Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Set Spyder E-MR1 z USA

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wasek



Založen: 23. 09. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 10:14 am    Předmět: Set Spyder E-MR1 z USA Odpovědět s citátem

Zdravím. Mám dotaz. Před nedávnem jsem se pustil do paintballu a světe div se, celkem mě to chytlo. Přemýšlel jsem, co si koupit za vybavení a kolik by mě to mohlo stát, kdybych chtěl hrát s vlastní hračkou. Po pročtení fór jsem se rozhodl, že by nebyl špatný Spyder MR-1 a když už tak i s elektrikou. Našel jsem tuto stránku:
Set Spyder E-MR1
Cena dopravy se pohybuje okolo $120. Celková cena se tedy za set dostává na cca $330 s dopravou. Co říkáte této variantě? Dle mě tam je vše, co bych tak nějak potřeboval. Jediné diskutabilní mi přijde maska, nevím, co to bude za kvalitu, ale cena za ten set mi přijde celkem slušná. Co vy na to? Menší set v ČR třeba na www.paintballshop.cz stojí přes 5 000 Kč... Co vy na to? Děkuji za jakoukoli radu. Jsem fakt zelenáč.... Rolling Eyes
_________________
W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kup to v čechách cena je téměř stejná a ten set z PBshopu je líp poskládanej (maska, zásobník) navíc neumím si představit, jak by jsi uplatňoval záruku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to sice pěkný,ale je tu několik "ALE"!
1)na MR1-E potřebuješ elektronickej zásobník,páč el. rukojeť s gravitačním zás. ti je uplně na prd!(nestihá to padat)
2)pokud si koupiš el.zásobník tak tě na velký hry(možná už u na menší)nepustěj,protože vel. zás max. 50ks kulí.
3)elektronickej zásobník na 50ks jsem ještě nikde nepotkal....
4)řešení zásobníku-koupit RIP-CLIP...viz. Hellboy...cena cca. 2800,-
-koupit a přidělat Cyklon od Tympánu cca. 1800,-
-určitě jsem nějakej ještě vynechal... Very Happy
5)když budeš mít gravitační 50ku,tak už nepotřebuješ elektroniku,protože budeš muset stáhnout kadenci a to už zase stihneš umačkat.

tak že dle mého,pokud nechceš pořešit nějjak zásobník,tak to jsou vyhozený prachy.......vim o čem povidám,protože se mě doma zbytečně válí el. ručka na MR1!!! Rolling Eyes

pokud jsem zapoměl něco ještě vyjmenovat ,tak mě omluvte....ende Exclamation
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen bych poupravil rip clip uz i v cechach stoji do 2000 tisic.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wasek



Založen: 23. 09. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to s tím zásobníkem jsem taky řešil. Byla by to investice další 2 tisíce... A jak říkáš s těma akcema, to je problém spíš do budoucna. Spíš bych to měl na vyblbnutí se a ne žádné soutěže. Stejně bych asi po známých nedal dohromady dost lidí... A nebo nějaký setík s Tipmanem A5 (normal, ne elektro...). TO je alezase diskuse tipmann vs. spyder a to je asi donekonečna... Spyder mě láká cenou. A5 ani nevím proč Very Happy Máte nějaký odhad kolik lidí hraje military s elektrikou? Vím jistě, že mě neláká speed paintball. A přemýšlím opravdu o smisluplnosti toho E-MR1...
Kdyby přeci jenom vyhrál rozum a šel bych do MR1... Co byste řekli na tenhle set? Cena cirka $300. Nebo zase ČR a paintballshop? Vůbec se v tom neorientuji... Embarassed
_________________
W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
.....vim o čem povidám,protože se mě doma zbytečně válí el. ručka na MR1!!!


když se ti doma válí, nechtěl bys aby změnila majitele?? pokud jo, za kolik by si jí přenechal??? Ď Jarda

a k tématu - volil bych mechanickou MR1, ripclipa a 50-tku zásobník.. el. rukojeť dokoupíš vždycky....nebo trochu přidat a jít do BT 4
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm:mno......pozdě,už tě předjel Hellboy!! Smile kdyby se mu nezamlouvala tak jsi druhej v pořadí.... Idea
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wasek



Založen: 23. 09. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já vám děkuji. asi nechám věci z USA být a možná si koupím hračku v ČR.
_________________
W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodnul bych se pro nákup v ČR. Pokud porovnáme oba sety ČR set má lepší sklatbu (el. zásobník; masku), USA set zase obsahuje více úžasných věcí - hadici, tuby, nosič tub, pouzdro.

Teď se musíš zamyslet - opravdu chceš 1 rok mezinárodní záruky a věci v setu, které ani nemusíš využít (ale musíš je zaplatit)?
Nosič tub je sice fajn, ale většina lidí si pořizuje vestu.
Hadice se může hodit, ale třeba ji ani nevyužiješ.
20oz je více než 12oz, ale přecijenom už je to na té zbrani váha (set se jmenuje "sniper" to v obchodní mluvě znamená hadice a velká flaška na záda).

Pak nastává klasický ožehavý problém 50rd zásobníků. Nejlépe to v rámci možností vyřešil Hellboy.
Dále jak radili jiní pořídit BT4, na kterou jde RipClip napasavat bez problémů (stejně jako u Tippmann C98).
Nebo zabrousit do nějaké jiné kategorie značkovačů. Pak je to otázkou financí.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wasek



Založen: 23. 09. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No i vzhledem k těmto věcem se mé rozhodnutí otřáslo. Na USA asi nezanevřu zcela, ale kvér bych koupil v ČR. A teď jsem zase kde jsem byl. Váhání mezi Tipmann A5 (případně 98 a koupit cyclone) nebo spyder. Ale uvidíme. Jdeme se známými v neděli na hřiště, tam si zkusím toho Tipmanna 98 a uvidíme. Ale už teď koukám, že s tou A5 bych byl někde klem 8k Kč... Proč všechny pěkný hračky jsou drahý? Twisted Evil
_________________
W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate