Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jakou zbraň?

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 11:33 pm    Předmět: Jakou zbraň? Odpovědět s citátem

Dobrý den,

propadl jsem paintballu a chtěl bych investovat do koupi zbraně. Samozřejmě takové aby se hodila na military paintball.

Moji favorité jsou zbraně od firmy Tippmann.

Jde o :
Tippmann A5
Tippmann Custom 98
Tippmann X7

Potřeboval bych klady a zápory každé zbraně,vlastní skušenosti od majitelů,popřípadě návrhy jiných zbraní od jejich majitelů. V čem je třeba nová X7 lepší než A5,kromě military vzhledu již v základu.

Jsem naprostým nováčkem a rád bych se taky dozvěděl co bych všechno potřeboval udělat na zbrani A5 abych mohl střílet vzduchem. Smile
Udělalo by mi radost když už někdo napíše jaký díl je třeba k přestavbě na vzduch aby uvedl i odkaz kde díl koupit.

Jde mi již jen o zbraň a její příslušenství. Masku,rukavice a takové ty další potřebnosti i nepotřebnosti řešit nemusíme. Budu rád za každý návrh a připomínku.

Zároveň bych chtěl osvětlit informace o firmě Ben Tippmann, co má společného se společností Tippmann a jak jsou na tom jejich zbraně s kvalitou a množstvím doplňků. Líbí se mi od nich třeba zbraň BT-4 Combat Digi Camo která vychází ze zbraně Tippmann Custom 98.

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj novacku, kup si A5 v zakladu a behem mesicniho intenzivniho hrani zjistis co si koupit, aby ti to vyhovovalo. ende
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Další z řad stále stejných otázek, které se zde již několikrát probíraly Sad.
Nejprve si pročti toto speciální téma pro začátečníky http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2368&start=0 .. najdeš zde hodně odpovědí na tvé otázky a dále si projdi a pročti fórum v sekci věnované Tippmann.

Další komentáře netřeba. Zamykám.
Děkuji za pochopení.
ADMIN
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate