Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehádejte se hoši Laughing Laughing , pochybuju, že Slep chtěl jakkoliv urážet WZ, protože i ta má své místo a má svůj přínos (i tou otevřeností). WZ je jednou z prvních vlašťovek při herním stylu vyznačujícím se recyklací, z čistě technického hlediska ovšem není rozdíl zda mám vícero her na 30 minut nebo jednu recyklační, která není nic jiného než déle se opakující sled her. Pokud pánové z Airsoftu říkali o tom ,že nejsme military a je to jen hra jistě tím myslely jak normální hru tak i reciklační, protože oni dělají vícedenní střílení na jeden život a to je vážně rozdíl. Jinak WZ určitě zachovejte, může to být vhodný prostředek pro začátečníky i pro kluby, aby si vyzkoušeli svébytný způsob boje v městském prostředí. Pokud z mé strany kdy zazněly výhrady k tomu či onomu bodu WZ, pak to nebylo v žádném případě hanění vaší práce ani celé myšlenky, nýbrž snaha o co největší přizpůsobení mému pojetí takové akce. Když se nepodařilo nevadí, protože by takovým přizpůsobením vznikla zcela jiná hra (nyní Alej prokletí) a svět by byl o WZ vlastně ochuzen.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem příslušník 43.VPr ... www.vysadkari.cz ... a nejsem si úbec jistý jestli by byl zájem o porovnání sil s Vámi paintballisty.
Ale jestli se to tu dá nějak do kupy tak kontaktujte naše velení a uvidíme co na to zbytek jednotky.

Jinak dal bych sem pár odkazů na (v mých očích) dobré jednotky. Ne ovšem jako potencionální soupeře ale spíš jako studijní materiál Wink

http://www.45rmc.net/
http://3ssp.ossx.net/
http://102pzpr.wz.cz/
http://www.96thsof.com/czech/index.php
http://www.urna.net/
http://sayeret.zde.cz/
http://dpm-alliance.net/22sas/a/
http://sas.webz.cz/

Jsou to jen nějaké. Pokud budete chtít víc tak jděte po odkazech na jiné jednotky většinou uvedené na zmíněných webech.

Jo ještě bych doplnil že ASportálu jsou jen 3admini to ostatní co považujete za adminy jsou moderátoři kteří usměrňují diskuzi v danných tématech ... přeci jen je tam přes 2000 registrovaných uživatelů a bez korekce by tam vládl chaos .... to jen tak naokraj Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by se plánovala nějaká společná akce, tak se ozvěte ICQ, nebo na mail. Určitě se přidám a myslím, že dokážu sehnat ještě pár lidí (věk 21-26). Upozorňuji, že ačkoli se AS věnuji dlouho, tak rozhodně nepatřím mezi "military", spíše mezi rekreační hráče...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a je velký rozdíl mezi těmito kategoriemi pokud se střetnete ve vzájemném boji ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, konecne se nekam ta diskuse pohla Laughing .. Akorat jeden technickej detail.. Jak by vubec takovy stretnuti vypadalo??? Puldne bychom bojovali s AS puskama a pak s paintballkama??? Nejaky napad???
_________________
Like the smell of your SHIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No asi ne, jen nečekej slanění ze střechy budovy, tkaničky podle předpisů, či oslovování hodností...

Jinak pro zájemce o AS hardware doporučuji www.wgcshop.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doppler napsal:

Jinak dal bych sem pár odkazů na (v mých očích) dobré jednotky. Ne ovšem jako potencionální soupeře ale spíš jako studijní materiál Wink

http://www.45rmc.net/
http://3ssp.ossx.net/
http://102pzpr.wz.cz/
http://www.96thsof.com/czech/index.php
http://www.urna.net/
http://sayeret.zde.cz/
http://dpm-alliance.net/22sas/a/
http://sas.webz.cz/


Jak jsi to myslel studijní materiál? Prohlédnul jsem si zmiňované odkazy a nic k nastudování jsem nenašel. Pouze obrázky fešáků s AS zbraňemi. Žadné bojové techniky, způsoby boje ani nic takového jsem nenašel. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thomas napsal:
No, konecne se nekam ta diskuse pohla Laughing .. Akorat jeden technickej detail.. Jak by vubec takovy stretnuti vypadalo??? Puldne bychom bojovali s AS puskama a pak s paintballkama??? Nejaky napad???


Hovnivale ty si ale blboun co, hlavně by se bojovalo s tim co ti lide znaji, tedy oni se svymi a my se svymi. Pak se jako doplnění (aby se zjistilo jak na bojovou taktiku má zbraňový systém) může dohodnout nějaké vzájemné zapůjčení zbraní, ale to jen kdyby byl opravdu enormní zájem. Tohle prostě není MISIE, alespoň pro mně ne. Všichni zůčastnění chtějí hrát to co hrají , nejde o to nikoho přesvědčit o tom, že druhý herní systém je lepší, mně jde o to vyzkoušet konfrontaci taktik a vlastností obou zbraňových systémů. A taky se něco případně naučit, nebo být ponaučen.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno nektery ty teamy jsou alespon co se tyce cviceni docela zajimavy. Seskoky padakem, strelba ostrejma, potapeni, jedny maj tri obrneny transportery... Sice jsem tam taky lehce postradal nejake prakticke ukazky boje, ale v kazdem pripade, kdyz si nekdo hraje na paragana a skutecne skace s padakem a dela mosado, uz o nem nebudu rikat ze si na to jen hraje Smile No a jednim slovem s jaroslavem, osobne me taky dost zajima jak by dopadl boj s lidma ktery takhle trenujou.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Jak jsi to myslel studijní materiál? Prohlédnul jsem si zmiňované odkazy a nic k nastudování jsem nenašel. Pouze obrázky fešáků s AS zbraňemi. Žadné bojové techniky, způsoby boje ani nic takového jsem nenašel. Smile


Nebuďte zbytečně konfrontační, ani na žádných PB stránkách není taktika boje vystavovaná. Hlavně ti kluci si prostě myslí, že military spočívá v tom co nejvěrněji napodobovat reálné jednotky, proto vypadají jejich weby tak jak vypadají
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jenom jsem chtel vedet, cimze to po nich budu strilet Laughing Laughing Laughing... Videl jsem nejaky videa z tech stranek AS.. teda i ten ostrelovac z URNA.cz by se proplazil hovnem, kdyby prednim bylo.. holt tvrdej vycvik se pozna na prvni pohled Laughing Laughing Laughing
_________________
Like the smell of your SHIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě tihle žabomiší valky přijdou zbytečný ASxPB je jasní že se každej bude držet svího a bude si to branit seč muže. Ja chci jen to ať si každej airsoftak vyskouší pořadnou bytku v PB a pak dotoho kecá, ja jsem taky AS hral tak si dovolim do toho kecat.

ps. pro hellboye to že se někdo potapí , skače s padakem a děla musado neznamená že je to buchví jak schopnej hrač ja třeba taky skaču s padakem a chodil jsem řadu let na bojoví umění a jsem docela podpruměrnej v paintballu.musado ti vylepší boj z blíska a skok s padaku ti da adrenalin a víš co to obnaší ale rozhodně ti to nezlepší bojovou dovednost ani spolupraci v tímu. jinak souhlasim že ne každej airsofťák je malej kluk co se jen oblíká do zeleního aby to vypadalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dyt prave proto jsem napsal, ze by me zajimalo jak by dopadl boj s takovejma lidma. Ja sem proste jenom zvedavej. A taky jsem spis podprumernej hrac PB, kerej o tom hodne keca a ani s tim padakem by neskocil. Kdysi na atari existovala textova hra NINJA TEORETIK, tak to jsem presne ja Smile Ale obcas taky nekoho trefim (kdyz je otocenej zady, usnul a je na houbach)
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak v případě že jde o (neumyslnou) střelbu do lidí co jsou v lese na houbach, jsou mrtvý nebo vubec nehrali to by mi šlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Doppler napsal:

Jinak dal bych sem pár odkazů na (v mých očích) dobré jednotky. Ne ovšem jako potencionální soupeře ale spíš jako studijní materiál Wink

Jak jsi to myslel studijní materiál? Prohlédnul jsem si zmiňované odkazy a nic k nastudování jsem nenašel. Pouze obrázky fešáků s AS zbraňemi. Žadné bojové techniky, způsoby boje ani nic takového jsem nenašel. Smile

Nemyslel jsem to jako studijní materiál taktiky, to Vám nikdo jen tak nepředá. To se člověk musí pídit, hledat a shánět manuály podle kterých jedou naše předlohy a nacvičit si to podle nich. To je gró každé pořádné militaryAS jednotky. Já to myslel jako studijní materiály činnosti těch lesních manekýn co nesnáší PB masky Evil or Very Mad ...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo ty pakoni, to sem si mohl myslet. Respektive sem dlouho premejslel jak to skombinovat a vynechat WZ nazev ale nic platny. Nedegraduju tu proboha WZ, bavim se o nekterych typech lidi kteri na ni jezdi za coz preci nemuzes kdyz nechces delat segregovany skupiny, rikam to proto ze WZ byla na AS foru prezentovana jako military akce podle ktere se MP toci a to neni pravda.

Takze abych to upresnil, organizacne tu neni podobna akce jako WZ, tvou otevrenost vuci lidem lze hodnotit jako extremne pratelskou, a vubec se do tebe ani do wz nenavazim.

Ovsem, to co tancuje na wz, to co nas necha chcipat aby prezili o par vterin dele, je m-paintbalovej odpad, ze kteryho nikdy, zadnej valecenik nebude to nevim co si tu namlouvas. Tito lide si prijedou zahrat pro svou mrzkou zabavu stejne tak jako po praci chodi na squash, zhulit se a hlavne aby to bylo do pohody a jak tu nekde padlo "bez demence". a to je to co ja nazyvam military-paintball odpadem a nic se na tom nezmeni. Protoze ti, co z jejich rad prisli a maji o MP zajem, musi zarucene i zmenit sve postoje vuci nemu, a hlavne tu nemluvim globalne. Takovi lide byli i na ralsku a pod a je to predevsim jejich vec, jednalo se zde o diskuzi zapalenych AS teamu proti zapalenym PB teamum kde jako ukazka toho jak zapaleny PB team vypada byl dan odkaz na WZ kde pobihavaj paka v teplacich a vubec, co se budu rozcilovat.

priprav tu delostreleckou pripravu a neser!
Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele slepe něják tě opíchnout musim Laughing nebo na dělostřelecký přípravě se pracuje v neděli si jdu pro T 805 v hasičskym provedemí Laughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale nebylo to tam prezentovany jak vypada spravnej MP. Bylo to prezentovany jako video z velky akce kde se strili k porovnani s jejich videama kde se nestrili a este sem tam napsal, ze je tam spousta houbaru, takze to taky neni zrovna ono. At si o tom prvnim videu z lonska rika kazdej co chce, podle me je v ramci amaterskejch moznosti docela v pohode a podobne AS video jsem nikde nenasel ani se tam s nim nikdo nechlubil.

Me trochu mrzi, ze to nakonec pro nekoho vypada jako ze jsem tam mluvil za celej MP a placal nejaky blbosti. Kdyz si tam prectes muj prvni prispevek, tak je snad uplne jasny jak sem to myslel. Teprve v okamziku kdy se tam nekteri lide zacali docela hloupe do PB navazet jsem se trochu nasral (zrovna jsem se vratil z hospody, takze jsem byl docela nabrousenej). Pripadam si ted trochu jako kreten, ale co nadelam. Jen doufam, ze kdyz jsem za kretena ja, nebudou s tim spojovani dalsi lide z naseho teamu, protoze ti za me nemuzou Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

necetl sem, tak nvim, ale budou Smile takova uz j lidska povaha ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Mihal napsal:
Jak jsi to myslel studijní materiál? Prohlédnul jsem si zmiňované odkazy a nic k nastudování jsem nenašel. Pouze obrázky fešáků s AS zbraňemi. Žadné bojové techniky, způsoby boje ani nic takového jsem nenašel. Smile


Nebuďte zbytečně konfrontační, ani na žádných PB stránkách není taktika boje vystavovaná. Hlavně ti kluci si prostě myslí, že military spočívá v tom co nejvěrněji napodobovat reálné jednotky, proto vypadají jejich weby tak jak vypadají


No a o to přeci jde, že na webu se pouze prezentuješ a není tam nic k nastudování. Wink Mě samozřejmě nešlo vůbec o web ani viceméně o jejich obsah, ale zarazila mě věta "studijní materiál".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy - to video sme se Slepem mysleli to co natočil Skid kde jeden panáček tam předvádí za autákem dost taneční kreace... takže okolo tohohle videa se to točí Laughing

Srm na to přišel příště tam vrcnu pořádný péčko a uvidíte Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja taky, na tom nasem neni skoro zadna akce a ja z nej moc nadsenej nejsem, takze to jsem jim ani nedaval. Ale to video proste neni spatny a ze tam byly lidi kazdej pes jina ves, to se asi neda nic delat. Airsoftacky video podobny kvality a rozsahu jsem nenasel.

A co se WZ tyce, my jsme si nakoupili vsichni vybavu a zacali hrat po te, co jeden nas kamarad byl prave na prvni warzone a prijel uplne nadsenej, ze byl na bitve, kde bojovalo 100 lidi s UAZEma, vysilackama a dymovnicema. A kdyz jsme videli prave tohle video, bylo vymalovano. Do ty doby jsem hral PB parkrat na placku s paletama a v Orechove a nejak genialni me to neprislo. Kvuli warzone jsem zjistil ze existujou lidi co to berou jinak a bylo rozhodnuto. Kdybych takovy video videl o AS, mozna bych ted hral AS Smile

A shodou okolnosti, ten kamarad tam jel autem prave s tim clovekem co tam tak poskakuje za tim UAZem, protoze je od nas z mesta Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
At si o tom prvnim videu z lonska rika kazdej co chce, podle me je v ramci amaterskejch moznosti docela v pohode a podobne AS video jsem nikde nenasel ani se tam s nim nikdo nechlubil.

Me trochu mrzi, ze to nakonec pro nekoho vypada jako ze jsem tam mluvil za celej MP a placal nejaky blbosti. Kdyz si tam prectes muj prvni prispevek, tak je snad uplne jasny jak sem to myslel. Teprve v okamziku kdy se tam nekteri lide zacali docela hloupe do PB navazet jsem se trochu nasral (zrovna jsem se vratil z hospody, takze jsem byl docela nabrousenej). Pripadam si ted trochu jako kreten, ale co nadelam. Jen doufam, ze kdyz jsem za kretena ja, nebudou s tim spojovani dalsi lide z naseho teamu, protoze ti za me nemuzou Smile


Viz odpoved Honzi, jedna se o uplne jine video.

Ohledne druhy odpovedi, to co jsem ti ja napsal ohledne tve diskuze na AS vs PB je muj nazor a jak jsi si mohl vsimnout, hned v zapeti Jaroslav napsal nazor opacny, to znamena ze v radach ruznych lidi hrajici uvnitr jedineho teamu panuje siroke spektrum nazoru, navic jaroslavovi je podle me uplne uprdele co kdo napise o MP webu, no a me zase naopak. Ale nikdo z nas si nebude delat obrazek na tebe jako na cely vas Landsmanchaft to snad ne. Moje reakce byla jeste na diskuzi o maskach kde proste na muj vkus to konfrontracni bylo az moc, vzhledem k tomu ze se jedna o jejich forum, a napsal jsem ti co si myslim. Mimochodem, tvuj styl vyjadrovani k AS maji i ruzni lide uvnitr PP a zasadne se snima nemuzu stotoznit, toliko k odsuzovani tebe jako kretena, toho se neboj. Takze bych to zas tak kriticky nebral. Jde o to, ze stejne tak, jako ty jsi mel sve duvody k tomu, podavat u nich nazory jake podavas, ja mam duvody k tomu napsat ti takovy, coz neznamena, ze mam pravdu. Divam se na to ale i tak ze nechci aby lide z MP webu byli strujci nejakych flame war ktere nebudou mit smysl, protoze ac se jedna o web otevreny vsem, vrha to stin na celou komunitu, bohuzel tato flame war vznikla i diky naproste neochote diskuze na AS coz mas pravdu naprostou, ze toto by se zde opravdu nestalo.
Slunce v dusi Laughing Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No podivej se spis na forum As vs PB v sekci SERIOZNI temata. Myslel jsem ze mluvis o nem a Jaroslav asi taky. Tam me nekdo z nich dokonce navrhoval na nejakou karmu neboc co. Ale pak jsem je stejne asi trochu nasral Smile To mi jde nejlip. To o tech maskach byla fak jen pruda, kdyz jsem si tam precet neco o scifi a Darth Vaderech. A bylo to zbytecny...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasny, prd na to, mimochodem bych uz fakt nejakou tu as zbran rad na celej den v ruce.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono si vem že ty panáčkové se těm maskám smějou, ale jen do tý doby než vlezeš do baráku a někdo ti jí na ten ksicht nasadí... to pak raději budeš vypadat jako "dart něco" než mít tejden vopuchlej ksicht...takže bud klidnej jen hlupák a neznalec se směje celoobličový masce Cool ale bohužel oni nevědi jakej učel a službu ta maska může splnit Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vem si našeho nacistickýho motostřelce Leoše Very Happy přišel do hry jen s helmou a brejlema a odcházel pomalu s brekem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo nejhorší je že Leoše následuje Venca... řikám frajeři nelezte do baráku jen s brejlema nééé hrozný hrdinová a pak když ji někdo v milovicích nasadil Leošovy na tvář tak byl z toho vykulenej Laughing Laughing jak řiká hogi Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj tady celkem trefne plati 2x posobe a dost, navic zazili jsme prohlubujici se demenci jaroslava kterypo zasahu do nosu (odtud operace tezky otres nosu Laughing ) vydaval v prubehu dne zcela nesmyslne rozkazy ktere vedli k devastaci skupiny Laughing

minule zase aknot, ktereho videt v celomasce je jako doufat ze na ruzyni omylem pristane raketoplan buran dostal do ksichtu, jeho iq se propadlo na hranici 18, a psychicky sok byl znacny, nacez dostal do ucha, s jeho iq to kupodivu moc nehnulo (nebylo uz kam) ale sok se jen prohloubil, navic si uvedomil jak boli mit prustrel ucha a tvare no a potom to koupil po treti a jeho psychycky stav se rovnal zene s prechodem na krku. do 5 minut prisel s vypujcenou celomaskou, coz jasne ukazuje ze takove zasahy maji katastrofalni momentalni dopad na psychiku, nez ta rosekana huba, protoze na dalsi hre byl zase jen s brejlema Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak na as foru maj pekne udelanej vypocet dostrelu dle vahy kulicky.
http://www.airsoft-portal.cz/nuke/modules.php?name=FPS
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 32, 33, 34  Další
Strana 6 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate