Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlastně máš pravdu ... jen si nemyslím že my bychom dávali samotný střet na druhou kolej za to ostatní, ale je to přirozenou součástí a vyvrcholení toho všeho okolo (mě napadá osa toho co děláme my: být schopen přežít->najít->zničit, a u Vás je to spíš jen o tom být schopen zničit ... ale příjemně mě překvapuje že jsou i jednotky(teamy) které mě z tohoto názoru vyvádějíWink (no jo Hellboy říkal že Pohanský les je mezi MPB elitou)

Jen co tak přemýšlím tak mě nenapadá obstojná jednotka zaměřená na Váš směr přístupu, ale znám jen zlomek AS scény takže nic není nemožné. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud dojde k zminovanemu stretu mezi lidmi od AS a PB, tak se rad zucastnim. ani ne tak proto, ze bych cekal ze vysledkem bude nejake rozhodnuti jestli je lepsi AS nebo PB, to ani nejde - to taky dost zalezi na ucastnicich z obou stran.

Spis me zajima videt pristup lidi od vas, mit moznost porovnavat z vlastni zkusenosti. K tomu dost dobre nejde jen prijet na nejakou AS akci, protoze zatimco PB hraju jako clen tymu, tam budu sam a pochybuju, ze si nektery team jen tak vezme k sobe neznameho novacka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká toho boje, jako nejlepší možnost, bych viděl ne AS vs. PB, ale nějak to rozumně namíchat (smíšená "družstva"). Tak se asi poznáme nejlépe...

(taky se tak dá elegantně vyhnout onomu "my jsme xxx, my jsme vyhráli")
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hele všecko je o domluvě. Sežeňte lidi ochotné si rozumně změřit síly a normálně to navrhněte v Hellboyem založeném vláknu na AS portále a myslim že se někdo určo najde. Co se motám okolo AS tak jsem nepoznal jediného špatného člověka ... mezi sofťákama panuje respekt, snaha a otevřenost (nebo aspoň co mám zkušenosti;-)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Padouch nebo hrdina, vsichni jedna rodina!




_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty ses hroznej uchyl Smile) kdyby sis sel radsi s nama zastrilet !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rad bych pozadal nekoho kdo ma pristup na ono Airsoftove forum, aby tam zadal avizo o tom ze 14. dubna 2007 budeme v milovicich mit velkou akci a tim padem zadost aby sve velke akce na tento den neplanovali?

Na toto forum jsem se jiz 2x registroval, z nejakeho duvodu mi ani jednou nebylo udeleno pravo tam zapisovat, a nemam cas to furt ladit.
v nejhorsim pripade se o tom nedozvi, prislo nam to spis jako slusnost.

Pokud se nekdo takovy najde (treba i z rad AS) dekuji za to.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne to taky nechce registrovat, asi tam maji nejakou antiPP ochranu Laughing Laughing a nebo to nepouští ultrablby (TY) a ultragenie (JÁ) Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sakra, sem blbej ja, nebo nekdo cenzuruje? Smile
psal jsem tu, ze uz jsem to ohlasil na http://www.airsoft-portal.cz/nuke/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=15973 a muj prispevek nikde Rolling Eyes Crying or Very sad

pokud nekdo chodi na jina fora, ohlaste to i tam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a je tam k tomu nějaká reakce, já se tam fakt nedostanu, zkoušel jsem to už asi 3x Crying or Very sad Crying or Very sad Teď se tu připojovali nejmíň 2 lidi z AS, kteří podle svého vystupování vypadali dost seriózně, ti by mohli říct, jaké jsou nejčtenější AS portály.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po leden 08, 2007 9:40 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
a je tam k tomu nějaká reakce, já se tam fakt nedostanu, zkoušel jsem to už asi 3x Crying or Very sad Crying or Very sad Teď se tu připojovali nejmíň 2 klidi z AS, kteří podle svého vystupování vypadali dost seriosně, ti by mohli říct, jaké jsou nejčtenější AS portály.


jo, jsou tam dve. jedna o tom, ze to vypada jako seriozni akce (dal jsem tam odkaz sem), a druha od admina, ktery zamknul thread s oduvodnenim predejiti pripadnym hadkam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jednoznačně nejnavštěvovanější a nejrozsáhleší portál týkající se AS je zde již mnohorkát zmiňovaný http://www.airsoft-portal.cz/.
Jinak co se té registrace tam týče: AS portál prochází přetvářením a z toho možná ty problémy, tak to buď zkoušejte nebo si počkejte na new AS portálSmile.
Jen tak mimochodem sem se registrovat taky není bez problému ... vyšlo mi to až na potřetí Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem si pročetl diskusi na AS foru a dospěl jsem k názoru, že jsou to nejméně stejní blbouni jako my Laughing Laughing Laughing Prostě určitá vzájemná řevnivost a jízlivost tu je, ale zároveň několik společných bodů. Nicméně jestli sem to celé dobře pochopil, jedná se vážně úplně o něco jiného, tedy alespoň pro některé. Ovšem jestli to od nich nebyl sarkasmus co psali.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No doufam, ze jsem to tam neprehanel, ale z toho co tam psali jsem pochopil pouze to, ze kazdy si pod AS predstavuje neco jineho a kazdy ma potrebu tvrdit ze prave ta jeho predstava je nejlepsi a srovnavat s PB jenom ji. Takze dost dobre se nejde bavit se skupinou lidi, z nichz kazdy ma jiny nazor, ale tvari se, ze maji vsichni pravdu. Mam pocit, ze snad co jsem napsal o PB je v zasade tak nejak realita/nebo alespon cil u vetsiny PB klubu. U nich mi takova definice nejak unikla.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslím, že i přes určitou nepřehlednost také u nich existují tak maximálně 3 varianty přístupů. V paintballu tomu není příliš jinak, existuje tu sportovní paint a military, přičemž i military paintballisti by se dali rozdělit na ortodoxnější a mírnější. Je pravdou, že u nich ty rozdíly jsou markantnější. Já jsem ale pochopil jedno, jestli chcete vést diskusi s AS, musíte jen s určitými jejich skupinami, s těmi co tvrdí, že je pro ně důležitější výstroj než boj ji vést nemůžete, protože pro ně jsme a logicky musíme být strašlivý nýmandi, prostě jen atrapou toho, co oni považují za základní věc. Kluci prostě mají své důvody a postoje, pro které dělají to či ono. Já nepotřebuju napodobovat žádnou armádu (ostatně když se podíváte na rusy v čečně uvidíte jaká výstrojová nekázeň tam panuje) snažím se žít jako válečník a paintball je pro mne cvičení, stejně jako byl třeba pro rytíře turnaj s dřevci. Laughing
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po leden 08, 2007 1:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak mimochodem, kdyby si nejaci airsoftaci chteli pomerit sily a vadila by jim barva, tak muzu dodat gumovy nebo plastovy paintovy kulicky... Myslim ze by po prvnim zasahu plastakem prestali hrat Laughing ale tema gumovejma to tolik neboli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Jen tak mimochodem, kdyby si nejaci airsoftaci chteli pomerit sily a vadila by jim barva, tak muzu dodat gumovy nebo plastovy paintovy kulicky... Myslim ze by po prvnim zasahu plastakem prestali hrat Laughing ale tema gumovejma to tolik neboli...


no vzhledem k tomu, ze diskuse na as foru byla zamcena a vzhledem k reakcim se obavam, ze zadna takova akce nebude. na celkem rozume podanou nabidku k ucasti na hre, ktera nemusi byt nutne o strileni byly reakce dost zamitave, ale to si muze kazdy precist...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No par lidi se mi ozvalo potom soukrome a docela se tvarili ze by do toho sli. Bohuzel se asi neodvazili to napsat na svem foru aby do nich nekdo nezacal prudit, ale par se jich taky naslo. Ja bych to nekdy zkusil, ale nejsem zrovna nejlepsi organizator a nemuzu jim pucit masky.

I kdyz oni to tam fakt locknuli! No tak to je ponekud ubohy, forum kde je kazdej druhej admin, delaj tam ramena a cenzurujou.. no to taky o necem svedci. Mimochodem bylo to tam jedno z nejnavstevovanejsich for. Za par dnu 12 stran prispevku Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja bych to zas tak příkře nehodnotil, osobně sem se musel taky dost držet z některých postojů co na jejich portálu zazněly (třeba každý slabomyslný jedinec - tedy vlastně každý paintbolista). Je pravda, že bylo více než troufalé na jejich vlastním portále jim tam předhodit, že sou manekýny a další jejich hodnocení, ale musím říct, že mě neskonale zklamává jejich absolutní neochota poměřit oba systémy, zejména s ohledem na využívanou taktiku boje. To mě vážně mrzí a svým způsobem si to nedovedu vysvětlit. A to že někdo hovoří tak, že to vyznívá jako stanovisko celé "komunikty" je naprosto normální, stejně jako když tady na tomto fóru psal nějaký hráč airsoftu. Každý rozumný člověk ale ví, že military paintball žádného mluvčího nemá, a to ani Helboye ani tebe a ani mě. Každý z nás říkáme jen své osobní postoje, někdy šetrně, jindy méně šetrně a nevhodně.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá leden 12, 2007 9:42 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slepe, kdyz znas ty stranky tech dobrych tymu... proc je nezkusit kontaktovat primo... kdyz jdes na forum tak ti tam kazdej bude kecat do vseho a jim se do toho nebude chtit, pac je to od zacatku dost vyhrocena diskuse typu my jsme vic nez vy, ale kdyz se zeptas adresne tak to by zabrat mohlo... Vubec bych ty airsoftaky nezatracoval, urco mezi nima budou existovat kvalitni jedinci, od kterych bychom se mohli neco priucit.
_________________
Like the smell of your SHIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja nevim jestli jsem to nekde neprehnal, ale cely to zacalo tim, ze ja se chtel o AS neco dozvedet a sel jsem na jejich forum si neco precist. Tam jsem narazil na forum o PB maskach, kde 90% borcu projevovalo neskonalej odpor k PB a kdyz jsem si dovolil neco tam napsat, okamzite zacal prudit admin, ze to tam nepatri, tak jsem zalozil tohle forum a myslim, ze z uvodniho prispevku snad nic co rikas nevyplynulo, proste jsem tam napsal co asi tak MP je a ze me zajima o cem je AS.

Ani mi neprijde ze by se to nejak zvrhlo, nebo ze bych se do nich nejak navazel, to spis naopak, ale obcas jsem se musel fakt drzet, protoze nektery nazory tam opravdu byly dost zvlastni.

A to ze nekdo lockne forum, kde se lidi o necem docela zanicene bavi, opravdu moc nechapu, kdyz se na AS portalu najde dost lidi co se chteji bavit o PB, komu by to melo vadit? Tady zalozil tohle forum asi paintballista a myslim, ze airsoftaci jsou jen vitani aby rekli nazor druhe strany.

Me AS opravdu zajimal, nic moc jsem o tom nevedel, ale to co jsem se tam docet me moc nepresvedcilo. Az na par vyjimek, kdy mi soukrome napsali dva lidi co to hrajou deset let opravdu delaji ten boj o preziti atd a docela projevili zajem si nekdy zahrat a jeden dokonce prohlasil, ze si mysli, ze srovnani AS vs Pb v boji by dopadlo asi tragicky pro AS. Nevim presne proc si to myslel, ale myslel. Ja si to tak uplne nemyslim, prijde mi, ze kdyz nekdo porad cvici a mnevruje, nekde se to musí projevit.

A s tvoji pointou naprosto souhlasim. Zadny despekt k nim jako celku nemam a nemel jsem. Despekt mam k adminum na tamnich forech a par nesnasenlivejm typkum, ktery reknou, ze maji nejlepsi taktiku a jednim dechem, ze ovsem s nami nemuzou bojovat, protoze ta taktika neni urcena k boji s nama.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
maxx



Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu se vmísím do diskuse
HRAJU AIRSOFT ( a nestydím se za to Laughing )
velice mě nadchla představa porovnání těchto dvou aktivit
doporučím vám několik teamů, stačí poslat e-mail nebo nechat nějakou správu na guestbooku
( to co se kolem toho rozvíří by mohla bejt i docela sranda .o)
jedná se sice o " české teamy" ( s těmi jsem nejvíce v kontaktu) ,ale pro tento případ asi maskáče nehrajou roli.

http://www.czecharmy.com/index.php
http://www.ultraas.wz.cz/
http://www.vysadkari.cz/

z těchto 3 teamů bych si typnul akceschopných 20 lidu
neděste se až vlezete do sekce členů hodně z nich vypadá jako 12-ti letí,
ale bojují velice dobře

je to jenom vzorek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a ty jsi z některých těch týmů ???

jinak oni nejen že vypadají mladě, ale také mladí jsou. Jeden z těch týmů má většinu svého mužstva ročníky 1988 až 1989, což mi bylo 17 Laughing Laughing ale určitě to není degradující, ve světě běžně bojují i 12 leté děti.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá leden 12, 2007 10:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
maxx



Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozřejmě že ano

CASF navždy .o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze to nebude jen PB vs AS, ale i Duchodci vs Teenageri? Smile

Ovsem,koukal jsem na jejich stranky a smekam, vysadkari opravdu skacou s padakem...

Ja byc asi neskocil, to si zaslouzi respekt.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsem zvědavej jak tohle dopadne. Laughing A pokud hledáte dobrovolníky tak se hlásím. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CASF vypadá slušně a to že jsou to češi opravdu nehraje roli, u nás nikdo nedělá žádnou armádu, maximálně se sjednocují ve vzoru uniformy (podobně jako třeba dělala UČK). Pokud by tedy z Vaší strany byl zájem, já osobně bych se takové akce rád zůčastnil a jsem schopen zajistit dostatečný počet lidí. Pokud se specializujete na les, není problém, pokud na budovy navrhuji udělat kombinované testy. Jinak já chci tento test absolovovat z naprosto pragmatického důvodu, pokud se prokáže, že jste takticky na větší výši (což mnozí předpokládají) byl bych rád, kdyby nácvik takových taktických postupů byl i u nás zaveden. Toto srovnání když nic jiného může sloužit k tomu, aby si to mnozí naši lidé více uvědomili. Řekl bych že u nás chybí zejména disciplína.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st leden 17, 2007 8:17 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje rec. Kdybyste to usporadali jako PP, strasne rad bych se zucastnil take kdyby to nevadilo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Slepe to je pořád keců o WZ že to a to ale z mýho postejo to byla spíš jedna z prvních vlaštovek kdy samotná hra proběhla několik hodin a né jen 30 minut dobít a pak další hra... Prostě na WZ pohlížej jako na pokus o vytvoření kompaktní vícehodinové hry.... At je AS jakejkoliv v tomhle má už daleko náskok kdežto u paintu krom sektářský týmů někdo veřejně něják neprovozuje (nebo mi to uteklo Rolling Eyes ?) navíc to co ty nazýváš odpad tak se může stát že z některých se mohou stát dobří bojovníci....v tom má třebas AS taky líp propracovanej skauting než PB kde se většinou dobrej tým sektářsky uzavírá... a neboj WZ bude letos jen jednou, s omezeným přístupem... by tě to tolik nedráždilo Very Happy

PS video je kapitola sama o sobě Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2No55: take it easy, man Wink
problem WZ je, ze na ni jezdi jednotlivci nebo male skupinky s primarnim cilem "ZASTRILET SI", a nejsou ochotni spolupracovat. Takze nejdriv neni vedeni zadne, potom se toho nejaky dobrovolnik ujme, ale pulka lidi na nej z vysoka kasle, pri presunu se zdekujou nekam, kde slysi strelbu...
jsou tam samozrejme i vyjimky, a dost lidi se da i strhnout a pri vhodnem vedeni nasmerovat minimalne k presunu az do dalsiho cile, pri jednom z presunu se nam takhle podarilo spolupracovat asi s desitkou zcela neznamych jednotlivcu.

osobne si myslim, ze je dobre, ze tu takovahle hra je, kdo nechce na ni jet nemusi. porad je to vyrazne lepsi nez slavny Orechov, ktery je postaven na principu vydelat co nejvic. porad je to moznost pro ty, kteri nemaji zadne zkusenosti, prijet se podivat, seznamit se treba i s nekym z teamu z okoli a potom to zacit delat poradne....

jen je tu videt obrovsky rozdil mezi velkymi hrami PB a AS, kam takovy lide moc nejezdi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32, 33, 34  Další
Strana 5 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate