relevantni (proc by to melo byt jinak kdyz je to na dva dny ??? proc by k tomu byl nekdo nucenej tim ze to je na dva dny ???) dekuji za nej....

mne je uplne jedno kde zacneme, v pripade toho vyoseni jsem chtel hrat nejdriv na te defenzivnejsi strane, takhle je to nakonec stejny... spis jde o detailnejsi pripravu te prvni varianty, ale jelikoz se nakonec vubec nepodilim na tvorbe taktiky, je mi vlastne jedno i tohle, takze si to klidne nerikej Laughing Laughing Laughing a omlouvam se za urgovani Wink PS: nejsem rejpal, nejsem rejpal
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže pokud si můžeme vybrat stranu kde začneme, tak vybíráme třeba levou stranu.
Protivníci jste pro?
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Smile Mi porad hrajeme jako blbci z prava.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ne Smile Mi porad hrajeme jako blbci z prava.

Takže platí!? Laughing
Takže my začínáme zprava. Laughing
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máte někdo dotaz na mojí maličkost ohledně registrace (např. upřesnění počtů, nejasnosti v registraci, ...) máte poslední možnost, za dvě hodiny odjíždim do prostoru.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se měj, zítra pochlastáme. A neříkej to Jaroušovi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si z WZ odvezl rýmičku, teplůtku, rozsekaný kolena, loket, zápěstí, přesezenou prdel a šílenej bolehlav. Nechápu jak jsem to vše mohl stihnout Very Happy Jinak akce dobrá, hodně kempící, obzvláště pro nás, kdy jsme oba dva dny prohlídali na bodech téměř bez kontaktů. Holt služba je služba. Hodil jsem krásné dva tygry, jedním jsem proklouzal po zádech 10 metrovou chodbu a zasekl se až o stěnu a druhý byl ukázkový parakotoul s dopadem na xicht Very Happy

No a na závěr, co jsem si neodvezl. Pokud někdo našel v herním prostoru (nejspíše v okolí Vily a jižní budovy) telefon Siemens S65, tak bych byl velmi vděčen za jeho návrat. Určitě se nějak domluvíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže, chtěl bych poděkovat MG za organizaci, která již tradičně měla perfektní zázemí, techniku, hospodu a nějáké ty zmatky v průběhu hry, které se dají čekat a člověk je nějak skousne Smile.

Z červených musím vyzvednout práci polních velitelů ŠOTKA, MASTODONTA, FÍNA a KOJOTA za jejich úmornou snahu něčeho dosáhnout a dobrou komunikaci i další kteří jim v tom pomáhali. Chtěl bych taky vyzvednout výkony některých týmů a jedinců. Práce Predators na kině v sobotu byla VELICE pěkné pokoukání a i další den se činili, stejně jako tři nebo čtyři obránci snad ze 73, kteří dokázali vymastit kompletní sestavu pohanů na kině (i když PP se málem dokázal vystřílet sám Smile Dobře fungovali i Foresti, Jižani, Mastodontovi lidé a další. Obrovské díky patří i chudákům, kteří dnes skoro celý den hnili na děle. No a v neposladní řadě děkuji i všem, kteří zůstali až do konce a musím bohužel konstatovat, že podle mých počtů, to byla menšina z původních 110 lidí. Konkrétně cca 50 kusů.

Když jsem dnes po obědě zjistil, že na bodech mám cca 20 lidí, jede mi 15 posil a na mrtvolišti je maximálně dalších 15 lidí chystajících se ke hře, tak mě popadla hrůza. Vcelku bych ještě pochopil, že odjede někdo, kdo z nějakého důvodu musí, ale kromě několika málo lidí se NIKDO NIKOMU z velitelů neomluvil a prostě se potichu vypařili. To je podle mě dost hodně moc špatný přístup a všem ostatním se tím zcela zkurvila hra.

No a teď ke hře samotné. Pokud bude mít někdo výhrady k velení, ať je sem klidně napíše, rád si poslechnu co podle vás nebylo v pořádku. Ale bylo to poněkud narychlo a vzal jsem to tentokrát opravdu dost nerad, takže to nebylo ani zdaleka tak připravené, jako loni, ale příprava by nakonec byla stejně k ničemu, když do toho vlezlo Rallye Smile

Jen bych osvětlil svoje odpolední výlety s fotoaparátem. Byl jsem předem domluven s Kojotem, že to za mě vezme na poslední čtvrtinu dne, jelikož jsem tam po oba dva dny hnil sám a chtěl jsem z poslední velké hry v Milovicích udělat pár fotek. Dnes potom, když už byli všichni naši bojovnící pouze v jednom baráku a ukázalo se, že se buď můžeme vzdát, nebo hrát jen pro zábavu, rozhodl jsem se, že radit Mastodontovi, Fínovi a Šotkovi, co mají dělat nemá moc cenu a na poslední hodinku šel zase fotit.

Jinak první den, byl nakonec relativně vyrovnaný na mrtvoly a na baráky jsme prohráli o tři hodiny. Dost nám sandál rozhodil bomber team, k jehož pravidlům fungování mám nejen já asi dost výhrad. Je dost smutbé, když snad jediná skupina lidí, kterou bomber team zabil mimo budovu, bylo cca 20 lidí, na jejichž straně v tu chvíli bomber team měl být, zatímco ti, kteří měli být vybombeni přežili. Celkově nás bomber team připravil o minimálně 30 lidí jenom při našich vlastních Exclamation Exclamation Exclamation bombradováních. Nikdo ze strany červených s kým jsem mluvil pak snad ani jednou neviděl, že by bomber team použil PSOVODA a pokryl plášť budovy. S klukama od bombení jsme si to už vysvětlili, takže to berte jako popis toho co se podle mě stalo.

Poslední zmínky hodná věc, je naše hra samotná, která v mnoha případech rozhodně nebyla lepší než hra nepřátelská. Samozřejmě, jsou vyjímky a některé už jsem zmínil, ale pokud jste někdo sledoval jako mrtvola, jak probíhal pohyb v prostoru, nebo útok v podání SPASU, PP, PREDATORS, nebo TT a srovnáte to s útoky našimi, kdy velitel zakřičí dopředu a s ním vyrazí kupředu člověk vedle něj a když se otočí, tak zjistí, že dalších 30 lidí se kouká jak to dopadne a v lepším případě se snaží zasáhnot někomu zásobník obloučkem na 150m, tak se toho moc dobýt opravdu nedá. Nebo když pošlu 40 lidí zaútočit na barák, kde je 15 nepřátel a po půl hodině mi velitel útoku řekne, že se mu 30 lidí někam ztratilo, tak mi řekněte, co se v takovém případě dá dělat?

Je to totiž jednoduché. Pokud posereme útok, zůstane v boji málo lidí, není je s kým prohodit na bodech a kvůli tomu se musí kempit, abysme nepřišli o další body. A nám se za celý víkend povedly útoky pouze 3 - jednou na náš vlastní panelák a to hlavně díky Šotkovi a Mastodontovi i před odpor vlastního bomber teamu a dvakrát na kino. Zbytek, to bylo co útok ať už jakkoli naplánovaný - to odchod skoro všech na mrtvoliště.

Velké části lidí se vůbec nechtělo při útoku dopředu, nikdo nekryl postup kolegů, špatně jsme si kryli záda, nebo strany. Když stojí skupina 30ti lidí u zdi a všichni míří jedním směrem, je to vcelku k ničemu.

Obrana, ta nám šla o něco líp, měli jsme taky dost času si to vyzkoušet Smile

Jinak i přes tyhle výhrady si myslím, že první den stál za to a druhý den snad závěrečná bitka taky trochu pobavila.

Pár věcí, které nikdo nemohl ovlivnit:

1. RALLYE
2. TECHNAŘI
3. TECHNAŘI, nebo RALLYE diváci, co ukradli našemu kolegovi tašku a kreditky.
4. OPICE (kterou jsem mohl ovlivnit Smile

Až budu mít náladu, tak sem hodím seznam těch, co vydrželi až do konce.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bude stacit bohate sem nebo do PM seznam tymu kteri bez Vaseho vedomi oslabili Vasi stranu, tezko posoudime skym jste byli dohodnuti, ze odjedou. S 50ti lidmi jste nemohli skutecne delat vic nez jste delali a hru to pokazilo uplne vsem. Kdyz Mastodont rikal ze umrel kolikrat? 18x? neni neco v poradku, vetsinou se toto postesti max 7x v pripade Aknota a 3-5x v pripade normalnich lidi. Ukazuje se ze nekteri vojaci svejkuji, ukazuje se, ze 2 roky vycviku nestaci.

Bombermani byli taky podplaceni. Vice ti o tom povi Jenda ten snatkovy podvodnik (: Znicujici plan byl - vzdy kdyz utocili na zluty bod meli narizeno chovat se jako po operaci mozku, (tedy jako bezne), a v pripade utoku na vase body jsme je nahrazovali poslednimi prototypy japonskych superstroju (:

Jak tu rekl nejaky bezvyznamny vojevudce, jednalo se o nejvetsi superkempirnu vsech dob (:
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy a jeho poslední příspěvek

To je jen důkaz toho, že soukromá akce kde bude pozvána jen prověřená (zkušená) skupina teamu je vcelku na nic. Chce to možná něco menšího než je warzona, ale třeba 4x do roka, kde teamy se můžou sehrát. Jednou za rok nikdo nikdy nedonutí 150 – 200 lidí aby spolupracovali jako jedna skupina.

Za CZ KARTEL DĚKUJI pořadatelům za dobře odvedenou práci Wink
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
paja



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 704

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na warzonu se mohli dostavit jen prověřené a spolehlivé týmy, jak je potom možné že nás na straně červených zbylo v neděli tak málo? asi už se nejde jen tak na někoho spolehnout. další věc je vracení zasažených hráčů na konci hry. šmátněte si hoši do svědomí kolik lidí třeba v sobotu před koncem hry došlo nahlásit svůj zásah? no moc nás asi nebylo. páč taky proč, že, když dnes již stejně jízdenku na zpět nepotřebuji. tohle bylo jak u červených, tedy na mé straně tak u žlutých. pak ještě něco k tomu prvnímu bombrmení na stranu žlutých a následné vystřílení i nás červených, koukal jsem se na hodinky, první pískot 7minut po celé, druhý pískot 15 minut po celé, promiňte ale nedává mi to 10 minut. nevím jak jste to počítali nebo hlídali ale je třeba aby čas hlídal jen jeden, mohlo jít jen o rozdílně nastavený čas na hodinkách, ač byl stanoven velitelský čas. k našemu velení jen úcta, zvládat takové "stádo" jsou asi nervy. je jasný že rozdíl mezi útokem 20 lidí který jsou spojený z 3 - 5 týmů se nemůže rovnat s útokem třeba jaroslavovo lidí byť i v menším počtu, oni ví kde je čí místo a kdo má co dělat, kdešto u nás ta skupina nebyla sehraná ani se klikrát nezná a neví co ten či onen uděllá a tak samosebou to nemá to správné tempo, prosím vás nikoho touto větou nenapadám ani neurážím je to jen můj pocit. změny herních map, no to byla další rána. no nic tak na závěr, díkyMG, díky našemu velení a taky díky všem co se chovali tak jak se chovat měli a jo poděkuji i žlutým Smile jo a ještě taky poděkování válečnému fotografovi co se pohyboval po prostoru jako profesionál, bez výstražné vesty a nehleděl na kolem něho létajíci střely, sám jsem si ho v jeden okamžik vzal na mušku, naštěstí jí mám křivou a tak jsem ho nezasáhl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

za žlutý, SPAS a za sebe vám klucí červený děkuju.
Moje postřehy na vaše fungování (ani my nejsme dokonalí) jsou asi dva:

1. Nedisciplinovanost (útok - půlka kouká co že se to děje, mrtvoly ukazujou protihráče, střílí při odchodu do lesa, kde se nachází i protivník...)
2. Nedostatek teamovýho ducha (na prvním místě je moje pohodlí a že na mě řve velitel abych něco dělal - nezájem...)

už i na Aleji mi přišly teamy pod Hellboyem spíš jako pár samostatných skupinek než jako fungující aliance.

Ale i tak velká pochvala pro zbylé kluky, kteří dost dlouho maskovali, že jich je jen půlka a nevzdávali to.
Škoda techňáků a rallye, ale i tak dobrý (pravidla by měli bejt všem jasný a mají se dodržovat).

a na konec díky pořadatelům!
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
kteří dokázali vymastit kompletní sestavu pohanů na kině (i když PP se málem dokázal vystřílet sám Smile

ja te proste nemam rad Laughing Laughing Laughing jako vzdycky prehanis... bylo tam 13 lidi z PP a jeden cizi z toho sme si 3 zastrelili sami Crying or Very sad a 5 nas tam prezilo Evil or Very Mad takze na vrub obrancu pripada 6 muzu .... navic jak si videl vetsina z nas umrela kdyz sme venku hledali papir se zapisem bodu Crying or Very sad

jinak k tomu, ze cerveni opustili sve rady prosim sdelte kdo presne a v jakem poctu, nebot ja mam pocit z toho co sem po ukonceni videl, ze drtiva vetsina lidi z cervenych tymu tam byla, tedy mozna jen veleni nemelo s lidmmi v poli spojeni.... podivejte se na seznam vasich tymu a reknete kdo odjel a kdy... a uvidite ze to zrejme nebylo tak kriticke jak si myslite....
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po září 28, 2009 1:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono na Warzoně o žádný alianci nemůže být ani řeč. Za SO tam bylo cca 20 lidí a zbytek bylo pár skupin taky do 20ti lidí a dost úplně neznámých, takže o sehranosti nemůže být řeč. Vy jste tam měli prakticky celé DG a PP+SPAS, takže sehranost byla určitě lepší.

Mě trápí to, že pod mým velením jsme teď prohráli dvě akce a nejsem si jistý jestli to je víc moje chyba, nebo víc ve hře samotných lidí. Ale upřímně řečeno, nevím co jsem mohl udělat nějak zásadně jinak, abysme vyhráli.

Když se 20 našich střetne s 20ti nepřáteli, mělo by to dopadnout jakž takž vyrovnaně. Pokud nějak moc pohoříme, tak pošlu 2x tolik lidí a zkusím nepřítele sevřít do kleští. Pokud se ani to nepovede, tak se jdu oběsit, protože mi nezbyl nikdo na bojišti Crying or Very sad Včera to tak nějak podobně probíhalo. No a když pak 4 Predátoři dobudou něco, co se předtím nepovedlo 20ti lidem, tak je něco špatně.

A Jaroslave, ja tam na rozdíl od tebe byl celou dobu a videl jsem i to co ty ne Wink Nakonec jsem videl prchat 3 lidi do lesa a jeste to jeden z nich koupil, takze nevim jestli vas zbylo 5. Ale to je jedno, pokud jde o prehaneni, nikdo nema na Slepa a tebe Smile Mozna jsem tesne za vama.

Mě to osobně jinak docela bavilo, dobrý pocit mi docela významně zkazil až ten předčasný odjezd příliš mnoha lidí.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne po září 28, 2009 1:57 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paja napsal:
je jasný že rozdíl mezi útokem 20 lidí který jsou spojený z 3 - 5 týmů se nemůže rovnat s útokem třeba jaroslavovo lidí byť i v menším počtu, oni ví kde je čí místo a kdo má co dělat, kdešto u nás ta skupina nebyla sehraná


mas samozrejme pravdu, ale pak je nutne se ptat proc netvorite vetsi tymy, kde by takovy postup mohl byt nacvicovan (to nemyslim jen na vas, vim ze mate jizanskou konfederaci a snazite se sehrat se) .. to co rikas je ale jeden z aspektu, podle mne jde vetsinou nikoliv o nesecviceni ale o razanci akce, ktera proste mnoha lidem, co si prisli halvne zahrat (rozumnej zastrilet) logicky chybi, nebot nechapou ze neni jejich poslanim si zastrilet ale splnit ukol a pomoci svemu tymu trebas i tim ze padnou v prvni minute a tim odhali polohu nepritele... a dokud se tohle nezmeni, pak muzou ti lide byt klidne i jen z jednoho tymu a stejne jim to nebude nic platne...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Mě trápí to, že pod mým velením jsme teď prohráli dvě akce a nejsem si jistý jestli to je víc moje chyba, nebo víc ve hře samotných lidí. Ale upřímně řečeno, nevím co jsem mohl udělat nějak zásadně jinak, abysme vyhráli.


je to tvoje vina, je a je Laughing Laughing no delam si srandu, vas nejvetsi problem jak na AP tak i tady je velmi rychly pokles bojove moralky pri neuspesich a hlavne mala razance utoku a pouzivani velmi omezenych sil pro utok !!! pokud mam opravdu zajem neco dobit, musim na urcity cas proste omezit defenzivu na ukor kratkodobeho posileni ofenzivy, pokud se na utok pouziji male prostredky ztratis vsechny a neziskas nic.... samozrejme to je omezeny pohled protihrace spolecne s vami sem vlastne nikdy nehral
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na utoky jsme posilali bombr a az 40 lidi, minimalne vzdy 30, kdyz jsme vedeli, ze je vas tam 10 az 15. Na bodech v tu chvili bylo minimum, pro aspon nejaky pokus o obranu, casto treba jen 3-6 lidi. Nase pomerne zásadní nevýhoda taky byla, ze druhy den, zacal bomr jezdit hned po sobe a na nas vysla rada vzdycky az po vas. Takze jste nam neco vybombyli a kdyz jsem se tam branili a nemel jsem nikoho na utok, tak mi vola bombr team, co jako chci bombardovat. Takze i tohle mi bylo nminimalne 3x k nicemu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Další
Strana 10 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate